SYM NHT 200 KISA İNCELEME ( SYMNH T200 )

Поділитися
Вставка

КОМЕНТАРІ • 64

• @serhatkaraca34
    @serhatkaraca34 2 місяці тому +2

İncelemeniz için teşekkürler. 6 vites ve su soğutmalı olması güzel.

• @muratunver3126
    @muratunver3126 2 місяці тому

Hayırlı olsun tekerine tas degemesin

• @onergulbahar
    @onergulbahar 29 днів тому

Hayırlı olsun

• @ylmazevliya4627
    @ylmazevliya4627 Місяць тому +1

Allah kaza bela vermesin, hayırlı uğurlu olsun. En güzel seçimi yapmışsın Çin mallarından bin kat iyidir SYM dayanıklı sağlam güvenilir motordur.

•  Місяць тому +1

Teşekkür ederim sağol hocam. SYM bin su soğutmalı ATV si quadlander 200 var elimde tesisat vs a dan z ye incelemiştim zamanında gerçekten çin malı ile uzaktan yakından alakası yok. Firma köklü bir firma.

• @salihuren9048
    @salihuren9048 Місяць тому

Öncelikle hayırlı olsun bende aldım güzel motorsiklet zincir ayarı gergin ve jant akorlarıni kontrol ettirmeni tavsiye ederim

•  Місяць тому

Hayırlı olsun Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin inşallah. Bende şu an için bunlarla alakalı sorun yok.

• @tanertan4306
    @tanertan4306 14 днів тому

Selamlar. Bilgilendirme için teşekkürler.
    Bu motorla ilgileniyorum. Ancak yedek parça ve servis hakkında tereddütlerim bulunmakta. Şu ana kadar ki gözlemleriniz nedir? Rodaj bakımına gittiğinizde de bir bilgilendirme yapabilir misiniz? Sağlıklı günler dilerim.

•  13 днів тому

Merhaba şu ana kadar 650 km yol yaptım motor ile gayet güzel ve kullanışlı. Maalesef radyatör ile ilgili bir sorun yaşadım şu kaçağı gibi birşey oldu bunu servise ve motoran firmasına bildirmeme rağmen somut hiçbir yardımda bulunmadilar. Yani bu konuyla ilgili detaylı bir video hazirlayorum. Rodaj bakımına sokacağım muhtemelen 1 ay sonra detaylı incele videosu gelir. Motorun genel olarak taksitle alinmasi en büyük cazibesi bence. Verdiğiniz paranın hakkını veriyor diyebilirim.

• @gunaldal3180
    @gunaldal3180 2 місяці тому

Kazasız belasız sürüşler. Hayırlı olsun.

• @more_than_ride
    @more_than_ride 2 місяці тому +2

Hocam hayırlı olsun.Kazasız, belasız, cezasız sürüşlerin olsun 🤲 Yedek parça konusunda bayiden bilgi aldınız mı? Blok sağlamlık olarak sağlam fakat çoğu firma parça var deyip belli başlı motosikletlere bi yağ filtresi getiremeyecek kadar aciz tek tedirgin olduğum nokta yedek parça.

•  2 місяці тому +5

Teşekkür ederim güzel dileklerin için. Parça konusunda sorun olacağını sanmıyorum. Bu motor Avrupa'da 2-3 yıldır satışta ve bizim ülkemizde de muhtemelen güzel satış oranları yakalayacaklardır. Hiç yedek parçayı dert etme SYM 1950 li yıllardan beri piyasada olan bir marka. Bizim kullanicilar olarak Honda ve Yamaha bayilerinin bizlere fahiş fiyattan motor satışı yapmak için el altından istedikleri zorunlu tuttukları aksesuar vs dayatmalarini unutmamamız lazım. Bu firmaların burnu havadaki duruşlarına biz kullanıcılar olarak SYM ve diğer kaliteli markalara yönelerek tepki göstermemiz gerekiyor.

• @more_than_ride
      @more_than_ride 2 місяці тому +2

@ Elbette. Düşüncenize katılıyorum. Fakat Japon'dan dili yanmış biri olarak sırf parça konusundan dolayı Çin malı motosiklet kullanıyorum. SYM nin Wolflerini de biliyorum. Ama bizim ülkemizde şu var ben getirip satayım kullanıcı ne yaparsa yapsın kafasında olan motosiklet hakkında bilgi sahibi olmayan bayiler var. Bilgi sahibi olup malının arkasında durmayan firmalar da var. Örneğin üst kapak patlatıp yağ boşaltan Hero gibi. Bu sebeple hangi marka olursa olsun insan bi tedirgin oluyor.

