Яка толкова людина. Все чітко зрозуміло і якісно не тільки виконано, а ще й пояснено. Супер! Респект! Ось такі люди повинні керувати і відновлювати країну.
всё просто супер, от презентации до проекта, человек вкладывает свою душу в работу, приятно смотреть и видеть не только, голый проект дома, но и обустройство участка, начиная от въездных ворот и дорожек вдоль межи, заканчивая мангальной зоной и грядками. Спасибо вам за ваш труд
Який чудовий будинок. Я в захваті і від будинку і від ландшафтного дизайну і від господарсько-огородної зони. Все по*по уму* і неймовірно красиво. Супер!!! Слава нації!!! Слава і вдячність ЗСУ, які дають нам можливість дивитись відео і мріяти!!! Перемоги Україні!!!
Дякую,все дуже гарно, подобається , я би хотіла ще "наружні жалюзі " на вікнах дуже практично У Германії всі будинки з такими , захист від холоду,від сонця і щоб менше заглядали у вікна.пробачте за незнання мови,вчуся
Я вважаю, що після війни ви матимете дуже великий успіх, я будівельник продивилась ваші роботи і мені надзвичайно сподобалось, хай вам в ваших задумках Бог помогає, бо ви талановитий.
Класно! Як нам з чоловіком цього не вистачало 30 років тому, коли ми починали будувати свій будинок. Правда і грошей також не вистачало. Робили все на свій розсуд і своїми руками. Чудовий будиночок, дуже ефективне використання невеликої площі забудови, а також прилеглої території!
Так то воно так, але який відсоток українців здатен побудувати собі будинок? Ціни на будматеріали просто космос. Ну, дехто на це не зважає уваги, бо кому війна, а кому мати рідна. Звісно - у мутній водиці...
Гарний будиночок. Але можна значно удосконалити в меншу сторону кошторис. 1) якщо зробити кладку в 60 см , дворядну зі зміщенням швів від продування, то газобетон при кладці на клей- піну виглядає чудово- білосніжно, можна нічим не оздоблювати. Бо газобетон в вертикальних конструкціях зберігається чудово ( мій д300 стоїть, ніби вчора поклали). І це буде кладка для енергоефективного будинку. 2) Якщо перший і верхній ряд зробити тичковими, то кладку можна завісити на 1/3 , що дозволяється виробником. Це дозволить не розширяти фундаменту стрічку, можна зробити западаючий цоколь, який не потребує крапельників. На такій кладці зручно робити армопояс з простих блоків. І сама кладка легша, бо блоки менші. 3) будувати дешевше дім з низькою мансардою під двоскатним дахом. На 1 поверсі - загальні приміщення і батьківська спальня. У мансарді - дві дитячі і санвузол. Діти швидко виростають. Закрили верхні приміщення - і живите на першому. І буде гарна ліквідність. 4) Чому низька мансарда - бо низьку її частину можна не перекривати , залишити другим світлом на перший поверх. І використати тільки зручні висоти. Фасадні висоти залишаться, як і в одноповерховій будівлі, що значно спростить всі фасадні роботи. 5) Чому буде менший кошторис? Бо при такій компоновці отримаємо більші житлові площі при меншій площі фундаменту і даху. А це найдорожчі конструкції в коробці будинку.
@@volodymyrkuklenko9745 моі 110 м2 енергоефективного будинку ( 60см стіни д300, дах 350 мінувати , без урахування вікон), коробка, обійшлися у 35 т долл під час війни. Будуйте дешевше😂
@@СветланаЮрченко-х8к а так, фасад чистий газобетон, Ви в помередньому коментарі писали. Таку товщину не тре утеплювати, відношення 1,5 рази стіни стеля витримано. Дуже хочеться дізнатись більше про Ваш проект, мансардного типу будівля складна в виконанні. Чому архітектор не пропонує варіанту 60 см стіни Д300 без утеплення і фасадних робіт, які в нього недоліки?
@@volodymyrkuklenko9745 з д300 стіна майже вдвічі тепліше за українські норми по теплозбереженню. Сказала би точніше, але росіянський смарткалк не працює😀. Але важливо саме запобігти продуванню - для цього і потрібна кладка зі зміщеними швами і по горизонталі, і по вертикалі. Така стіна відповідає нормам для енергоефективного будинку.
Гарний будиночок. Все продумано, функціонал подобається. Також сподобалося планування ділянки. І, звісно, тішить цікавий, змістовний контент рідною мовою. Дякую!
Видно, що розробляв проект спеціаліст високої кваліфікації. Проект актуальний в наш час, звичайно, не зовсім дешевий, але й квартира зараз теж коштує не дешево. А це продуманий, утеплений, затишний власний дім. Респект автору!
Дякую за огляд проекту та додавання орієнтованої вартості . Суб'єктивна думка. Собівартість будівництва наразі така, що вона вище за ринкові ціни навіть у передмісті Києва. Нехай і не найближчому. Аби будівництво мало сенс - ділянка має бути десь у Києві або районі Козина... Якщо ж ділянка 50+км від столиці - марнування грошей. Про інші регіони судити не візьмусь - не цікавився.. Заради справедливості зазначу. Знайти на вторинному ринку саме те, що підходить тобі не просто. Хоча... знайомі, які будували собі (не своїми руками) будинки, за кілька років вже починали розмірковувати, що зараз зробили б не так.) До проекту. Свердловина. Я для себе не розглядаю встановлення насосної станції зверху. Я за насос що занурюється. У будинку необхідно передбачити місце для гідроакумулятору. Там де я зараз мешкаю раніше стояв на 200 літрів. Зараз 300. Місця він займає... але ставити менший я би не радив. Рідше вмикається насос. А саме пуски найбільш "травматичні" для нього. За відсутності електроенергії є можливість довше користуватися водою не запускаючи генератор. І треба мати на увазі, що зазначену цифру у літрах треба ділити на два. Стільки реально води ви отримаєте. І це якщо усе правильно налаштоване. Свердловини іноді виходять з ладу. У гіршому випадку доведеться робити нову. Тому добре було б залишити гіпотетичну можливість заїзду бурової до місця. Отже од навісу. Навіс при в'їзді - це прикольно, і мені подобається. Тільки якщо замовив самоскид з дровами чи чорноземом - значно зручніше коли він заїде у двір, а не на вулиці скине. Робити конструкцію розбірною? Аби удвох можна було зібрати - розібрати. Не знаю. Легше, мабуть, дрова перетягати. )) Можна зробити навіс вглибині. А за воротами просто вимощений майданчик. Але ж місця багато займе.
