Друзі, також за бажанням Ви можете стати спонсором каналу: ua-cam.com/channels/RYl-f1kmrPom9Nkg5q08AQ.htmljoin Або підтримати проект монетою: 4441 1111 4671 6414 - монобанк 4149 4390 1904 0314 - приватбанк lewinsky.info@gmail.com - PayPal
Дякую за ролик. Окремо хочу звернути увагу на кінотеатр "Екран", що на житомирський. Зараз у занедбаному стані - але це один з перших, якщо не перший, кінотеатр у Києві)
Бачу його з вікна, ці старі екрани здається є в кожному великому місті) А гарний будиночок з першої хвилини біля офісу завжди мене приваблював) Хочеться краси для нашої столиці і щоб поважали історичні будівлі
Дякую за гарну розповідь про Святошин. Цей район не дарма був обраний Миколою Святошей, який був людиною освіченою. Цей район визначився цілительним климатом завдяки великим масивам мішаного сосново-дубового лісу. Саме повітря, насичене цілительними фітонцитами було здатне лікувати легеневі та серцеві недуги. І пізніше ця місцевість обживалася, як "дачна" та санаторна саме через це. І у радянські часи старовинні будівлі використовувалися, як санаторії для туберкульозних хворих. Як це було з садибою Івана Бахарєва. Нещодавно "під ніж" забудовників потрапив і військовий санаторій, де лікували ветеранів збройних сил. А, заодно, і знищено історико-архітектурну пам ятку - Садибу Мировича....На жаль, чиновникам не цікава історія Києва, площина їхніх інтересів лежить в іншому напрямку...А святошинці продовжують боротися за кожну будівлю, кожний шматочок лісу, який колись був зеленими "легенями" міста і прикрив своїми зеленими обіймами місто від чорнобильської біди.
я зараз зареву((( побачила озера і рідні місця і аж у грудях зажурбило(((( Побачила свій будинок!!! Так сумую.... Дякую Вам за вашу чудову роботу, за такий неймовірний матеріал та атмосферну подачу! Так чудово бачити все більше і більше україномовного гідного контенту! Від усього серця щиро вдячна!
Вау, натрапила на прекрасний канал. Переглянула відео про Байкове кладовище і цей матеріал - ваша українська мова прекрасна. Завдяки вашому каналу буду вивчати свій улюблений Київ)
Руйнація історичного центрального ареалу Києва продовжується.Так в 2020р був зруйнован " Особняк",вул Лабораторна,9б.,19ст.На цьому місці будують паркіінг.
Дякую. Подивилася тай дітям скинула. Бо Святошин -то найулюбленіший район міста. Я народилася на другій просеці, тут пройшло моє дитинство та юність. Потім жили в різних районах Києва, а зараз, вже старі, знов з чоловіком живемо на Святошині. Такий кульбіт долі)
Як ви гарно розмовляєте на українській мові -заворожує....Слухаю з великим задоволенням... Дякую вам за відео про самі різні куточки Києва! Надіюсь на зустріч в мирній відбудованій Україні з таким славетним містом....
Дачі були до речі елітними, дуже багато знаменитих киян там відпочивали) Спеціально проведен був трамвай) В книгах ‚Весь Киев‘ з початку сторіччя можна продивлятися прізвища, кому вони належали. Історія двох ділянок. 267 і 309 участки належали сім’ї Крутікових, де Крутіков Петро - був директором Гіппо Паласу (Цирк на Городецького, підірвано комуняками у війну) Грошей на цирк не вистачало тож маєток довелося продати. А той що ближче до дороги 267 належав Братові Миколі Крутікову, згодом перетворили на кінотеатр Екран(1911р). У війну 1941-45 його маєток 309 заселено містянами з окупованого Києва. В 1941 році в маєток потрапив снаряд та не розірвався. Люди в одній кімнаті не могли жити адже була руйнація. В 1970ті будинок розселено і знесено. Ставте лайки і свої історії коментарях. Дуже цікаво. І дуууже важко збирати якісь дані про маєтки. А тим паче знаходити фото. І звичайно дуже сумно від того як все занедбано і не цінятся хочаб ті одиниці що лишилися.