•  2 місяці тому +1

Haklısın tabiyki bir motor alırken en önemli nokta servis ve yedek parçadır. Rodaj bakımı için gittiğimde yedek parça konusunda detaylı bir videoda çekerim inşallah.

• @more_than_ride
      @more_than_ride 2 місяці тому

@ teşekkür ederim. Sinyal,stop,far,grenaj önemli değil. Bunlar alternatifi olup tedarik edilebilecek şeyler. Mekanik aksam parçaları hakkında bilgi alırsanız memnun olurum. Tekrar hayırlı olsun. Kazasız, belasız, cezasız sürüşlerin olsun 🤲

• @muminkr4888
    @muminkr4888 Місяць тому

Hayırlı uğurlu olsun. Tekeriniz düz bassın. Rüzgar camı gerekli mi sizce?

•  Місяць тому +1

Teşekkür ederim. Evet gerekiyor muhtemelen kendim yapacağım. Eğer basarabilirsem hem koruma demiri hemde siperlik videosu paylaşacağım.

• @salihgormez2111
    @salihgormez2111 2 місяці тому

Kazasız belasız sürüşler hayırlı olsun

• @oyunageldim219
    @oyunageldim219 2 місяці тому

Hayırlı uğurlu olsun

•  2 місяці тому

Sağol teşekkürler

• @muminkr4888
    @muminkr4888 Місяць тому +1

Bajaj Dominar 250 ile neredeyse aynı fiyat. İkisini karşılaştırdığınızda nasıl bir fiyat performans değerlendirmesi yapabilirsiniz. Teşekkür ederim.

•  Місяць тому +1

Dominar denge olarak bu motorun yanından bile geçemez. Sadece bu bile yeterli bence.

• @muminkr4888
      @muminkr4888 Місяць тому

@ Teşekkür ederim. 🙏

• @mevarensis4537
    @mevarensis4537 Місяць тому +1

gp kompozit tur camı üretti mi bunun için yoksa zaten aksesuar olarak satılıyor mu?

•  Місяць тому +1

Şu an için yok muhtemelen. Ben kendim yapacağım deneyeceğim şansımı. Yaparsam çekim yaparım.

• @ozkandaskin7376
    @ozkandaskin7376 16 днів тому

merhaba 1 aylık kullanımı tecrüben nasıl memnunmusunz ?

•  16 днів тому

Merhaba motor için 10 üzerinden 8 diyebilirim. Uzun kullanım videosu bir aya gelecek ve eksilerini, artılarını, servis ve ithalatçı firmaların yaklaşımlarını hepsini paylaşacağım. Taksitle almayı planlıyorsan bu motor mantıklı. Yok bende nakit var nakit alacagim dersen Suzuki v strom 250 de alabilirsin ikinci el düşük km bulursan. Nht 200 un yakıt tüketimine inanamadim şu anda rodajdayim ve motor 2.4 litre yaktı 100 km de. Bakalım ikinci kez depo fulleyecegim sonucu çok merak ediyorum.

• @xxxuser
    @xxxuser Місяць тому +1

Hocam 1.90 boy için uygun bir motormuu rahat edermiyim

•  Місяць тому

Boyut olarak soruyorsan rahat edersin hocam. Ayakların tam yere basar hakimiyet olarak motora tam hakim olursun.

• @arinshiii
    @arinshiii Місяць тому

oha berkcanin videosundaki adam degil mi kac yil oldu bi anda karsima cikinca sasirdim lan

• @alperturkmen7725
    @alperturkmen7725 2 місяці тому

Üstat vites göstergesi mevcut mu bırde gecıslerle ılgılı yorumun nedır

•  2 місяці тому

Ondan bahsetmeyi unutmuşum. Vites göstergesi var ve çok işe yarıyor. Vites geçişleri gayet güzel.

• @ersinduzgun4403
    @ersinduzgun4403 Місяць тому

Rodaj hep aynı devirde gitmek değil hep değişken olmaktır

•  Місяць тому

4000 devir ile 7000 devir aralığında gidip geliyorum. Mümkün mertebe 80-90 i geçmemeye çalışıyorum. Kitabında 60 yazıyor ama imkansız 60 ile rodaj yapmak.

• @AhmtBtrk
    @AhmtBtrk Місяць тому

selesi alçaltılabiliyor mu ayak uçlarında rahat edemedim motorda denedim nasıl bi çözüm olabilir

•  Місяць тому

Sele standart ayarı yok. Eğer rahat edemediysen daha alçak bir motor tercih etmelisin.

