Może w następnym odcinku jakaś wyższa granica cenowa? Wydaje mi się, że widzowie by chcieli zobaczyć jak najadasz się za powiedzmy 100-200 zł, bo wtedy byśmy mogli zobaczyć jak wyglądają dania z tej wyższej półki. Pozdro :D
Ta parówko-kiełbasa o ile to jest to samo co w Chinach to dałem psu i nie zjadł. Jedno z gorszych rzeczy jakie w zyciu jadłem. Wyrób mięsopodobny i nie chodzi mi że tam są chrząstki i inne ściegna pomielone bo to nawet zdrowe i może smakować ale to jakaś chemiczna papka, lekko słodka. Za dyche spokojnie zjesz jedząc dużo węglowodanów (ryż, makaron, bułki).
Właśnie największym problemem tutaj jest, że Paweł obrał za cel jedzenie na mieście, potraw które praktycznie z miejsca ma gotowe (albo wymagały podgrzania w mikrofali). Jeżeli spróbowałby on gotować w domu to na pewno wyszło by mu taniej, smaczniej i pożywniej.
Mój kot nie je mięsa, które ja wciągam ze smakiem, ale on ma lepszy gust. Za dyszkę ze sklepu bym się najadł bez problemu, bez frykasów ale smacznie i bez głodówki.
kiedyś na studiach robiłem spaghetti za 5 zł i starczało na dwa dni :D a było to tak: mięso wieprzowe mielone garmażeryjne (3 zł), makaron najtańszy tesco value 1zł, mały koncentrat też coś koło 1 zł. Przypraw nie liczę, bo zawsze coś tam było w domu :)
Nie byłoby z tym problemu w Tajlandii. On zrobił to bez przemyślenia chyba i tak bezmyślnie poszedł na żywioł i kupił co się trafiło. Z małym researchem nie ma żadnego problemu z niezłym smakowo jedzeniem i miesiąc dałoby się przeżyć ale po co ;)
Walker Dokładnie. Jak u większości tych wyjechanych youtuberów - nierobów. Zaraz zacznie się żebranie o pieniądze - donejty, patronajty, albo akcje "wyślę wam kartkę za 30zł".
Haxon TV Pracował. Kiedyś, jako steward. Miał oszczędności. Ostatnio twierdził, że żyje z UA-cam. Kasa się skończy, zacznie się żebranie. Na iluś kanałach już taki scenariusz był przerabiany.
Haxon TV Pracował. Kiedyś, jako steward. Miał oszczędności. Ostatnio twierdził, że żyje z UA-cam. Kasa się skończy, zacznie się żebranie. Na iluś kanałach już taki scenariusz był przerabiany.
to pojdzie do pracy, poleci w inne ciekawe miejsce, on nie jest streamerem minecrafta wiec wie co to praca, z reszta wczesniej tak robil i nagrywal. Ty jakis dziwny jestes przysrales sie totalnie bez sensu.
Gdzie kupisz kiełbasę z grilla za zeta w polsce...pokaż w Polsce za 10 zł na cały dzień a nie cwanakowac w Tajlandii gdzie jest zupełnie inaczej jeśli chodzi o ceny... Tam to pewnie litr benzyny kosztuje z 50 groszy...
Ja bym zamiast zupy wzięła to co na śniadanie te 3szaszlyki, bo wyglądały pysznie ,i do tego zamiast twojego ost.posiłku wzielabym ze straganu ryż z warzywami lub jakieś placki chlebowe , piZdrwaiam i poprosze o więcej tego typu filmikow
Ten pierwszy saszłyk to tak naprawde naleśnik z parówką i serem. Polewany keczupem ;) Jak ktoś nie zna to polecam zjeść bo to sa jedyne nalesniki jakie jem. nie lubie slodkich z dzemem czy nutella xD
Bez przesady 10-ec zl to bylo kiedys 100BTH,fajki kosztuja 60-at BTH,piwo 43-y BtH,oczywiscie zupke mozesz zjesc za 40-ci BTH,ryz za 10-ec BTH,na patyku wszystko kupisz po 10-ec batow i na upartego mozna przezyc ale gdzie reszta typu owoce itd.Podziwiam ludzi,ktorzy za 100 BTH przezyja dzien,teraz 500-et jest malo jak dla mnie a ceny sa trzy razy drozsze niz w Polsce,kup truskawki albo czeresnie,mala paczka 189BTH u nas kupisz lubianke za 3-y zl.Nie chce pisac o reszcie,wszystko co jest sprowadzane jest trzy razy drozsze niz w Europie,sprawdz cene chleba np.
