Реакція Алонсо на першу поразку в сезоні

• Опубліковано 22 тра 2024
  • Наш телеграм - t.me/sportua_news 🎾🏀⚽️
    До фінального матчу Ліги Європи Байєр підходив із феноменальним показником. У цьому сезоні команда Хабі Алонсо видала серію з 51 матчу без поразок. Чотири рази Байєр виходив зі скрутних ситуацій, рятуючи матчі з рахунку 0:2.
    З перших хвилин матчу в Дубліні Байєр взяв м'яч під контроль. Аталанта відповіла високим і агресивним пресингом. І це принесло італійському клубу результат. На 12-й хвилині Дзаппакоста прострілив уздовж воріт, а Лукман ударом у дотик відправив м'яч у лівий верхній кут.
    Байєр ледь встиг оговтатися від голу, як отримав другий. На 26-й хвилині Лукман ударом у правий кут оформив дубль. Але з огляду на характер Байєра, такий рахунок не був для німецького клубу вироком.
    Утім, переломити хід гри підопічним Хабі Алонсо так і не вдалося. Байєр майже нічого не створив в атаці, а на 75-й хвилині пропустив утретє. Лукман увійшов у штрафний майданчик, і, в той час як захисник Байєра прикривав праву ногу, точно пробив лівою.
    До вашої уваги післяматчеві коментарі Хабі Алонсо.