Ахах. У мене аналогічна ситуація із нілом ґейманом! Ніколи свідомо не налягала на його книги, а в прочитаних уже штук 7 прочитаних. Найбільше мабуть сподобалися good omens (тому що дует із теорії пратчетом - це геніально) і neverwhere - тому що це була його перша книжка прочитана в оригіналі і я дико гордилася собою, що її осилила 😂
Дуже дякую за нове відео! Мій вішліст поповнився новими книжками 🥰 До речі, нещодавно почала читати Таємну історію Донни Тартт в оригіналі. Інтригуюча історія та даже гарно авторка пише. Також багато складних слів, якраз для тих, хто хотів би вдосконалити словниковий запас з англійської
Дякую за чудове відео!!! У мене також дуже багато бажанок. Я так раділа, коли дізналася, що видавництво ЖОРЖ планує цього року видавати Девіда Мітчелла...А тепер, навіть не знаю, коли то буде.
Дякую за відео! Колись давненько мене хтось намовив почитати "Вчення дона Хуана". Прочитані поки що тільки 2 (із 12). Свого часу скачала російсько. Мені дуже зайшли. В українському перекладі є перші 3 книги Карлоса Кастанеди. Там про людину, про шамана та пізнання себе і світу через наркотичні речовини, все це приправлено легким, доречним гумором. Чекаю, щоби всі 12 книг переклали.
Пам'ятаю, що "Місто" в школі був чи не єдиний твір, що сподобався, практично захопив. Та й в класі були обговорення більш жваві, ніж звичайно. Довго не могла піймати собі примірник, все зникав з продажу. Але теперь ось чекаю замовлення. Дякую за відео, відпочиваю головою з вами. 🖤
@@karasu3130 на "Тигроловів" не вистачило часу, але початок був крутий! Зараз ця книга перед очами на всіх сайтах і в електронці, і в аудіо, і в бумазі. Тож сподіваюся, вам випаде шанс перечитати.)
Класне відео, Ксеню, як завжди! Теж хочу собі ці дві книги Донни Тартт і ще твори Джорджа Орвелла «1984» і «Колгосп тварин», також книгу Ернеста Хемінгуея «Прощавай, зброє!»)))
@@Yura1704 окрім транслітерації існує ще традиції вживання власних назв. По нових же правилах столиці заокеанських держав треба було б писати Уошингтон і Уеллінгтон.
@@Yura1704 писати звісно можеш як завгодно, просто дивуюсь як змінюються речі в світі поки я сиджу в своїй мушлі. Пам'ятаю колись вважав себе знавцем літератури, поки не виліз в нет і не дізнався, що існує якийсь Макс Фрай, який дуже популярний, а потім ще виявилося, що він ніякий і не Макс, і не Фрай, і взагалі не він, а вона. Так і не читав нічого з Фрая, судячи з відгуків немоє зовсім .
@@Yura1704 ну а "Колгосп тварин"звучить як корові сідло. Я розумію, що автор змальовував совок 30х, але все ж... Це чимось нагадує українську транслітерацію назв населених пунктів в місцях компактного проживання рускоязичних, особливо в Криму: Ізобільне, Ручї, Пруди, Красна Зорька, Совєтський, Научний... Oh noes, make me unseen it. Мілове в Луганській області, котре російською звалось Меловое, по ідеї треба було б переназвати як Крейдяне. Шось я розійшовся😐
Так тішуся, що знайшла Вас 😍! Ви чудова! Із задоволенням дивлюся Ваші відео). Гіперіон це щось такееее масштабне, читаю вже 4 частину, там точно є про що подумати, після кожної частини треба усвідомити її ( принаймі такі мої враження), читається нелегко звісно, але мені подобається, хоча " Терор" мені теж дуже сподобався). " Пожежника" Джона Гілла теж читала, цікава тема там підіймається, варта уваги .
16:11 мене так розсмішило це "Все" 😆 Готовий мем. Дуже круте відео. Багато з моїми бажаннями збіглося. Зайшла на ОЛХ поглянути, що за божевільна ціна. 950 грн за Тартт - добре хоч не стояла.🙀
Дякую за відео. Мені з дитинства "заборонено" заходити в книгарні, бо скупив би майже все. ))) Геймана люблю. Небудьде зайшла дуже, відрізняється і від АБ, і від ЗП. Колесо часу прочитав перші дві, передзамовив у січні третю і ось все чекаю. Колесо спочатку подивився серіал і захопив цей світ. Хоч відгуки геть різні, для мене цей світ - поєднання Дюни і Толкіна. Але написано дійсно дуууже повільно. Та все ж цікаво що ж там далі.
@@KseniaKellerman поєднання ідей та елементів, це поєднання цікаве, але світ Дюни і світ ВП виписані все ж сильніше і краще, я досі не зустрів рівного їм.