Te gotowe dania z supermarketów często mają mięso słabej jakości, a w podobnej cenie można przecież dostać pad kra pao w niejednym foodcourtcie w Bkk i będzie świeżo i smacznie. Spoko film.
Proponuję wam zobaczyć wcześniejsze odcinki. Z tego co przynajmniej zrozumiałem to Paweł nie mieszka już w Dubaju ponieważ rzucił pracę w której tam pracował, a tam jest nazwijmy to zasada, która mówi, że mieszkaniec nie może przebywać bez pracy dłużej niż chyba tydzień, dlatego jedyne wyjazdy Pawła to są do dziewczyny która dalej tam mieszka. Jeżeli coś pogmatwałem to proszę żeby ktoś mnie poprawił.
nie 3 miesiace, tylko 1 miesiac. Jesli jestes obcokrajowcem i stracisz tam prace/badz z niej zrezygnujesz masz 1 miesiac na znalezienie nowej pracy albo wypad z kraju.
Bliska mi osoba z rodziny jest dializowana, ma cukrzycę i wiele innych chorób współistniejących. Ze względu na dializy ostatnio lekarz dał jej zalecenie, że mimo takich upałów jakie mamy w Polsce nie wolno jej więcej jak 0,5 litra płynów dziennie przyjmować. To jest wyzwanie! Przy takich upałach nie pić więcej jak 0,5 litra płynów dziennie (wliczając w to zupy). Podołałbyś?!
Ale wybrzydzasz miales przezyc to za 10zl a nie obzerac sie! Wyobraz sobie ile ci biedni sprzedawcy musza sie nazaperdalac zeby zarobic to twoje pieprzone 10zl😈
Pozdrawiam Łukasza E46, który nie może zobaczyć najnowszego vloga pt. "Najpopularniejsze auta w Dubaju" ponieważ musi najpierw nadrobić wcześniejsze vlogi :).
Z uwagi ze za ok 3 lata będę na emeryturze, rozglądam się za ciepłą lokalizacją do spędzania zimy. Wystarczająco namarzłem się w Norwegii. Czy moja emerytura ok.2500 Euro wystarczy na spokojne zycie w Tajlandii
Powiedz mi Pawel czy nieczujesz dyskomfortu mieszkac sam w mieszkaniu w tajlandii i czy miales kiedys jakis czy jakies niebezpieczne incydenty z tajami?
Wydaje mi się, że dałoby się złożyć za te 10 zł. całkiem niezłe jedzenie tylko trzeba by trochę jeszcze pokombinować. Np. 4 jajka w szaszłykach + ryż z sosem (3zł.), 1,5 porcji zupy z krwią wołową (4,5zł.) i pozostaje 2,5zł. na kolację.
Moze teraz film jak przezyc za 100 zł ? jestem ciekawy tych drozszych dan? W kazdej restauracji w ktorej sie znajdziesz wez najdrozszy posilek ^_^ pozdrawiam ;p
Gościu !? Łyżką wszystko jesz, trochę siara . Może to była ta łyżka co powdwedzilęs w Barze „ karaluch „ Mogę dodać - ja to bym pomimo taniej i lepiej na tym wyszedł - ok nie gotowałes , zjadłeś obtarłes ryja i gotowe
Fajnie fajnie tylko trochę mi to zapachniała yt Kryha który tam z tego co pamiętam też za 10 zł kupuje jakieś rzeczy i próbuje. Tak to uwielbiam Twoje filmy i to co robisz! Coś innego zawsze można spróbować sobie, ale rób swoje :) Pozdrawiam
Tywin Lannister | 1 turboamarena (1700ml) to koszt 5zł w biedrze. To radioaktywne picie może wystarczyć na 1 dzień żeby być najebanym, więc 10zł=2 dni a nie 3, dlatego wykluczyłem tę opcję :D
ja w styczniu tego roku 100 bathow na dzien nie mogłem przejesc, jadelm max2 posilki bo w tym klimacie wiecej nie wchodzilo ;) koszt posilku od 35 do 50 bathow, porcje byly calkiem spore,
o czy ty gadasz ? n ormalny posilek na ulicy ryz + miecho warzywa + jajko 35 batow, nie byl wielki ale ja sie najadlem, jak bylem bardziej glodny to dolozenie 1 łychy dodatkowe 10 bathow , w food courtach troszke drozej 45-55 za podobny posilek
W Bangkoku spokojnie można można zjeść za 100bht. Może nie codziennie, ale się da. Solidną, konkretną zupę można zjeść za 35-40bht Potem na lunch szaszłyki, na kolacje padthai na samym jajku. W sumie to faktycznie zależy od tego ile kto je :)
Cześć Mam pytanko czy w Tajlandii istnieje możliwość gotowania w domu bo większość mieszkań nie posiada kuchni, jednak ja wolę przygotowywać posiłki samemu z uwagi na dietę. Czy mógłbyś sprawdzić ile kosztowałby typowy obiad tzn. 150g piersi z kurczaka, 100g ryżu i do tego jakieś warzywa. Dzieki.
