21+| Αρμόδιος Ρυθμιστής: ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | Παίξε υπεύθυνα

@vasiliszaxaropoulos8726 Місяць тому

👏👏👏👏👏

• @vaggeliskou7026
    @vaggeliskou7026 Місяць тому

Λέει ο Σαμαράς ότι οι υπόλοιπες μεγάλες στις θέσεις της Αγγλίας θα είχανε τελειώσει τα ματς από ημίχρονο … μια Πορτογαλία που με το ζόρι πέρασε στα πέναλτι από τη Σλοβενία μετά από ένα εντυπωσιακό 0-0 για 120 λεπτά και οι Γάλλοι έχουν φτάσει μέχρι τους 4 χωρίς να βάλουν κανονικό γκολ από open play… αλλά εντάξει ναι οκ το έχουν βρει όλοι τώρα ότι μόνο η Αγγλία δε μπορεί να παίξει και όλοι οι άλλοι κεντάνε
    Και ακούμε και για ένα βάθος της Ελβετίας στον πάγκο με Ζακαρια και Σακιρι 😂 ενώ οι Άγγλοι ναι μωρέ ποιον έχουν τον Bowen τελευταία αλλαγή που έβαλε μόνος του 20 γκολ με μια άθλια west Ham. Ok παιδιά εντάξει …