Привіт! Я подивилася одне з твоїх попередніх відео і тепер розжилася на Бориса Віана: Шумовиння днів, Серцедер і Осень у Пекіні))) вони такі гарні! "Колесо часу" висить у "Захцянках" на Якабу разом Лавкрафтом і Нілом Гейманом. П"юзо читала ще у студентські роки, але також хочу в колекцію. "Щиголя" придбала, як тільки вийшов, а от з "Таємною історією" провтикала. Загалом плани на покупки настільки наполеонівські, що треба шукати ще одну роботу, суто щоб ЗП тратити тільки на книжки))))))
@@FashionBeats1 поганий папір та друк, верстка та зшиття, переклад з російської, а не з оригіналів, відсутність роботи редактора та коректора, і до цього всього додається те, що вони викупають права на книги, друкують гівно, і це унеможливлює друк у інших видавництвах, які як мінімум використовують не туалетний папір для своїх книг
Привітик!🙂 Знову багато цікавого!🤗🤗🤗 Екранізація "Над зозуленим гніздом" гарна!🙂👍 До "Гіперіона" приглядався, але поки не знаю. Мабуть поступлюся.😉 "Пожежник" зацікавив.😃 Щодо "Одіссеї", ще й досі не наважуся її спробувати.🤔 Екранізація "Реквієм за мрією" просто чудова, важка і дуже актуальна. Про книгу українською теж не чув. Тепер хочу спробувати.🤗 За "Блискучий розум" також дякую! Тепер знаю, що сьогодні перегляну перед сном.🤗 "Риба всередині нас" зацікавила.😃 "Спокуту" теж треба переглянути.🙂 А те, що я б хотів придбати найблищим часом: "451° за Фаренгейтом", "Сімміс", "Ачелерандо", "Реп'яхи", "Капітан смуток", "2084. Кінець світу", "Місто" Сімака. А, "Історію землі" теж хотів і вона навіть в КСД на момент з'являлася, а наступного дня зникла.😲
Я от екранізацію "Над зозулиним гніздом" тільки з другого разу оцінила, бо вперше дивилася одразу після прочитання й тоді вона мені здалася і близько не такою глибокою, як книга. Але вдруге, коли деталі після прочитання підстерлися, зайшло навіть дуже))
@@KseniaKellerman воно так і є. Коли знайомий з оригіналом і враження ще не притерлися, екранізацію оцінюєш критичніше. А як ще не знайомий, дивишся легше.)
Дуже гарне відео! Я читаю десь п"ять років і по началу нагодила автора і всі його книги читала. А потім був ступор бо я всі книги моїх авторів прочла, а що далі читати не знала. Я не можу згадати як вийшла з такого ситуацій але зараз багато бажанок благодаря таким відео. Як починаю перераховувати свої бажанки мені стає страшно. Дякую!
Донна Тарт на олх досить часто з'являється, насправді. Я зберегла собі пошук і Щиголя придбала за 100 грн в хорошому стані буквально через кілька днів, Таємна історія зустрічалася рідше, але це реально) З вашого списку читала Реквієм по мрії і це було ВРАЖАЮЧЕ. Це дуже глибоко і психологічно достовірно написана книга. Автор колишній наркоман, тому природу залежності, а особливо стан внутрішнього спустошення і відтермінування власного життя в книзі показано максимально переконливо. Після книги я ще глянула фільм і він чудово доповнив книгу. Тому що фільм я окремо бачила раніше і не могла повною мірою відчути всю драму і відчай, а після книги враження було як цеглиною по голові. Може здатися, що в наш час якось навіть смішно перейматися життям вигаданих персонажів-наркоманів, але я скажу, що під час війни відбувається дуже серйозна переоцінка цінностей. Життя - це найбільша цінність, але якщо пропалювати його, як це роблять герої Реквієму по мрії - то це справжня трагедія, адже таке життя ГІРШЕ смерті.
Купувала і читала "Щиголь" роки два тому -- КСД тоді робив додатковий тираж, якраз вийшов у прокат фільм по цій книжці. Тому в цілому цих примірників більше ніж "Таємна історія" у якої, наскільки я знаю, додруків не було. В свій час "Таємну історію" придбати не встигла, однак вона все ще в моїх читацьких планах. Доречі, якраз вчора подивилась чудовий влог на цю книжку у однієї з ваших колег по українському буктюбу. А взагалі, мені здається, що творчість Д.Тартт вам сподобається, тож зичу удачі в пошуку її книжок!
Ооо, Донна Тарт українською це ще той челендж. Я просто не встигаю оформлювати замовлення на неї на олх. Її забирають прямо з під носа. А про Ю Несбьо я взагалі мовчу, їх взагалі не бачу ніде
Несбьо - це з розряду "помріяти". Скільки не шукала, ніде з рук навіть не бачила. А Тарт якщо мені і трапляється, то по таким цінам, що я починаю вагатися, чи настільки воно мені треба)
О, "Над зозулиним гніздом" Кен Кізі - любов! Тепер теж дуже хочу знайти українською! В тому році якось пощастило і купила на барахолці в фейсбуці Донну Тартт і Щиголя і Таємну історію 😎
Скільки крутих книг! Дуже подобались книги Несбьо в м'якій обкладинці, але вони були російською. Тому дальше точно не буду їх збирати. Теж напевно почну заново збирати цей цикл тепер серед українських видань.