Nie ma porównywać tamtych cen do polskich. W Polsce za 10 zł byś się nie najadł tylko coś przekąsił. Max 3 burgery z maca za to by wyszło(nie licząc budek gdzie zapiekanki najtansze masz za 6-7zł, taniej wychodzi jak sam coś zrobisz.
Głupie zarządzenie 10 zł. Ja na twoim miejscu lepiej bym je wykorzystał. Zamiast tego dania z chrząstkami, skórami z ''TESCO'' mogłeś wybrać coś innego. Nie rozglądałeś się nawet.
Byłeś w Tesco przy BTS On Nut, czy jest gdzieś bliżej Twojego Condominium? Mieszkam w Rhythym przy tym Tesco i ciężko mi dojść w Twoje okolice np. do Big C, ale oczywiście rozumiem, że challange tego wymagał, bo w Tesco najtaniej :D BTW. W foodcourt w Tesco można zjeść całkiem spoko za 50 baht ;)
po pierwsze- to clicbait, bo myslalem, ze faktycznie za 10zł bedziesz jadl, po drugie- juz na pierwszym straganie mogles kupic jedzenie na caly dzien, po trzecie- zeby sprawdzic, czy da sie wyzyc za 10zł na dzien, to musialbys tak jesc przez 3 miesiace i wtedy sprawdzic swoj stan zdrowia. Jeden dzien, to ja moge jesc za zero złotych
Może w następnym odcinku jakaś wyższa granica cenowa? Wydaje mi się, że widzowie by chcieli zobaczyć jak najadasz się za powiedzmy 100-200 zł, bo wtedy byśmy mogli zobaczyć jak wyglądają dania z tej wyższej półki. Pozdro :D
100-200 zł na dzień ??? Kruszwil tyle za śniadanie płaci ....
kruszwil to pociotek jest i rozwydrzony dzieć......... huja tam wydaje w sumie.
Kruszwil jest gównem i ten jego cały kanał to jeden wielki fake, nie żebym mu zazdrościł ale taka jest prawda
Po za tym kto normalny wydaje 200zl na śniadanie?!
traximilian Kruszwil to wykreowana postać
W tych temperaturach żarcie na ulicy, to trza mieć żołąd jak dinozaur.
jak twój stary
YAZZ - Polak potrafi )
O, ten to ma kałdun 0,5 l nosem wciąga.
To samo w Egipcie, 100ml czystej 40% przed posiłkiem,"Zemsta faraona" niestraszna.
YAZZ to jest bzdura. W żołądku masz kwas solny. W jaki niby sposób 40% alkohol miałby Cię uchronić, skoro kwas solny nie dał rady.
Zupa to błąd, nie najjesz się na długo. A ten karaluch na podłodze to pewnie składnik menu tylko im z kuchnii uciekł.
Chlebem dopcha :D
Daleko nie uciekł, jeszcze go złapali
@@wojak4207 jeszcze komuś do obiadu wrzucą
@@hubert6155 Zawsze do składnik więcej
Blad to twój komentarz...
Po tym mięsie to bym rzygal trzy dni a po krwi krowy trzy noce
dziadek dziadeusz ale mięsko jesz :-) logiczne :-)
A kaszanke pewnie wpierdalasz przychlascie
jebacpolicje licz się że słowami internetowy frajerze
dziadek dziadeusz XD!
