Якщо вам сподобалося це відео - підтримайте нашу роботу, підтримайте нас одноразово або станьте частиною «Слідство-клубу» www.slidstvo.info/pidtrymaty/ And turn on english subtitles (look for the CC button at the bottom right-hand corner for the video and click on it)
Велика подяка всім воїнам захисникам України, ця територія дуже складна, через воду яку треба долати,Вам дорогі наші синочки сил і терпіння, дуже жаль молодих людей які гинуть, в мене синок там пропав безвісти в березні цього року, я тримаюсь бо знаю що таких багато. Нехай Господь Бог Вас благословляє і оберігає від. Мій чин не не морпіх а парамедик,я думаю може він живий. Дай Боже Вам здоров'я, нехай Бог Вас береже 🙏🙏🙏
Хлопці ми любимо вас!!! Здоровʼя вам та успіхів у вашій тяжкій, та такій необхідній праці!!! Слава вам та шана, бо ви і є майбутнє нашої країни !!! Бережи вас Господь !!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Як же шкода, що ми втратили величезну кількість таких гарних, патріотичних і героїчних хлопців (((( Доземний їм уклін, безмежна вдячність і світла память!!!
Кожен, хто був у Кринках- Герої України. Сподіваюсь, що держава це оцінка і нагородить кожного😢😢😢 Яка ж СВЯТА ця земля у Кринках😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢 Я розчиняюся в ній і обіймаю кожного ВОЇНА. Господи, у тебе в янгольськім війську поповнення🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Прийми їх у своєму Царстві...
Поблагодарите преподобных Пересвета и Ослябю - они Россию от игра освободили, а как пришли большевики, так и началось разделение. И теперь, вы боитесь оккупации, но если знать правду, что элиты управляются хаббадом, то мы уже все оккупированы и что зеленский, что наш президент = хаббад.
@@АндрейН-о3я почему российские нацисты сбежали с Киева, Николаева, Суммы, Херсона, Харькова, Чернигова, Остров Змеиный, Изюма и весь черноморский флот за Можайск загнали ???
@@vasilgym7888 Откуда сбежали, а почему они сбежали аж из Куева? И разрушили все эти города прячась в квартирах, за спинами мирных грамодян???? То есть Украина побеждает и освободила уже больше земель чем было до переворота2014! СЛАВА ЗСУ! ТЦК нам поможет! Украина понад усе!!! Рашка развалится скоро!!! Вернем границы 1991 года в 2024 году, в 2025 захватим Москву!!!
Хлопці, вклоняюсь перед Вами. Ви справжні ГЕРОЇ. І це не гучні слова. ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ ВАМ !!! Дякую за Вашу героїчну роботу, по звільненню Херсонщини. Бережіть себе. СЛАВА УКРАЇНІ !!! СЛАВА ЗСУ !!! ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИМ ГЕРОЯМ !!!
@@BogdanS-39 Я пів року намагався взяти витяг на оформлення УБЛ і тільки гаряча лінія мені допомогла, зараз лікуюся за власний кошт, а всі кричать хто був там Героя, ніхто нам нічого не дасть, вони могли дати і то не всім щасливий квиток з Кринок, а так квиток був тільки в одну сторону
@@АндрейКопач-л5п У нас ніхто ніякі витяги не брав, просто видали посвідчення. У вас там командування взагалі жопове, це всі знають, але... Ми лише раби під фаріонопатрийотів.
Дякую всім нашим відомим і невідомим захисникам і уклінно прошу бережіть себе і живіть.... Воюєте за нашу незалежність і маєте вижити заради неї. Слава Україні! Слава Героям!
Хлопчики наші дорогі, Герої шаші ! На зло всім ворогам і на радість нам, залишайтеся живі, благаємо Вас. Бережіть себе. Слава Україні !!!! Слава нашим захисникам !!!!!!❤❤❤
Хай Бог береже усіх вас, Сил Здоров'я Життя Життя Життя і Янгола Охорони щомиті кожному Захиснику України, хай Бог освітить вам шлях на кожному кроці,щоб око Зірке,а рука прицільно по рашистам й🙏🇺🇦🌈🙏♥️🇺🇦🌈🙏🇺🇦🌈
Боженько милостивий, Матінка Божа заступниця, Святий Миколай Чудотворець, збережіть і захистить життя, кожному захиснику, військовому України.Повертайтесь додому живими та неушкодженими.
Це просто злочинний наказ, чи накази, на протязі 9 місяців без усілякого сенсу, ціною неймовірних втрат найкращих підготовлених та вмотивованих солдатів, утримувати клаптик землі, який немає ніякого значення, та який прострілюється наскрізь. Наказ на знищення тисяч найкращих воїнів, їх свідомо загоняли в пастку. А на заміну їм ловлять калік по зупинках громадського транспорту, наспіх місяць навчають тримати автомат.
Юра «Док», в 2022, Миколаїв, приводив мене до тями, після контузії. Потім херсонський напрямок (Таврійське, Нова Зоря), далі Опитне, Водяне, Авдіївка… дякую! Слава Морській піхоті України! Слава Україні!
