Велика подяка ЗСУ, ВМС, Національній гвардії, Територіальній обороні, ГУР, СБУ, ДСНС, Національній поліції, МЗС, іноземним добровольцям, лікарям, журналістам, волонтерам, нашим іноземним партнерам і всім іншим хто бореться з рашистською навалою. Війна з рашистами триває. Не втрачаємо пильності, не розслабляємося. Нищимо рашистів всіма доступними способами. Робимо все що можемо для нашої перемоги. Слава Україні. Ми воюємо проти рашистських окупантів та злочинців. З нам Бог, з нами правда.
Якщо я правильно зрозумів, то суть мати ще одну людину поруч, щоб впевнитись що нотатки продубльовано і потім роблячи звірку можна впевнитись, що підчас отримання завдання не втратилась або не викривилась інформація. Бо оскільки процес відносно лінійний і каскадний, то попередній крок напряму впливає на якість наступних.
Повністю переглянув відео "Планування бою", там було присвячено 0 хвилини згаданому в цьому відео №12 (тренуванню) - тільки перепитав, як усвідомили командири відділень своє завдання пункт №11, план повністю було сформовано командиром роти, без зауважень присутніх на брифінгу і його покращення. Тобто відповідь: на №12 (тренуванню) в середньому витрачається 0хв бо його не проводять - виходить, що так
Відео для американських чайників. На Яворівському полігоні, був присутній на спільному брифінгу з амерами. Їх офіцери та сержанти починали розуміти про що іде мова і яка їхня місія, тільки після 3 разів повторювання. Навіть їхній капітан почав комплексувати від тупості своїх підлеглих. Взагалі це не робота командира а розмазування соплі для дебілів. Особливо дивує оцінка обставин, яка розтягнута на декілька різних пунктів роботи командира з планування та підготовки бойових дій. Де вони взагалі візьмуть стільки часу для підготовки взводу до бойових дій. А макет місцевості для піхотного взводу, це найреальніша необхідність, без якої нічого не вийде. Подібна методика допідготовки існує д
Ситуації є різні: марш підрозділу піший чи на транспорті, може бути перевезення вантажів і конвоювання, наступ, зустрічний бій, маневрена оборона, позиційна оборона, рейд, тощо, що потребуватиме складної координації з іншими підрозділами (артилерія, розвідка, безпілотні системи, медики, інженери та сапери, спецпідрозділи ССО, ГУР)... Тут дається стандартний алгоритм, прийнятий у професійних арміях. Це не значить, що відступ від нього карається, але він дає стандартизацію процесу, а стандартизація процесу значить, що з іншими підрозділами, які також професійно діють по даному процесу, у вас станеться краща сумісність. Лектор пояснює, що деякі етапи можна запаралелити, щось спростити. Проте, наприклад, пройтися протоколом METT-TC дуже корисно, щоб нічого не упустити. Наприклад, чітко отримати і усвідомити наказ старшого командира дійсно може вплинути на виконання БЗ. Я на практиці знаю випадки коли сприйнята на слух і певним чином інтерпретована задача вилазила боком: непорозуміння на різних етапах, недосягнення цілі в результаті (і я зараз не про зміну задачі командиром в межах принципу mission command, а про банальну нерозважливість чи халатність). Знову ж таки, лектор вдається в деталі, частину яких в різних випадках можна спростити, частина з яких може взагалі не трапитися чи бути у певній місії не потрібною.
Щиро дякую за якісний контент
Велика подяка ЗСУ, ВМС, Національній гвардії, Територіальній обороні, ГУР, СБУ, ДСНС,
Національній поліції, МЗС, іноземним добровольцям, лікарям, журналістам,
волонтерам, нашим іноземним партнерам і всім іншим хто бореться з рашистською навалою.
Війна з рашистами триває.
Не втрачаємо пильності, не розслабляємося.
Нищимо рашистів всіма доступними способами.
Робимо все що можемо для нашої перемоги.
Слава Україні.
Ми воюємо проти рашистських окупантів та злочинців.
З нам Бог, з нами правда.
Героям Слава!!!
Героям Слава!
