Cenovo dostupné rezorty na najkrajšej pláži | Koh Samui, Thajsko

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 7 лют 2025
  • V minulom vlogu sme si v thajskom letovisku Chaweng na ostrove Koh Samui pozreli luxusné a drahé rezorty, ktoré nestali menej ako 100 EUR na noc.
    V dnešnom vlogu urobíme presný opak a na ešte krajšej časti tejto dlhej pláže sa pokúsime spoločne nájsť a pozrieť na rezorty s cenou do 100 EUR za noc.
    STAŇ SA PARTNEROM NOVÉHO UA-cam KANÁLA VIAC INFO NÁJDEŠ TU: • Staň sa partnerom toho...
    REZERVOVAŤ HOTELY Z VLOGU MÔŽETE TU:
    04:14 Boujis Boutique Resort: www.agoda.com/...
    08:17 The Sarann Hotel: www.agoda.com/...
    21:13 Impiana Resort Chaweng Noi: www.agoda.com/...
    30:14 Sheraton Samui Resort: www.agoda.com/...
    35:23 New Start Beach Resort: www.agoda.com/...
    39:21 Vana Belle a Luxury Collection Resort: www.agoda.com/...
    INSTAGRAM: / martinbezuch
    FACEBOOK: / bezuchman
    PODPOR KANÁL FINANČNE: ko-fi.com/mart...
    TIPY, RADY, NÁVODY ► • Ako hľadať ubytovanie ...
    TRABLE NA CESTÁCH ► • Letecká spoločnosť nás...
    NOČNÝ ŽIVOT VO SVETE ► • Nočný život v meste hr...
    PREHLIADKY REZORTOV VO SVETE ► • Prehliadka rezortu a j...
    VYSTRIHNUTÉ SCÉNY ► • VYSTRIHNUTÉ SCÉNY
    ZOZNAMY VIDEÍ PODĽA ŠTÁTU:
    🇹🇭 Thajsko: bit.ly/3z6IdNC
    🇸🇬 Singapur: bit.ly/3sACbDX
    🇲🇽 Mexiko: bit.ly/3gVTA3J
    🇨🇴 Kolumbia: bit.ly/3w4c32y
    🇩🇴 Dominikánska republika: bit.ly/3xLOIo6
    🇺🇸 USA: bit.ly/3uqA041
    🇧🇸 Bahamy: bit.ly/3h7xrzT
    🇪🇬 Egypt: bit.ly/3ba4T4Z
    🇨🇦 Kanada: bit.ly/3b9fMUK
    🇪🇸 Španielsko: bit.ly/2Rrjylj
    🇱🇹 Litva: bit.ly/2WWXqCm
    🇱🇻 Lotyšsko: bit.ly/3CdZk0R
    🇪🇪 Estónsko: bit.ly/3vPjQ5L
    🇫🇮 Fínsko: bit.ly/3ozkWzp
    🇸🇰 Slovensko: bit.ly/31aGCts

КОМЕНТАРІ • 106

  • @q.p.8327
    @q.p.8327 2 роки тому +4

    Ahoj Martin,...videjko znova fantasticky spracovane,...veeeelmi uzitocne informacie pre nas, co tam mozno pricestujeme ,,raz,,...rad s tebou cestujem a pozeram vsetko, co nam ukazes,...je to fantasticka podivana. Ukazujes nam aj take miesta, ktore aj keby sme tam pricestovali, tak by sme ich mozno ani nikdy nevideli...je to uchvatne...vdaka tebe spoznavame prirodu, ocean, zvieratka z Thajska a kopec inych velmi zaujimavych veci. Bola by skoda, keby si ,,nacas,, zavesil filmovanie na klinec...ved myslim si, ze dokazes robit viac veci Martin naraz...urcite aj filmovat pre nas, aby sme mali fantasticke zazitky,,,...aj hrat online svoj biznis...aj relaxovat...si velmi sikovny a ja verim, a urcite nie som sam, ze to vsetko dokazes skoordinovat, aby si to vsetko naraz zvladol...Dakujem za videjko. Opatruj sa Martin prosim a davaj na seba pozor...klik na palec hore...