A wy pewnie wpierdalacie najtansze parowki z lidla z serem i z olejem palmowym;)
Ta parówko-kiełbasa o ile to jest to samo co w Chinach to dałem psu i nie zjadł. Jedno z gorszych rzeczy jakie w zyciu jadłem. Wyrób mięsopodobny i nie chodzi mi że tam są chrząstki i inne ściegna pomielone bo to nawet zdrowe i może smakować ale to jakaś chemiczna papka, lekko słodka. Za dyche spokojnie zjesz jedząc dużo węglowodanów (ryż, makaron, bułki).
Właśnie największym problemem tutaj jest, że Paweł obrał za cel jedzenie na mieście, potraw które praktycznie z miejsca ma gotowe (albo wymagały podgrzania w mikrofali). Jeżeli spróbowałby on gotować w domu to na pewno wyszło by mu taniej, smaczniej i pożywniej.
Maciej1906pl nikt w Tajlandii nie gotuje w domu bo na mieście jest taniej
A idz pan w chuj z takim zarciem , wole wydac ale zjesc smacznie a nie miesopodobne wytwory probowac , a co ja krolik doswiadczalny ?;D
Mój kot nie je mięsa, które ja wciągam ze smakiem, ale on ma lepszy gust. Za dyszkę ze sklepu bym się najadł bez problemu, bez frykasów ale smacznie i bez głodówki.
u nas kielbasa za 8 zl podobna w zasadzie serdel ktorego zjesc sie da ale smakuje jak kupa
kiedyś na studiach robiłem spaghetti za 5 zł i starczało na dwa dni :D
a było to tak: mięso wieprzowe mielone garmażeryjne (3 zł), makaron najtańszy tesco value 1zł, mały koncentrat też coś koło 1 zł. Przypraw nie liczę, bo zawsze coś tam było w domu :)
ja to samo, jeszcze były pulpety z biedronki xd
a potem rak w wieku 30-40 lat.
Adam Publiczny jak sie całą kasę przepiło to trzeba było sobie radzić;)
Adam Publiczny i marskosc watroby
a potem w wieku 10 lat brak ortografii
Za 10zl na dzień da radę. Człowiek może nie jeść ok 14 dni. Challenge to by był gdybyś spróbował przeżyć 30dni z budżetem 10 zł dziennie. XD
Ja w zeszłym roku zrobiłem głodówke 30 dni.
Nie byłoby z tym problemu w Tajlandii. On zrobił to bez przemyślenia chyba i tak bezmyślnie poszedł na żywioł i kupił co się trafiło. Z małym researchem nie ma żadnego problemu z niezłym smakowo jedzeniem i miesiąc dałoby się przeżyć ale po co ;)
..czyli jak połowa emerytów w PL
Emi Grant jesli by trzeba bylo to nie musisz jesc 14 dni, logiczne jezu..
r.i.p. records przestań z tym bo ludzie zaczną na anemię chorować dobra dieta na wyniszczenie organizmu ahahahad
mogłeś do tej zupy dołożyć tego karalucha i już byś był napewo syty
Białkooo
u made my day
Sosy ostre dają dlatego żeby nie było czuć, że owe produkty są stare i śmierdzą jak mała sprzedaż i wielki upał. Smacznego
No i dodają na potęgę Glutaminianu sodu, żeby wyroby z podłego mięsa smakowały.
W polsce za 10zł to byś kupił tylko te śniadanie ;p o ile nie 2 z 3 patyczków ;)
Wracam tu po 5 latach i prosze cie o jedno. Zrób drugą część!!!!!!!
Ta zupa wygląda obrzydliwie🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Nie prawda
Wniosek: Za 100 batów kupić 10 szaszłyków z parówką i 3 na śniadanie 4 na obiad i 3 na kolacje i spokój :P
kasa sie skonczyla to challange robi xD
Walker Dokładnie. Jak u większości tych wyjechanych youtuberów - nierobów. Zaraz zacznie się żebranie o pieniądze - donejty, patronajty, albo akcje "wyślę wam kartkę za 30zł".
Adam Niewiadomski ale wiesz że on się nie utrzymuje z YT ? Tylko pracuje xd
Haxon TV Pracował. Kiedyś, jako steward. Miał oszczędności. Ostatnio twierdził, że żyje z UA-cam. Kasa się skończy, zacznie się żebranie. Na iluś kanałach już taki scenariusz był przerabiany.