Почему не украинизировали и не декоммунизировали словосочетание "Морская пехота"? Это же наследие Русской Империи. Выход к Черному морю сделали себе русские, победив Османскую Империю, а украинцы пришли на все готовое в Российскую Империю, в русские города Новороссии и Малороссии (купленной у поляков). Правильно будет для сегодняшней украинской морской пехоты словосочетание по американски "Navy seals ( Seals = see and land)" или по украински "Кринская пехота" или "Подводная пехота".
Дякую. Генерала Содоля і його банду помічників 100% будуть судити за цю безглузду та непродуману операцію на Кринках, яка коштувала Україні тисячі життів та тисячі каліцтв воїнів. Без належного забезпечення та прикриття закидували людей на інший берег. Човни для них окрім волонтерів навіть Мадяр шукав, а не генерали, які почали цю операцію.
Хлопці на Кринках, це героїчні люди, котрі ціною життя відволікали років з інших напрямків. Вам аби покричати гойда.... Думаєте на інших напрямках втрат немає або вони менше? Прокиньтесь, в країні війна, військові та цивільні гинуть колег день, таке враження, що до цього нікого не вбили....
Які світлі хлопці! Вічна шана всім, хто захищає нашу Україну. Вічна шана всім, хто віддав своє життя за Україну! Вічна пам'ять! Цвіт нації..... Будьмо єдині, помагаймо армії, донатьмо. Ми все, що у нас є... Слава Україні! Слава нації!
Чи варті Кринки такої кількості життів настільки героїчних,вмотивованих,сміливих людей?Може було інше рішення?Хто та людина яка вирішила,що треба саме так,як вона спить?
@@ТатьянаМис-ж8е Нормально так в подвалах Крынок целая бригада трупов лежит а сколько в колеях гниют, а сколько в Днепре кормят сомов а раненых калек это называется утилизация, вот что чудодейственная линия Суровикина делает
@@larisavelichko7336 К сожалению подозреваю, что удержание Крынок было только для того, чтобы президент мог заявлять что на левобережье ведутся наступательные боевые действия. А призвать к ответу неплохо было бы того кто отдал приказ превратить диверсионные действия в штурмовые.
Одеситка, багато чула від людей про ці Кринки, знайомі там були. Міста ці знаю .Не чула, щоб хтось розумів, нащо це було. То, що вони розказували. .. Але всі, хто там був - справжні герої і найкрутіші чоловіки і жінки! Всім - слава!
@@serega1119 ви же нам не вірите, навіщо ти питаєш? Жди того дня, як у вас спливе інформація, він імовірно стане для тебе останнім.....) Я вже мовчу за число усієї війни. Життя - найдешевший матеріал в Московії.
@@Shulga91спочатку навчись писати без граматичних й пунктуаційних помилок. Потім вивчи значення терміну «колонія». Якби ми були колонією США, то мали б відповідні паспорти, з білоголовим орлом з Вашингтону. США не є імперією, бо немає в своєму складі завойованих військовим шляхом колоній. СРСР був імперією, і в складі цієї імперії була колонія - Україна, і в українців був паспорт з кремлівською зіркою. РФ є імперією: у всіх її колоніях та їх мешанців (поневолених Кремлем народів) паспорт з міфічним птахом, що має декілька голів, і цей паспорт видає лише Кремль на окупованих ними територіях (колоніях). Тож, повертаючись до вашого питання про те, що Україна - колонія США, ви і вам подібні, видають в собі некомпетентну й трохи тупеньку особу.
Ну і для чого скільки хлопіців положили? Що виграли ? Це титани а не люди . Який сором та огида командувані. Коли вже прийде той час що почнуть відповідати за таке командування? Майжа 800 воїнів .. жах. Кричати хочетьмя але ніхто не чує
@@valentynamazur8804 бедные парни! Их послал ваш пианист генитальный ради хайпа на смерть! Суровикин наоборот сохранил своих солдат отведя их за Днепр!
@@Alexander_lisitsin народ простий вдячний нашим захисникам а владі байдуже що хлопці без передиху 3 рік що інвалід вже отработаний матеріал як при сталіні було Ще й хватає нашим мужнім воїнам у цьому жахитті бути юмористами Божого благосовіння вам наші рідненьки.Любимо вас повертайтесь живими
В Кринках зник мій сусід 42 роки Коля Туєзов,кличка Туз. Зник 19 червня 2023 року.Старий батько хоче знати хоть що небудь про сина. Може хтось знає щось. Відгукніться будь ласка...
Мій родич числиться зниклим безвісті в Кринках з грудня 2023. На днях дізналась що станом на липень 2024 загальна кількість зниклих 788 на цьому напрямку... величезні втрати.. Шана , повага та уклін усім воїнам!