З приводу Колесо часу, я ще від Азбуки купляв 5 книг(тепер навіть і не знаю що з ними робити), то там в циклі 14 книг+є ще одна книжка пріквел. Мені дуже сподобалася перша книжка, але особисто мені потрібно було багато часу щоб розкачатися в цій історії, тим більше можна сказати, що 1 частина це як величезна вступна глава всієї історії, тому вона не особо насичена подіями та активностями, більше йде акцент на світ та персонажів та їх взаємостосунки.
@@KseniaKellerman Обов'язково спробуйте, це надзвичайний цикл. Я прочитав чотири книги, нажаль на "общепанятнам", та потім побачив що розпачато видання українською, тепер буду перечитувати з самого початку. Так вони дуже детальні, але як на мене це не зовсім вода, це опис який створює ефект присутності. Я не прочитав ці книги, я подивився їх як кіно. Це неймовірні відчуття, ти розумієш що тебе попереду чекають події небаченого масштабу (14 томів!!!) і переживеш ти їх так наче сам подорожуватимеш на коні поруч з героями книги.
Брайсона читав, дуже круто і дуже не вистачає цьому виданню ілюстрацій, з ними текст набагато краще сприймався б. Не подумав би, що вона така рідкісна. "Історія землі" зацікавила, треба б знайти. Мене зараз будуть бити каменями, я все ж хочу зібрати весь цикл Резерфорда про міста. Брав раніше російські видання, бо українських не було. Якщо з'явиться українське видання, то візьму його. Зараз просто не можу взяти ніяке. Ще цікавлять широкоформатні ілюстровані енциклопедії про різне. Такі видавали колись Ридерз Дайджест. Це моя мрія з дитинства. Колись брав на Петрівці таке, там же знайшов американське видання ілюстрованої енциклопедії олдтаймерів 50х 60х. Але на всі бажання не вистачає бабла. А потім на олх бачив ті ж самі видання РД, там були на порядок дорожче, ніж на Петрівці.
буквально кілька днів тому дочитала "Небудь-де", дуже зайшла, Гейман створив класний і доволі детальний альтернативний Лондон у відносно невеликому об"ємі, я б і від продовження не відмовилася)) детективи Джоан Роулінг одні з найкращих сучасних взагалі (а я детективів чималенько читаю), і якраз через те, що вона дуже гарно прописує персонажів, аж так, що остання книжка, в якій справа розслідується доволі повільно, геть не видається нудною чи затягнутою. Донну Тартт дуже варто чекати і шукати, особливо, якщо подобається детальна розповідь і занурення в психологію персонажів (аж ніяк не ідеалізованих), єдине, що укр переклад "Щигля" часом завдавав мені майже фізичного болю. утім, покинути книжку все одно не могла, з часом навіть одруківки і кальки перестали відволікати. тепер шукаю англійською, щоб спробувати оригінальну манеру.
Дуже рекомендую прочитати одразу дві частини Гіперіон і Падіння Гіперіона, бо перша частина, то велика зав'язка 🥲 І чесно кажучи, я тепер не уявляю одну частину без другої) мабуть як той самий Володар перснів - перша частина то лише початок мандрів))
@@FashionBeats1 мені сподобалася вся тетралогія. Душевна та глибока фантастика. Тільки двічі я читав її російською. Зараз маю на меті перечитати Хроніки Амбера на мові, а потім тетралогію пісні Гіперіона.
Зараз читаю Бляшаний барабан, вже майже на половині. І досі не можу визначитись подобається мені книга чи ні. Не кидаю, бо в мене принцип не кидати книжок. Іноді книга кумедна, іноді відразлива. Багато деталей, як ти любиш) Загалом це мій челендж на цей рік.
Я теж довго не могла взятись за "Пожежника", але цієї осені таки дісталась до нього. Фінальний вердикт 6 із 10. Ніяка головна героїня. Після фактичної кульмінації ще 150 сторінок непотрібного тексту. Любовна лінія, яку автор впихнув шоббуло. Хоча були в книзі цікаві ідеї, тож інші твори Гілла почитала б. От днями отримала мальопись за його сценарієм "Кошичок із головами". Тут менше простору, щоб лити воду, тож сподіваюсь, що не розчаруюсь.
"Колесо часу" неймовірно водянисте. Воїн повернув головою і вклав меча в піхви - минув абзац на 6 рядків. Я читала і прикидала, як би те саме могла сказати, використовуючи втричі менше слів. Шаленого захвату цикл не викликає, але я його читала у перервах, поки чекала на наступні томи Меекхану (а він у серденьку)
Я все хочу почитати Ю. Несбьо (саме цикл Гаррі Голе), але то книг немає в наявності, то я сумніваюся з якої почати. Тому я за порадою 😺 з чого почати? Знайшла в ксд "Ніж", але чула, що найкраща книга то "Сніговик"
Перша - це "Нетопир", вона загалом слабенька, але мені здалася важливою в плані розуміння героя та його минулого. Друга - "Таргани" - мені зайшла дуже добре. А я сама зі "Сніговика" починала (вона сьома xD), і це був дуже непоганий трилер, я в кінці на стільці рівно сидіти не могла, такий був екшен. Але вбивцю вгадала сторінці на 50-й xD Я б починала з початку, але там проблема в тому, що україньскою є точно перші чотири, а далі чи через одну, чи через дві xD
якщо не знайдете "Таємну історію", готова віддати свою, покреслену зеленим маркером. Просто ненавиджу її за недолугий переклад. Хочу пізніше знайти в оригіналі і перечитати без нервів. А собі дуже хочу всі книги видавництва "Компас" та "Війна як внутрішнє переживання" Ернста Юнгера.