Дякую Вам за конструктивний і корисний коментар! Якщо будувати не з "тими" будівельниками і без проекту то часто будівництво це як іти по лісі вночі. Стикався з таким на практиці часто. І теж чув від людей думку, що краще пошукали готове рішення. На рахунок насосу та гідроакомулятору цікаві і корисні думки! Навіс можна зробити наприклад між будинком і фасадним парканом, або дійсно в глибині ділянки. Є над чим поміркувати :)
Прекрасний будинок! З власного досвіду: розтягнув би на 0.8 - 1 метр, щоб винести димохід в один блок з вентканалами. Менше окладів, менше кирпича коли в одному блоці на одну накривку менше, і по тим роботам менше, що на даху. Але більше буде по вартості стін, фундаменту, можливо дерева на дах трішки більше. Але і площа кухні, санвузла теж збільшилася би. Ну це вже кому як хочеться.
Дуже дякую за цікаве відео! Наступне було б цікаво подивитися будиночок 10х10, трохи просторіший за цей, також з двома спальнями та великою кухнею-залою 😊
Тарасе, доброго дня. Дарую вам ідею. Моя сім'я вже давно помітила незручність тамбурів і передпокоїв, що полягає в тому, що в них не можуть одночасно роздягатися 2-3 гостей. Тобто, якщо прийшли кілька людей одразу, то є два варіанти: 1. Вони заходять і тісняться біля дверей, та заносять бруд на велику частину коридора. Цей бруд потім розноситься по всьому помешканню у разі якщо траєкторія руху між кімнатами проходить через вхідну зону. Або після розсадки гостей треба бігти в коридор зі шваброю. 2. Господарям доводиться гальмувати гостей на вході, вони роздягаються по одному, решта чекає на ганку або в під'їзді. Ситуація та сама і без гостей, коли господарі просто приїхали додому всією сім'єю. Також, часто, вже взутим хочеться взяти з будинку парасольку, шапку, ключі, іншу куртку, сумку, пакети для магазину, дитячу іграшку або якусь річ, про яку ти, звичайно, подумав у останній момент. Тоді ти або нервово роззуваєшся, або знову ж таки несеш бруд по чистій підлозі. Як я вирішив цю проблему? Мій хол має ширину 2 метри, і поділений уздовж на дві зони шириною по 1 метру: брудна і чиста зона. Довжина холу оптимальна від 2,5 до 4 метрів. Підлога зон тепла, електрична, має різний колір плитки і перепад 10 см, що обмежує рух людей у вуличному взутті в будинок. Температура в холі взимку підтримується на рівні 13-15 градусів, тобто хол прохолодний, що дозволяє комфортно одягатися у теплий одяг, а також зберігати там тимчасово овочі, напої тощо. Як се робе? :) Вхідні двері заводять людей у брудну зону, де вони можуть вишикуватися всі в ряд, комфортно й одночасно знімати та вішати одяг, знімати взуття і переступати з нього одразу на чисту зону (на 10 см вище, плитка світліша). З чистої зони двері ведуть далі в будинок. Вуличне взуття залишається нижче і завдяки підігріву підлоги стікає від снігу та підсушується, поки люди вдома. Якщо прийшли гості - господарі можуть всіх обіймати і допомагати роздягтися, стоячи в чистій зоні, вище на 10 см. В брудній зоні також стоїть шафа глибиною 35 см, де поміщається ходовий одяг та 70+ пар взуття, тобто все взуття, від чобіт до капців завжди тут, його не треба міняти по сезону. Є комірки нижчі - для літнього взуття, і високі - для чобіт і черевиків Поличка з хатніми капцями - в чистій зоні. Тут же, в чистій зоні розташована шафа завглибшки 56 см, де зберігається увесь верхній одяг, всіх сезонів. Якщо раптом стає холодно, я не шукаю куртку десь у будинку, я беру її в холі. І ще одна родзинка даного рішення. У чистій зоні перед шафою залишається 44 см підлоги, що достатньо для проходу, і також дозволяє брати речі з шафи, стоячи взутим у брудній зоні. Це моя особиста розробка, ми дуже задоволені зручністю. А всі наші знайомі в приємному шоці, як ми до цього додумалися, і як насправді невдало зроблені вхідні зони помешкань, особливо квартир. Будуть питання - пишіть.
Дуже Дякую за такий КОНТЕНТ❤️🙏🌻🙌🏻🙌🏻🙌🏻Разом будемо відбудовувати житло. У мене нажаль вже нема житла😔😔 Нове дуже дорого. Тепер буду щось накштальт дачи будувати.... Якщо зберуся то обов'язково до вас 🙏❤️🇺🇦Дякую 🙌🏻🙌🏻🙌🏻Щасти вам
Дякую за гарний цікавий проєкт. Як на мене, то хочеться більше площі, але коли починаєш прибирати будинок та двір - то зразу мрієш про двокімнатну квартиру😢
проекты небольших домов очень актуальны сегодня особенно для людей, потерявших свое жильё. У многих из них, дети уже выросли и потребность в больших домах отпадает и люди потеряли всё у них ограниченный бюджет(( и возраст, а жить хочется в своем домею
Да Вы хоть попытайтесь просчитать этот бюджет.Этот дом явно не для людей бежавших от войны,если только не "бежали" на элитных тачках с чемоданами "зелени".