Дякуни в коментах дякують генералам-людоїдам, що заради грошей і просування по кар'єрній драбині поклали ні за що кілька тисяч українських воїнів. Бо доцільність цього плацдарму дуже і дуже сумнівна. Серед тих, хто там загинув був і брат моєї однокласниці. І їй точно не радісно, так як вам, безсовісні і безсердчені люди. Я хочу щоб одного дня зникли безвісти Залужний, Сирський, Содоль і вся генеральська мафія людоїдів, які не рахуються з життям наших героїв.
Якщо вам сподобалося це відео - підтримайте нашу роботу, підтримайте нас одноразово або станьте частиною «Слідство-клубу» www.slidstvo.info/pidtrymaty/
And turn on english subtitles (look for the CC button at the bottom right-hand corner for the video and click on it)
Як можуть зникнути безвісти 788 людей ?
Як таке може бути ???
Пе... Пер... Пере... Перемирие... Может...А?🤔
Нет? Ну ладно 🙄
@@НикитаЗавьялов-ш3лна аве, парнокопытное, консенсус - соглашайся
СЛАВА🇺🇦🐖🇺🇦🐸🇺🇦🐓🇺🇦🐀🇺🇦🐷🇺🇦ЗСУ!!!
@@ОльвіяПрекрасна чтобы не платить родным пенсии
Велика подяка всім воїнам захисникам України, ця територія дуже складна, через воду яку треба долати,Вам дорогі наші синочки сил і терпіння, дуже жаль молодих людей які гинуть, в мене синок там пропав безвісти в березні цього року, я тримаюсь бо знаю що таких багато. Нехай Господь Бог Вас благословляє і оберігає від. Мій чин не не морпіх а парамедик,я думаю може він живий. Дай Боже Вам здоров'я, нехай Бог Вас береже 🙏🙏🙏
@@ЛюбовьПишук Сподіваємось, що Ваш син повернеться живим.
Обов'язково повернеться!!!!!!
Какая подяка
Этоьв один конец. Сдохнут все
@@VyacheslavP158 👈🐓завонялся..
Лізь в окоп 👌
Хлопці ми любимо вас!!! Здоровʼя вам та успіхів у вашій тяжкій, та такій необхідній праці!!! Слава вам та шана, бо ви і є майбутнє нашої країни !!! Бережи вас Господь !!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
У вашей страны будущего нет .. как и этих парней уже нет в живых..
Вічна пошана живим. Вічна слава та вічна пам'ять загиблим! Слава Україні ! pycня здoxнe
Шведы, французы, немцы - всех ушатали. Не нужно было гилякой угрожать.
Дякую всім захисникам. Дякую журналістам, що висвітлюєте події.
Кожен, хто не на війні, має допомагати нашим оборонцям.
🇺🇦🐷🇺🇦
Як же шкода, що ми втратили величезну кількість таких гарних, патріотичних і героїчних хлопців (((( Доземний їм уклін, безмежна вдячність і світла память!!!
Нє ч"їво ні тямлю в стратєгєє.Но ано нада била? Там вада--ні акапаїсьса.
Это называется-доскакались.
А сколько ещё потеряете.
@@VladimirD555 ну да.
И ради кого? Мужики понимали что на смерть и молчали, а всё благодарить надо зелю.
Як це можно дивитись? В мене стисло груди, сльози течуть рікою. … Милі, рідні, наш скарб, наша гордість🙏🙏🙏
Это не гордость, а преступление и глцпость властей, которые кинули солдат заведомо на гибель на левый берег ради собственного пиара.
ЗАЧЕМ!!! Погубили парней ни за грош!!
@@arina.arina.1010 Говоришь, не имеем права опускать руки? А на что вы имеете права, прятаться от ТЦК, бежать в Европу, Россию?
Кожен, хто був у Кринках- Герої України. Сподіваюсь, що держава це оцінка і нагородить кожного😢😢😢
Яка ж СВЯТА ця земля у Кринках😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢
Я розчиняюся в ній і обіймаю кожного ВОЇНА.
Господи, у тебе в янгольськім війську поповнення🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Прийми їх у своєму Царстві...
💯🙏🇺🇦❤️
Наша держава це ми з вами!
А нелюди які вірують мільйони це не патріоти України!!!!! Це зло на нашій землі!!!
Какой смысл в Этих Кринках ? Столько людей погибло и все равно ушли. И какой результат ?
@@shark8837 Очень - очень много здохлих раш|ст|в.
@@shark8837 благодаря Крынкам,оберегали Херсон от бомбёжек,просто так никто бы не отправил ребят погибать.
Які молоді і гарні. І гідні жити. Така біль😢 Україна втрачає найкращих 😢 Щире співчуття і повага родинам загиблих Воїнів
Скажи спасибо пану Зеленкину!)))
Нам життя не вистачить , щоб хоть якось віддячити нашим захисникам .
@@deusex914А ви можете це вирішити? Ні?, то ви такий самий лицемір
@@deusex914
Ви кидатися, як оскаженілий, тільки в рулетці можете?
Негативу в країні вистачає і без ваших закидонів...