"Пожежник" не виправдав мої очікування, 7/10. Читав від видавництва Inspiria. Дико не сподобалась його(пожежника) по типу "магія" виклику вогняного суммона (там так не написано, але мені здається це близько до того. Як ще описати якусь літаючу, вогняну "єбалу" яку він може створювати?). Очікував більш жорстку книгу і серйозніший підхід, а виявилось все досить в'яленько. Якщо найближчим часом вважається - через місяць (ще з ковідної тисячі не все дочитав), то є на меті придбати "І будуть люди" і можливо "Чума" Камю.
@@KseniaKellerman я в Ґеймана тільки цю читала і Американські боги і про богів мені більше сподобалось, але це справа смаку, я не дуже люблю підліткову літературу, тож якщо ви все ж таки купите, цікаво буде вашу думку почути
@@Віталія-х1ю я підліткову не читаю, але в мене інколи буває настрій «Ніл Ґейман» 😅 Американських богів теж читала, вони мені не надто зайшли, але може то було на той момент. Я б їх за кілька років перечитала для порівняння))
@@KseniaKellerman це знаєте є такі топи авторів чи книг, які всім зайшли а ви не зрозуміли в чому прикол, це для мене такий автор) в мене буває настрій Стівен Кінг
@@Віталія-х1ю тааак 😅 я от не можу сказати, що прямо дуже люблю хоч одну книгу Ґеймана, але чомусь інколи тягне 🙈 настрій Стівен Кінг - це мій буденний настрій 😂
Говорите про ціни на книги, невже ви насправді не піратите? Чи за правилами Ютюбу вас заблокують, якщо ви зізнаєтесь у піратстві. P.S. Покупаю книги тільки улюблених українських сучасників, в якості грошово вдячності, майже усі інші можно знайти безкоштовно.
Оооо, як добре, що я вас знайшла! Дивилася зарубіжні букоблоги і думала: ну де ж такий контент для України.. А він таки є! Живіть та квітніть :)
ваш канал - просто знахідка! ви дуже надихаєте, дякую💗🪷
Ахах. У мене аналогічна ситуація із нілом ґейманом!
Ніколи свідомо не налягала на його книги, а в прочитаних уже штук 7 прочитаних.
Найбільше мабуть сподобалися good omens (тому що дует із теорії пратчетом - це геніально) і neverwhere - тому що це була його перша книжка прочитана в оригіналі і я дико гордилася собою, що її осилила 😂
Дуже дякую за нове відео! Мій вішліст поповнився новими книжками 🥰 До речі, нещодавно почала читати Таємну історію Донни Тартт в оригіналі. Інтригуюча історія та даже гарно авторка пише. Також багато складних слів, якраз для тих, хто хотів би вдосконалити словниковий запас з англійської
Дякую за чудове відео!!! У мене також дуже багато бажанок. Я так раділа, коли дізналася, що видавництво ЖОРЖ планує цього року видавати Девіда Мітчелла...А тепер, навіть не знаю, коли то буде.
Я теж дуже чекала на Мітчелла! Думаю, видавничі плани не відміняються, а лише відкладаються на невідомий час)
Дякуємо за Ваші відео! Вони надзвичайні!🤩😍
Чому люди які люблять читати, такі красиві та естетичні😍❤️ і голос приємний такий
Дякую за відео! Колись давненько мене хтось намовив почитати "Вчення дона Хуана". Прочитані поки що тільки 2 (із 12). Свого часу скачала російсько. Мені дуже зайшли. В українському перекладі є перші 3 книги Карлоса Кастанеди. Там про людину, про шамана та пізнання себе і світу через наркотичні речовини, все це приправлено легким, доречним гумором. Чекаю, щоби всі 12 книг переклали.
Пам'ятаю, що "Місто" в школі був чи не єдиний твір, що сподобався, практично захопив. Та й в класі були обговорення більш жваві, ніж звичайно. Довго не могла піймати собі примірник, все зникав з продажу. Але теперь ось чекаю замовлення.
Дякую за відео, відпочиваю головою з вами. 🖤
Я теж його досі не придбала тільки тому, що він постійно в мене з-під носа зникає)
Для мене особливо Тигролови найбільше запамятались.Навіть хочу перечитати досі.
@@karasu3130 на "Тигроловів" не вистачило часу, але початок був крутий! Зараз ця книга перед очами на всіх сайтах і в електронці, і в аудіо, і в бумазі. Тож сподіваюся, вам випаде шанс перечитати.)
"Місто" Підмоглильного - у сердечко)
"Пані Боварі" теж дуже люблю, головна героїня там дійсно неприємна
Юхуу! Вдячна за 2 частину! З цікавістю переглядаю!
