A tank amit utálok, de nem azért mert rossz...

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 9 лис 2023
  • Ha élőben is szeretnél látni, nézz be a Twitch csatornámra:
    / tankelit
    Discord szerver: / discord
    Modok amiket használok:
    drive.google.com/drive/u/1/fo...
    Email: tankelitbusiness@gmail.com
    Ha szeretnéd támogatni a csatornát, hogy extrákban részesülj less rá a linkre:
    / @tankelit
    Kampány küldetés tank ajánló:
    hokx.com/category/hokx/wot-pe...
  • Ігри

КОМЕНТАРІ • 23

  • @khaosz80
    @khaosz80 6 місяців тому +1

    Szia Elit
    Egy-két napja kezdtem el vele játszani. Az én tapasztalataim a következők:
    Kell neki 2-3 perc, hogy pozícióba érjek vele. (Nem túlzás, szokott 3 perc felett is.) Mire odaérek a heavy dühöngőbe sokszor eldőlt a csata, vagy egyedül maradok, vagy rohanhatok a sebzés után. (Turbó mint halottnak a pofon.) Ha mégis odaérek időben, akkor meg kell verekedni a pozíciókért a heavy tankokkal. Ha ez nem sikerül és a hasam szabadon marad, akkor minden második lövést oda kapom és persze át is üt saját tierben is. Ha mégsem, akkor kupolánál ugyanez. Ja és az alfája jó tradelni, de ha ellövöm magam közelharcban, akkor szeretnek lerohanni és nekem annyi.
    Bár én csak zöld játékos vagyok, de én ezt a tankot egyáltalán nem érzem bolondbiztosnak. Lehet egy lila játékos kezében így működik, de én erősen az átlagom alatt teljesítek vele. Csalódtam benne.

    • @tsimpako
      @tsimpako 5 місяців тому

      Azt azért ne felejtsük el, hogy ő is a wargaming "embere", mint QB.

  • @henrikpodholiczky6106
    @henrikpodholiczky6106 7 місяців тому +1

    Ez a videó mint mindegyik nagyon érdekes volt köszönöm szépen.
    Ja és én nagyon egy ST-II ágat néznék meg😏

  • @rommel25687
    @rommel25687 7 місяців тому +2

    Ha már azt mondod, hogy nem vagy annyira híres, én pont Skillen keresztül találtalak meg :)
    A weboldalán a felszerelés ajánlásoknál te voltál az egyetlen akit nem tudtam, hogy ki lehet és nem kicsit lepődtem meg mikor rájöttem, hogy magyar vagy :D

  • @markbrekocki
    @markbrekocki 7 місяців тому +15

    "Ez a tank nem snipeolásra való" - tankelit, miután hátulról snipeolgatja az enemyt 😄

  • @markmonostori7570
    @markmonostori7570 7 місяців тому +1

    jó videó lett

  • @ussnewjersey1756
    @ussnewjersey1756 7 місяців тому

    3:42 úgy mint Kenibi, mikor Elit kifordul: "Hello there!"

  • @Defeateer
    @Defeateer 7 місяців тому +1

    Köszönjük ezt a videót, szerintem ez a tank egy állat, csak így tovább fater!

  • @timeabakos9624
    @timeabakos9624 6 місяців тому

    A t28-val volt egy nevetséges szituációm egyszer… elcammogtam a heavy line-ra mert üresen hagyták. Egy Löwe, egy Bisonte és talán egy td jött arra. Egy ideig bohóckodtunk egymással szemben, aztán a Bisonte észbe kapott hogy lehet flankelni is. Szegény hiába állt a T28-am seggébe, ahogy mozgattam a tankot, folyamatosan misselt 😂 végül úgy felidegesítette magát szerintem, hogy egyszerűen otthagyott a francba hogy a Löwe meg a td megegyen 😂😂😂 mindhármat én lőttek ki

    • @timeabakos9624
      @timeabakos9624 6 місяців тому

      És ez csak a 8-as volt… a t95 undorító 🙈

  • @janosharsanyi6227
    @janosharsanyi6227 7 місяців тому

    Meg van,szeretem.Ki van fejlesztve az E3 de még nem vettem meg.Jó tanknak tartom el sem adom az tuti.Probléma az akkor van ha szemben is T95 van mivel én nem használok gold lőszert,de valahogy ő is pattan a goldjával.Akkor meg minek az ?!

  • @cukyhusky1723
    @cukyhusky1723 7 місяців тому

    Ez a tank nekem elégé bejön mert az armor és az alfa kiváló rajta meg ugye lehet jolópussolni vele de az a mozgékonyság az über szar 20 al döcög turbó nélkül és ez már a buffolt végsebesége mert régen 13 al tudott menni ha jól emlékszem.

  • @bodbenjamin5582
    @bodbenjamin5582 7 місяців тому +2

    Valóban jó kis gép ez, de nekem a Tortoise jobban bejön.

    • @kiszeg
      @kiszeg 7 місяців тому

      Precízebb, és az a dpm mindent is visz!

  • @balintbalogh1177
    @balintbalogh1177 7 місяців тому

    T95 Tutel

  • @csabapalfi346
    @csabapalfi346 7 місяців тому

    22:35 ez nem igaz, a meccsen folyton azon gondolkozol, hogy hogyan gyalázd meg az aktuális célpontot, ha egy ehhez a meccshez hasonló nyomulás van

  • @Csaszika915
    @Csaszika915 7 місяців тому +1

    Nem véletlen Roham TD

  • @matejanosorsos322
    @matejanosorsos322 7 місяців тому

    Gyorshajtásért nem kaptak el Elit?

  • @DavidFekete-in1nk
    @DavidFekete-in1nk 7 місяців тому +1

    T95 nekem meg volt

  • @user-ih3pv3kf5g
    @user-ih3pv3kf5g 7 місяців тому

    a legrosszabb tank a játékban. Undorítóan szar játszani vele, lassú turbó meccsekre abszolút alkalmatlan. Győztes csatában nem érsz be vele a meccsbe, vereség esetén meg a végén körbe vesznek esélyed sincs semmit csinálni. Meglesz az XP az E3-hoz és azonnal adom is el.

    • @Tankelit
      @Tankelit  7 місяців тому +1

      Azért 5600 átlagot hozni nem minden tankkal lehet, azért talán annyira nem rossz.

    • @tsimpako
      @tsimpako 5 місяців тому

      @@Tankelit Az látszik a csatáidban, hogy az ellenfeleid vak idióta módban vannak és csak forognak meg lövöldöznek össze-vissza. Akiket a harmadik csatában lőttél egy fordult feléd és lőtt rád. A többi meg oldalra meg mindenhova néz, amíg leszeded az életüket 14 sec-es töltéssel. Nem mondom, hogy nem vagy ügyes (sokkal ügyesebb nálam), de azért hogy 10-ből 9x fogyatékos legrosszabb fekete statos játékosok vannak ellened az is tuti.