@@deusex914 не кажи ГОП, поки не перескочив… Чи ви між собою знайомі?!
За что?
накакай в шаровары
Вічна шана полеглим Героям! Честь та Слава кожному захиснику та захисниці. Завдяки Вам - ми все ще маємо незалежність.
Вы уже продали свои земли, после того как пошли воевать с Русским в 2014. Теперь вам конец.
🇺🇦🐷🇺🇦
До сліз зачепила історія Стаса. Наречена згадує про нього з таким теплом...
да я сама дочь охфицера, поверьте не всё так однозначно
🇺🇦🐷🇺🇦
СЛАВА🇺🇦🤡🐷🤡🐷🤡🐷🇺🇦ЗСУ!!!
найдет иншого, або на ленинградку поедет працювати. Там адже на таке обличчя спрос е.
Поблагодарите преподобных Пересвета и Ослябю - они Россию от игра освободили, а как пришли большевики, так и началось разделение.
И теперь, вы боитесь оккупации, но если знать правду, что элиты управляются хаббадом, то мы уже все оккупированы и что зеленский, что наш президент = хаббад.
Воїни - РЕСПЕКТ !!! 👍👍👍
почему сбежали бросив плацдарм атаки на Крим???
@@АндрейН-о3я почему российские нацисты сбежали с Киева, Николаева, Суммы, Херсона, Харькова, Чернигова, Остров Змеиный, Изюма и весь черноморский флот за Можайск загнали ???
@@vasilgym7888 Откуда сбежали, а почему они сбежали аж из Куева? И разрушили все эти города прячась в квартирах, за спинами мирных грамодян???? То есть Украина побеждает и освободила уже больше земель чем было до переворота2014! СЛАВА ЗСУ! ТЦК нам поможет! Украина понад усе!!! Рашка развалится скоро!!! Вернем границы 1991 года в 2024 году, в 2025 захватим Москву!!!
@@vasilgym7888 А Чечены это российские нацисты, а Татары, а Буряты? А кто герой, Шухевич или Кожедуб? Бандера герой или Ковпак???
@@vasilgym7888 Границы 1991 года вернем в 2024 или сдадимся к Новому году??? ТЦК нас спасет или Ф16 ????
Хлопці, вклоняюсь перед Вами. Ви справжні ГЕРОЇ. І це не гучні слова. ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ ВАМ !!! Дякую за Вашу героїчну роботу, по звільненню Херсонщини. Бережіть себе. СЛАВА УКРАЇНІ !!! СЛАВА ЗСУ !!! ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИМ ГЕРОЯМ !!!
🇺🇦🐷🇺🇦
Нуланд Шольц Байден Макрон -----Граждане Украины?
@@andreytagilov😅😅😅Свидоми вукрайинци! 😅😅😅
@@ВладимирКорчагин-ш7з Дырявые панталоны считать кружевными труселями 😂 СКачем выше 😂... привет с Тагила
БАЖАЮ КОЖНОМУ ВОЇНУ,УКРАЇНЦЮ ЗДОРОВ'Я❤✊✌
И тебе,с интернациональным приветом от незламных непальцев привет
Найкращі наші люди. Честь і шана!
нацики были потеряны нашим подкремлевским зеленским в ходе отправки их через несколько речек и островки прямо к нам в лапки. Слава Зе! Герою сало!
Всім, хто був у Кринках,
живим та мертвим,
треба давати Героя України.
Героя вже дали,тільки не тим,хто там був,а тим хто керував операцією!На жаль,в нас так😢
@@ЮліяЖайворонок-е9ш я в курсі, я з 126ої.
@@BogdanS-39 Я пів року намагався взяти витяг на оформлення УБЛ і тільки гаряча лінія мені допомогла, зараз лікуюся за власний кошт, а всі кричать хто був там Героя, ніхто нам нічого не дасть, вони могли дати і то не всім щасливий квиток з Кринок, а так квиток був тільки в одну сторону
@@АндрейКопач-л5п
У нас ніхто ніякі витяги не брав, просто видали посвідчення.
У вас там командування взагалі жопове, це всі знають, але...
Ми лише раби під фаріонопатрийотів.
@@АндрейКопач-л5п
Раби, нічо не поробиш.
Але заслуговують Героя, кожен.
Дай Боже повернутися їм живими!❤❤❤❤❤
Дякую вам дорогі наші захисники.Бережи вас Боже.
🇺🇦🐷🇺🇦
Божого захисту , Вам Герої
🇺🇦🐷🇺🇦
Слава Героям, дякую 🙏
Гераням слава!
Герань тебе в дом!!!!!?
@@ДмитрийБыстров-о8ж слава Хаймарсам и Скальп !)
Господи, благослови, дай сили і захисти наших мужніх синів.Стаю на коліна перед кожним.Але не розумію чи варто гинути нашим найкращим.