@@dva190 речь шла о проекте, а не о стоимости, а на материале можно экономить, мой дом и гараж и машина были разбиты в Бахмуте, ничего не осталось, а жизнь продолжается, да не смогу построить с газоблоков, заменю дешевым шлакоблоком, крыша шифер и тд, а что ещё остается делать, сейчас цены на дома взлетели
Дякую за цікавий контент. Хотілось би відмітити якісну і професійну подачу матеріалу, яка торкається не тільки плану будівництва, а й технічних норм, про які багато хто забуває. Також хотілось би побачити нові відео з будинками в межах 100 кв.м, бо як на мене це оптимальний варіант для сім'ї, за умови доступної площі ділянки та коштів для будівництва.
Доброго вечора. Дуже цікаві варіанти з напів двоповерховим конструктивом - тобто від вхідних дверей, як на данному відео, перша спальня+тамбур+кладова+санузол - як рівень першого поверху. Далі кухня та спаля дальня(якби вкопана в землю) напів подвальний поверх з вікнами під природнє світло. Над санвузлом трохи, східці на пів другий поверх - що знаходиться саме над кухнею та спальнею тільки. Щось якось так! Цікаво самому мені, та маю надію що буде цікаво Вам))) Цікаво переглядати ваші відео. Дуже вдячний за деякі цікаві ідеї)
Нажаль реалії такі, що навіть невеличкий дім побудувати це дорога справа, а тут ще не враховані такі речі як підвід електрики, води та септика, паркани та інші витрати, які завжди є😢
Будувати хозспособом! Більшість загально-будівельних робіт самостійно. Там не так вже і складно, головне на проекті не економити. Вікна/двері то краще профі. Але якщо сутужно з грошима теж. Гарно теплоізольований дім вимагає в рази меньше електрики 5-8кВт, а не 15-20кВт. Дім якому забезпечено 1.5-3кВт сонячними батарейками вже мінімально придатний до життя.
@@IhorWце треба не працювати, скільки вже це проходили, якщо сам то років 10 будеш будувать, якщо захочеш швидко, роз**беш здоров’я! А якщо добре заробляєш, то ніколи самому будувати
Підкидаю ідею з іноземного досвіду.Висота у середині 2,45-2,50 максимальна і підмуровують дах на 1,20-1,50 для розміщення спалень і головної ванної як другий поверх прихований під дахом щоб весь дах деревяний був видно.,це дуже гарно і зручно бо на малій площі маєш великі зручності,тим що сучасні технології дозволяють.
Вітаю. Мені дуже сподобалася ділянка і її планування, прям мрія. Такою б я хотів бачити свою ділянку! Планування будинку не сподобалося саме через відсутність технічного приміщення (котельні). У цьому приміщенні можна було б розмістити: котел, підлогового типу, а не навісний на кухні; станцію очищення води; пральну, сушильну машину; місце для прасування; ще один туалет. Це все 5 кв.м. Про опалення нічого не сказано: батареї або тепла підлога. На сьогоднішній день якщо хтось і збирається будувати з нуля, то краще закладати газовий конденсаційний котел з баком запасу літрів на 100, за розмірами схожий на холодильник. Далі, кажу вже як проектант-електрик, який дивиться на проект: на сьогоднішній день важливо передбачити альтернативні джерела електроенергії, такі як бензо-, дизель-генератори і сонячні електростанції. Я маю на увазі передбачити можливість їхнього встановлення після зведення будинку, не у всіх є гроші відразу і на все. І ось тут у мене є запитання: 1. Місце встановлення бензо-, дизель-генератора, так що б шум від нього не заважав ні вам, ні сусідам, плюс що б його ніхто не міг вкрасти в період нероботи генератора, і з урахуванням протипожежних норм. 2. Сонячні електростанції. Є всього два місця, де її можна було б встановити: дах будинку і дах навісу для авто. У разі встановлення без акумуляторних батарей, тобто компенсаційного типу, то: під час встановлення на даху будинку потрібно передбачити місце, де можна було б встановити інвертор, а він доволі об'ємний, потрібна ніша приблизно 40-60 см глибиною; якщо на даху навісу, то потрібна шафа або господарський блок біля навісу. У разі використання СЕС автономного типу, з акумуляторними батареями, то в будинку потрібне вентильоване приміщення для їхнього розміщення і плюс інвертор і захисна апаратура. Горище для цих цілей не підходить. Для навісу простіше - це господарський блок біля навісу. Загалом проєкт не поганий, особливо ділянка, але потребує доопрацювання.
а для чого підлогового типу, а не навісний для такого малого булинку? Котельня обовязко - то я згіден. Спочатку хотів без котельні - та архітектор додав розуму.
У разі використання СЕС автономного типу акумулятори взагалі бажано тримати у окремо побудованому приміщенні бо літій то літій...він небезпечний. Інвертори зараз доволі малі вже, мій інвертор на 5.5кВт потужності має габарити ВхШхГ 70*40*20, та встановлений безпосередньо у квартирі у кладовці (ну що робити, іншого місця нема) Звісно якщо дивитися на моделі близько 11кВт то там інша справа...але там вже питання ціни акумуляторів які здатні працювати з такою потужністю
Тарас доброго дня! Вдячний вам за ваші презентації! Професійно, відверто, зрозуміло та деталізовано! Хотів би вас попросити спроектувати будинок з двух спален, кухні сумісною з вітальнею, двома санвузлами, котельною та кладовими. Але не більше 90-100 кв.м. Якщо сподобається, буду замовляти. Дякую
Тарасе, Ви відтворили моє планування ділянки, яке я виношую в голові і на листі вже 2 роки, тільки в мене в планах будувати більший булинок😅 Розміщення теплиці, високих грядок, навіть така ж мангальна зона з тех приміщеняям. Дякую за відео, продовжую перегляд)
Приєднаюсь з коментом для розвитку каналу. Все гарно , але думаю що після воєнна відбудова матиме на меті швидке і в великій кількості будівництво. Тому, пропоную взяти до уваги малі каркасники , дерево , метал , пінопласт. Думаю багато років після війни капітальне будівницво буде в занепаді.
Дуже гарний будинок. Дякую за роботу. Дуже зручний для двох літніх людей. Ще б знати скільки буде коштувати такий будинок у готовому вигляді. Просто в захваті від Ваших ідей.