  • @juditakissova6267
    @juditakissova6267 2 роки тому +10

    Tá pláž a tyrkysové more je prekrásne,,,Už len ja tam chýbam 😍

  • @ricixxx
    @ricixxx 2 роки тому +3

    Zdravim citatelov :), nechal som sa inspirovat Matom, aj na zaklade tohto videja sme si vybrali hotel, je to velmi napomocne a velka vdaka este raz za tvorbu. Pridavam len maly postreh pre niekoho kto by sa tiez scel vybrat na Samui a vyberat hotel na plazi, resp. miesto kde bude chodit castejsie na plaz a pojde jemne mimo sezony, alebo uplne mimo sezonu - cize bude castejsie alebo casto prsat. Na Lamai a takisto na chaweng beach maju totizto porobene take kanaly, ktorymi tecie voda z kopcov ked prsi (a zrejme aj kanale na cestach tam tecu) a ked silno prisi tak sa z kanala stane hnusna hneda pomerne prudko tecuca rieka priamo do mora a tu je zrada. Ak si vyberiete miesto na plazi, resp hotel (ako ja :( ) kusok od takehoto kanala, tak 3-4 dni po dazdoch je more uplne bahnite, zvirene hnede - nem dobre na kupkanie, cize na toto pozor, kedze Mato si to zrejme nefsimol a neupozornil na to (asi ho to nenapadlo, lebo neprsalo aktualne ked tam bol aj more je pekne modre). Ale napr tu prezentovany hotel Impiana je hned vedla obrovskej takejto rieky. My sme si vybrali hotel na plazi Lamai, kde takyto vpust bol v strede tejto plaze cca 200m od hotela a stacilo ze jednu noc prsalo 2-3hodky a rano nas cakalo hnede bahnite more, teda cela Lamai beach co je par km dlha plaz sa premenila na Neusiedlerske jazero... Ono ked ste kazdy den inde na ostrove to problem nieje, ale ak si scete par dni uzivat plaz na jednom mieste, tak na toto by som si dal pozor. Pobehal som cele samui na 125 skutri a uplne v poho staci, ostrov krasny je co vidiet aj kam ist. Su tu aj mensie plaze kde som taketo rieky nevidel ze ustia do mora a tak je voda pekne aj ked zaprsi. Problem je ze ono sa to tazko hlada take miesto z SK cez gugl maps.. ale su tie kanaly vidno, ked viete co hladat.

  • @patrikhano7973
    @patrikhano7973 2 роки тому +9

    Bratislavčan a youtuber čo ukazuje krajiny čo viac si priať :D pekne

  • @stefanadamec1180
    @stefanadamec1180 2 роки тому +2

    Ďalšie,, BOMBOVÉ VIDEO, ako vždy teším sa na ďalšie pecky pozdravujem 😉

  • @ThailandBeyondTourism
    @ThailandBeyondTourism 2 роки тому +2

    Thank you for your video ...;. I will be stayed at this chaweang noi beach and you showcased the hotel that i will be staying Sheraton Samui .... Glad to see that it had many customers, i don't like too quiet hotels

  • @danijel007
    @danijel007 2 роки тому +5

    Super Martin...Novi vlog,dakujem mocccccccc 💪💪💪

  • @tatianacierna5475
    @tatianacierna5475 2 роки тому +6

    Pán Martinko,ďakujeme za ďalšie superne videjko 💚💚

  • @darinazabojnikova7813
    @darinazabojnikova7813 2 роки тому +4

    Martinko krásna návnada 🙏🌞

  • @marekhabrun2532
    @marekhabrun2532 2 роки тому +4

    Dalsie bomba video .

  • @ladislavmikulas5603
    @ladislavmikulas5603 2 роки тому +4

    teším sa na ďalšiu časť 🙂

  • @ladislavmikulas5603
    @ladislavmikulas5603 2 роки тому +3

    úžasné video Maťo👌👍👍👍👌

  • @juditakissova6267
    @juditakissova6267 2 роки тому +6

    Ahoj môj milovaný Martin, dík za video..Ten výhľad je nádherný 😘

  • @ufonufonec1482
    @ufonufonec1482 2 роки тому +2

    Zdravim. Parádne videa, pozerám tvoje videa už dlhšie, hlavne tieto z Thajska. Ja som inak Štefan. Ešte si na Koh Samui ? Ja som teraz v Bangkoku, ale v nedeľu prídem na Koh Samui. Mohli by sme dať stretko ? Pozyvam na drink. :-) Zatial sa maj.