• @4khenaton41
    @4khenaton41 2 місяці тому

Hayırlı olsun kaç taksit yapılıyor

•  2 місяці тому

Eyvallah teşekkürler. 169.000 TL 6 taksit yapıyorlar.

• @umutkoc7147
    @umutkoc7147 Місяць тому

hocam titreşimi nasıl acaba çok rahatsız edici mi ve sizce bununla uzun yola çıkılır mı ve yedek parça vs hakkında bilginiz var mı

•  Місяць тому +1

Titreşim yok denecek kadar az hissediliyor. Yedek parça konusunda detaylı uzun inceleme videosunda firmayla görüşüp bilgi vereceğim. Uzun yola çıkılır 110-120 gider rahatlıkla. Su soğutmalı neticede.

• @umutkoc7147
      @umutkoc7147 Місяць тому

@ Çok teşekkürler uzun inceleme videosunu sabırsızlıkla bekliyorum.

• @omer_ovic
    @omer_ovic 2 місяці тому

Sigorta ne kadar tuttu.hayirli olsun

•  2 місяці тому

Teşekkür ederim. Sigortalar uçmuş 3900 TL sigorta tuttu.

• @brokengineer
    @brokengineer 2 місяці тому

sele konforu nasıl?

•  2 місяці тому

Gayet güzel tabiyki uzun yol için konfor sele alınıp takılırsa dahada güzel olur. Ben durmadan maksimum 50 km sürdüm rahatsız etmedi rahat diyebilirim.

• @metinaktan7551
    @metinaktan7551 25 днів тому

150 civarı olursa satar 170 küsür biraz fazla bence....hayırlı olsun

•  25 днів тому

Taksit devam ettiği sürece bence çok satar bu motor. Gerçekten kaliteli ve rodajda bile 100 km de 2.4 litre yakıt tüketti. Ben bile inanamadim ama sonuç öyle.

• @metinaktan7551

Hero x pulse'da da kredi kartına vade farksız taksit var.....o motor da az yakıyor...yani sym kalitelidir onu anlıyorum ama 170 fazla tek artısı biraz daha kaliteli olması ve çift kanal abs ama parça işine gelince sym uzun vadede üzebilir

•  25 днів тому

@metinaktan7551 x pulse ile kiyaslanacak bir motor değil. X pulse daha çok cross motoru gibi duruyor. Parça konusunda ve servis konusunda uzun inceleme videosunda yorum yapacağım.

• @metinaktan7551

siz hero kullanmamış olabilirsiniz, kullanın o zaman daha iyi kıyaslarsınız, ben de sym yi kullanmadım, kullanmak lazım ama gidon sanki fazla geniş gibi geldi bana, bilmiyorum kullanmak lazım anlamak için

•  25 днів тому

Yakından inceledim x pulse u. Ön amortisörlere koydukları körük görüntüyü yerle bir ediyor. Nht 200 hem görüntü olarak hemde sürüş olarak lastik ebadı konusunda daha başarılı. X pulse un on jantı nht ye göre büyük bu da şehir içi manevra yeteneğini azaltıyor. Gidip Honda Yamaha bayilerini simartacagimiza hero alalım SYM alalım diyorum. Yeter artık bize çektirdikleri. Bir motor için el altindan paralar aksesuar dayatmaları vs yazıktır bu camiaya.

• @pasateknik8939
    @pasateknik8939 Місяць тому

Yakıt ne alemde

•  Місяць тому

3-3.5 lt civarı şu anda.

• @ereennn
    @ereennn Місяць тому

Dayı sen berkcan güvene boron yüzünden linç atan kişi değil misin

• @arinshiii
      @arinshiii Місяць тому

astra f arka cam rezistans arizasi diye bi videosu var onun yorumlarina bak kral OANSODNDLSJSLSJSLSN

• @İnoarkonma
    @İnoarkonma Місяць тому

Sele yüksekliği ne kadar benim boyum 170 cm . Herodan bana selesi yuksek dkye vaz gectim

•  Місяць тому

Benim boyunda 1.70 gayet iyi. Ayak ucumla yere değiyorum. Gayet güzel bir sorunum yok.

• @promilamca9409
    @promilamca9409 2 місяці тому

Fiyat 174

•  Місяць тому +1

Taksit seçeneği devam ediyorsa bence yine alınacak bir fiyat. Bugün kredi çekseniz en az 30-40 bin faiz alır bankalar. Kredi kartı olup, motor ihtiyacı olup taksitle bu motoru almak çok mantıklı halen.

• @salihcanberk71
    @salihcanberk71 2 місяці тому

Hayırlı olsun

•  2 місяці тому +1

Teşekkür ederim daha güzelleri sizlerin olsun inşallah.