І тут Я розумію, що на передку або поруч мені треба вижити приблизно 18 - 20 місяців … і тоді збудеться мрія про власний будиночок і садочок 😅 PS: девʼяти річного ікса вже придбав 😂 , рухаюся далі…
Дякую Вам! Починати будувати можна з сумою достатньою на фундамент і стіни, а поки вони збудуються там і на дах знайдуться кошти, а вже при готовій наркитій коробці можна неспіша робити оздоблювальні внутрішні роботи) Все реально!
Тарас , дякую за цікаві проекти та український контент . Я хотіла б замовити ваш проект . Як до вас зателефонувати і обговорити деталі ? Дякую за відповідь .
Яка толкова людина. Все чітко зрозуміло і якісно не тільки виконано, а ще й пояснено.
Супер! Респект! Ось такі люди повинні керувати і відновлювати країну.
ЗЕ-кварталоїди розграбують гроші на відновлення. Тому зразу після Перемоги треба знайомити їх з гіляками.
Дуже класно,це моя мрія,але бракує грошей
всё просто супер, от презентации до проекта, человек вкладывает свою душу в работу, приятно смотреть и видеть не только, голый проект дома, но и обустройство участка, начиная от въездных ворот и дорожек вдоль межи, заканчивая мангальной зоной и грядками. Спасибо вам за ваш труд
Будь ласка)
@@Taras_Dovhaliuk а у вас є проекти невеликих будинків але в плоскою крівлею , щоб був як кубік?
Чудовий проєкт..затишно і комфортно..
Щиро дякую за чудову солов'їну мову..
Який чудовий будинок. Я в захваті і від будинку і від ландшафтного дизайну і від господарсько-огородної зони. Все по*по уму* і неймовірно красиво. Супер!!! Слава нації!!! Слава і вдячність ЗСУ, які дають нам можливість дивитись відео і мріяти!!! Перемоги Україні!!!
Идиоту можно и помечтать.Надо же:чудовий будинок.Ноги в руки и бегом на вокзал,пока трамваи ходят.Тикать надо дурень.
Будиночек супер,дуже гарно
Дякую,все дуже гарно, подобається , я би хотіла ще "наружні жалюзі " на вікнах дуже практично У Германії всі будинки з такими , захист від холоду,від сонця і щоб менше заглядали у вікна.пробачте за незнання мови,вчуся
Дякую за добру Душу , за рідну мову, дуже гарно. Хай щастить. ПЕРЕМОГА Україні.
Я вважаю, що після війни ви матимете дуже великий успіх, я будівельник продивилась ваші роботи і мені надзвичайно сподобалось, хай вам в ваших задумках Бог помогає, бо ви талановитий.
Екстра-клас!!!
Вдячна і за тих, хто скористується Вашим проектом!
І просто вдячна !!!
Класно! Як нам з чоловіком цього не вистачало 30 років тому, коли ми починали будувати свій будинок. Правда і грошей також не вистачало. Робили все на свій розсуд і своїми руками. Чудовий будиночок, дуже ефективне використання невеликої площі забудови, а також прилеглої території!
слава богам, є українські будівельники/інженери, які транслюють корисний контент укрїнською
І не кажіть! Виявляється, все у нас є!)))
Так то воно так, але який відсоток українців здатен побудувати собі будинок? Ціни на будматеріали просто космос. Ну, дехто на це не зважає уваги, бо кому війна, а кому мати рідна. Звісно - у мутній водиці...
Не богам а Богу
Пожалуйста!Можно на нормальном и понятном языке?Смотрит весь мир и есть те,кому это интересно.Спасибо за Ваш труд,эфир.
@@яниная-к4й дивіться інше на "нормальном язике"!
Цікаво дивитися Ваш канал. Матеріал викладено так, що мрія про власний будинок здається цілком досяжною.
Дякую! Дуже приємно!
Дякую за грамотну мову та якісний відеоряд. Все зрозуміло і цікаво!
Дуже гарний і зручний будинок! І вам респект, Тарасе!❤
Гарний будиночок. Але можна значно удосконалити в меншу сторону кошторис.
1) якщо зробити кладку в 60 см , дворядну зі зміщенням швів від продування, то газобетон при кладці на клей- піну виглядає чудово- білосніжно, можна нічим не оздоблювати. Бо газобетон в вертикальних конструкціях зберігається чудово ( мій д300 стоїть, ніби вчора поклали). І це буде кладка для енергоефективного будинку.
2) Якщо перший і верхній ряд зробити тичковими, то кладку можна завісити на 1/3 , що дозволяється виробником. Це дозволить не розширяти фундаменту стрічку, можна зробити западаючий цоколь, який не потребує крапельників. На такій кладці зручно робити армопояс з простих блоків. І сама кладка легша, бо блоки менші.
3) будувати дешевше дім з низькою мансардою під двоскатним дахом. На 1 поверсі - загальні приміщення і батьківська спальня. У мансарді - дві дитячі і санвузол. Діти швидко виростають. Закрили верхні приміщення - і живите на першому. І буде гарна ліквідність.
4) Чому низька мансарда - бо низьку її частину можна не перекривати , залишити другим світлом на перший поверх. І використати тільки зручні висоти. Фасадні висоти залишаться, як і в одноповерховій будівлі, що значно спростить всі фасадні роботи.
5) Чому буде менший кошторис? Бо при такій компоновці отримаємо більші житлові площі при меншій площі фундаменту і даху. А це найдорожчі конструкції в коробці будинку.
І на скільки дешевле %, на 10?
@@volodymyrkuklenko9745 моі 110 м2 енергоефективного будинку ( 60см стіни д300, дах 350 мінувати , без урахування вікон), коробка, обійшлися у 35 т долл під час війни. Будуйте дешевше😂
@@СветланаЮрченко-х8к яке зовнішнє утеплення стін? Чи гадаєте, що 60см газоблоку вистачить?