Яка красива архітектура була! Що не дім або дача, то витвір мистецтва. Дуже шкода, що таку красу знищують. А нащадкам нашим, залишиться скло,залізо, бетон і пластик.🙁😢
Дуже вдячна вам за цікаві знімки та розповідь.Я поселилась на Південній Борщагівці в 1982році , а працювала в районі метро Житомирська.За цей час зникли будівлі дитячого санаторію,,Сонечко», військової частини,перестав працювати кінотеатр ,,Екран»,виросли багатоповерхівки.Як цікаво буде подивитись ваш фільм через декілька десятків років святошинцям!
9:52 дуже класно, що не скошена трава. Мені імпонує те, що реалізували у Вінниці - лучні насадження замість скошеної трави. Для природи більш корисно і для людей, за розумного догляду
Ходила у музичну школу на Святошині, і так сумно дивитись на вулиці якими гуляли після оркестру, на будинок подруги. Гірко що не маю можливості повернутись до Києва. Дякую вам за вашу працю, це дуже важливо
Дякую за вашу пошукову роботу! Проте хотілось більше дізнатися про історичну місцевість. Про перший кінотеатр , про інтернат для іспанських біженців, про школу диверсантів та багато іншого... В архівах ще залишились матеріали.
Цей білий травень в сизих солов’ях, Ці дивні сни, які прийшли непрошено! І зірка, в небо вбита, ніби цвях, До ранку не згасає над Святошином. Ця радість новизни - її не спить. Тоненький місяць зводиться зухвало. А місто спить, і передмістя спить. І в сні пливе крізь цвіт моя кохана. Мов небуття. Чи, може, забуття. Чи пам’ять давніх літ, що відшуміли. На цілий світ. На все твоє життя - Ці солов’ї. Цей світ. Гучний, аж білий. Борис Мозолевський
Дякую Вам за таку потрібну для нас історію Києва.Давно не живу в Києві, але так приємно почути справжню історію рідних вулиць,а не придуману байку.Якщо можна зробіть ролик про станкозавод, авіазавод та завод екскаватор .Там такі гарні вулиці і парк поруч.
Неймовірно цікаво! Все життя прожити в Києві і дізнатися попередню історію таких районів як Святошин, Червоний хутір, Нивки, Пріорки тощо... Дякую вам🌞
Не пропускаю жодного відео! Креативний та поглиблений підхід до подачі матеріалу - напевно, одна із головних особливостей авторської задумки. Марсіанське дякую, шановний Кажан!
Попалося Ваше відео. Я не місцева жителька, приїхала в цей район пів року тому з Бахмута, від війни. І було дуже цікаво взнати історію. Дякую Вам за пізнавальний ролик.
как же я счастлива , что подруга скинула мне ссылку на ваше видео про исчезающий киев! невероятно талантливые журналистские сюжеты у вас! спасибо за вашу работу! визуал, музыкальное сопровождение, рассказ, ну просто удивительнейшее комбо!!!!и да, на украинском звучит даже более таинственно и круто! буду хвастаться, что я была здесь до миллиона подписчиков )желаю вам успеха и вдохновения! привет с позняков))
За видео - плюс. Но нужно было рассказать про святошинские просеки. Они у местных жителей и пригородных были в разговорном обиходе в плоть до нулевых годов.
13 років мешкав на Святошино перш ніж переїхати на Печерськ. Багато цикавих і неочікуваних місць тут є - парк Совки, лісопарк Хутір База, мій улюблений кінотеатр Лейпциг. Сльози навертаються через те що довелось залишити КиЇв під час війни. Дякую за це прекрасне атмосферне відео!