Haxon TV Pracował. Kiedyś, jako steward. Miał oszczędności. Ostatnio twierdził, że żyje z UA-cam. Kasa się skończy, zacznie się żebranie. Na iluś kanałach już taki scenariusz był przerabiany.
to pojdzie do pracy, poleci w inne ciekawe miejsce, on nie jest streamerem minecrafta wiec wie co to praca, z reszta wczesniej tak robil i nagrywal. Ty jakis dziwny jestes przysrales sie totalnie bez sensu.
45 batow za zupe kurła ale drogo
chocolate *boy* to jest 4.50 zł xDD
4,50 XD
Też drogo tam tyle drugie danie stoi
już zupka hińska tańsza za 1.30
Ja zupke hińską kupuje za 0,79zł xD
Gdzie kupisz kiełbasę z grilla za zeta w polsce...pokaż w Polsce za 10 zł na cały dzień a nie cwanakowac w Tajlandii gdzie jest zupełnie inaczej jeśli chodzi o ceny... Tam to pewnie litr benzyny kosztuje z 50 groszy...
W Polsce za 10 zł to można kupić na śniadanie jogurt, dwa plastry szynki i bułke. Extra challenge :)
Wtedy może coś jeszcze ale teraz w 2022 to się zgadzam
Ja bym zamiast zupy wzięła to co na śniadanie te 3szaszlyki, bo wyglądały pysznie ,i do tego zamiast twojego ost.posiłku wzielabym ze straganu ryż z warzywami lub jakieś placki chlebowe , piZdrwaiam i poprosze o więcej tego typu filmikow
Ten pierwszy saszłyk to tak naprawde naleśnik z parówką i serem. Polewany keczupem ;) Jak ktoś nie zna to polecam zjeść bo to sa jedyne nalesniki jakie jem. nie lubie slodkich z dzemem czy nutella xD
3:24 to jest zajebiste xD
Super :) Pierwszy komentarz ale też jestem z okolic Sieradza i jakoś mi się miło zrobiło :)
Bardzo fajny pomysł, jesteś spoko gościem ;)
Fajnie, że są youtuberzy, którzy robią tak ciekawe wyzwania:)
Ale żeś mi smaka zrobił oglądam to o 00:35 XDD
5:38 hej Pawel jak sie nazywa ten kawaleczek co leci od 5:38 ((: bo mi sie bardzo podoba
Lapka w gore jak zawsze !
za 10 ziko to ja sie napierdole i najem. Daj serduszko
Bez przesady 10-ec zl to bylo kiedys 100BTH,fajki kosztuja 60-at BTH,piwo 43-y BtH,oczywiscie zupke mozesz zjesc za 40-ci BTH,ryz za 10-ec BTH,na patyku wszystko kupisz po 10-ec batow i na upartego mozna przezyc ale gdzie reszta typu owoce itd.Podziwiam ludzi,ktorzy za 100 BTH przezyja dzien,teraz 500-et jest malo jak dla mnie a ceny sa trzy razy drozsze niz w Polsce,kup truskawki albo czeresnie,mala paczka 189BTH u nas kupisz lubianke za 3-y zl.Nie chce pisac o reszcie,wszystko co jest sprowadzane jest trzy razy drozsze niz w Europie,sprawdz cene chleba np.
Coś tu jest nie tak najpierw 9:17 a potem 11:43
2:33 ledwo w ustach a już mega dobre :D
Szkoda że w PL nie ma takiego jedzenia :C Zawsze fajnie sie patrzy na vlogi twoje albo innych np Chiny , Japonia jak testują street food za grosze
Byłem w Tajlandii 100 batów to 12 zł
Ale ok
Bo powiedział około
Super film
Wię cej takich👌😘👍
Te gotowe dania z supermarketów często mają mięso słabej jakości, a w podobnej cenie można przecież dostać pad kra pao w niejednym foodcourtcie w Bkk i będzie świeżo i smacznie. Spoko film.
W podobnej, ale wyższej, mi został 1 bat, więc nie było mowy o jakimkolwiek food courcie.