  • @bozenaterescsikova9947
    @bozenaterescsikova9947 2 роки тому +2

    Wau,tak to je nádhera 👍Martin ďakujem 😊

  • @stefanvasko3440
    @stefanvasko3440 2 роки тому +4

    Super video,Matko ma rozpočet do dôchodku 🙂

  • @KamilaKamila-xj5wr
    @KamilaKamila-xj5wr 2 роки тому +2

    Dakujem za krásne video 🥰

  • @Swako29
    @Swako29 2 роки тому +2

    Krásne video 😉

  • @miraludvar8556
    @miraludvar8556 2 роки тому +2

    Super video OK 💯💯💯 zdravím

  • @ondrejvlastnik8077
    @ondrejvlastnik8077 6 місяців тому +1

    Kéž bych uměl hrát poker minimálně alespoň tak, jako vy pane Martin. 🥺 Taky bych si chtěl takhle cestovat a užívat.

  • @ondrejvadkerti9397
    @ondrejvadkerti9397 2 роки тому +2

    Ahoj Martin.Sledujem tvoje videá z Thajska,sú super 👍. Potešilo by aj video o cenách stravovania,fast food.... Ďakujem.

    • @ricixxx
      @ricixxx 2 роки тому +3

      Zdar, ceny v november 2022 - jedno jedlo v domacej restike 60-120 B, jedlo v turistickej restike od 150 - 280 B, cize ak nieste fajnovy a zmierite sa z hygienov, tak sa tu da prezit za max 10€ na den. Ovocie rozne druhy od 40-120B za kg. Jedlo v obchodakoch kde je sanca na kusok lepsiu hygienu je od 100-200B za porciu, samotne potraviny su asi tak jak u nas, cipsy somarinky na chrumkanie cca 40B za balenie. A potom su tu trhy kde to riskne naozaj len velky gurman :) (ja som tam bezne jedol a nemal som jediny problem) kde sa da najest od 10-50B - to su uz velmi smiesne peniaze aj na nase SK pomery. Maly tip, krajane a balene ovocie je tak o 20-50% drahsie ako nekrajane, tak ked ste low cost, kupte si nozik a supte si sami ;)

    • @ondrejvadkerti9397
      @ondrejvadkerti9397 2 роки тому +1

      @@ricixxx Ďakujem za odpoveď 👍

  • @palcuska
    @palcuska 2 роки тому +2

    Pecka

  • @marekpavlovic7666
    @marekpavlovic7666 Рік тому +2

    super

  • @cyriljachimovic5681
    @cyriljachimovic5681 2 роки тому +2

    Krásne tam je ,výhľad úbytovanie pekné ,už len tam byť

  • @user-ef9hc7dl2e
    @user-ef9hc7dl2e 2 роки тому +1

    Super 😎

  • @deviantdeviant9409
    @deviantdeviant9409 2 роки тому +1

    super video

  • @countryfolk4109
    @countryfolk4109 2 роки тому +2

    Ještě lepší než štuple do uší je si v letadle nasadit sluchátka, které umí potlačovat okolní hluk! To je paráda! Dokonce tak dokážou odfiltrovat i ty nepříjemné spodní frekvence motorů! Nemusíš si ani do nich nic pouštět a to ticho je uklidňující a máš pravdu, jinak ten hluk působí únavu sám o sobě.

  • @karoldurech8641
    @karoldurech8641 2 роки тому +4

    Martin tak toto nedajú ani mnohé cestovateľské TV kanály. 1. Thajské ministerstvo cestovného ruchu/neviem ako si hovoria/ by ťa mali draftovať s prvého miesta!/to teraz letí/ 2. Zaujímalo by ma porovnanie letoviska, teda ostrova, Koh Samui s ostatnými miestami v Thajsku ktoré si prešiel. 3. Je tam tak rušno,teda aspoň čiastočne, ako v Pattayi? Myslím nočný život, nejaké disko zóny a či všetko sa odohráva na pláži?