В мене на полицях чекає на проситання « Коротка історія майже всього на світі». Тепер візьмусь за неї раніше🤫
Тааак, вона крута! :3
Дякую за ваші відео! Дуже атмосферні і цікаві😍 Кожен раз виводять з нечитнуна! Дякую, що стараєтесь в такий важкий час
Дуже дякую 🥰
Дякую за нове відео 💪🏻💙💛
Класне відео, Ксеню, як завжди! Теж хочу собі ці дві книги Донни Тартт і ще твори Джорджа Орвелла «1984» і «Колгосп тварин», також книгу Ернеста Хемінгуея «Прощавай, зброє!»)))
Орвелл... Як так розумію, тепер вже Ірвін Уелш став Велш, а Герберт Уеллс знаний як Веллс? Зате ж Хемінгуей...
"Колгосп тварин", треба ж таке...
@@poco3929 до речі, цікаво, ще не дуже знаю як правильно писати прізвища цих письменників ☝️🤔
@@Yura1704 окрім транслітерації існує ще традиції вживання власних назв. По нових же правилах столиці заокеанських держав треба було б писати Уошингтон і Уеллінгтон.
@@Yura1704 писати звісно можеш як завгодно, просто дивуюсь як змінюються речі в світі поки я сиджу в своїй мушлі. Пам'ятаю колись вважав себе знавцем літератури, поки не виліз в нет і не дізнався, що існує якийсь Макс Фрай, який дуже популярний, а потім ще виявилося, що він ніякий і не Макс, і не Фрай, і взагалі не він, а вона. Так і не читав нічого з Фрая, судячи з відгуків немоє зовсім .
@@Yura1704 ну а "Колгосп тварин"звучить як корові сідло. Я розумію, що автор змальовував совок 30х, але все ж... Це чимось нагадує українську транслітерацію назв населених пунктів в місцях компактного проживання рускоязичних, особливо в Криму: Ізобільне, Ручї, Пруди, Красна Зорька, Совєтський, Научний... Oh noes, make me unseen it. Мілове в Луганській області, котре російською звалось Меловое, по ідеї треба було б переназвати як Крейдяне. Шось я розійшовся😐
Гіперіон - це відвал усього🤯Я взагалі не фанат фантастики, але цей Шедевр мене підкорив❤🔥100% купуйте перщі 2 книжки, я якраз другу читаю.
Так тішуся, що знайшла Вас 😍! Ви чудова! Із задоволенням дивлюся Ваші відео). Гіперіон це щось такееее масштабне, читаю вже 4 частину, там точно є про що подумати, після кожної частини треба усвідомити її ( принаймі такі мої враження), читається нелегко звісно, але мені подобається, хоча " Терор" мені теж дуже сподобався). " Пожежника" Джона Гілла теж читала, цікава тема там підіймається, варта уваги .
Дуже дякую! Та треба вже буде зайнятися справою і придбати хоча б першу частину Гіперіону, надто цікаво, що то він за один))
16:11 мене так розсмішило це "Все" 😆 Готовий мем. Дуже круте відео. Багато з моїми бажаннями збіглося. Зайшла на ОЛХ поглянути, що за божевільна ціна. 950 грн за Тартт - добре хоч не стояла.🙀
О, Підмогильного "місто" дуже класний роман. Я емоційно його прожила від початку і до кінця. Цю книгу, однозначно, перечитаю
Дякую за відео. Мені з дитинства "заборонено" заходити в книгарні, бо скупив би майже все. ))) Геймана люблю. Небудьде зайшла дуже, відрізняється і від АБ, і від ЗП. Колесо часу прочитав перші дві, передзамовив у січні третю і ось все чекаю. Колесо спочатку подивився серіал і захопив цей світ. Хоч відгуки геть різні, для мене цей світ - поєднання Дюни і Толкіна. Але написано дійсно дуууже повільно. Та все ж цікаво що ж там далі.
Оо, звучить як круте поєднання 🥰
@@KseniaKellerman поєднання ідей та елементів, це поєднання цікаве, але світ Дюни і світ ВП виписані все ж сильніше і краще, я досі не зустрів рівного їм.
Привіт! Я подивилася одне з твоїх попередніх відео і тепер розжилася на Бориса Віана: Шумовиння днів, Серцедер і Осень у Пекіні))) вони такі гарні! "Колесо часу" висить у "Захцянках" на Якабу разом Лавкрафтом і Нілом Гейманом. П"юзо читала ще у студентські роки, але також хочу в колекцію. "Щиголя" придбала, як тільки вийшов, а от з "Таємною історією" провтикала. Загалом плани на покупки настільки наполеонівські, що треба шукати ще одну роботу, суто щоб ЗП тратити тільки на книжки))))))
Колись спіймала П'юзо з рук і тепер фіг віддам! ) А Кізі да, прям жопанька, що його не видають в нас ((((
Так, ця серія в Фоліо прям як нерідна їм😂 і папір нормальний, і друк. Маятник складніший на порядок за Ім'я Рози )
Здивована 🤔 Дякую!))