Спасибо за видео. Часто гуляю в тех краях. Интересное для себя узнал) Есть еще место одно классное - хутор любки, что за Беличами в лесу. Но там надо смотреть по табличкам в лесу. В общем, автор канала, попробуйте почитайте на эту тему. раньше была речка любка, а там хутор был за Беличами. его немцы вроде в 43году спалили, но там есть, на что посмотреть. рекомендую.
Поруч пройшло моє дитинство . СШ 200, доречі, була виключно українською , навіть у радянські часи. А район, на той час, дійсно був затишним, поруч ліс , від якого залишились одні спогади
Дуже цікаво, дякую! Я ще маленькою лікувалась у Святошино в дитячому санаторії. Нажаль тепер навіть те місце не можу знайти. Майже все забудовано ☹️. Сподіваюся, що десь там в цих кам'яних джунглях ця будівля вціліла...
Святош рулит) Волшебное место. Вообще не надоедает. Всегда в воздухе ощущается что-то древнее, уютное. Даже не знаю как описать. Магія старовинного Києва. =)
Спасибі за прекрасне відео, наче в дитинство повернулась , я пам'ятаю ці вулички, а ще в районі 4 просіки був потічок колишня річка з крутими берегами, бабуня казала що колись там навіть риба водилась. Десь приблизно на вулиці Василя Стуса був потічок схований у колектори, колишня річка Либідь там був ярок, там ми на лижах і санках в дитинстві катались.
Дякую за відкриття того Києва, який ми не бачили, але який ще є. Надихнули мене на подібні дослідження Чернівців та інших населених пунктів області своїми відео. Якщо кожне околиця великого міста в минулому будучи окремим населеним пунктом, мала свої околиці та кути, то таке є в кожному населеному пункті і не важливо чи він існує окремо чи є частиною іншого. Варто дослідити і зберегти бодай у фото та відео. P S. Сумно від табличок "пам'ятник...охороняється", при сучасному стані тих пам'яток, чи то архітектури, чи історії, чи природи, вони виглядають цинічно. Впринципі окрема незайнята поки ніша для досліджень навіть в Києві - стан пам'яток природи. Тож можливо хтось візьметься за них:)
Я помню всё это ещё в нормальном состоянии. В 60-х часто ездили на озеро ,сел в трамвай и до конечной 5 просека. Когда появилась станция метро,уже на Гидропарк ездили.В кинотеатре " Экран" (3просека) каждые выходные в детстве фильмы смотрела! Жила на Кременецкой. Помню всё!!!!
Друзі, також за бажанням Ви можете стати спонсором каналу:
ua-cam.com/channels/RYl-f1kmrPom9Nkg5q08AQ.htmljoin
Або підтримати проект монетою:
4441 1111 4671 6414 - монобанк
4149 4390 1904 0314 - приватбанк
lewinsky.info@gmail.com - PayPal
Дякуємо вашій команді ,яка проробила таку роботу з,йомок і вашому приємному голосу і українській мові ,продовжуйте серіал про всі райони КИЄВА.
Дякую за ролик. Окремо хочу звернути увагу на кінотеатр "Екран", що на житомирський. Зараз у занедбаному стані - але це один з перших, якщо не перший, кінотеатр у Києві)
Це перший кінотеатр Києва
Бачу його з вікна, ці старі екрани здається є в кожному великому місті) А гарний будиночок з першої хвилини біля офісу завжди мене приваблював) Хочеться краси для нашої столиці і щоб поважали історичні будівлі
@@andrewfritz7615 жовтень
@@andrewfritz7615 Жовтень первый же
Була там в 2009 на Індійському кіно🤣
Жаль що закрили, могли б зробити Музей кінотеатрів Києва
Дякую за гарну розповідь про Святошин. Цей район не дарма був обраний Миколою Святошей, який був людиною освіченою. Цей район визначився цілительним климатом завдяки великим масивам мішаного сосново-дубового лісу. Саме повітря, насичене цілительними фітонцитами було здатне лікувати легеневі та серцеві недуги. І пізніше ця місцевість обживалася, як "дачна" та санаторна саме через це. І у радянські часи старовинні будівлі використовувалися, як санаторії для туберкульозних хворих. Як це було з садибою Івана Бахарєва. Нещодавно "під ніж" забудовників потрапив і військовий санаторій, де лікували ветеранів збройних сил. А, заодно, і знищено історико-архітектурну пам ятку - Садибу Мировича....На жаль, чиновникам не цікава історія Києва, площина їхніх інтересів лежить в іншому напрямку...А святошинці продовжують боротися за кожну будівлю, кожний шматочок лісу, який колись був зеленими "легенями" міста і прикрив своїми зеленими обіймами місто від чорнобильської біди.