🇺🇦🐷🇺🇦
Каналу і воїнам заслужена вподобайка.Кожної хвилини ризикують своїм здоров'ям і життям.❤
🇺🇦🐷🇺🇦
На це неможливо дивитися, а як хлопцям?!
Украина готовилась к этому все 8 лет с 2014 года. И не хочет останавливаться.
Дякую всім нашим відомим і невідомим захисникам і уклінно прошу бережіть себе і живіть.... Воюєте за нашу незалежність і маєте вижити заради неї. Слава Україні! Слава Героям!
🇺🇦🐷🇺🇦
НИЗЬКИЙ УКЛІН!!!!!
СЛАВА ГЕРОЯМ!!!!
ТИТАНИ......
🇺🇦🐷🇺🇦
Юрій Содоль керував цією операцією ,кащав все гуд , а потім казав лодки візьміте у місцевих
@@ГеннадийТитаренко-ф4х під суд содоля
Під суд содоля за наших дітей
Своїх синів не відправили
@@ChalanyukSvitlana Кротевич написав ДБР поки не відкрила Кримінальну справу!!!!
🇺🇦🐷🇺🇦
СЛАВА СОДОЛЮ!
Від душі дякую Вам за репортажі!❤❤❤ Безмежна шана і подяка дорогі наші Воїни -Світла і Добра! Повертайтеся ЖИВИМИ до дому! Смерть рашистам.....
🇺🇦🐷🇺🇦
@@VladimirD555над тушками своїх батьків таке намалюєш. Не дякуй , це від щирого серця.
СЛАВА🇺🇦🤡🐷🤡🐷🤡🇺🇦ЗСУ!
Плачу і Молю Бога за Вас 🇺🇦❤️🙏
не скули, терпи! Они все равно сбежали с плацдарма!!!
Дякую нашим воїнам, нашим захисникам. Шана і повага
Вічно будемо памʼятати цей подвиг і усіх загиблих. Слава Героям!
Командирів, які клали там хлопців - судити
"Киборгiв" вже забули,як за Паньковi штани.
@@ВладимирИванович-ч2т хто забув? я пам'ятаю чудово.
🇺🇦🐷🇺🇦
Дякую всім захисникам України 💛💙💪
Низький уклін
Хай береже Бог і Покров Пресвятої Богородиці Щасливого, переможного року !
Героям Слава ! ! !
🇺🇦🐷🇺🇦
🇺🇦🐸🇺🇦
🇺🇦🦌🇺🇦
🇺🇦🐓🇺🇦
🇺🇦🐽🇺🇦
Ребята ВЫЖИВИТЕ !!!! Долгих лет жизни в физическом и психологическом здоровье ВСЕХ ЗЕМНЫХ БЛАГ !!! НИЗКИЙ ВАМ ВСЕМ ПОКЛОН 🌏🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Никто там не выжил.
Хлопчики наші дорогі, Герої шаші ! На зло всім ворогам і на радість нам, залишайтеся живі, благаємо Вас. Бережіть себе. Слава Україні !!!! Слава нашим захисникам !!!!!!❤❤❤
🇺🇦🐷🇺🇦
Да уже дохлые все кто там был 💀💀💀💀
Хай Бог береже усіх вас, Сил Здоров'я Життя Життя Життя і Янгола Охорони щомиті кожному Захиснику України, хай Бог освітить вам шлях на кожному кроці,щоб око Зірке,а рука прицільно по рашистам й🙏🇺🇦🌈🙏♥️🇺🇦🌈🙏🇺🇦🌈
Дякуємо наші дорогі бережи вас бог,деб ви незнаходилися....
Дивлюсь і плачу.. Шкода хлопців. Господи, не залишай..
Земний уклін нашим Воїнам! Здоров'я, удачі, щоб кожного минами пулі, щоб вернулись всі живі і здорові з Перемогою додому
🇺🇦🐷🇺🇦
Наші герої! Шана всім вам! Дякую!
Вічна памʼять тим хто загинув за нас, співчуття близьким і рідним…
Дякую вам за захист нашого народу, бажаю вам Божих благословінь захисту та перемоги над ворогами і жити в мирній Україні
Повернутися додому живими і з Перемогою рідні Герої дай Боже ! Амінь ❤❤❤❤❤❤❤🎉
Тысяч уж точно не вернётся.
Дуже дякуємо Вам!!!!
Божого захисту, допомоги, благословінь на перемогу і многая літа Вам Захисники.
Покров Божої Матері.
🇺🇦🐽🇺🇦
Честь і Слава, воїнам! Яйця страусині!
🇺🇦🐷🇺🇦
СЛАВА СОДОЛЮ❤
Боженько милостивий, Матінка Божа заступниця, Святий Миколай Чудотворець, збережіть і захистить життя, кожному захиснику, військовому України.Повертайтесь додому живими та неушкодженими.
Томос проси, армовир Вальцмана.
