Munkásroller| KuKirin M4 Elektromos Roller TESZT
Вставка
- Опубліковано 6 лют 2025
- ► Ha tetszik a roller, itt tudod megvásárolni:
bit.ly/3F45GTw
►25 eurós kuponkód: Rollercapa25
Ha magyaroeszágon szeretnéd megvásárolni:
berioelektromo...
Kupon: ROLLERCAPA (kuponhoz vagy megjegyzésbe kell beírni)
A KuKirin M4 egy városban munkába/iskolába bejárásra jól használható elektromos roller, amely erős 55km-es akkumulátor hatótávval rendelkezik.
► Elektromos Roller Magyarország csoport:
/ 695143658436386
► Tiktok: / roller_capa
► Zene: • Sport And Cars Energet...
► Ha valamilyen ügyben megkeresnél, akkor kérlek, erre az e-mail címre írj, köszönöm: jackasszoli24@gmail.com
Keresőszavak: KuKirin G2 MAX, Kugoo, Kugo kirin g2 pro, KuKirin M4 teszt, Ninebot, Ninebot bemutató, roller vásárlás, elektromos roller teszt, eleketromos roller vásárlás, elektromos roller 2023, teszt, roller tesztelés, elektromos roller, elektromos roller tesztelés, elektromos roller vásárlás, electric scooter, elektromos roller magyarország, Elektromos Roller Teszt, iscooter, kugoo kirin g2 max, kugoo, elektromos rollerek, kukiring elektromos roller, kugoo elektromos roller teszt, Kukirin M4,
#kukirinm4
#kukirin
A rollerhez tartozik ülés is, csak én nem tettem fel a teszt során!
Szia!Hol találom a rolleren a sorozatszámot?
pedig hasznos és biztonságos ilyen sebességnél kötelezőnek kéne lenni
@@Kiskinczi alul↓
Jól àll neki a piros! 😁😍 Klassz roller!
Igen, jól néz ki. 🙂
👍👍👍👍🙂❤️❤️❤️❤️
Üdv.
Neten írnak kugoo-t írnak kukirint, a kormány felirat is eltérő.
Tudom,hogy a cég az elvileg egy de az egyiknél pl 15ah írnak a kugoo-nál a kukirinnél meg 18ah most akkor melyik melyik? :) Illetve melyiket ajánlanád a g2 pro-t vagy az m4 pro-t?
Szia. Kugoo-Kirin összeolvadt és ebből lesz az új Kukirin név. Sok oldalon nincs frissítve a név vagy a fotó és azért becsapós, de elvileg már mindenhol a Kukirin M4 verziót árulják. Én amúgy G2 Pro rollert vennék, de ha fontosabb a hatótáv akkor M4 pro, haótávban jobb mint a G2 pro.
A videó alatti linkeken megtudod őket vásárolni akár külföldről a Kukirin oldaláról, akár belföldről a Berio webáruházból.
Van esetleg kuponod hozzá? Kukirin oldaláról rendelnék.
13eves gyereknek ez jo roller ? Kell rá biztosítás? Vagy jogosítvány?
Kell biztosítás, de nem olyan nagy tétel egy évre. 13 évesnek inkább gyengébb rollert vennék.
A roller nyomatéka beállítható a P beállítás menüben már elfelejtettem hogy melyik de szerintem megéri utána nézni!😉
Szia! Ilyen rollerem van, nem tudod esetleg melyik P beállítás állítja a nyomatékot? Én eddig csak a motor teljesítményét tudtam állítani (ezáltal lekorlátozni 25 km/h-ra)
Szia Rollercápa. Ha általad ajánlott honlapról rendelem meg ,amire nagy sansz van,akkor ha bármi műszaki,garanciális probléma van, akkor van e magyarországi szervízhálózata? Ha igen,akkor helyileg hol található?
Szia. Ha külföldről rendeled akkor csak a Kukirin tudja majd a garanciát intézni.
Ha Magyarországról rendeled akkor a Berio webáruházat javaslom. Oda a kuponom: ROLLERCAPA
berio.hu/spd/K04/Kugoo-KIRIN-M4-elektromos-roller
M4 pro hatotav kozepes fokozatban vajon hogy alakul?
A Pro akkumulátora nagyobb. Szerintem 50 km kihozható belőle, de attól is függ hány kg vagy.
@@rollercapa 97. Ezert is gondolkozok, mert nekem egy 40-45 km ert feltetlen kene tudnia, ket varos kozotti ingazashoz. De mondjuk egy 30as utazoval mennek vele. Tudnak most alkalmi vetelbe 100 kmert hasznalt m4 prot (95 ezrert) viszont az uj m4 pro plus ba asszem 21 amperes akksi van, geek buying on 196 ezerert.
Az index sípolás a pilótának szól, hogy ne felejtse úgy !
