grand way 6331, місяць на кишені

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 28 лис 2024

КОМЕНТАРІ • 106

  • @DenysSierov
    @DenysSierov 2 місяці тому +6

    Тримайся Володимире. Слава Україні.

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому +1

      @@DenysSierov Героям Слава 🇺🇦💪

  • @wescor8365
    @wescor8365 2 місяці тому +5

    Вітаю Вовчику, раді бачити

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому

      @@wescor8365 вітаю. Взаємно 💪🇺🇦

  • @BacxaH
    @BacxaH 2 місяці тому +3

    Вітаю🖐️
    Зварити люмінат то питання розширене , потрібні відповідні умови , відповідні матеріали .
    Ось правильно сказав йому не вистачає якихось накладок , але як запасний ніж має право бути

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому

      @@BacxaH та ж ми про то в групі говорили😅 про мусат і ламінування.
      Так, навіть як ніж у тривожну валізку може бути. Але хочеться щось таке, щоб завжди в кишені 😅

  • @ЮрійІлючек
    @ЮрійІлючек 2 місяці тому +1

    О - відео котре я чекав, дякую!

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому

      @@ЮрійІлючек так, завжди будь ласка 🤗

  • @VladyslavDembik
    @VladyslavDembik Місяць тому +1

    Вітаю!
    Якщо буде бажання та можливість, чи не могли б ви записати відео про різні сталі і про їх заточку/правку в домашніх та польових умовах?
    Типу, чим яку краще точити і якісь розповсюджені помилки, які ви бачили.
    Чи, може, якусь конкретну літературу порекомендувати, хоч чесно кажучи, хотілося б почути саме про ваш досвід і думки.
    Та й типу, яким сталям надаєте перевагу і чому.
    В будь-якому разі дякую за службу та за досвід, яким ділитесь!

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  Місяць тому +1

      @@VladyslavDembik вітаю. Є декілька відео про сталі і про заточку. Про сталі розказав у відео про польові ножі. Про заточку є декілька відео з відповідними назвами. Надаю перевагу простим сталям, на даний час це 8хром і 12с27.
      Служимо Народу України 🇺🇦💪

  • @SvyatoslavKlymenko
    @SvyatoslavKlymenko 2 місяці тому +3

    Бажаю міцного здоров'я. Ці зрадливі цифри назви ножа мене збентежили - я їх уявив з терміном використання. Дякую за твої думки та роботу. Слава Україні. Бережи себе.

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому +1

      @@SvyatoslavKlymenkoбажаю найміцнішого і нефільтрованого 💪 ахах, треба розділовий знак поставити, зараз виправлю.
      Дякую,друже. Героям Слава. Взаємно 💪🇺🇦

  • @ДмитроЧейлитко
    @ДмитроЧейлитко 2 місяці тому

    Дякую! Чекаєм на концерт ;)

  • @Umbrella_232
    @Umbrella_232 2 місяці тому +1

    Не знав, що і на Grand Way роблять репліки 😂

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому

      @@Umbrella_232 на все роблять

  • @viktoralekseev1185
    @viktoralekseev1185 2 місяці тому

    Володимире, дякую за ваші відео огляди, з усьою повагою, хотів запитати - чому саме складним ножем потрібно робити колки, у вас же є моора. І якщо врахувати фактор того що складень завжди на кармані а фікс ні, то виникає ще одне запитання - у вас чи мало не дорогах ножів, але я впевнений що якщо б скласти усі гроші за ці ножі, то можна було б купити пару дійсно якісних типу із різучих топових нержавійок і насолоджуватись якістю і зручністю........тим більш що є такі топові що точаться в ваших умовах..,..