🇺🇦🐷🇺🇦
Ось де цвіт і гордість нашої нації.Слава Україні!Героям Слава!Безмежна вдячність , пишаюся вами
Хлопці ви неймовірні . Дякуємо 💙💛🇺🇦
🇺🇦🐷🇺🇦
🇺🇦🐓🇺🇦
🇺🇦🐸🇺🇦
🇺🇦🦌🇺🇦
🇺🇦🐽🇺🇦
Нехай Бог Вас береже 🙏 наших рiдненьких Воiнiв 🇺🇦 даэ сил стiйкостi здоров'я мужностi успiхiв ЗСУ вистояти i знищити ворога✊
СЛАВА СОДОЛЮ❤🇺🇦
Ком в горле и слезы льются ❤
Серьезно?
Це просто злочинний наказ, чи накази, на протязі 9 місяців без усілякого сенсу, ціною неймовірних втрат найкращих підготовлених та вмотивованих солдатів, утримувати клаптик землі, який немає ніякого значення, та який прострілюється наскрізь. Наказ на знищення тисяч найкращих воїнів, їх свідомо загоняли в пастку. А на заміну їм ловлять калік по зупинках громадського транспорту, наспіх місяць навчають тримати автомат.
рік тому 80% українців ПІДТРИМУВАЛИ операцію в Кримках
жахливе місце практично в один кінець
Дуже хочеться вірити що родинам пропавших безвісти держава забезпечить всім чим вона зобов'язана 😢
Нема тіла - значить можливо в полоні у ворога, значить ніяких компенсацій. Загиблих лише 30 тис. офіційно, решта - смокчуть буй.
Олежек, ты чего такой наивный? 🤣🤣🤣🤣🤣
Дожене і ще раз забезпече😅
Вічна Слава!
Юра «Док», в 2022, Миколаїв, приводив мене до тями, після контузії. Потім херсонський напрямок (Таврійське, Нова Зоря), далі Опитне, Водяне, Авдіївка… дякую!
Слава Морській піхоті України! Слава Україні!
Героям Слава!!!!
Героям слава! 🇺🇦
Почему не украинизировали и не декоммунизировали словосочетание "Морская пехота"? Это же наследие Русской Империи. Выход к Черному морю сделали себе русские, победив Османскую Империю, а украинцы пришли на все готовое в Российскую Империю, в русские города Новороссии и Малороссии (купленной у поляков). Правильно будет для сегодняшней украинской морской пехоты словосочетание по американски "Navy seals ( Seals = see and land)" или по украински "Кринская пехота" или "Подводная пехота".
Вічна слава і шана цим сміливим людям
Героїзм солдата це результат пох...ма командування. Просто злоба бере: наскільки тупо і бездарно "стираються" людські життя.
Повага нашим воїнам ✊
Досі не розумію, для чого туди треба було посилали хлопців. Який був сенс?
Дякую.
Генерала Содоля і його банду помічників 100% будуть судити за цю безглузду та непродуману операцію на Кринках, яка коштувала Україні тисячі життів та тисячі каліцтв воїнів. Без належного забезпечення та прикриття закидували людей на інший берег.
Човни для них окрім волонтерів навіть Мадяр шукав, а не генерали, які почали цю операцію.
Засудят и в наказание ссылка послом в тёплые страны))) вы ещё верите в справедливость? Зря, мир жесток.
не засудять. У них військовий імунітет
Хлопці на Кринках, це героїчні люди, котрі ціною життя відволікали років з інших напрямків. Вам аби покричати гойда.... Думаєте на інших напрямках втрат немає або вони менше? Прокиньтесь, в країні війна, військові та цивільні гинуть колег день, таке враження, що до цього нікого не вбили....
@@ekaterina8001 ,а зараз наші вийшли з Кринок.
Дякуємо Вам наші герої, хай Бог береже Вас.
Господи, подай милим ЗСУ мудрості, Сили Духу❤❤❤😢
Які світлі хлопці! Вічна шана всім, хто захищає нашу Україну. Вічна шана всім, хто віддав своє життя за Україну!
Вічна пам'ять!
Цвіт нації.....
Будьмо єдині, помагаймо армії, донатьмо. Ми все, що у нас є...
Слава Україні! Слава нації!
Чи варті Кринки такої кількості життів настільки героїчних,вмотивованих,сміливих людей?Може було інше рішення?Хто та людина яка вирішила,що треба саме так,як вона спить?
Этот человек решил, что пиар ценнее этих людей.
Земля пухом вам, пане Стасу.
Владi вигiдно вважати вас зниклим. Але ми знаемо, ви на щитi.
Свiтла пам"ять усiм нашим захисникам
Боже, захисти і вбережи наших Воїнів - Ангеликів Захисників і Захисниць наших!!! Наша Любов і Благодарність Героям!!!❤❤❤
🇺🇦🐷🇺🇦
Хоча би одного генерала розтріляли за такі операції! Знищення морпіхів ...я як військовий не назву по іншому цю безглузду бойню в Кринках😢
Я теж так вважаю😢 скільки душ загублено, із-за тупості командирів
@@ТатьянаМис-ж8е Нормально так в подвалах Крынок целая бригада трупов лежит а сколько в колеях гниют, а сколько в Днепре кормят сомов а раненых калек это называется утилизация, вот что чудодейственная линия Суровикина делает
Не ссы, ТЦК новых хэройив наловлять! 😅😅😅
Слава ГЕРОЯМ❤❤❤Можливо після війни ми дізнаємося значимості єтіх штурмів без спецтехніки.