Святошин имеет очень спокойную энергию и какую-то умиротворённость.Энергетически очень спокойный рн.
я зараз зареву((( побачила озера і рідні місця і аж у грудях зажурбило(((( Побачила свій будинок!!! Так сумую.... Дякую Вам за вашу чудову роботу, за такий неймовірний матеріал та атмосферну подачу! Так чудово бачити все більше і більше україномовного гідного контенту! Від усього серця щиро вдячна!
Дякую:)) Я дуже ціную це!
Проживаю у Святошинському районі все своє життя, і скільки нового дізналася з вашого ролику, дякую за неймовірну роботу!
Канал- справжня знахідка! Дуже цікаво! Авторе, дякую за контент! 👏😊☘️
Дуже цікавий та пізнавальний фільм. Дякую Вам від імені засновників та борців за сквер ім. Стуса. Творчого натхнення та нових звершень!
Вітаю! Навзаєм подяка Вам від імені киян!
@@kazhan використовуйте, будь ласка, літературне слово "взаємно". А так все чудово, дякую!
Вау, натрапила на прекрасний канал. Переглянула відео про Байкове кладовище і цей матеріал - ваша українська мова прекрасна. Завдяки вашому каналу буду вивчати свій улюблений Київ)
Круто! Дуже радий що став у нагоді) Завжди будь ласка
@@kazhan Продовжуйте свою справу.Розкажіть про Татарку.Дякуєм!
Руйнація історичного центрального ареалу Києва продовжується.Так в 2020р був зруйнован " Особняк",вул Лабораторна,9б.,19ст.На цьому місці будують паркіінг.
Спасиб... Чудовий матерiал!!!
Ого, як несподівано було вас знайти, дякувати рекомендаціям Ютуба. Дяка за контент!
Будь ласка, приємно що вам сподобалося ✌️
Теж надибала випадково. Радію))
Дякую автор! Дуже класний матерiал
Дякую за контент! Лайк стоїть, комент - написав )
Дякую. Подивилася тай дітям скинула. Бо Святошин -то найулюбленіший район міста. Я народилася на другій просеці, тут пройшло моє дитинство та юність. Потім жили в різних районах Києва, а зараз, вже старі, знов з чоловіком живемо на Святошині. Такий кульбіт долі)
Дуже дякую за відео ❤ Ви робите хорошу справу випускаючі такі цікавинки про Київ:) Буду чекати на Вашу розповідь про Галагани та Нивки
Дякую! Дуже цікаво.
Шкода, що все це зникає...
Дуже дякую за ролік! Приємно слухати, коли Ви розповідаєте рідною мовою. Багато цікавої інформації, привід ще раз прогулятися по цьому району)
Дякую Вам, за можливість щоразу дізнатися щось нове і цікаве!👏
Спасибо, очень интересно и познавательно узнать о своём районе!
Эх как я рад что родился и вырос в славном граде Киеве! Слава Україні!
Дякую.... Пройшлася знайомими вулицями, побачила свій будинок.... Сумую за домом...
Як ви гарно розмовляєте на українській мові -заворожує....Слухаю з великим задоволенням... Дякую вам за відео про самі різні куточки Києва!
Надіюсь на зустріч в мирній відбудованій Україні з таким славетним містом....