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому

      @@viktoralekseev1185 вітаю. Відповів на те, чому немає Мори і перчаток у відео про пончо, вони поїхали разом з плітніком кататися на машині, без мене. Так сталося.
      Які класні і різучі нержавійки? Н690? Маю "совеня" в такій сталі, від дніпропетровського майстра. Не класна, різуча, але дуже хєрово точиться. Певно Бак 119 має класну і різучу нержавійку? Та ж ні. 440С.
      Ні один топовий ніж не зміг зняти Компаньон з плітніка. Причина проста - Компаньон для роботи. Зручний, продуманий, правильний. Те, про що ви пишете, для нарізання паперу і фоточок у гістаграм. І я про то теж пояснював у відео про "польові ножі". Це інструмент, який має точитися(мене мало хвилює утримання РК, то для хатніх икспердів і виживальщиків, які далі лісопосадки навряд чи виходили, бо навіть тиждень штурмових дій, з щоденним копаням і обладнанням вогневих точок вас змусить точити ніж, а він має точитися, а не чекати хони, заточну систему і щоб зірки зійшлися), саме легкість у заточці, при чому навіть повне відновлення, коли РК виглядає як хвилі серрейтора, особисто для мене більше важливі, аніж утримання РК. Бо три рази провести ножем по напильнику скорше, аніж годину бавитися в заточника всяким гумном. Може й лопату МПЛ треба з якоїсь топової нержавійки?

    • @viktoralekseev1185
      @viktoralekseev1185 2 місяці тому

      @@LisovykUA згоден

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому +1

      @@viktoralekseev1185 спираючись на реальний досвід предків, ножі Першої, Другої Світової, ножі Джона Ека для В'єтнаму, ножі часів початку АТО, це легкі у ремонті, схожі на кухонникі, прості і робочі ножі. окопи дуже швидко вчать, що краса це не практично. Практично те, що просто і перевірено. Приклад з МПЛ то не для гарного слівця, я бачив десятки натівських складних лопат, які просто не пережили копання окопів. Бачив, як люди купляють "Грін Біретс" Кріса Ріва, модні на той час ножі ворожого "шпіцназа" із Х12МФ, Д2, ШХ15, тигельного булату, а через добу приносять із них шматки. Бо то, що гарно в інтернеті і рекламі, досить не гарно працює в полі. Фінські лижники, яких я часто приводжу в приклад, були хорошими мисливцями, людьми, які звикли жити і полювати в своєму середовищі. І саме тому їх ножі мали таку відточеність і направленість. Те, про що деякі сучасні жителі просто забули. Для багатьох "ніж ріже" це вже вау. Але біда в тому, що ніж створювався різати. Топова нержавійка це добре, але в чому вона топова? В показниках HRC? Так мені не треба високі показники, твердість=ламкість. Якби там хто не доказував зворотнього, на жаль так воно працює в металообробці. 59 одиниць Роквела то вже багато. Ліпше мати зігнутий, але цілий ніж, аніж два шматки суперріжучої сталі. Утримання РК - це для кухні, може для металообробки. В полі утримання РК=стійкість до абразивної дії, а це означає що ніж точитися не буде. Тягти окремі заточні системи, абразиви(які досить погано переживають падіння, пил, бруд, перепади температури, впливання вологи і решту "принад" окопного життя) нема сенсу. На таку заточку треба час, спеціальне місце, вміння самого заточника, а ще вони важать щось і займають місце в спорядженні. Окрім того трапляється всяке і "заточне приладдя" може легенько поїхати на машині, як мій плітнік, а ніж хапне осколок в дереві або камінь серед коріння. Буде прикро і неприємно. Тому виходить, що "ліпше" може бути смертельно небезпечним ворогом "хорошого". Саме тому воюючі країни так і не взяли на озброєння порошки і "топові нержавійки". Навіть такі країни, які можуть собі то дозволити. Саме тому мисливці, які реально мисливці, мають Бак 119 на 440с, а не вундервафлю на СРМ s30v.