@@larisavelichko7336 К сожалению подозреваю, что удержание Крынок было только для того, чтобы президент мог заявлять что на левобережье ведутся наступательные боевые действия.
А призвать к ответу неплохо было бы того кто отдал приказ превратить диверсионные действия в штурмовые.
Мороз по шкірі і волосся дибки, коли дивишся на ці юні обличчя і розумієш що їх вже немає. 788 світлих душ. Царство Небесне і світла пам'ять.
За 9 місяців боїв - це малі втрати. Ви б знали скільки було в Авдіївці, чи Работино
@@whitefenics чи під Бахмутом
До последнего украинца
@@slavaivanov5096 Ну с таким темпом это будет затянуто лет на 15
Хто судитиме Содоля? Йому вже ВЛК організовує зевлада а ви надієтесь на справедливий суд?? 😢😢😢😢😢😢😢
Бог йому заплатить і його дітям.
Одеситка, багато чула від людей про ці Кринки, знайомі там були. Міста ці знаю .Не чула, щоб хтось розумів, нащо це було. То, що вони розказували. .. Але всі, хто там був - справжні герої і найкрутіші чоловіки і жінки! Всім - слава!
@@organosolo1448 Крынки - город?
@@ЛеонидЗаморов Кринки - невелике село. Було....
Як боляче це розумiти,цвiт нацi"i гине ❤
Це надто велика ціна.....хлопці😢😢😢....Вічна Слава Героям !!!!🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Хлопці ви кращі,так держать
Чем лучшие ? Из Крынок то сбежали 😂
@@АлександрК3-ъ1ш знав би ти скільки там московитів полягло, умер би від інфаркту
@@АлександрК3-ъ1ш
Не інакше від тебе побігли...
@@greatsarmatae Сколько? Или ты мины, снаряды и фабы московитами называешь?
@@serega1119 ви же нам не вірите, навіщо ти питаєш?
Жди того дня, як у вас спливе інформація, він імовірно стане для тебе останнім.....)
Я вже мовчу за число усієї війни.
Життя - найдешевший матеріал в Московії.
Морська піхота ❤❤❤
@@МаксимКисличенко Морпіхи України гасло "Вірний назавжди".Морпіхи США гасло "Вірний назавжди".Так ми колонія Америки,чи незалежна Країна?
@@Shulga91спочатку навчись писати без граматичних й пунктуаційних помилок. Потім вивчи значення терміну «колонія». Якби ми були колонією США, то мали б відповідні паспорти, з білоголовим орлом з Вашингтону. США не є імперією, бо немає в своєму складі завойованих військовим шляхом колоній. СРСР був імперією, і в складі цієї імперії була колонія - Україна, і в українців був паспорт з кремлівською зіркою. РФ є імперією: у всіх її колоніях та їх мешанців (поневолених Кремлем народів) паспорт з міфічним птахом, що має декілька голів, і цей паспорт видає лише Кремль на окупованих ними територіях (колоніях).
Тож, повертаючись до вашого питання про те, що Україна - колонія США, ви і вам подібні, видають в собі некомпетентну й трохи тупеньку особу.
Дякую усім і кожному!
Не нам вирішувати кому і де що доречно що ні!
Слава вам, ви всі наші герої ❤️🩹
Доземний уклін і щира вдячність 🙏🏼
А кому вирішувати?
@@serega1119 тим хто бачить повну картину, в цьому хлопці мудро і по військовому відповідають, а я їх підтримую 🫶🏼
Ну і для чого скільки хлопіців положили? Що виграли ? Це титани а не люди . Який сором та огида командувані. Коли вже прийде той час що почнуть відповідати за таке командування? Майжа 800 воїнів .. жах. Кричати хочетьмя але ніхто не чує
Каких 800?😅 Там на дне их десятки тысяч!
@@ВладимирКорчагин-ш7з ну це офіційно. Ви гадаєте я не знаю яка ситуація
@@ВладимирКорчагин-ш7з😂😂😂😀😃😅😅🤣😆😆🤣😃😀😂😄😂😃😃😃😅😅🤣🤣😃😀😀😃
Ох уж ети сказочники, ох уж ети сказки
ніколи. якщо за 30 років.... то з чого ви очікуєте що щось зміниться?
@@user-bl7zv4tc6k как зачем… за шёлковые трусики, безвиз и что бы Ленка зеленская могла сумочки покупать дорогие.
"... я живий, ми всі живі..", - так, Стас, навіки... в Бога ми всі живі.
Мужність та відвага ,простих українських юнаків та дівчат,чоловіків та жінок,житимуть в пам'яті ,поки буде існувати українська нація.СЛАВА ГЕРОЯМ!