Дачі були до речі елітними, дуже багато знаменитих киян там відпочивали)
Спеціально проведен був трамвай)
В книгах ‚Весь Киев‘ з початку сторіччя можна продивлятися прізвища, кому вони належали.
Історія двох ділянок.
267 і 309 участки належали сім’ї Крутікових, де Крутіков Петро - був директором Гіппо Паласу (Цирк на Городецького, підірвано комуняками у війну)
Грошей на цирк не вистачало тож маєток довелося продати. А той що ближче до дороги 267 належав Братові Миколі Крутікову, згодом перетворили на кінотеатр Екран(1911р).
У війну 1941-45 його маєток 309 заселено містянами з окупованого Києва.
В 1941 році в маєток потрапив снаряд та не розірвався. Люди в одній кімнаті не могли жити адже була руйнація.
В 1970ті будинок розселено і знесено.
Ставте лайки і свої історії коментарях. Дуже цікаво. І дуууже важко збирати якісь дані про маєтки. А тим паче знаходити фото.
І звичайно дуже сумно від того як все занедбано і не цінятся хочаб ті одиниці що лишилися.
Дуже дякую за цікаву інформацію!)
На 1:07 показали мою первую школу№3
1961г.
Вподобайка і комент за цікаву і пізнавальну історію!
Дякую за відео!
До речі вдова Стуса, здається, не так давно померла і проживала все там же на Чорнобильській.
Шановний автор, дякую за відео! Нарешті я дізналася, що це за історична будівля, яку я проходжу кожного ранку🔥
Дача Д‘якова🙏
Дякую Вам, тривалий час жила на Святошино, побачила стільки рідного
Яка красива архітектура була! Що не дім або дача, то витвір мистецтва. Дуже шкода, що таку красу знищують. А нащадкам нашим, залишиться скло,залізо, бетон і пластик.🙁😢
Яка приэмна украінська вимова уВас! Дуже цікаво та гарно!
Дякую! Як завжди цікаво і дуже познавально!
Щира подяка каналу🇺🇦
Дуже вдячна вам за цікаві знімки та розповідь.Я поселилась на Південній Борщагівці в 1982році , а працювала в районі метро Житомирська.За цей час зникли будівлі дитячого санаторію,,Сонечко», військової частини,перестав працювати кінотеатр ,,Екран»,виросли багатоповерхівки.Як цікаво буде подивитись ваш фільм через декілька десятків років святошинцям!
9:52 дуже класно, що не скошена трава. Мені імпонує те, що реалізували у Вінниці - лучні насадження замість скошеної трави. Для природи більш корисно і для людей, за розумного догляду
Вау, як цікаво та пізнавально! Щаслива, що натрапила на канал) Дякую за відео українською, не зупиняйтесь!
Молодці . Гарно що перейшли на українську . Дякую за чудовий контент
Йой, так цікаво. Про цей мікрорайон мало говорять, тому від цього тільки цікавіше було переглянути та дізнатися про цікавинки Святошина
Ходила у музичну школу на Святошині, і так сумно дивитись на вулиці якими гуляли після оркестру, на будинок подруги. Гірко що не маю можливості повернутись до Києва. Дякую вам за вашу працю, це дуже важливо
Дякую!:))
Дякую за вашу пошукову роботу! Проте хотілось більше дізнатися про історичну місцевість. Про перший кінотеатр , про інтернат для іспанських біженців, про школу диверсантів та багато іншого... В архівах ще залишились матеріали.
Дуже цікаве відео, рада що випадково натрапила на ваш канал, тепер обов'язково ознайомлюсь і з іншими відео на каналі
Цей білий травень в сизих солов’ях,
Ці дивні сни, які прийшли непрошено!
І зірка, в небо вбита, ніби цвях,
До ранку не згасає над Святошином.
Ця радість новизни - її не спить.
Тоненький місяць зводиться зухвало.
А місто спить, і передмістя спить.
І в сні пливе крізь цвіт моя кохана.