  • @sonasiebenstich316
    @sonasiebenstich316 2 роки тому +1

    😀😀😀Dik za tticko💋

  • @janyakov7655
    @janyakov7655 2 роки тому +5

    hovorí jeden kamoš druhému: Poďme na dovolenku do ...Thajska, prídeš tam na hotel a máš ho zadarmo, jedenie máš zadarmo, piť môžeš čo chceš zadarmo.... a ten druhý kamoš sa pýta. a kto ti to povedal? ....sestra. :-)))

  • @IrenaHladikova
    @IrenaHladikova 10 місяців тому +1

    Krásne pláže aj prostredie bola som tam .

  • @frantab.
    @frantab. 2 роки тому +2

    Martin, odkud maji vsude v rezortech vodu v bazenech, je to morska voda vsude?? Diky!

    • @MartinBezuchSK
      @MartinBezuchSK  2 роки тому +1

      Zatial som sa nestretol s tym aby mali slanu vodu niekde v bazene.

  • @Mino_PC_Notebook
    @Mino_PC_Notebook 2 роки тому +4

    Mato ako vzdy bobastik videjko ✌👍

  • @petermarec7971
    @petermarec7971 2 роки тому +1

    👍

  • @karelp.3880
    @karelp.3880 2 роки тому +1

    Kdy zacina sezona na Samui? Tusim, ze to tam maji trochu jinak ne v celem Thajsku? Slysel jsem neco o Srpnu, ze tam je asi mesic obdobi sucha oproti jinym castem Thajska?

    • @MartinBezuchSK
      @MartinBezuchSK  2 роки тому

      Najlepsie od decembra do marca, ale aj tie dalsie mesiace nie su zle.

  • @bielyvanok8087
    @bielyvanok8087 2 місяці тому +1

    🎉❤🎉

  • @Jankohovniak
    @Jankohovniak 2 роки тому +1

    Ahoj Maťo, na akej ptatforme hravas on-line poker? Ďakujem za odpoveď.

    • @MartinBezuchSK
      @MartinBezuchSK  2 роки тому +1

      to radsej do sukromnej spravy na instagrame, nechcem mat opletacky za propagaciu "hazardu".

    • @Jankohovniak
      @Jankohovniak 2 роки тому

      @@MartinBezuchSK Jasné chápem. Písal som ti, minule pozri prosím žiadosti o kontakt alebo či tam niekde není tá správa.

  • @ryohazuki007
    @ryohazuki007 2 роки тому +1

    kolko si Vy vyberate hotovost so sebou ked cestujete po tych dedinach kde nie su bankomaty ? ake je odporucanie. dakujem.

  • @JEFERSONIK14
    @JEFERSONIK14 5 місяців тому

    Toto bolo naozaj nádherne miesto výhľady prekrásne
    Takto som si predstavovala Thajsko
    To mesto Pathaya čo casto prezentuješ je také cigáňovo ako taký cirkus jedna veľká kulisa 🙂

  • @petraadamovicova5951
    @petraadamovicova5951 2 роки тому

    Ahoj keď porovnáš ostrov Phuket a Ko Samui tak čo sa týka cien a čistoty aky maš názor kde sa ti viac páči?

    • @MartinBezuchSK
      @MartinBezuchSK  2 роки тому

      Ahoj, na Phukete som bol iba v Patongu ale za mna jednoznacne lepsi Koh Samui.

  • @Marcellllito
    @Marcellllito 2 роки тому +3

    Ahoj Martin, v aky datum si tocil toto video pls?

    • @MartinBezuchSK
      @MartinBezuchSK  2 роки тому +2

      28.8.2022

    • @Marcellllito
      @Marcellllito 2 роки тому +1

      @@MartinBezuchSK wau,cize brutal aktualne. Ja som v riti z toho pocasia co tam mate teraz, my planujeme mozno znova vylet do thajska, asi tento ostrov, len vidno ze tam je teraz malo ludi, pravdepodobne ak sa nic nepokazi sa to v zime naplni. Zatial si netocil bary,party a baby, myslis ze to tam zije aspon troska podobne ako v Ao nang napr. Alebo phuket?