@@СветланаЮрченко-х8к а так, фасад чистий газобетон, Ви в помередньому коментарі писали. Таку товщину не тре утеплювати, відношення 1,5 рази стіни стеля витримано. Дуже хочеться дізнатись більше про Ваш проект, мансардного типу будівля складна в виконанні. Чому архітектор не пропонує варіанту 60 см стіни Д300 без утеплення і фасадних робіт, які в нього недоліки?
@@volodymyrkuklenko9745 з д300 стіна майже вдвічі тепліше за українські норми по теплозбереженню. Сказала би точніше, але росіянський смарткалк не працює😀. Але важливо саме запобігти продуванню - для цього і потрібна кладка зі зміщеними швами і по горизонталі, і по вертикалі. Така стіна відповідає нормам для енергоефективного будинку.
Гарний будиночок. Все продумано, функціонал подобається. Також сподобалося планування ділянки. І, звісно, тішить цікавий, змістовний контент рідною мовою. Дякую!
Приємно чути професіонала - дай Боже, щастя тобі, синку!
Яка краса! Гарна садиба! Молодець! Смак, зручність, економічно! Жила б в такому залюбки!)
Видно, що розробляв проект спеціаліст високої кваліфікації. Проект актуальний в наш час, звичайно, не зовсім дешевий, але й квартира зараз теж коштує не дешево. А це продуманий, утеплений, затишний власний дім. Респект автору!
Проект дома просто супер!!! Компактный,аккуратный !!! Все что нужно есть! Супер!
Скільки стоїть така краса..
@@natalyakovalenko30861,5 - 2 млн. гривень + меблі, техніка, декор,...
Дуже дякую за цікаве і корисне відео! Окрема подяка за український контент.
Тарасе, супер проекти! Дуже цікаво і практично! Продовжуйте!
Щиро Вам дякую. Ви все продумали і пов’язали з дозволеними нормами. Буду чекати проект з додатково двома спальнями на другому поверсі
Дизайн та проект на вищому рiвнi! Дуже дякую за роботу!
Дякую за огляд проекту та додавання орієнтованої вартості .
Суб'єктивна думка. Собівартість будівництва наразі така, що вона вище за ринкові ціни навіть у передмісті Києва. Нехай і не найближчому. Аби будівництво мало сенс - ділянка має бути десь у Києві або районі Козина... Якщо ж ділянка 50+км від столиці - марнування грошей. Про інші регіони судити не візьмусь - не цікавився.. Заради справедливості зазначу. Знайти на вторинному ринку саме те, що підходить тобі не просто. Хоча... знайомі, які будували собі (не своїми руками) будинки, за кілька років вже починали розмірковувати, що зараз зробили б не так.)
До проекту.
Свердловина.
Я для себе не розглядаю встановлення насосної станції зверху. Я за насос що занурюється. У будинку необхідно передбачити місце для гідроакумулятору. Там де я зараз мешкаю раніше стояв на 200 літрів. Зараз 300. Місця він займає... але ставити менший я би не радив. Рідше вмикається насос. А саме пуски найбільш "травматичні" для нього. За відсутності електроенергії є можливість довше користуватися водою не запускаючи генератор. І треба мати на увазі, що зазначену цифру у літрах треба ділити на два. Стільки реально води ви отримаєте. І це якщо усе правильно налаштоване.
Свердловини іноді виходять з ладу. У гіршому випадку доведеться робити нову. Тому добре було б залишити гіпотетичну можливість заїзду бурової до місця.
Отже од навісу.
Навіс при в'їзді - це прикольно, і мені подобається. Тільки якщо замовив самоскид з дровами чи чорноземом - значно зручніше коли він заїде у двір, а не на вулиці скине. Робити конструкцію розбірною? Аби удвох можна було зібрати - розібрати. Не знаю. Легше, мабуть, дрова перетягати. )) Можна зробити навіс вглибині. А за воротами просто вимощений майданчик. Але ж місця багато займе.
Дякую Вам за конструктивний і корисний коментар! Якщо будувати не з "тими" будівельниками і без проекту то часто будівництво це як іти по лісі вночі. Стикався з таким на практиці часто. І теж чув від людей думку, що краще пошукали готове рішення. На рахунок насосу та гідроакомулятору цікаві і корисні думки! Навіс можна зробити наприклад між будинком і фасадним парканом, або дійсно в глибині ділянки. Є над чим поміркувати :)
Дуже полюбляю Вас дивитись. Планую в поточному році почати будувати свій будинок. То ж звернусь до вас за плануванням. Ви крутий!
Дякую! Стараюсь)
Дуже гарний проект, дякую вам ❤
Велике ВАМ дякую!!! ви робите корістну роботу.
Дякую за гарну подачу! У власному будинку бажанно , щоб туалет був окремо вiд ваноi кiмнати . Провiрено життям.
Здоров'я Вам та наснаги у справах!
Дякую! Врахую.
Круто, якби ще будівельників таких відповідальних знайти.
я теж про це подумала, в нашому старому будинку так зробили ванну, що за два роки все прогнило
В захваті, хто б не хотів жити в такому будиночку?! Молодець, Тарасе!!! Все продумано......
Дякую Вам чоловіче!!!
Своя людина і така компетентна!!!
Автор , молодец, всё чётко коротко,с расстановкой. Хотел бы посмотреть проекты для семьи четырех человек и участок десять соток
Дякую Тарас. Це як раз проєкт будинку для моїх 6 соток. Дуже сподобався цей варіант :).
Мені дуже сподобався проект,як на дачу.Сучасно.і красиво. Одна біда....де ж гроші такі взяти??? А жити ще хочеться в красі😊. Дякую за проект.
Коментар на підтримку Вашого каналу, дуже дякую!❤❤❤
Молодець! Проекти та ідеї, супер👍 Підписався на Ваш канал🙋♂️
Дуже гарний канал українською мовою!!! Дякую❤❤❤
Прекрасний будинок! З власного досвіду: розтягнув би на 0.8 - 1 метр, щоб винести димохід в один блок з вентканалами. Менше окладів, менше кирпича коли в одному блоці на одну накривку менше, і по тим роботам менше, що на даху. Але більше буде по вартості стін, фундаменту, можливо дерева на дах трішки більше. Але і площа кухні, санвузла теж збільшилася би. Ну це вже кому як хочеться.
