Przetrwaliśmy sztorm i gradobicie. Kto nas uratował? Prawda Siatki ocenia mecz z Brazylią

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 20 сер 2024

КОМЕНТАРІ • 101

• @AlexandraAndStuff
    @AlexandraAndStuff Місяць тому +45

Dla mnie to jest prawdziwa Prawda Siatki. Wszyscy w jednym miejscu, na gorąco (chociaż tu tak bardziej na chłodno ;p), najlepiej jeszcze jakieś fajne video zza kulis, a nie każdy na kamerce i gada nudy o statystykach.

@jerzyzajkowski5802 Місяць тому +7

Świetna rozmowa Pan Wojciech szacun niesamowity inteligentny gość pozdr Jerzyk 😊

• @domexazsskra1
      @domexazsskra1 Місяць тому +1

Niech zrobią numer Papie, zamkną go w dziupli i powiedzą, że ma raz skomentować sam jakiś mecz.

• @runnermcturtle5893
      @runnermcturtle5893 Місяць тому +1

Ale sie chlopakom dostalo za wygrany mecz. Ja mam tylko nadzieje, ze Janusz po takich ocenach dojdzie do siebie mentalnie przed igrzyskami. Przeciez Janusz, jakby chlopaki przegrali dwa sety a nie jeden, dostalby nie 3- tylko -3 !

• @jacek3438
    @jacek3438 Місяць тому +3

Taktyczny komentarz dla zasiegow, super robota panowie.

• @siuraj90
    @siuraj90 Місяць тому +30

Co ma jeszcze zrobić Piwko żeby jechać na IO? Chłopak nakrywa czapką Zatora w przyjęciu jak i w obronie, jego fantastyczne interwencje są widoczne w każdym meczu w którym gra a i tak mam przeczucie, że na 99% pojedzie Zator, który nawet darmowe piłki dogrywa mega płasko i bez odpowiedniej paraboli do rozgrywacza

• @magdam2433
      @magdam2433 Місяць тому +5

Zgadzam się w100% Zator ma swoje zalety ale mam wrażenie że dynamiczny bardziej jest Piwko i jakoś tak bardziej walecznie się prezentuje

• @andrzejlasek7927
      @andrzejlasek7927 Місяць тому +1

ma nie jechać.

• @mwypij
      @mwypij Місяць тому +1

Poczekać na swoje igrzyska 4 lata. To mocno specyficzny turniej jest niestety..😮

• @dorotafalkowska6082
      @dorotafalkowska6082 Місяць тому +2

ta, będzie czekał do końca kariery Zatorskiego …

• @rafaszulc6759
    @rafaszulc6759 Місяць тому +2

Sluchajcie dawno was nie ogladalem ale dzis was obejrzalem i bardzo fajnie sie was slucha!!!!!

@kasiakonopka Місяць тому +9

Pozdrawiam mojego ukochanego który przy mnie zaczął być fanem siatkówki i widzem prawdy siatki ❤️😗

• @gracjan5965
    @gracjan5965 Місяць тому +8

Na początku myślałem że siedzicie na przystanku autobusowym 😅🤣🤣🤣

• @Flanel_
    @Flanel_ Місяць тому +25

Zatorski nieruszalny jak Kubiak? gdzieś tak już było.

@andrzejlasek7927 Місяць тому +2

co chcesz od zatorskiego?

• @Chuyew
      @Chuyew Місяць тому +6

@@andrzejlasek7927 Zator ma jedne z najgorszych stat w przyjęciu w tym VNL. Takie porównanie
      Dannani 57% pozytywnego, 23% perfekcyjnego
      Popiwczak 61% pozytywnego, 29% perfekcyjnego
      Zatorski 43%% pozytywnego, 16% perfekcyjnego
      Leon 38% pozytywnego, 20% perfekcyjnego,

• @adriangaz2645
    @adriangaz2645 Місяць тому +10

Popiwczak na boisku o wiele wiecej daje niż Zatorski, obrony (czasem niemozliwe), przyjęcie, lepsza współpraca z Fornalem, wydaję się też że lepiej pokryje Leona i odciąży go troche w przyjęciu

• @KlaudiaPaczkowska-l5q
      @KlaudiaPaczkowska-l5q Місяць тому

Dokładnie tak. Piwko miał super sezon w PlusLidze i widać, że jest w formie. Niestety o tym samym nie można powiedzieć o Zatim. Poprzedni sezon zresztą też bez rewelacji w jego wykonaniu. Szkoda Piwka.

@dorotafalkowska6082 Місяць тому

zgadzam się w 100%. Nie wiem z czego wynika, to głupie uparcie się i postawienie na Zatiego

@maciejbobola Місяць тому +9

Odczuwam niedosyt Panowie - Diabeł dziś nikogo nie zwolnił.
    Poziom spada.

• @kopieckosciuszki76
    @kopieckosciuszki76 Місяць тому +5

Znajdź róznicę: Polska Holandia w nogę - przegrali ale zagrali dobrze, widać postępy. Polska Brazylia siatkówka mecz wygrany - trójki, może czwórki w ocenach :) Genialne!