  • @АлександрМатросов-щ8д
    @АлександрМатросов-щ8д 2 місяці тому +2

    Доброго здоров'я, Володимир.
    Концепція , розміри та призначення ножа ,
    та його застосування , саме у твоїй сфері діяльності -
    не тільки для мілких побутових задач і не тільки , щоб жаб колоти ))) мені теж подобається . Бо , товщина леза , повністю металевий виріб , для такого маленького роміру ножа повинні створювати досить міцну та надійну конструкцію .
    Припускаю , що по задумці , він , навіть , допускав застосування його, як ніж 'останньго шансу'.
    Чому не одноруке відкривання це друге питання.
    ( до речі , якщо ти міркував , про ніж останнього шансу , то поділись , будь ласка , своїми думками - які фірми , моделі ,чи концепціі , чи варіанти ти розглядав - наприклад, , кірідаши , можливо, навіть, якийсь скальпель , тощо ).
    Так ось ,його реалізація мене неприемно здивувала . Я тримав у руках оригінал , але тоді не перевіряв його на міцність
    замка . А в Grand Way він закриваеться з такою легкістью , що це для мене неприйнятно. Ще й у зачиненому виді не можливо відцентрувати лезо між лайнерами .
    Ще раз - концепція гарна , реалізація мене зовсім не влаштовує .
    Дякую

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому +1

      @@АлександрМатросов-щ8д бажаю найміцнішого.
      Та там задумка була, щоб він ще й дріт кусав і в оригіналі ще й "кусачка" з одного боку є фліпером. Ото і мало би бути одноруким відкриванням, а тут трохи інакше виконано.
      Щодо "ножа останнього шансу", то в мене цю задачу робить репліка Парамілітарі 2. Геометрія уколу дозволяє пробивати навіть нормальну "стьоганку". На жаль, навіть не тільки думати доводилося. Непогано показав себе Тінейшнс, і на противагу дуже погано показали себе беклоки і трі-ад-локи на Ендурі і Колдах. Думав, що то тільки в мене так, але колєги по "тропі" винесли такий самий вердикт. Сподобалася геометрія CJRB Fieldspar small(якби не сталь) і зайшов Скіф Дефендер 2 (але у Дефа геометрія специфічна, як ніж останнього шансу добре, але не всі польові роботи йому підвладні, через будову клинка типу "трекер"). Колись у цьому розрізі розглядав суто фікси малі, типу Ізули, Колд Стіл Спайк, Беар Грілз Ультімад і Паракорд фіксед блейд, але останні роки таки привели до складня з надійним замком(для поля, це лайнер, фрейм і компрешн, інші погано себе почувають при забрудненні, бо хочеться щоб ніж фіксувався, саме так обпікся об трі-ад-лок, бо на ньому можна підтягуватися, але сенсу у тому немає ніякого, якщо після "запливу по піску" ніж забруднився і не встав на стопор).
      Щодо виконання. Я відцентрував, але тут сильно давить лайнер і через те, що осьовий має здатність розкручуватися, не дає довго тримати центровку, а з одяганням стяжки-шпенька то взагалі не реально. В ідеалі то все можна поправити, але якщо чесно лінь😅 приємно вразило те, що за декілька годин зйомки(заготування кілочків для пончо і власне за це відео) ніж не натер і не травмував руку, хоча суха сосна не найм'якший матеріал. І це за відсутності накладок. Було би щось типу джи-тен, то навіть взимку було би дуже гарно ним працювати.
      Хочу щось на 2, максимум 3 бонках з фреймом(але щоб фрейм був закритий джи-тен), ну і ще там по дріб'язку "зручностей" з інших ножів. Типу великого і адекватного темлячного отвору, зручної глибокої кліпси і т.д. спробую щось подібне намалювати хоча би, хоча я ще той художник 😅

    • @АлександрМатросов-щ8д
      @АлександрМатросов-щ8д 2 місяці тому +1

      Так ,там були кусачки , чомусь вилетіло з голови ( дуже давно , у молодості , це було )
      Дуже дякую тобі за таку розгорнуту відповідь .
      Ангела тобі Хранителя

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому +1

      @@АлександрМатросов-щ8д я теж гуглив, після минулого відео, було цікаво чи так задумувався фронт-фліпер. Виявилося - ні.
      До речі товщина леза тут 2.5, що дуже контрастує з нинішньою модою на 4+мм.
      Завжди будь ласка 🤗 взаємно