Велике вам спасибі ,за проект ви даєте надію на життя,бажаю купити ваш проект ,допоможітьі хай нам всім пощастить і буде Україна ,,,
Дуже дякую за цікаве відео! Наступне було б цікаво подивитися будиночок 10х10, трохи просторіший за цей, також з двома спальнями та великою кухнею-залою 😊
Будь ласка. Буде, в розробці.
доєднуюсь, десь 85 м було б дуууже цікаво!
Поддерживаю! Если можно!
Це так, бо це дуже маленький будиночок,хоча висота кімнат мені подрбається
@@annagolovko9137 ооо 85 це буде в 2-3 рази дорожче)
Тарасе, доброго дня. Дарую вам ідею.
Моя сім'я вже давно помітила незручність тамбурів і передпокоїв, що полягає в тому, що в них не можуть одночасно роздягатися 2-3 гостей. Тобто, якщо прийшли кілька людей одразу, то є два варіанти:
1. Вони заходять і тісняться біля дверей, та заносять бруд на велику частину коридора. Цей бруд потім розноситься по всьому помешканню у разі якщо траєкторія руху між кімнатами проходить через вхідну зону. Або після розсадки гостей треба бігти в коридор зі шваброю.
2. Господарям доводиться гальмувати гостей на вході, вони роздягаються по одному, решта чекає на ганку або в під'їзді.
Ситуація та сама і без гостей, коли господарі просто приїхали додому всією сім'єю.
Також, часто, вже взутим хочеться взяти з будинку парасольку, шапку, ключі, іншу куртку, сумку, пакети для магазину, дитячу іграшку або якусь річ, про яку ти, звичайно, подумав у останній момент. Тоді ти або нервово роззуваєшся, або знову ж таки несеш бруд по чистій підлозі.
Як я вирішив цю проблему? Мій хол має ширину 2 метри, і поділений уздовж на дві зони шириною по 1 метру: брудна і чиста зона. Довжина холу оптимальна від 2,5 до 4 метрів. Підлога зон тепла, електрична, має різний колір плитки і перепад 10 см, що обмежує рух людей у вуличному взутті в будинок. Температура в холі взимку підтримується на рівні 13-15 градусів, тобто хол прохолодний, що дозволяє комфортно одягатися у теплий одяг, а також зберігати там тимчасово овочі, напої тощо.
Як се робе? :) Вхідні двері заводять людей у брудну зону, де вони можуть вишикуватися всі в ряд, комфортно й одночасно знімати та вішати одяг, знімати взуття і переступати з нього одразу на чисту зону (на 10 см вище, плитка світліша). З чистої зони двері ведуть далі в будинок. Вуличне взуття залишається нижче і завдяки підігріву підлоги стікає від снігу та підсушується, поки люди вдома.
Якщо прийшли гості - господарі можуть всіх обіймати і допомагати роздягтися, стоячи в чистій зоні, вище на 10 см. В брудній зоні також стоїть шафа глибиною 35 см, де поміщається ходовий одяг та 70+ пар взуття, тобто все взуття, від чобіт до капців завжди тут, його не треба міняти по сезону. Є комірки нижчі - для літнього взуття, і високі - для чобіт і черевиків
Поличка з хатніми капцями - в чистій зоні. Тут же, в чистій зоні розташована шафа завглибшки 56 см, де зберігається увесь верхній одяг, всіх сезонів. Якщо раптом стає холодно, я не шукаю куртку десь у будинку, я беру її в холі.
І ще одна родзинка даного рішення. У чистій зоні перед шафою залишається 44 см підлоги, що достатньо для проходу, і також дозволяє брати речі з шафи, стоячи взутим у брудній зоні.
Це моя особиста розробка, ми дуже задоволені зручністю. А всі наші знайомі в приємному шоці, як ми до цього додумалися, і як насправді невдало зроблені вхідні зони помешкань, особливо квартир. Будуть питання - пишіть.
Дякую за корисний коментар!
Цікаво придумали) а була б можливість зняти відео показати?)
Дякую за детальний опис холу. Взяла олівець, лінійку та папір - і все планування як на долоні. Класно придумали! І дякую, що поділилися!!!
@@vyacheslavleschenko4441 ось людина за описом все намалювала, думаю, і вам вдасться. :)
Як все складно...пипец
Чудова робота. Приємно подивитись та послухати.
Дякую!
Людина знає свою справу!!!!
Гарний проект. Дякую Вам за роботу.
Вау, оце рівень! Дякую за такий якісний підхід! Залип на ваш канал. Хоча дім тільки у далеких планах)
Первый интересный обзор, без воды, с хорошей аранжировкой. Респект.
Яка краса. Дуже затишний будинок. Мрію що колись теж зможу такий побудувати. Але також цікавить варіант з 2-м поверхом. Успіхів вашому каналу.
Ваша робота дуже гарна❤️ Цікаво подаєте матеріал 👍👋
Дякую Вам особисто,за конкретну інформацію і звичайно за вашу працю,приємно послухати розумну людину,надіюсь,що колись скористаюсь вашими послугами
Дуже Дякую за такий КОНТЕНТ❤️🙏🌻🙌🏻🙌🏻🙌🏻Разом будемо відбудовувати житло. У мене нажаль вже нема житла😔😔
Нове дуже дорого. Тепер буду щось накштальт дачи будувати....
Якщо зберуся то обов'язково до вас 🙏❤️🇺🇦Дякую 🙌🏻🙌🏻🙌🏻Щасти вам
Співчуваю! Звертайтесь!
крутий проєкт , цікаво побачити з рівнею та експлуатаційною кришою
Дякую за гарний цікавий проєкт. Як на мене, то хочеться більше площі, але коли починаєш прибирати будинок та двір - то зразу мрієш про двокімнатну квартиру😢
проекты небольших домов очень актуальны сегодня особенно для людей, потерявших свое жильё. У многих из них, дети уже выросли и потребность в больших домах отпадает и люди потеряли всё у них ограниченный бюджет(( и возраст, а жить хочется в своем домею
Да Вы хоть попытайтесь просчитать этот бюджет.Этот дом явно не для людей бежавших от войны,если только не "бежали" на элитных тачках с чемоданами "зелени".