не розумію, які питаннядо Фолио? Давно купую їх книжки, і все ок
@@FashionBeats1 вам весь список чи тільки основні пункти? ))))
@@AllaKomarova23 огласите весь список, пожалуйста 😬
@@FashionBeats1 поганий папір та друк, верстка та зшиття, переклад з російської, а не з оригіналів, відсутність роботи редактора та коректора, і до цього всього додається те, що вони викупають права на книги, друкують гівно, і це унеможливлює друк у інших видавництвах, які як мінімум використовують не туалетний папір для своїх книг
Книжку про майже все на світі бачила у бібліотеці у своєму місті. ❤
А я вже встигла її придбати ☺️
Привітик!🙂
Знову багато цікавого!🤗🤗🤗
Екранізація "Над зозуленим гніздом" гарна!🙂👍 До "Гіперіона" приглядався, але поки не знаю. Мабуть поступлюся.😉 "Пожежник" зацікавив.😃 Щодо "Одіссеї", ще й досі не наважуся її спробувати.🤔 Екранізація "Реквієм за мрією" просто чудова, важка і дуже актуальна. Про книгу українською теж не чув. Тепер хочу спробувати.🤗 За "Блискучий розум" також дякую! Тепер знаю, що сьогодні перегляну перед сном.🤗 "Риба всередині нас" зацікавила.😃 "Спокуту" теж треба переглянути.🙂
А те, що я б хотів придбати найблищим часом:
"451° за Фаренгейтом", "Сімміс", "Ачелерандо", "Реп'яхи", "Капітан смуток", "2084. Кінець світу", "Місто" Сімака.
А, "Історію землі" теж хотів і вона навіть в КСД на момент з'являлася, а наступного дня зникла.😲
Я от екранізацію "Над зозулиним гніздом" тільки з другого разу оцінила, бо вперше дивилася одразу після прочитання й тоді вона мені здалася і близько не такою глибокою, як книга. Але вдруге, коли деталі після прочитання підстерлися, зайшло навіть дуже))
@@KseniaKellerman воно так і є. Коли знайомий з оригіналом і враження ще не притерлися, екранізацію оцінюєш критичніше. А як ще не знайомий, дивишся легше.)
Дуже гарне відео! Я читаю десь п"ять років і по началу нагодила автора і всі його книги читала. А потім був ступор бо я всі книги моїх авторів прочла, а що далі читати не знала. Я не можу згадати як вийшла з такого ситуацій але зараз багато бажанок благодаря таким відео. Як починаю перераховувати свої бажанки мені стає страшно. Дякую!
Донна Тарт на олх досить часто з'являється, насправді. Я зберегла собі пошук і Щиголя придбала за 100 грн в хорошому стані буквально через кілька днів, Таємна історія зустрічалася рідше, але це реально)
З вашого списку читала Реквієм по мрії і це було ВРАЖАЮЧЕ. Це дуже глибоко і психологічно достовірно написана книга. Автор колишній наркоман, тому природу залежності, а особливо стан внутрішнього спустошення і відтермінування власного життя в книзі показано максимально переконливо. Після книги я ще глянула фільм і він чудово доповнив книгу. Тому що фільм я окремо бачила раніше і не могла повною мірою відчути всю драму і відчай, а після книги враження було як цеглиною по голові. Може здатися, що в наш час якось навіть смішно перейматися життям вигаданих персонажів-наркоманів, але я скажу, що під час війни відбувається дуже серйозна переоцінка цінностей. Життя - це найбільша цінність, але якщо пропалювати його, як це роблять герої Реквієму по мрії - то це справжня трагедія, адже таке життя ГІРШЕ смерті.
От саме через це Реквієм до моїх бажанок і потрапив. Люблю такі теми. Сподіваюсь, мені так само зайде)
Купувала і читала "Щиголь" роки два тому -- КСД тоді робив додатковий тираж, якраз вийшов у прокат фільм по цій книжці. Тому в цілому цих примірників більше ніж "Таємна історія" у якої, наскільки я знаю, додруків не було. В свій час "Таємну історію" придбати не встигла, однак вона все ще в моїх читацьких планах. Доречі, якраз вчора подивилась чудовий влог на цю книжку у однієї з ваших колег по українському буктюбу. А взагалі, мені здається, що творчість Д.Тартт вам сподобається, тож зичу удачі в пошуку її книжок!
Шукатиму! Мені теж здається, що має шанси мені сподобатись))
Ооо, Донна Тарт українською це ще той челендж. Я просто не встигаю оформлювати замовлення на неї на олх. Її забирають прямо з під носа. А про Ю Несбьо я взагалі мовчу, їх взагалі не бачу ніде
Несбьо - це з розряду "помріяти". Скільки не шукала, ніде з рук навіть не бачила. А Тарт якщо мені і трапляється, то по таким цінам, що я починаю вагатися, чи настільки воно мені треба)
О, "Над зозулиним гніздом" Кен Кізі - любов! Тепер теж дуже хочу знайти українською!
В тому році якось пощастило і купила на барахолці в фейсбуці Донну Тартт і Щиголя і Таємну історію 😎
За детективним циклом Джоан Роулінг про Корморана Страйка є ще серіал. Мені сподобався, там багато Лондона)
Скільки крутих книг!