    • @GodSaveUs
      @GodSaveUs 2 місяці тому

      @@LisovykUAтоді бери клон спайдерко мілітарі на 440 чи 5Cr17Mov. Для польових умов 125шрам вісу і чудовий розмір для будь-яких завдань. Коштує клон копійки і маєш гарну конструкцію і геометрію з лайнер-локом.
      Можливо китайці випустят клон мілі2 - то злвсім гарно буде, але в перчатках. Мілітарі 1 як без перчаток так і в рукавицях надійно і приємно тримається

    • @wescor8365
      @wescor8365 2 місяці тому

      ​@@LisovykUAа якщо взяти замінити лезо на тому ж дефендері, чи позичити форму леза з одного а ручку з іншого?
      Подумай над цим.
      Бажано у відео тут виложити, бо група то ляси точити для вас, нема часу коли все читати 😊

  • @yevhenmoroz7338
    @yevhenmoroz7338 Місяць тому

    а як вам crkt M16-03? Дуже схожий ідеологічно наче, є в сендвіку. Тільки не зрозуміло цо із геометрією, чи він ріже, чи тільки коле?

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  Місяць тому

      Ніяк. Бо він ні разу не схожий ідеологічно саме на цей ніж. Геометрія там така собі, а версія з серрейтором взагалі ні про що

  • @ВасьВась-ь6я
    @ВасьВась-ь6я 2 місяці тому

    Може знов не в тему) але б хотілося від тебе якийсь обзорчик на ліхтарі , які і де використовуешь.😊

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому

      @@ВасьВась-ь6я та ж є на каналі🤗

    • @ВасьВась-ь6я
      @ВасьВась-ь6я 2 місяці тому

      @@LisovykUA Зрозумів шукаю 😱

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому

      @@ВасьВась-ь6я тут за Міл-тек
      ua-cam.com/video/wXrxs10BZQU/v-deo.htmlsi=17NIvt3XHFgakVXT

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому +1

      @@ВасьВась-ь6я тут просто про ліхтар, який постійно десь в кишені:
      ua-cam.com/video/bHyc983fcBU/v-deo.htmlsi=doitnodGlqccUHdf

  • @DEFandTAC
    @DEFandTAC 2 місяці тому +1

    Ніж від Лешого?, ждемо! 💪🇺🇦💪👍🤝

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому +1

      @@DEFandTAC та ж я давно вже роблю ножі 🙈 але суто для себе. Мене мало цікавить гонитва за ефемерними ідеалами неофітів у ножовому світі. Я достатньо наслухався замовників ножів з тепловозного клапана, гартування в крові цнотливої, ковки тільки у повню, твердості 100тисячмільйонів, і т.д. то для діточок, які якимось чином дожили до того часу, коли їм дали паспорт

    • @ЮрийЖихорь
      @ЮрийЖихорь 2 місяці тому

      Про ртуть забыли

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому +2

      @@ЮрийЖихорь 100%, і про секретну зону, де секретні зеки з секретної сталі роблять секретні ножі для шпіцназа

    • @ЮрийЖихорь
      @ЮрийЖихорь 2 місяці тому

      @@LisovykUA но эти ножи у всех менты забрали ))) поэтому их никто не видел

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому

      @@ЮрийЖихорь та ж то для НКВС/КДБ робили, самі секретні секрети тільки ті секретні зеки знали

  • @РоманГлущевський
    @РоманГлущевський 2 місяці тому

    Це ж яким жадібним тре бути, що б підробку ганд вея купляти...

