😀 КОСТОЛОМИ з ПАРТИЗАНА хочуть ПОМСТИ / Сербські ЗМІ: ШОВКОВСЬКИЙ нас не ПОВАЖАЄ/ Чому це не ЗБІРНА?

• Опубліковано 16 жов 2024
  • Київське Динамо не залишило і живого місця на белградському Партизані (6:2) в першому матчі другого раунду кваліфікації Ліги Чемпіонів. Попри розгромний рахунок, біло-синім здобули саме вольову перемогу. На 22-ій хвилині привіз пенальті на ворота Бущана Караваєв, який після вайлуватої обробки м’яча у власному штрафному вдарив у ногу конголезькому легіонеру гробарів Альдо Калюлю. Схоже паненка від бразильця Сальданьї, яка й відкрила рахунок, по справжньому розлютила динамівців, які ще до перерви відвантажили 3 голи - реабілітувався за привоз і Олександр Караваєв, зробивши рахунок 3:1. У другому таймі кияни знову забили тричі - зіграли заміни Шовковського - два асисти від Назарія Волошина і дебютний м’яч Олександра Піхальонка.
    Матч-відповідь відбудеться у Бєлграді через тиждень (31-го липня). Як відомо, трибуни в столиці Сербії будуть порожніми через санкції, накладені на партизанських фанатів від УЄФА.
    00:07 - Сербські журналісти обурені поведінкою Шовковського
    00:28 - Динамо "розмазало" Партизан: хто зміг втримати емоції в матчі
    08:13 - несподіваний коментар Шовковського після матчу з Партизаном
    16:05 - Динамо зіграло так, як повинна була збірна України на Євро
    21:06 - Сербські ЗМІ - про Партизан: Аматори, які прикидаються професіоналами
    27:17 - Головний український кривдник Сербії
    32:28 - Піхальонок, Волошин і Ко - джокери Шовковського
    34:45 - Чи є місце Піхальонку і Буяльському одночасно на полі