Дуже подобались книги Несбьо в м'якій обкладинці, але вони були російською. Тому дальше точно не буду їх збирати. Теж напевно почну заново збирати цей цикл тепер серед українських видань.
На вихідних дочитала другу книгу з циклу "Колесо Часу". Як на мене, то вона набагато цікавіша за першу
З приводу Колесо часу, я ще від Азбуки купляв 5 книг(тепер навіть і не знаю що з ними робити), то там в циклі 14 книг+є ще одна книжка пріквел. Мені дуже сподобалася перша книжка, але особисто мені потрібно було багато часу щоб розкачатися в цій історії, тим більше можна сказати, що 1 частина це як величезна вступна глава всієї історії, тому вона не особо насичена подіями та активностями, більше йде акцент на світ та персонажів та їх взаємостосунки.
Ну от я таке люблю більше, ніж активності. Тож, може, спробую))
@@KseniaKellerman Обов'язково спробуйте, це надзвичайний цикл. Я прочитав чотири книги, нажаль на "общепанятнам", та потім побачив що розпачато видання українською, тепер буду перечитувати з самого початку. Так вони дуже детальні, але як на мене це не зовсім вода, це опис який створює ефект присутності. Я не прочитав ці книги, я подивився їх як кіно. Це неймовірні відчуття, ти розумієш що тебе попереду чекають події небаченого масштабу (14 томів!!!) і переживеш ти їх так наче сам подорожуватимеш на коні поруч з героями книги.
Брайсона читав, дуже круто і дуже не вистачає цьому виданню ілюстрацій, з ними текст набагато краще сприймався б. Не подумав би, що вона така рідкісна.
"Історія землі" зацікавила, треба б знайти.
Мене зараз будуть бити каменями, я все ж хочу зібрати весь цикл Резерфорда про міста. Брав раніше російські видання, бо українських не було. Якщо з'явиться українське видання, то візьму його. Зараз просто не можу взяти ніяке.
Ще цікавлять широкоформатні ілюстровані енциклопедії про різне. Такі видавали колись Ридерз Дайджест. Це моя мрія з дитинства. Колись брав на Петрівці таке, там же знайшов американське видання ілюстрованої енциклопедії олдтаймерів 50х 60х. Але на всі бажання не вистачає бабла. А потім на олх бачив ті ж самі видання РД, там були на порядок дорожче, ніж на Петрівці.
буквально кілька днів тому дочитала "Небудь-де", дуже зайшла, Гейман створив класний і доволі детальний альтернативний Лондон у відносно невеликому об"ємі, я б і від продовження не відмовилася))
детективи Джоан Роулінг одні з найкращих сучасних взагалі (а я детективів чималенько читаю), і якраз через те, що вона дуже гарно прописує персонажів, аж так, що остання книжка, в якій справа розслідується доволі повільно, геть не видається нудною чи затягнутою.
Донну Тартт дуже варто чекати і шукати, особливо, якщо подобається детальна розповідь і занурення в психологію персонажів (аж ніяк не ідеалізованих), єдине, що укр переклад "Щигля" часом завдавав мені майже фізичного болю. утім, покинути книжку все одно не могла, з часом навіть одруківки і кальки перестали відволікати. тепер шукаю англійською, щоб спробувати оригінальну манеру.
Всі говорять про жахливий переклад Тартт українською. Треба вчити англійську🙈
Дуже рекомендую прочитати одразу дві частини Гіперіон і Падіння Гіперіона, бо перша частина, то велика зав'язка 🥲 І чесно кажучи, я тепер не уявляю одну частину без другої) мабуть як той самий Володар перснів - перша частина то лише початок мандрів))
Повністю підтримую. Ці дві книги написані в різних жанрах. Собі придбав.
Дякую, матиму на увазі!
а 3 та 4 читали? Бо я зараз на другій, і сподіваюся, що наступні частини теж круті🙏
@@FashionBeats1 мені сподобалася вся тетралогія. Душевна та глибока фантастика. Тільки двічі я читав її російською. Зараз маю на меті перечитати Хроніки Амбера на мові, а потім тетралогію пісні Гіперіона.
Зараз читаю Бляшаний барабан, вже майже на половині. І досі не можу визначитись подобається мені книга чи ні. Не кидаю, бо в мене принцип не кидати книжок. Іноді книга кумедна, іноді відразлива. Багато деталей, як ти любиш)
Загалом це мій челендж на цей рік.
В Джоан Роулінг варто прочитати "Несподівану вакансію"!
Дякую вам за цікаве відео, ви прекрасна!❤️Мені подобається як пише Джо Гілл і я би рекомендувала вам, все ж таки прочитати книгу "Пожежник".
Дякую 🤗
Я теж довго не могла взятись за "Пожежника", але цієї осені таки дісталась до нього. Фінальний вердикт 6 із 10. Ніяка головна героїня. Після фактичної кульмінації ще 150 сторінок непотрібного тексту. Любовна лінія, яку автор впихнув шоббуло. Хоча були в книзі цікаві ідеї, тож інші твори Гілла почитала б. От днями отримала мальопись за його сценарієм "Кошичок із головами". Тут менше простору, щоб лити воду, тож сподіваюсь, що не розчаруюсь.