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому

      @@РоманГлущевський підробка гранд вея? А, ну так. Це ж репліка на гранд вей. Китайська

  • @user_abbuser
    @user_abbuser 2 місяці тому

    Всім вітання.
    Я - сором'язливий ножеман-"чайник". Поясніть мені, новачку-початківцю, навіщо треба ота стяжка на ножеві?
    Моя Вам подяка.👍🏽

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому +1

      @@user_abbuser вітаю, нічого страшного в тому немає, що чогось не знаєте. Добре, що запитали. Це полегшує відкриття ножа, наприклад ножа з отвором, як цей або Спайдерко.
      ua-cam.com/users/shortskEb_eeFTNEw?si=lFYRyBCRjY089RpO

    • @user_abbuser
      @user_abbuser 2 місяці тому

      @@LisovykUA
      Зрозумів. Дякую, друже.🙂

    • @user_abbuser
      @user_abbuser 2 місяці тому

      @@LisovykUA
      Якось так склалось, що сам я підсів на "Гранд Вей". Непогані ножі, особливо з огляду на вартість. Володію трьома пиряльниками від вищезгаданого бренду.
      Друже, дозволь порекомендувати тобі спробувати поюзати 06107.
      Думаю, оціниш.🙂
      Він компактний і легкий.
      Хоча замок Бек, а не Лайнер, і сталюка не улюблена тобою 440, зате на рукояті матимеш G10. 🙂
      Нехай минають ворожі кулі та осколки!✋

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому +1

      @@user_abbuser беклок не переживе заплив по піску, а кліпса з носіям тільки "лезом вниз" додаватиме проблем з чищенням. Виглядає прикольно, схожий на продукцію Byrd(дочірня фірма Спайдерко), але то для мене критично. 5хром15 то щось на кшталт 4116 круп, теж сталь для мене не дуже, то прихильники Колд Стіл її обожнюють

  • @Max_Iskra
    @Max_Iskra Місяць тому

    А ще pocket bushman

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  Місяць тому

      Колди в поле не радив би взагалі

  • @Max_Iskra
    @Max_Iskra Місяць тому

    В поле я б порадив cold steel sr 1 lite

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  Місяць тому

      Ахах. І там і в мерти з ним, бо ніж не розкладається

  • @sashauk1908
    @sashauk1908 Місяць тому

    Так то воно так, сталь 440С не погана, але ж є ножі, які на сталі 440С але мають геть різні властивості, харакиеристики, на нормальній 440 сталі, ніж не так просто гостритьмя, навіть на станочку треба по потерти, відповідно і довго тримають гостроту, а є як пластилін, і гостриться бистро і сідає так же само, що наводить на думку, що або не загартований, або обманули зі сталлю. Маю я дві репліки на цій сталі, то нічого поганого не скажу, якість перевищує ціну. Тепер питання, як купити той ніж на 440С і щоб там справді вона була в своїх параметрах, або як така взагалі!

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  Місяць тому

      @@sashauk1908 бляха. Може ще про міфічну термічку поговоримо, яка з 440с робить алмазну сталь, яка ніколи не тупиться. Є параметри 440С(просто 440 і 440С це різні сталі). Якщо у вас сталь, як пластилін, це не значить, що сталь недогартована, є опис недогартованої сталі і опис сталі, яку пересушили. Все це дуже давно і не одноразово описано.
      Як купити? Слідуючи вашій логіці - ніяк. Поки не отримаєте фізико-хімічні аналізи саме цієї сталі саме цього ножа, можна вірити на слово тільки майстеру, або магазину. Більше того, кожна муфельна піч, як і кожен майстер, обробляють метал по-своєму(але все одно в рамках допуску). 440с от Гербер відрізняється від 440с от Бак,а фірма Ренделл взагалі рахується спеціалістом і амбасадором 440с. Але це не значить, що у Гербер підробка або гірше оброблена сталь. Це та ж сама сталь у допусках. Десь в'язкість більше, десь менша, десь так само з твердістю. Десь карбіди більші, десь зерно. Але хімсклад сталі і її поведінка в фізичному світі буде відповідати марочнику однозначно. Маючи у свій час змогу юзати орківські фірми, там теж якість сталі плавала, при чому дуже сильно, але це не "недокал", раджу спробувати на власному досвіді недоґартувати шматок металу і пересушити його, а ще один шматок не ґартувати взагалі. Тоді стане ясно що я маю на увазі. Всьо решта - це результат недорозуміння предмету