I-posiłek wyglądał dobrze II-posilek gdyby nie robak .. III- można było się spodziewać że jakość będzie taka jak cena- niska. Ale dało się👏Pozdrawiam👍
krowia krew, bleee
ble to jest woja stara
TheMasterAdols, nie bede znizal sie do Twojego poziomu, bo nie chce mi sie klasc na podlodze, pozdrawiam serdecznie ;)
krew jest zajebista polecam kaszanke/krupnioka ;)
właśnie mniam
a mięsko to wpierdalasz ;> logika
Masz jeszcze zamiar wrócić do dubaju! ? Lajkujcie żeby widział
Proponuję wam zobaczyć wcześniejsze odcinki. Z tego co przynajmniej zrozumiałem to Paweł nie mieszka już w Dubaju ponieważ rzucił pracę w której tam pracował, a tam jest nazwijmy to zasada, która mówi, że mieszkaniec nie może przebywać bez pracy dłużej niż chyba tydzień, dlatego jedyne wyjazdy Pawła to są do dziewczyny która dalej tam mieszka.
Jeżeli coś pogmatwałem to proszę żeby ktoś mnie poprawił.
nie 3 miesiace, tylko 1 miesiac. Jesli jestes obcokrajowcem i stracisz tam prace/badz z niej zrezygnujesz masz 1 miesiac na znalezienie nowej pracy albo wypad z kraju.
zgadza
się ;D
Maciej1906pl wiem o tym ,że rzucił prace, ma tam przecież dziewczynę w Dubaju, jak nie pracował to też był w dubaju, więc
Zamiar to mało... trza mieć pracę a on nawet nie szuka pracy więc...
Pawel, zobacz co mozesz jeszcze w Azji sprobowac z owocow: TOP 10 FRUITS you Have to Try Before You Die: ua-cam.com/video/h_SdwHedr3Y/v-deo.html
Spoko odcinek Paweł, pokazuje co można fajnego kupić za 10zl w Tajlandii ;)
Bliska mi osoba z rodziny jest dializowana, ma cukrzycę i wiele innych chorób współistniejących. Ze względu na dializy ostatnio lekarz dał jej zalecenie, że mimo takich upałów jakie mamy w Polsce nie wolno jej więcej jak 0,5 litra płynów dziennie przyjmować. To jest wyzwanie! Przy takich upałach nie pić więcej jak 0,5 litra płynów dziennie (wliczając w to zupy). Podołałbyś?!
Ty to masz łeb do nowych filmów. :P Widać, że kreatywny człowiek. Jak zawsze super. :)
Sieradz Pozdrawia :)
aktualnie cena około 25zł za fryzjera męskiego
lub 50zł komplet z Barberem ( broda)
3m się ;)
2:06 Najsłodszy kąsek na Twojej czwartej :) Aajjjjj :D
hahaha niezle odcinki mordo .. wyjebane w ciebie maja a ty jeszcze mily jestes :D pozdro
Ale wybrzydzasz miales przezyc to za 10zl a nie obzerac sie! Wyobraz sobie ile ci biedni sprzedawcy musza sie nazaperdalac zeby zarobic to twoje pieprzone 10zl😈
Pozdrawiam Łukasza E46, który nie może zobaczyć najnowszego vloga pt. "Najpopularniejsze auta w Dubaju" ponieważ musi najpierw nadrobić wcześniejsze vlogi :).
Z uwagi ze za ok 3 lata będę na emeryturze, rozglądam się za ciepłą lokalizacją do spędzania
zimy. Wystarczająco namarzłem się w Norwegii. Czy moja emerytura ok.2500 Euro wystarczy na spokojne zycie w Tajlandii
Starczy na życie na wysokim poziomie
Jestes juz
Powiedz mi Pawel czy nieczujesz dyskomfortu mieszkac sam w mieszkaniu w tajlandii i czy miales kiedys jakis czy jakies niebezpieczne incydenty z tajami?
Mozna tez 10 dni nic nie jesc !!!
ale on chce raczej utrzymywac dobra diete
Od postu lepszej diety NIE MA !
10 za kazdy dzien glodowki powinien wystarczyc, co nie?!
Ok to nie jedz ;)
gówno nie dieta. głodówka ma tyle sensu co jedze wacików, czy jaj tasiemca
11:36 liśćmi* 😉
Uwielbiam takie filmy.