Нажаль сейчас люди у нас не считают, не анализируют.
@@dva190 речь шла о проекте, а не о стоимости, а на материале можно экономить, мой дом и гараж и машина были разбиты в Бахмуте, ничего не осталось, а жизнь продолжается, да не смогу построить с газоблоков, заменю дешевым шлакоблоком, крыша шифер и тд, а что ещё остается делать, сейчас цены на дома взлетели
И во сколько выльется этот "народный дом"?
@@dva190 какие ваши предложения?
Дякую вам за відео! Дуже сподобався ваш проєкт. Бажаю вам всього найкращого в вашій роботі.
Дякую!
Дякую за цікавий контент.
Хотілось би відмітити якісну і професійну подачу матеріалу, яка торкається не тільки плану будівництва, а й технічних норм, про які багато хто забуває.
Також хотілось би побачити нові відео з будинками в межах 100 кв.м, бо як на мене це оптимальний варіант для сім'ї, за умови доступної площі ділянки та коштів для будівництва.
Було б добре ,як би ви ціле село зруйноване за під європейське проектували.❤
Цікава думка😮
Було би добре якби ми не вказували незнайомій людині що робити
@@drunkmasterOK Людина не вказує, вона запропонувала ідею. А ідея цікава.
Дякую за прекрасну подачу ! Мріємо про красиве!))😊
Супер,із задоволенням жила б в такому будинку, дякую
висновок один: якщо я не звалю з цієї країни, то все ж таки буду будувати собі будинок, і вже не маю жодних сумнінвів, що звертатись треба до вас!)
Нарешті якісний контент з архітектура та дизайну українською!❤🎉
Дякую за корисну інформацію
Дуже сподобався проект 😅 будинку і планування ділянки і дизайн..дякую ви майстер своєї справи
Супер, Всееееее Зрозуміло!Дякую! Буду заробляти Гроші на майбутній дім!!!!!
Обов'язково лайк. Все чудово пояснено та обгрунтовано 👍
Супер, випадково потрапив на канал, і сходу розумію, що це підписка і колокольчик ))))
Дуже гарний проект. Мені лиш бракує маленької вітальні з каміном і малою бібліотекою. Було б цікаво подивитися на інші Ваші проекти.
дуже круто і змістовно! хотілось би побачити проект із плоскою кришею у сучасному хайтек стилі.
Буде!
Дуже гарний відеоряд. Дякую за відео
хороша ідея, цікавий будинок і відео зроблене якісно
Тарасе, ви молодець! Дуже цікаво!
Ви молодець, успіхів вам, добре що є такі спеціалісти, дякую
Класний огляд! Все доступно і зрозуміло!
Полезный материал, демонстрация скилов и Крутой самопиар! Постарался на отлично! Молодец!
Доброго вечора. Дуже цікаві варіанти з напів двоповерховим конструктивом - тобто від вхідних дверей, як на данному відео, перша спальня+тамбур+кладова+санузол - як рівень першого поверху. Далі кухня та спаля дальня(якби вкопана в землю) напів подвальний поверх з вікнами під природнє світло. Над санвузлом трохи, східці на пів другий поверх - що знаходиться саме над кухнею та спальнею тільки. Щось якось так! Цікаво самому мені, та маю надію що буде цікаво Вам))) Цікаво переглядати ваші відео. Дуже вдячний за деякі цікаві ідеї)
Добротна робота. Приємно вражений Вашим професійним ростом. Успіхів. Буду у Вас вчитися.😅
Дякую!
Дуже дякую, дуже дуже якісний контент.
Переглядаючи Ваші відео, я б спокійно довірив свої кошти для побудування свого будинку за допомогою Ваших послуг.
Лям 600 це дуже прийнятна ціна дивлячись , що все зроблено по технології!👍🏾👍🏾 альтернатива 2 кімнатній квартирі за ті ж гроші!
Ага. Только не забудьте, что ещё надо купить земельный участок! А это ещё ого-го.
Від 100 тис. доларів нікуди не втічеш …(
Нажаль реалії такі, що навіть невеличкий дім побудувати це дорога справа, а тут ще не враховані такі речі як підвід електрики, води та септика, паркани та інші витрати, які завжди є😢
Та ще невідомо, коли настане мир , щоб спокійно було можна проживати у будинку, а не у підвалі 😢😢Всього найкращого ...
Будувати хозспособом!
Більшість загально-будівельних робіт самостійно. Там не так вже і складно, головне на проекті не економити. Вікна/двері то краще профі. Але якщо сутужно з грошима теж. Гарно теплоізольований дім вимагає в рази меньше електрики 5-8кВт, а не 15-20кВт. Дім якому забезпечено 1.5-3кВт сонячними батарейками вже мінімально придатний до життя.
@@IhorWце треба не працювати, скільки вже це проходили, якщо сам то років 10 будеш будувать, якщо захочеш швидко, роз**беш здоров’я! А якщо добре заробляєш, то ніколи самому будувати
@@Pizdakaapam за звичай назбирали частину, наприклад на фундамент, побудували, потім стіни, потім крівля, і тд, а між цими проміжками роки проходять.
@@Pizdakaapam ти з якої планети?
дуже класний проект
Підкидаю ідею з іноземного досвіду.Висота у середині 2,45-2,50 максимальна і підмуровують дах на 1,20-1,50 для розміщення спалень і головної ванної як другий поверх прихований під дахом щоб весь дах деревяний був видно.,це дуже гарно і зручно бо на малій площі маєш великі зручності,тим що сучасні технології дозволяють.
Молодець. Супер. Багато роботи проведено. Хотілось би із 3-ма спальнями побачити.
Дякую! Було не просто) На три спальні в роботі зараз
@@Taras_Dovhaliuk Успіхів вам.
Проект на всi сто вiдсодкiв, красота !!