    • @sashauk1908
      @sashauk1908 Місяць тому

      @@LisovykUA от якраз то в мене все добре з ножам на сталі 440С про алмази можу окремо розкзати, як про природні, так і штучні. Мій допис про те, що виробникі ножів, які пишуть на клинку 440С, часто маніпулюють або обманюють, бо клинки не можуть в своїх параметрах сталі, так разюче відрізнятися один від одного, хоч всі і заявляють твердість 56-57 по Роквелу. От в чому пробокма, і як простому користувачу просто купити ніж на цій сталі і бути впевненим що це так і параметри заявлені виробником, там є. От тому і так багато, кардтнально різних відгуків про цю сталь... .

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  Місяць тому

      @@sashauk1908 твердість у неї дозволяє навіть 60 одиниць. 56-58 то стандартний допуск.
      Частіше якраз алмази і рекомендації не дуже далеких і вмілих заточників, які радять шліфувати 440С в дзеркало, роблять так, що сталь не ріже. Незагартована сталь як "сира" так і та, яка пройшла процес відпущення, не має достатньої твердості і пружності. Ті ж ножі, які часто називають невігласи "незагартованими" це все мають, навіть процес "осталення", який спостерігається у в'язальному дроті робить дріт інакшим. Є процеси, які можна помацати руками. Негартованна сталь дуже відрізняється від гартованої. Є просто різні фази і цілі гартування. В тому числі і процес відпуску різний. Це не значить, що сталь не догартована. Мені за все життя ні разу не попадався не загартований ніж. Попадалися браковані клинки з різними порушеннями тех.умов, від неправильного ґартування, до карстування і відсутнрсті відпуску. Але не загартованих, на жаль, не бачив. Зустрічав, що вони загартовані не так, як хоче покупець, на всі 100500 роквелів, але то не зменшує того, що лезо пройшло ґартування

    • @sashauk1908
      @sashauk1908 Місяць тому

      @@LisovykUA на шліфуванні в дзеркало ріжучої кромки, я переконався особисто і дуже давно, що після цього ніж майже перестав працювати на 440С тож досвід маю, прийшлось її знову "царапати" щоб почала різати. Та й взагалі, тепер не страждаю на будь яких сталях, полірування в дзеркало. Або я не маю таких сталей, які це потрбують, ну це таке... . Для себе дійшов висновку, що якщо купувати ніж на 440С то не десь там на ринку чи в магазині, " все від 4 грн." а якогось бренду, той же Ганзо чи Гренд, чи ще щось подібне. В мене мультитул в авто від Гред Вей, вже не знаю скільки років, вже три автівки змінив а він далі в строю

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  Місяць тому

      @@sashauk1908 та ж багато хто і Гренд вей сварить, що то не справжня 440с і що то "пластилін" і не ріже. Сандвік, наприклад, 12с27 дозволяє отримати РК в 2 мкм. Там відсутні тугоплавкі карбіди, які і формують мікропилку. Але для сучасного ножемана і Сандвік пластилін, бо він не дряпає скло. Я вже багато разів говорив, що самий чистий різ у кремня і обсидіану. Саме вони дозволяють зробити дуже тонку РК, в мікронному розумінні, зробити точний надріз, який досить скоро затягнеться, а ще вони не реагують з людським організмом, не викликають реакцій, а отже є гіпоалергенними. Але чомусь ножемани не хочуть то визнавати. Певно через то, що для того треба вивчати літературку. І там, де ми виграємо один параметр(власне різ) ми програємо в'язкість і твердість. Бо так воно працює. Керамічний ніж добре ріже, але він не вміє батонити і точитися. Ніж м'ясника швидко тупиться, але швидко й точиться, маючи при цьому достатнью твердість і пластичність, але на ньому не можна стояти у повен зріст, бо ніж під такою вагою зіпсується. Все це працює з фізикою і хімією. І взагалі металообробка це технічний факультет. Де немає нічого магічного. Є факти і дослідження. Які можна дослідити і попробувати. Карбіди 440с можна побачити під мікроскопом. Чи ґартувалася сталь можна спробувати руками. Все є, якщо розуміти як воно працює

  • @vaporizer1000
    @vaporizer1000 2 місяці тому

    grand way нормальні ножі робить, але через те що китай я більше ними не цікавлюся. вже і так досить тут такого добра

    • @vaporizer1000
      @vaporizer1000 2 місяці тому

      я б і не здогався знімати відео про середній сегмент китайських ножів. це ножі для тих кому просто потрібний ніж і грошей багато на таке немає.