    • @hildavasasova9376
      @hildavasasova9376 2 роки тому

      @@MartinBezuchSK ahoj už keď si tak dlho v thajsku ktore je úplne super, nemáš náhodou v plane v tej Ázii pozrieť aj iné krajinky napr mjanmarsko, Japonsko a pod? , 😄ja len preto sa pýtam lebo ich máš pomerne blizko😀

  • @mirco44
    @mirco44 2 роки тому +1

    Ahoj Martin akú kameru používaš na vlogy?

    • @MartinBezuchSK
      @MartinBezuchSK  2 роки тому +2

      Sony fdr x-3000

    • @ryohazuki007
      @ryohazuki007 2 роки тому

      @@MartinBezuchSK mohli by ste spravit vlog v restike pri pivku ohladom tej dominikanskej republiky ake su tam scamy,nastrahy patalie,problemy (:

  • @alesilavsky9613
    @alesilavsky9613 2 роки тому +1

    Mohol by si spraviť aj video o super cheap ubytovaniach. Povedzme do 300€ na mesiac

  • @martinpalider905
    @martinpalider905 2 роки тому +1

    Dokážeš sa uživiť hraním pokru?

    • @MartinBezuchSK
      @MartinBezuchSK  2 роки тому +2

      Ano, ale poker treba studovat. Trvalo mi priblizne tri roky kym som sa naucil poker hrat profitabilne.

  • @karelp.3880
    @karelp.3880 2 роки тому +2

    Ty ceny mimo sezonu jsou fajn, ale v sezone jsou 3x nasobne

  • @radovanmachara5477
    @radovanmachara5477 2 роки тому +2

    Čo to znamená cena od agody ? Neviem..

  • @branko6622
    @branko6622 2 роки тому +1

    Martin.treba ešte i dnes pri vstupe na ostrov alebo do Thajská..nejaké testy alebo očkovanie?🤔veď to už nikde nechcú.😲😲

    • @adareiman4937
      @adareiman4937 2 роки тому +1

      Ale áno do Ameriky bez očkovania nemôžeš cestovať!

    • @branko6622
      @branko6622 2 роки тому

      @@adareiman4937 Amerika je chorá..pred zánikom 😲tomu sa nečudujem

    • @ivanivan6530
      @ivanivan6530 2 роки тому +1

      Do TH momentalne netreba ziadne ockovanie.

    • @janjacko1079
      @janjacko1079 2 роки тому

      @@ivanivan6530 antigen

  • @irenastacova4034
    @irenastacova4034 2 роки тому +2

    👍👍👍👍🌴🌴🌴☀️☀️☀️☀️❤️✋

  • @peterlesoto555
    @peterlesoto555 2 роки тому +1

    Hura mato a scooter bude!!!!🙂....inak este druha vec pisal som teda len tak spomenul ze keby si nam daval cas datum do videa by bolo super a teraz zaciatok videa bolo ze podotykam ta cena izby je teraz no ale kedy je teraz sme sa nedozvedeli🙂

  • @Dulva26
    @Dulva26 2 роки тому +2

    Tieto plaze sa mi pacia. Aj niektore izby v hoteloch.More je paradne.

  • @ivangoldberger289
    @ivangoldberger289 2 роки тому +1

    Ta baba v druhej minute vyzera super v tych zelenych plavkach. odzadu.

  • @branko6622
    @branko6622 2 роки тому +1

    Martin.teraz som videl video zo Samui od nejakého českého páriku ktorý ti má tiež nejaký rezortik.a robí pre hostí i výlety po okolitých ostrovoch👆.Mohol by si ich nájsť a hodiť s nimi rec

    • @menopriezvisko6906
      @menopriezvisko6906 2 роки тому

      Ahoj, das mi prosim link na to video?

    • @branko6622
      @branko6622 2 роки тому +2

      @@menopriezvisko6906 Thajsko|ostrov Kosamui očima místnych čechu....-pravopis neviem.ale je to tento mladý pár

    • @menopriezvisko6906
      @menopriezvisko6906 2 роки тому +1

      @@branko6622 diky moc!