Мов небуття. Чи, може, забуття.
Чи пам’ять давніх літ, що відшуміли.
На цілий світ. На все твоє життя -
Ці солов’ї. Цей світ. Гучний, аж білий.
Борис Мозолевський
Дуже велика подяка Вам! 🙏🙏🙏
Дякую! Завжди було цікаво, що то таке, а то, виявляється, дача Дякова)
Дякую, живу в Святошино давно. Люблю його.❤
Чудове відео .Дякую !
Дякую за чудовий контент 👍
2 хвинили подивилася і БОЖЕЕЕ ваууу, буду надалі дивитись ваш канал!
дуже атмосферне відео, дякую!
Дякую Вам за таку потрібну для нас історію Києва.Давно не живу в Києві, але так приємно почути справжню історію рідних вулиць,а не придуману байку.Якщо можна зробіть ролик про станкозавод, авіазавод та завод екскаватор .Там такі гарні вулиці і парк поруч.
Неймовірно цікаво!
Все життя прожити в Києві і дізнатися попередню історію таких районів як Святошин, Червоний хутір, Нивки, Пріорки тощо... Дякую вам🌞
Вельми дякую!!!! Закинув ролік ще друзям. Нехай знают правду про район. Я його, нажаль, зустрів я транспортний вузол.
Дуже дякую за чудове відео про мій рідний мікрорайон 🧡
Завжди будь ласка! Дякую за відук!)
"Живуть, які звуться святошинці" - влучно сказано.
Не пропускаю жодного відео!
Креативний та поглиблений підхід до подачі матеріалу - напевно, одна із головних особливостей авторської задумки.
Марсіанське дякую, шановний Кажан!
Цінний ролик. Дяка автору.
Дуже цікаво! Продовжуй 💙
Чудовий канал,дякую вам за роботу❤️.Дуже цікаво.
добре, що згадали про сквер Стуса
Велика подяка Вам за таку подачу інформації. Випадково натрапила на Ваш канал і залипла й досі:)
Боже,сквер імені Василя Стуса... Це моє місце щасливих людей🥺❤️
Дякую! Я тут народився. Й справдi, мiсця сили!
Колись проводила ночі за читанням історією свого району🥰
Так вміли люди дачі будувати 😍
Дякую! стільки цікавого дізналася про рідний район! и захваті дивилась на одному дихані! Бажаю вам успіху и нових цікавих досліджень!
Круто!😊 Вдячний навзаєм
Дякую за якісний та унікальний контент)
Дякую , окремо також за сквер В. Стуса.
Попалося Ваше відео. Я не місцева жителька, приїхала в цей район пів року тому з Бахмута, від війни. І було дуже цікаво взнати історію. Дякую Вам за пізнавальний ролик.
как же я счастлива , что подруга скинула мне ссылку на ваше видео про исчезающий киев! невероятно талантливые журналистские сюжеты у вас! спасибо за вашу работу! визуал, музыкальное сопровождение, рассказ, ну просто удивительнейшее комбо!!!!и да, на украинском звучит даже более таинственно и круто! буду хвастаться, что я была здесь до миллиона подписчиков )желаю вам успеха и вдохновения! привет с позняков))
Огромное спасибо!:))) Привет Познякам!
Дякую цiкаво!
За видео - плюс.
Но нужно было рассказать про святошинские просеки.
Они у местных жителей и пригородных были в разговорном обиходе в плоть до нулевых годов.
Так, щось не подумав. У мене старі і досі так називають)
До сих пор так называем
Ми не старі і теж так називаємо.
О, ми жили на третій! Найкращі часи!
Живу на третій досі))
Очень интересно, спасибо за видео!
13 років мешкав на Святошино перш ніж переїхати на Печерськ. Багато цикавих і неочікуваних місць тут є - парк Совки, лісопарк Хутір База, мій улюблений кінотеатр Лейпциг. Сльози навертаються через те що довелось залишити КиЇв під час війни.