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому

      @@vaporizer1000 а про що треба знімати відео? Про Д2, яка іржавіє від повітря? Чи про CPM, який коштує як крило від літака і так само ж ламається.
      Це не середній сегмент, це низ. 300 грн, це навіть для брендового Китаю низ ринку. Але на відміну від продаванів, я стараюсь показати те, що дійсно працює. Я не продаю, не рекламую, а показую як є. Бо надивляться х...ти на ютубі, а потім ножа нема шматок мотозку відрізати

    • @vaporizer1000
      @vaporizer1000 2 місяці тому +1

      щось не те у вас з d2. не іржавіє вона так як ви кажете. у мене тут немає задачі вас в чомусь переконати. якщо ви знайшли свій святий грааль значить користуйтеся. у мене у самого є декілька ножів гранд вей зі сталлю 8cr13 та 440с і я ними користуюся іноді, але щоб аж так воно мені до душі припало, то ні... це просто ножі і не більше того. як я впринципі і написав у своєму коменті. на мій погляд 300-500 грн це все ще середній сегмент. і звісно краще мати в польвих умовах щільний та потужний ніж ніж його не мати. що до фірмових американських ножів, то я думаю що там оверпрайс. вони мені не доступні. вже краще щось місцевого виробництва з ножами підібрати, або навіть ту саму мору яка також копійки коштує і відпрацьовує на всі 100. незабивається ніяким брудом тощо.

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому

      @@vaporizer1000 100% у мене щось не так із д2. Тільки не тільки в мене, а у людини, яка описала цю сталь у марочнику, теж щось з нею не так. Бо вона іржавіє.
      Це сталі не "для душі". Це саме сталі для роботи. Щодо польових ножів, то в мене є ціле відео по це. Щільний і потужний ніж, який важить більше 300 грамів просто в один прекрасний день або поїде додому, або лишитися в посадці. Не тільки я прийшов до того, що треба мати пару ножів,і вони мають працювати, а не бути "ужаснахами".
      Складний ніж на кишені, нескладний ніж на плітоносці. Мультитул десь посередині. Це аксіома. Те, що зараз луплять деякі наші бренди за фіксовані ножі, то вже краще щось інакше пошукати. Зі складних у нас тільки Скіф і Гренд вей. Скіф Дефендер мені обійшовся десь у 1500. Маю Спайдерко Тінейшнс і ще декілька мериканських ножів, які коштують 100$ +. І на цих складних ножах проста сталь для поля набагато ліпше всякої крутої і модної. Але для того треба трошки вивчити особливості

  • @rpio5100
    @rpio5100 2 місяці тому +1

    То шо, 440С не для керамічного мусату?

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому +1

      @@rpio5100 мусат вирівнює ріжучу крайку протягом, попутно видираючи частини РК. Будь-який. Мусат не точить. Взагалі користування мусатом дуже скоро вбиває будь-який ніж. Ніж треба точити, тоді все буде гаразд

    • @wescor8365
      @wescor8365 2 місяці тому

      ​@@LisovykUAа я тільки за мусата думав😊
      Почув тебе

    • @vaporizer1000
      @vaporizer1000 2 місяці тому +1

      якось тут все складно виходить. керамічний мусат вибирає ріжучу кромку... це в мене вже напевно на всіх ножах ріжучу кромку повидирало😅 є два типи мусатів металеві і керамічні. металеві мусати ідуть виключно для кухонних ножів з твердістю леза 45-55 одиниць. керамічні мусати можна використовувати на будь яких ножах, але повністю тупий ніж ним не наточиш хіба що цілий день часу на то витратити з постійним обливанням мусата водою. якщо вам треба в польвих умовах точити карманний ніж будь який, то вам в першу чергу потрібно звернути увагу на точилки для карманних ножів. в другу чергу на алмазний брусок які також є різних форматів і не займають багато місця. а все інше вже іде на останньому місці.