Чула про мальопис, але почала б з роману. Мабуть. Я тепер знов не знаю :D
"Колесо часу" неймовірно водянисте. Воїн повернув головою і вклав меча в піхви - минув абзац на 6 рядків. Я читала і прикидала, як би те саме могла сказати, використовуючи втричі менше слів.
Шаленого захвату цикл не викликає, але я його читала у перервах, поки чекала на наступні томи Меекхану (а він у серденьку)
От я таке люблю зазичай. Але залежить, як воно описано))
"На зарослих стежках" - автобіографічне ) точніше навіть прям документально щоденникове )))))
Ну мені ж тепер ще більше треба ))
Я обожнюю книги, в яких головний герой БІСИТЬ. От якраз мадам Боварі 100% мене дратувала так, шо аж хотілось кулаками махати 😂
Дві книги з циклу Несбьо виходили в КМ-Букс - "Жага" і "Ніж"
Бачила, але це аж 11 та 12 частини циклу(
Ооо, Дена Сіммонса теж хочу почитати)) Ой, а щодо української класики, то як про мене, вибираю не все 😅
"Колесо часу" крутецька, тобі зайде))
Ооо, "Таємна історія" 😏😏😏😏 тобі точно треба її прочитати
Ооо, "Смерть Артура" - вона така кайфова, чекає на поличці 😍
Я все хочу почитати Ю. Несбьо (саме цикл Гаррі Голе), але то книг немає в наявності, то я сумніваюся з якої почати. Тому я за порадою 😺 з чого почати?
Знайшла в ксд "Ніж", але чула, що найкраща книга то "Сніговик"
Перша - це "Нетопир", вона загалом слабенька, але мені здалася важливою в плані розуміння героя та його минулого. Друга - "Таргани" - мені зайшла дуже добре. А я сама зі "Сніговика" починала (вона сьома xD), і це був дуже непоганий трилер, я в кінці на стільці рівно сидіти не могла, такий був екшен. Але вбивцю вгадала сторінці на 50-й xD
Я б починала з початку, але там проблема в тому, що україньскою є точно перші чотири, а далі чи через одну, чи через дві xD
якщо не знайдете "Таємну історію", готова віддати свою, покреслену зеленим маркером. Просто ненавиджу її за недолугий переклад. Хочу пізніше знайти в оригіналі і перечитати без нервів. А собі дуже хочу всі книги видавництва "Компас" та "Війна як внутрішнє переживання" Ернста Юнгера.
Матиму на увазі, дякую. Хоча це одночасти антиреклама xD
"Пожежник" не виправдав мої очікування, 7/10. Читав від видавництва Inspiria. Дико не сподобалась його(пожежника) по типу "магія" виклику вогняного суммона (там так не написано, але мені здається це близько до того. Як ще описати якусь літаючу, вогняну "єбалу" яку він може створювати?). Очікував більш жорстку книгу і серйозніший підхід, а виявилось все досить в'яленько.
Якщо найближчим часом вважається - через місяць (ще з ковідної тисячі не все дочитав), то є на меті придбати "І будуть люди" і можливо "Чума" Камю.
ой, і "Похований велетень" зараз дуже доречний, і по стилю досить відрізняється від "Не відпускай мене", досить незвичайна книжка
Я бачила піратську версію електонки Червоногрудка)))))) Яка я погана
Десь з 15-ої хвилини перестали з'являтися обкладинки книг, про які йде мова.
На мій смак, Небудь-де, дуже слабка книга, вона розрахована більше на підлітків. Думаю вам не дуже сподобавється, максимум на один раз
А я от на її адресу завжди чула, що вона мало не найкраща в Геймана. Але те, що скоріш для підлітків, це чула))
@@KseniaKellerman я в Ґеймана тільки цю читала і Американські боги і про богів мені більше сподобалось, але це справа смаку, я не дуже люблю підліткову літературу, тож якщо ви все ж таки купите, цікаво буде вашу думку почути
@@Віталія-х1ю я підліткову не читаю, але в мене інколи буває настрій «Ніл Ґейман» 😅 Американських богів теж читала, вони мені не надто зайшли, але може то було на той момент. Я б їх за кілька років перечитала для порівняння))
@@KseniaKellerman це знаєте є такі топи авторів чи книг, які всім зайшли а ви не зрозуміли в чому прикол, це для мене такий автор) в мене буває настрій Стівен Кінг
@@Віталія-х1ю тааак 😅 я от не можу сказати, що прямо дуже люблю хоч одну книгу Ґеймана, але чомусь інколи тягне 🙈 настрій Стівен Кінг - це мій буденний настрій 😂
По хрещеному батьку. Зараз як раз серіал йде. Розповідае як его знімали. Як мафія на продюсеров наежала...
Цікавий формат! Чи й собі зняти про список бажанок🤔
Я б з задоволенням подивилася 😺
ІМХО. Довго запрягаєш
Говорите про ціни на книги, невже ви насправді не піратите? Чи за правилами Ютюбу вас заблокують, якщо ви зізнаєтесь у піратстві.
P.S. Покупаю книги тільки улюблених українських сучасників, в якості грошово вдячності, майже усі інші можно знайти безкоштовно.