Дякую за це прекрасне атмосферне відео!
чого я раніше не знайшов цей канал, Прекрасні відео
Чудові відео, про наш прекрасний Київ. Дуже дякую! В рекомендаціях, попало одне відео і все не можу зупинитись. Дуже цікаво!👍🔥
Святошино супер!
Дяка подяка!
круто, очень интересно слушать
продолжай в том е духе!
желаю успеха в развитии канала
Спасибо за видео. Часто гуляю в тех краях. Интересное для себя узнал) Есть еще место одно классное - хутор любки, что за Беличами в лесу. Но там надо смотреть по табличкам в лесу. В общем, автор канала, попробуйте почитайте на эту тему. раньше была речка любка, а там хутор был за Беличами. его немцы вроде в 43году спалили, но там есть, на что посмотреть. рекомендую.
Поруч пройшло моє дитинство . СШ 200, доречі, була виключно українською , навіть у радянські часи. А район, на той час, дійсно був затишним, поруч ліс , від якого залишились одні спогади
Клас, я тільки подумала шо непогано би було пошукати україномовний канал про київ, а він вже тут❤️🔥
Очень интересно было узнать историю моего района. Спасибо!
Дуже цікаво, дякую! Я ще маленькою лікувалась у Святошино в дитячому санаторії. Нажаль тепер навіть те місце не можу знайти. Майже все забудовано ☹️. Сподіваюся, що десь там в цих кам'яних джунглях ця будівля вціліла...
Дякую!!!!!! Дуже цікаво!!!
Святош рулит) Волшебное место. Вообще не надоедает. Всегда в воздухе ощущается что-то древнее, уютное. Даже не знаю как описать. Магія старовинного Києва. =)
Дякую💜 Дуже цікаво!
Лайк і підписка в підтримку каналу 👍
Снимай пожалуйста побольше таких видео!!
Спасибі за прекрасне відео, наче в дитинство повернулась , я пам'ятаю ці вулички, а ще в районі 4 просіки був потічок колишня річка з крутими берегами, бабуня казала що колись там навіть риба водилась. Десь приблизно на вулиці Василя Стуса був потічок схований у колектори, колишня річка Либідь там був ярок, там ми на лижах і санках в дитинстві катались.
Хочеться скрізь побувати, наче проникнути в старину, яка поряд. Цікаво і корисно. Дякую автору.
От души благодарю, Брат! Познавательное видео. Кстати, у тебя отменный украинский язык.
Спасибо!
Як шкода, що в даний час будують так хаотично і не обдумано. Місце прекрасне, серед могутній сосон та дубів.
Дуже цікаво. Гарно розповідаєш.
приятная подача материала
круто, нове відео
Дякую за відкриття того Києва, який ми не бачили, але який ще є. Надихнули мене на подібні дослідження Чернівців та інших населених пунктів області своїми відео. Якщо кожне околиця великого міста в минулому будучи окремим населеним пунктом, мала свої околиці та кути, то таке є в кожному населеному пункті і не важливо чи він існує окремо чи є частиною іншого. Варто дослідити і зберегти бодай у фото та відео.
P S. Сумно від табличок "пам'ятник...охороняється", при сучасному стані тих пам'яток, чи то архітектури, чи історії, чи природи, вони виглядають цинічно. Впринципі окрема незайнята поки ніша для досліджень навіть в Києві - стан пам'яток природи. Тож можливо хтось візьметься за них:)
дуже цікаво дізнатися історію свого району
Я помню всё это ещё в нормальном состоянии. В 60-х часто ездили на озеро ,сел в трамвай и до конечной 5 просека. Когда появилась станция метро,уже на Гидропарк ездили.В кинотеатре " Экран" (3просека) каждые выходные в детстве фильмы смотрела! Жила на Кременецкой. Помню всё!!!!
Дуже інформативно!
Дякую. Лайк підписка дзвіночок )
чудовий контент!
Дуже цікаво! Дякую!