Jogos észrevétel👍🙂
Kukirin m4 em állandóan teljes töltöttséget jelez, mi okozhatja ezt?
Ha lemerül akkor is?
@@rollercapa azt még nem próbáltam, dolgozom rajta
Hello.most ehez a kukirinhoz kell jogositvány?
Nem kell rá jogosítvány.
@@rollercapaköszönöm.
@@PéterKiràly-o3e 👍🙂
Üdv.
Neten írnak kuugoo-t írnak kukirint a kormány felirat is eltérő.
Tudom,hogy a cég az elvileg egy de az egyiknél pl 15ah írnak a kuugoo-nál a kukirinnél meg 18ah most akkor melyik melyik? :)
Szia. Most már Kukirin néven forgalmazzák. Honnan rendelnéd, és hol láttad Kugoo felirattal?
Üdv...
Mennyi a megtehető távolság normál használat mellett?(2-esfokozat,80-90kg)
Ha nincs sok emelkedő akkor olyan 30 km kb ami reális. Ha jól rémlik én 35 km-et mentem.
@@rollercapa köszönöm..😃
@@sandorkatona4518 👍
G4 teszt videó mikor lessz?
Akarok mindenképpen csak szinte teljesen elfogytak az EU raktárakból!
Utcai hasznalatra max 10-20 kilómétert mennek vele 55 kg vagyok melyiket rollert vegyem meg m4 pro, g2 max, g2 pro?
G2 Max a legjobb a felsoroltak közül. Egyértelműen azt venném. A ROLLERCAPA kuponom használható mindenre. Ha küldöldről vennéd a kukirintól arra is van kuponom.
szia a cyber monster vagy jobb ? csak vélemény pro kontra köszike :)
Mindenképpen jobb a KuKirin márka minőségben.
köszi :)@@rollercapa
Kirin g2 pro hoz képest az m4 jobb? tudom kicsit naiv a kérdés de a kettö között vacilàlok , g2 pro teljesítménye jobb de m4 kényelmesebb meg strapabbnak tűnik és vagyok egy 90 kg 😅 köszi szepen
@@anna0212ful a g2 pro is strapabíró. Honnan akarod megvenni őket? Mindkettőre van kuponom külföldre és belföldre is.
@@rollercapa inkább belföld a garancia miatt de ha azt mondod nem gáz külfödröl mert lehet garizni az is jó😁de amúgy 500w m4 -g2pro 600w 90 kg vagyok szerinted is érdemes a 600w ?köszi szepen
Szia roller cápa! Az unokatesómnak szeretnék venni 500euro környékén egy rollert. 125-130 kg körül van az unokatesóm és hogy ez a roller milyen gyorsan menne alatta és hány kilométert? Köszönöm a választ és ha tudsz jobbat ajánlani azt megköszönöm! Szia!
Kukirin g2 pro vagy g2 max jobb lenne nekik a súlyuk miatt.
Szia @@rollercapa miért azok jobban bírják a sújt vagy mi mert az interneten az m4 150kg ig van a g2 /pro pedig 120 kg hogy hogy a g2 ajánlod ? Vagy talán ez nem.igaz g2 erősseb ? Teljessen ösze vagyok zavarva elöre is köszönöm a válaszodat
@@stojkasebastian8589 A váz bírja mindnél, de motorerő kell. G2 max 1000W a G2 Master 2000W.
11:50 Na ez az. Ebben 500watt van, G2Max-ban meg elvileg 1000watt. Mostmár mentél mindkettővel, ugye h nem érezni a G2Max-ot annyival erősebbnek? Végsebessége se olyan sokkal több, gyorsulni meg szinte biztos h nem gyorsul jobban. Akkor mire az 1000watt?
Azért a G2 Max érezhetően erősebb, de az is igaz, hogy nem annyira durván nagy a két Roller között a kontraszt.
50x13A=650W legalább van benne ez olyan átlag érték csak amit megadtak mert ha lemerül vagy gyengül egy hosszú úton mint ahogy tesztpadon matekozták ki akkor annyira jön ki a matek vagyis az átlag de feltöltve ez bizony lesz 54Vx18A ha 18Ah aksival nézzük vagyis 972Watt
A kormány küldő része lecsukható?
Igen, két oldalt lecsukható.
A ledet ki lehet kapcsolni?
Szerintem nem lehet. Ha a fényszóró felkapcsolásra kerül akkor a led is világít, ennek biztonsági/láthatósági okai lehetnek, sötétben jobban észre fognak venni az autósok.
miért villog ott alul a teljesítmény számláló??? az valami hiba????
Ez csak a kamera miatt van, a kamerán keresztül valamiért villog.
Kamerán keresztül rengeteg kijelző úgy tűnik hogy villog legyen az autóban vagy bárhol
azért villog, hogy ne felejtsd el visszakapcsolni