@@valentynamazur8804 бедные парни! Их послал ваш пианист генитальный ради хайпа на смерть! Суровикин наоборот сохранил своих солдат отведя их за Днепр!
Велика шана і подяка воїнам ЗСУ.
@user-rz4ne3sm2v Ми знаходимось на іншому фланзі, не переживайте так.
@@Alexander_lisitsin народ простий вдячний нашим захисникам а владі байдуже що хлопці без передиху 3 рік що інвалід вже отработаний матеріал як при сталіні було
Ще й хватає нашим мужнім воїнам у цьому жахитті бути юмористами
Божого благосовіння вам наші рідненьки.Любимо вас повертайтесь живими
скоро капитуляция и турма для всех выживших
@@Alexander_lisitsin Щось нэ бачу.
@@Alesteron1 это российский нацист о своей армии пишет.
Молюсь за вас сміливці- воїни.Прошу, благаю Божого Захисту вам від ворожих вражень.Божого Благословіння.
💙💛
Я кожен день молилася, щоб хлоці вижили і повернулися живі на правий берег.
788 героїв зникли безвісті,
Жах і біль.
Слава героям!
Низький уклін захисникам
Да их в подвалы поскидали зныклых,пленные достали ,Россия обменяет
В Кринках зник мій сусід 42 роки Коля Туєзов,кличка Туз. Зник 19 червня 2023 року.Старий батько хоче знати хоть що небудь про сина. Може хтось знає щось. Відгукніться будь ласка...
Їх там зникли тисячі😢😢😢
788 це число,яке нам можна знати,насправді їх набагато більше!
Це окрiм вбитих и поранених.. Жах.
Хай всі ваші бажання здійсняться 🙏🫶
Низький уклін нашим захисникам! Слава Україні! 💙💛
🇺🇦🐷🇺🇦
Герої!!!
сбегли оставив плацдарм!
Дякуємо Вам Герої 😢😢😢. Низький Уклін Вам Герої.. Загиблим Світла Пам'ять. Живим Божої Опіки Вам Герої ❤❤
Мій родич числиться зниклим безвісті в Кринках з грудня 2023. На днях дізналась що станом на липень 2024 загальна кількість зниклих 788 на цьому напрямку... величезні втрати.. Шана , повага та уклін усім воїнам!
788- це мізерні втрати. Всього по 3 вбитих в день. Куди вже нижчі втрати?
Дякуни в коментах дякують генералам-людоїдам, що заради грошей і просування по кар'єрній драбині поклали ні за що кілька тисяч українських воїнів. Бо доцільність цього плацдарму дуже і дуже сумнівна. Серед тих, хто там загинув був і брат моєї однокласниці. І їй точно не радісно, так як вам, безсовісні і безсердчені люди. Я хочу щоб одного дня зникли безвісти Залужний, Сирський, Содоль і вся генеральська мафія людоїдів, які не рахуються з життям наших героїв.
Дякую Вам 💛💙
Це означає, що ми усі тут в тилу мусимо знищувати внутрішнього ворога, який зробив можливим захоплення та ставлення до наших героїв.
Так начинай!
@@serega1119вперед
Слава Всемогутньому Богу! 🙏
Слава звитяжним воїнам України!🇺🇦
Слава незламному народу України!🇺🇦
Слава ЗСУ!🇺🇦
Мордор буде знищений...💥
@user-rz4ne3sm2v
Ви отримуєте задоволення від своєї злоби? 🤦♀️
@user-rz4ne3sm2v Но отвечать будете ВЫ.
@user-rz4ne3sm2v ТОЙ,ХТО ЗАХИЩАЄ СВОЮ ЗЕМЛЮ І СВІЙ НАРОД,"ПРЄДАТЄЛИ"????? ІДИ ЛІСОМ "ГЕРОЙ"!!!!
...неймовірно, но факт..
Наші Найкращі УкраїнськІ Люди 🇺🇦❤️🙏 Молимо За Кожного з Вас 🙏 Дякуємо Вам ❤️🙏
🇺🇦🐷🇺🇦
Кращі ,на привеликий жаль ,таких дуже мало ,так тримати і далі ,хай щастить ,та минує лихо.
Перемоги...миру...добра !!! Наказ жити перемагати !!!
Мав честь працювати з Фарою,Козак хлопчина,красень!!!
Наши молодчики удачи вам и скорейшего освобождение от нациков наши земли . Россия 🇷🇺 вперёд
Господи 😢 гинуть найкращі 😢...
Какой смысл стратегический был полгода в крынках перемаливать людей
Dios los guarde en un lugar mejor paz para los corazones de sus familiares Dios Bendiga a todos los soldados Ucranianos 🙏🏻🙏🏻💙💛💙💛🇺🇦🌹
Подяка за захист Батьківщини! Дай Бог усім повернутися додому живими і здоровими! Царство Небесне і вічна пам'ять полеглим Героям!