Дякую за переклад
Дякую
Нас так не учили. Амеры молодцы - формализовали весь процесс принятия решения.
дякую за науку! це безцінне відео!!!
Боже,девочка ты то куда лезешь?Зачем тебе такое видео
@@Шмиксер судячи з вашого коментаря, це ви лізете не в свою справу
@@JaineKaminsky Так ты не дала ответ
@@Шмиксер мабуть нахуй давно не ходив)
Вишкіл Капітанів вам в допомогу
Вишкіл капітанів вже знищила Сухопутка. Не знаю чи він відродиться... сподіваюся. Зимовий курс 2024 розпустили посередині (
Целая наука
👍
❤
якщо зустріч особиста (не через засоби зв'язку), то чи обов'язкова тоді присутність радіотелефоніста?
Не обов'язково, але радіотелефон будеш сам нести😂
Якщо я правильно зрозумів, то суть мати ще одну людину поруч, щоб впевнитись що нотатки продубльовано і потім роблячи звірку можна впевнитись, що підчас отримання завдання не втратилась або не викривилась інформація. Бо оскільки процес відносно лінійний і каскадний, то попередній крок напряму впливає на якість наступних.
Цікаво було б визнати серединній час який йде на тренування (№12) але щось мені здається, що відповіді не буде...
відповідь у цьому відео ua-cam.com/video/8Sw8zvzFen0/v-deo.html
@@TRO_Ukraine_G7 дякую
Повністю переглянув відео "Планування бою", там було присвячено 0 хвилини згаданому в цьому відео №12 (тренуванню) - тільки перепитав, як усвідомили командири відділень своє завдання пункт №11, план повністю було сформовано командиром роти, без зауважень присутніх на брифінгу і його покращення.
Тобто відповідь: на №12 (тренуванню) в середньому витрачається 0хв бо його не проводять - виходить, що так
+
🇺🇦🇺🇦🇺🇦🫡🫡🫡
+++
Відео для американських чайників. На Яворівському полігоні, був присутній на спільному брифінгу з амерами. Їх офіцери та сержанти починали розуміти про що іде мова і яка їхня місія, тільки після 3 разів повторювання. Навіть їхній капітан почав комплексувати від тупості своїх підлеглих.
Взагалі це не робота командира а розмазування соплі для дебілів. Особливо дивує оцінка обставин, яка розтягнута на декілька різних пунктів роботи командира з планування та підготовки бойових дій. Де вони взагалі візьмуть стільки часу для підготовки взводу до бойових дій. А макет місцевості для піхотного взводу, це найреальніша необхідність, без якої нічого не вийде.
Подібна методика допідготовки існує д
Згоден. Мені досі простіше використовувати порядок роботи командира взводу зі статуту 2010 року (правда бойовий наказ як у книжці ніхто не зачитує)
Ситуації є різні: марш підрозділу піший чи на транспорті, може бути перевезення вантажів і конвоювання, наступ, зустрічний бій, маневрена оборона, позиційна оборона, рейд, тощо, що потребуватиме складної координації з іншими підрозділами (артилерія, розвідка, безпілотні системи, медики, інженери та сапери, спецпідрозділи ССО, ГУР)...
Тут дається стандартний алгоритм, прийнятий у професійних арміях. Це не значить, що відступ від нього карається, але він дає стандартизацію процесу, а стандартизація процесу значить, що з іншими підрозділами, які також професійно діють по даному процесу, у вас станеться краща сумісність. Лектор пояснює, що деякі етапи можна запаралелити, щось спростити. Проте, наприклад, пройтися протоколом METT-TC дуже корисно, щоб нічого не упустити. Наприклад, чітко отримати і усвідомити наказ старшого командира дійсно може вплинути на виконання БЗ. Я на практиці знаю випадки коли сприйнята на слух і певним чином інтерпретована задача вилазила боком: непорозуміння на різних етапах, недосягнення цілі в результаті (і я зараз не про зміну задачі командиром в межах принципу mission command, а про банальну нерозважливість чи халатність).
Знову ж таки, лектор вдається в деталі, частину яких в різних випадках можна спростити, частина з яких може взагалі не трапитися чи бути у певній місії не потрібною.
👍