Aleksander Doba przeżył wiele dni na 1/2 zupki chińskiej jedzonej każdego dnia
7:18'.Można go wrzucić do zupy,zawsze to ćwierć bata w kieszeni,znaczy w żołądku.:p
Ja też Sieradza mordko!! Pozdro!!
Wydaje mi się, że dałoby się złożyć za te 10 zł. całkiem niezłe jedzenie tylko trzeba by trochę jeszcze pokombinować. Np. 4 jajka w szaszłykach + ryż z sosem (3zł.), 1,5 porcji zupy z krwią wołową (4,5zł.) i pozostaje 2,5zł. na kolację.
Z głodu Jeszce nikt się nie zesłał 😜
Moze teraz film jak przezyc za 100 zł ? jestem ciekawy tych drozszych dan? W kazdej restauracji w ktorej sie znajdziesz wez najdrozszy posilek ^_^ pozdrawiam ;p
Nie takie czelendże się w życiu robiło ;)
w jakim programie montujesz filmiki ?pozdro
Witam potrafisz się sprzedać bardzo przyjemnie ogląda się twoje filmy wciągają niesamowicie przedstawiasz dużo ciekawych faktów Pozdrawiam
Niezła parowa, dobrze wchodzi.
Gościu !? Łyżką wszystko jesz, trochę siara . Może to była ta łyżka co powdwedzilęs w Barze „ karaluch „
Mogę dodać - ja to bym pomimo taniej i lepiej na tym wyszedł - ok nie gotowałes , zjadłeś obtarłes ryja i gotowe
0:00 A już myślałem, że to będzie krowia kupa patrząc po minie :D
Fajnie fajnie tylko trochę mi to zapachniała yt Kryha który tam z tego co pamiętam też za 10 zł kupuje jakieś rzeczy i próbuje. Tak to uwielbiam Twoje filmy i to co robisz! Coś innego zawsze można spróbować sobie, ale rób swoje :) Pozdrawiam
W czym montujesz?
Dla mna jestes takim Januszem w azji :) ale bardzo lubie ogladac :)
Ja w gimnazjum za 10 złotych potrafiłem 3 dni imprezować xd
to słabą głowe miałeś, nawet jak na gimnazjaliste xD
Kioshing na kazdy dzien pewnie cos okolo 3zl dodawal a koledzy po 50
@@Kioshing kustosze i amareny pewnie
Tywin Lannister | 1 turboamarena (1700ml) to koszt 5zł w biedrze. To radioaktywne picie może wystarczyć na 1 dzień żeby być najebanym, więc 10zł=2 dni a nie 3, dlatego wykluczyłem tę opcję :D
Dawaj nastepny odcinek za powiedzmy 50zl i poszukaj czegos ciekawego do jedzenia.
Super się ogląda każdy Twój vlog, świetna robota!
ja w styczniu tego roku 100 bathow na dzien nie mogłem przejesc, jadelm max2 posilki bo w tym klimacie wiecej nie wchodzilo ;) koszt posilku od 35 do 50 bathow, porcje byly calkiem spore,
o czy ty gadasz ? n ormalny posilek na ulicy ryz + miecho warzywa + jajko 35 batow, nie byl wielki ale ja sie najadlem, jak bylem bardziej glodny to dolozenie 1 łychy dodatkowe 10 bathow , w food courtach troszke drozej 45-55 za podobny posilek
W Tajlandii to se możesz, w Polsce miałbyś problem, nasz złoty jest droższy od ich waluty więc tam sie wydaje tańsze jedzenie.
Zajebiste ziomek. Zajebiscie lubię twoje vlogi obcinać😃
W Bangkoku spokojnie można można zjeść za 100bht. Może nie codziennie, ale się da. Solidną, konkretną zupę można zjeść za 35-40bht Potem na lunch szaszłyki, na kolacje padthai na samym jajku.
W sumie to faktycznie zależy od tego ile kto je :)
Fakt, ja bym się najadla, ale jakoś nie przepadam za takim jedzeniem
PS A nie thb? ;))
*kocham keyboard* Jesteś pierwszą osoba, od której słyszę że nie przepada za takim (tajskim?) jedzeniem :)
Ps. Jasne że THB ;)
Cześć
Mam pytanko czy w Tajlandii istnieje możliwość gotowania w domu bo większość mieszkań nie posiada kuchni, jednak ja wolę przygotowywać posiłki samemu z uwagi na dietę. Czy mógłbyś sprawdzić ile kosztowałby typowy obiad tzn. 150g piersi z kurczaka, 100g ryżu i do tego jakieś warzywa. Dzieki.