❤❤❤❤
Шикарно пророблена робота !!!❤❤❤❤❤
Ваш проект дуже сподобався !!!!
❤❤❤❤❤❤❤❤
Дуже круто. Радий, що підписався на вас.
Вітаю. Мені дуже сподобалася ділянка і її планування, прям мрія. Такою б я хотів бачити свою ділянку! Планування будинку не сподобалося саме через відсутність технічного приміщення (котельні). У цьому приміщенні можна було б розмістити: котел, підлогового типу, а не навісний на кухні; станцію очищення води; пральну, сушильну машину; місце для прасування; ще один туалет. Це все 5 кв.м. Про опалення нічого не сказано: батареї або тепла підлога. На сьогоднішній день якщо хтось і збирається будувати з нуля, то краще закладати газовий конденсаційний котел з баком запасу літрів на 100, за розмірами схожий на холодильник. Далі, кажу вже як проектант-електрик, який дивиться на проект: на сьогоднішній день важливо передбачити альтернативні джерела електроенергії, такі як бензо-, дизель-генератори і сонячні електростанції. Я маю на увазі передбачити можливість їхнього встановлення після зведення будинку, не у всіх є гроші відразу і на все. І ось тут у мене є запитання: 1. Місце встановлення бензо-, дизель-генератора, так що б шум від нього не заважав ні вам, ні сусідам, плюс що б його ніхто не міг вкрасти в період нероботи генератора, і з урахуванням протипожежних норм. 2. Сонячні електростанції. Є всього два місця, де її можна було б встановити: дах будинку і дах навісу для авто. У разі встановлення без акумуляторних батарей, тобто компенсаційного типу, то: під час встановлення на даху будинку потрібно передбачити місце, де можна було б встановити інвертор, а він доволі об'ємний, потрібна ніша приблизно 40-60 см глибиною; якщо на даху навісу, то потрібна шафа або господарський блок біля навісу. У разі використання СЕС автономного типу, з акумуляторними батареями, то в будинку потрібне вентильоване приміщення для їхнього розміщення і плюс інвертор і захисна апаратура. Горище для цих цілей не підходить. Для навісу простіше - це господарський блок біля навісу. Загалом проєкт не поганий, особливо ділянка, але потребує доопрацювання.
а для чого підлогового типу, а не навісний для такого малого булинку? Котельня обовязко - то я згіден. Спочатку хотів без котельні - та архітектор додав розуму.
@@starling141 Ефективність. Витрати газу будуть меншими, плюс якщо як опалення буде тепла підлога, то варіант з баком сильно заощадить гроші.
Для дачного варіанту котельня під питанням. А для постійного проживання попрацюю над варіантами планувань з котельнею
У разі використання СЕС автономного типу акумулятори взагалі бажано тримати у окремо побудованому приміщенні бо літій то літій...він небезпечний. Інвертори зараз доволі малі вже, мій інвертор на 5.5кВт потужності має габарити ВхШхГ 70*40*20, та встановлений безпосередньо у квартирі у кладовці (ну що робити, іншого місця нема) Звісно якщо дивитися на моделі близько 11кВт то там інша справа...але там вже питання ціни акумуляторів які здатні працювати з такою потужністю
Тарас доброго дня! Вдячний вам за ваші презентації! Професійно, відверто, зрозуміло та деталізовано! Хотів би вас попросити спроектувати будинок з двух спален, кухні сумісною з вітальнею, двома санвузлами, котельною та кладовими. Але не більше 90-100 кв.м. Якщо сподобається, буду замовляти. Дякую
Тарасе, Ви відтворили моє планування ділянки, яке я виношую в голові і на листі вже 2 роки, тільки в мене в планах будувати більший булинок😅
Розміщення теплиці, високих грядок, навіть така ж мангальна зона з тех приміщеняям.
Дякую за відео, продовжую перегляд)
))) Цікаво вийшло. Теж подумую над тим, щоб розмістити на цій же ділянці більший будинок.
@@Taras_Dovhaliuk я планую будинок по фасаду 12 метрів на 10 метрів, якщо що)))
Майже готовий є для презентації 12.2м на 11.8м )
Було б ще цікаво зробити відео з парканами/огорожами, види, ціни і тд
Просто прелесть! Мечта! Очень хочу такой домик! 😊
Дякую. Ви Молодець.
Яка краса ! Дякую !
гарнний будинок
Залишу коментар для пітримки каналу, дуже гарне і конструктивне відео та пояснення в ньому(для такого невеликого часу).
Чудовий підхід до будівельної галузі. Давно вже час відходити від радянських стереотипів атмосфери в цій галузі.
Дякую, дуже інформативно❤
Приєднаюсь з коментом для розвитку каналу. Все гарно , але думаю що після воєнна відбудова матиме на меті швидке і в великій кількості будівництво. Тому, пропоную взяти до уваги малі каркасники , дерево , метал , пінопласт. Думаю багато років після війни капітальне будівницво буде в занепаді.
Дуже гарний будинок. Дякую за роботу. Дуже зручний для двох літніх людей. Ще б знати скільки буде коштувати такий будинок у готовому вигляді. Просто в захваті від Ваших ідей.
Дякую! Радий, що Вам спдобалось!
Сказочный домик.мечта.если бы мог все это заказать.
І тут Я розумію, що на передку або поруч мені треба вижити приблизно 18 - 20 місяців … і тоді збудеться мрія про власний будиночок і садочок 😅
PS: девʼяти річного ікса вже придбав 😂 , рухаюся далі…
Дякую Вам! Починати будувати можна з сумою достатньою на фундамент і стіни, а поки вони збудуються там і на дах знайдуться кошти, а вже при готовій наркитій коробці можна неспіша робити оздоблювальні внутрішні роботи) Все реально!
О,яка гарна ідея доріжка під забором.
Тарас , дякую за цікаві проекти та український контент . Я хотіла б замовити ваш проект . Як до вас зателефонувати і обговорити деталі ? Дякую за відповідь .
Будь ласка. Умови співпраці і електронна пошта знаходяться на сайті:
dovproject.pro@gmail.com
www.dovproject.pro/