  • @pavelpospisil172
    @pavelpospisil172 2 роки тому +1

    Inflace neinflace..zdražování energií...chudoba atd.....ale pan Bezuch si hezky užívá...v Thajsku...tomu se říká provokace....

    • @_petter
      @_petter 2 роки тому +1

      Trebalo sa lepšie učiť 🤠

    • @lenkaleskova9006
      @lenkaleskova9006 2 роки тому +1

      Budeme sa stahovat do teplych krajín kvoli vysokym cenam kurenia.

  • @stefanmatyi7984
    @stefanmatyi7984 7 місяців тому +1

    Mam rad tvoje videa ale cenovo sa da stejny konfort mat lacnejsie

  • @ryohazuki007
    @ryohazuki007 2 роки тому +1

    z viedne do Bangkoku su za polovicu letenky s 3 prestupmi. nie je to rizikove ? co ak jeden sa nestuhne co potom 😂 ?

  • @JD0478
    @JD0478 2 роки тому +1

    Je to raj na zemi ktory stvorila priroda,preto by si to mal dovolit kazdy ale zas je to o peniazoch len pre "VYVOLENYCH"

  • @ivangoldberger289
    @ivangoldberger289 2 роки тому +2

    Odpalilo mi dekel :)

  • @ivangoldberger289
    @ivangoldberger289 2 роки тому

    Ako riesis zdravotne poistenie, pocul som, ze ked je tam niekto dlho je povinne Mato.

  • @jankast4297
    @jankast4297 2 роки тому +1

    Martinko...krasa..aj ja tam chcem ist..nebolí Ta ruka z tej kamery,zeby sme sa striedali,by som ju nosila.....😉😚😚a delili by sme sa..xixixi..Matko,nasi tam choia v zime za teplom,to vieme,ale ved tam je super aj teraz..či???

    • @MartinBezuchSK
      @MartinBezuchSK  2 роки тому

      Ano aj teraz je fajn castejsie zaprsi ako pocas zimy u nas.

    • @jankast4297
      @jankast4297 2 роки тому

      @@MartinBezuchSK 😘😘

  • @vladislavkupca8879
    @vladislavkupca8879 2 роки тому +2

    Martin pomali ozaj obdivujem tych Taicov ako teba.

  • @branko6622
    @branko6622 2 роки тому +1

    Martin..načo Ťa v takomto krásnom prostredí zaujíma..nejaký blbý tv🤔tomu fakt nerozumiem😓

  • @MartinDurias
    @MartinDurias 2 роки тому +1

    som prekvapený že žiadna kriminalita..ok možno v bankoku ano..ale v tom Kosa moi tam to vyzera bezpečne..

  • @frantab.
    @frantab. 2 роки тому +1

    Vyborny napad jak jsi povidal- hrat nekolik hodin denne poker a delat videa na jinem kanale z toho?? Urcite by byl vetsi zajem o to. Kde jsi nejvice hral, na Poker stars?? 😂😀

    • @MartinBezuchSK
      @MartinBezuchSK  2 роки тому

      Ano tam. V minulosti som poker dlhe hodiny aj streamoval na twitch.

    • @panthera99-l8s
      @panthera99-l8s 2 роки тому

      Ja ziju ve Vietnam a taky hraju online poker, konkretne cashku. Mas v planu si udelat vylet do Vietnamu?

  • @ivangoldberger289
    @ivangoldberger289 2 роки тому +1

    Paci sa ti tam viac ako na Phi Phi? Mne sa najviac pacilo co si mal tu chatku a pred nou bar na plazi co tam boli ti Francuzi, nepamatam sa, ci to bol Phi Phi, ci Pukhet?

  • @tap-eta
    @tap-eta 9 місяців тому

    Martin, to nie sú pouličné psy, ale plážové psy. 😂

  • @nketums
    @nketums 2 роки тому +1

    čakám niečo nové a nič čo došli prachy ????

    • @MartinBezuchSK
      @MartinBezuchSK  2 роки тому +1

      Mal som nejaku neprijemnu virozu, asi to bolo skrz nepitnu vodu, co sa mi dostala do tela.