Źle napisałeś chalenege pisze się Challenge
PS. Propsuje filmik
Super filmy, daje suba 😊
Te parówki to więcej wartości odżywczych miały niż to danie z marketu :P
Nie ma porównywać tamtych cen do polskich. W Polsce za 10 zł byś się nie najadł tylko coś przekąsił. Max 3 burgery z maca za to by wyszło(nie licząc budek gdzie zapiekanki najtansze masz za 6-7zł, taniej wychodzi jak sam coś zrobisz.
Uwielbiam twoje Vlogi :) tylko chyba za duzo w nich jedzenia :P
Musimy tego w Norwegii spróbować :D haha Pawle powiedz jakim RXem to nagrywałeś, bardzo ładny obraz ;) Pozdrawiam
RX100 V
a jest już wersja VI :)
Za 10 zł w Norwegii to jednego Twixa zjecie. Po jednym paluszku na osobę.
@@pantograf4543 jak będzie promocja to nawet po dwa :) ewentualnie dwie najtańsze zupki chińskie lub 3 bolery :) Pozdrawiam
Gdzie ty pujdzesz w polsce za 15 zl do fryzjera w warszawe np
W warszawie na woli, meski punkt dokladnie 15 zl
POZDROO Z SIERADZA!
Sieradz hehe
jaki masz mikrofon ? xd
Głupie zarządzenie 10 zł. Ja na twoim miejscu lepiej bym je wykorzystał.
Zamiast tego dania z chrząstkami, skórami z ''TESCO'' mogłeś wybrać coś innego. Nie rozglądałeś się nawet.
Pozdrawiamy z Sieradza ! :)
Byłeś w Tesco przy BTS On Nut, czy jest gdzieś bliżej Twojego Condominium? Mieszkam w Rhythym przy tym Tesco i ciężko mi dojść w Twoje okolice np. do Big C, ale oczywiście rozumiem, że challange tego wymagał, bo w Tesco najtaniej :D
BTW. W foodcourt w Tesco można zjeść całkiem spoko za 50 baht ;)
Zayebista Parowa :) GoldYch 2k18
Naprawdę fajne i bardzo mi się podoba wstęp (intro)
Dobry odcinek :) pozdrawiam z Łodzi
Bez sensu pzecziesz 1 dzien bez jedzenia mozna przezyć
Ale po co ?
Ja kupiłem maszynki do głowy i twarzy Remingtona i strzygę się sam od lat. Głowa co 3 tygodnie, morda co tydzień albo częściej.
Tomasz T. Na łyso
Tylko tak umiesz? Jak małolat
po pierwsze- to clicbait, bo myslalem, ze faktycznie za 10zł bedziesz jadl, po drugie- juz na pierwszym straganie mogles kupic jedzenie na caly dzien, po trzecie- zeby sprawdzic, czy da sie wyzyc za 10zł na dzien, to musialbys tak jesc przez 3 miesiace i wtedy sprawdzic swoj stan zdrowia. Jeden dzien, to ja moge jesc za zero złotych
A po ile tam cuksy i owoce stoją. Na przykład Snikersy, Twix, rodzynki, banany ????
Super odcinek ;)! Oczywiscie łapka w górę :)!
ty nagrywasz mówisz jak dajesz na siebie kamere a jak montujesz i coś widzisz to dodajesz do tego opis itp zgadłem?
gdzie kupiłeś te 3 szaszłyki bo w tajlandi jestem
za 10zl? bochenek chleba i almette XD nw ile almette kosztuje kurde
2.99 i to w Biedronce. Lepiej kupić taki sam serek marki TESCO. Oszczędzasz złotówkę.
@@kolopoland6919 Po Almette też.
3:23 zróbcie stop klatkę to chyba kadr z jakiegoś filmu XD
Super odcinek ;)! Dzięki wielkie ;)!
To ostatnie to nawet smacznie wygląda jak na taką cene.
W Polsce musiałbyś pól dnia nie jeść, później pójść na nienajdroższego kepsa za 10 i pójść wcześnie spać :D
W sumie to gorąca na tych wakacjach, a więc sobie obejrzę :)