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому

      @@vaporizer1000 розберіться у тому,як працює мусат і вам все стане ясно.
      Металеві мусати є і з твердістю 70. Що з тим робити?
      Мусат не точить ніж. Він просто вирівнює загнуту РК. Це дуже часта помилка профанів.
      Карманні точилики і алмазні бруски бувають різні. Ваші поради більше нашкодять ножу, аніж допоможуть його заточити. А так все ок

    • @wescor8365
      @wescor8365 2 місяці тому

      @@LisovykUA хай попробує, вграє, тоді може дійде

  • @iBelko
    @iBelko 2 місяці тому

    так може спробуй CRKT m16 ?

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому

      @@iBelko немає сенсу. Не підійде

  • @Max_Iskra
    @Max_Iskra Місяць тому

    440с хороша сталька, але гранд вей її не вміє реалізувати, краще у них брати 8cr13mov

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  Місяць тому

      То тільки ваша думка 😅

  • @Nick12470
    @Nick12470 2 місяці тому +1

    👍

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому +1

      🖖💪🇺🇦

  • @ДенисВолодимирович-е1т

    Чим точити 440 сталь

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому

      @@ДенисВолодимирович-е1т чим завгодно. Я просто не використовую абразиви вище 600 гріт, бо це знищує карбіди, які в цій сталі доволі моціні(до 4 мкм). Якщо ви чекаєте від мене рекомендацій по камінням, заточним системам чи фірмам, то не туди🤗

    • @ДенисВолодимирович-е1т
      @ДенисВолодимирович-е1т 2 місяці тому

      В польових умовах чим точити нождаком

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому

      @@ДенисВолодимирович-е1т я точу надфільом. Але я вмію точити і розумію як воно працює. На каналі теж є відео. Є відео як точити камінням, цеглиною, наждачкою

    • @ДенисВолодимирович-е1т
      @ДенисВолодимирович-е1т 2 місяці тому

      @@LisovykUA як мені точити щоб ненашкоди. Ножачка 1000

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому

      @@ДенисВолодимирович-е1т
      1000 наждачка для поліровки. Для 440С, я особисто вважаю що вона не підходить
      Тут як точити на практиці: ua-cam.com/video/J45G_nrIzR0/v-deo.htmlsi=4DAV-2TI0bZsXWZs
      Тут теорія, щоб розуміти що таке різ і як то працює
      ua-cam.com/video/FrCDcOAfBd4/v-deo.htmlsi=wrr0bWyH_3w9FVR-

  • @bazzzker
    @bazzzker 2 місяці тому +1

    😜

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому

      @@bazzzker 🤗 я ж говорив, що обов'язково згадаю в відео🤗🖖

  • @Max_Iskra
    @Max_Iskra Місяць тому

    Фу, гранд вей

  • @bobmnk865
    @bobmnk865 2 місяці тому

    Подивись на Цей ніж. KIZER Gemini
    Я про конструкцію 😀. Про сталь мовчу ...😀

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому

      @@bobmnk865 поки ідеалом є пм2. Мінімум всяких деталей, скруток, максимум відкрита конструкція. То, що там бонки закриті, не означає що їх там немає

    • @bobmnk865
      @bobmnk865 2 місяці тому

      @@LisovykUA на 2х гвинтах я знаю тільки широгорівськи копії. Доречі. Можна таку купити та клин у Влада Ч замовити з будь-якої сталі.

    • @LisovykUA
      @LisovykUA  2 місяці тому

      @@bobmnk865 поки хочу для себе вивести ідеальний складень