• @romanswietlik9168
    @romanswietlik9168 Місяць тому +3

łapka w góre za efekty wizualne👍 popłakałem się ze śmiechu jak zobaczyłem😂🤣

• @Mikobas15
    @Mikobas15 Місяць тому +8

Weźmy też pod uwagę, że taką szóstką jak wczoraj oni w tym roku zagrali raz... Dajmy im trochę czasu a szczyt formy przyjdzie na IO :)

No, ale tez wezmy pod uwage, ze jakby chlopaki wygrali 5:0 a nie 3:1 to dostaliby lepsze oceny, no nie?

@domexazsskra1 Місяць тому +11

O! Internet Jerzego sprawny.

• @siuraj90
      @siuraj90 Місяць тому +2

Bo siedzą w hotelu w centrum Łodzi przy alei Mickiewicza, to nawet plus ma dobry zasięg :D

@domexazsskra1 Місяць тому +8

Koniecznie w nowej Awanturze o kasę kategoria siatkówka.

• @buickcentury76
    @buickcentury76 Місяць тому +2

Panowie kiedy podsumowanie VNL i dyskusja na temat IO na tydzień przed powołaniami ?

Bołądź pewniejszy w ataku.

Tez to zauwazylem. Zreszta Kurek zawodzi tez na najwazniejszych meczach, w zeszlym sezonie gdyby nie Kaczmarek, to bylaby kaszana ze hej. Szkoda, ze Grbic nie dal szansy Kwolkowi, bo Sliwka wpadla w kompot i jest bez foremki. Fornal jest najlepszy i wszechstronny, Leon swietny, ale niepewny na przyjeciach, moze jakby piwko wypil z Popiwczakiem to by czasem zatorow nie bylo.

• @adamhermanowski8428
    @adamhermanowski8428 Місяць тому +13

Trzymam kciuki za Piwko! Igrzyska to nie miejsce na pożegnania wielkich zawodników z przeszłości. Kuba jest po prostu lepszy na dzisiaj od Pawła

@adamhermanowski8428 Місяць тому +2

@@andrzejlasek7927 nic. Jest bardzo dobry, a wręcz celujący. Ale po pierwsze rozmowa jest o miejsce w najlepszej kadrze na świecie, a po drugie musi rywalizować z zawodnikiem minimalnie lepszym od siebie, do tego w szczycie formy, wieku i predyspozycji zdrowotnej. Zato jest świetny, ale mimo to za słaby

• @KonstantyKostekKosteckiKostka
    @KonstantyKostekKosteckiKostka Місяць тому +7

Zarówno Grbić jak i Heynen to świetni trenerzy, ale mają tą samą wadę - przywiązują się do nazwisk. W Tokio Vitala zgubiła ślepa miłość do będącego zupełnie bez formy Kubiaka. Oby Serb nie zapłacił utratą posady po igrzyskach przez swoją miłość do Kurka i Zatora.

@damianlis7607 Місяць тому +1

Oby tak nie było trochę się budzi gribic i chyba nie weźmie zupełnie bez formy Kaczmarka

@KonstantyKostekKosteckiKostka Місяць тому +1

@@damianlis7607 też mam taką nadzieję, wczorajszy mecz przyniósł na pewno sporo wniosków trenerowi.

• @lukaszaa9587
    @lukaszaa9587 Місяць тому +3

I oby plusy nie przysłoniły nam minusó😂

• @kamilromeokozlowski9788
    @kamilromeokozlowski9788 Місяць тому +1

Jerzy co ty sie czepiasz chłopakow!! Wygrali z wielka Brazylia nie z Estonia i gramy dalej

• @AnkaKalisz
    @AnkaKalisz Місяць тому +4

Jerzy co dokoksił łapę 😮😅

• @drno7358
    @drno7358 Місяць тому +5

To nie prawda że dach przeciekał zwłaszcza że prawie nie padało!!!

• @MrSirmisza
    @MrSirmisza Місяць тому +2

Zainwestujcie w koncu w mikrofony prosze!

• @olggg9740
    @olggg9740 Місяць тому +1

Witamy z powrotem

• @Inviaz
    @Inviaz Місяць тому +1

Janusz do porpawy. Kurek ciągłe pod piłką i musiał skracać rozbieg do piłki. Leon cały czas nie osiąga full zasięgu w ataku. Nie mozemy tak grać. Wydaje sie, że Lomacz jest w lepszej formie. Btw z 6 strefy coś zagraliśmy w ogóle w tym meczu ?

• @sum-olimpijczyk
    @sum-olimpijczyk Місяць тому +2

Co do oceny Kurka to warto zaznaczyć, że nie było go w ważnych momentach

• @mikaiceland7040
      @mikaiceland7040 Місяць тому

W pierwszych dwóch setach Kurek nie istniał , ani zagrywki , ani ataku , ani obrony - Bołądź w końcówce uratował drugiego seta...na 1:1 bo byłoby 0:2.

• @SuperPanpawel
    @SuperPanpawel Місяць тому +1

Brazylia jak Kuba - przegrali sami ze soba. Nie wytrzymuja mentalnie 5 setow. To w siatce latynoskiej zadna tajemnica . Komentatorzy podczas meczow Kuby wiedza o tym ale gdy komentuja Brazylie juz zapominaja o rozpadzie taktyki i zastoju bo ONI tak maja . To nie Polska wygrala ale Brazylia przegrala same ze soba . Mnie to nie przeszkadza. Wagner przygotowywal swoja druzyne na 5 setowe mecze - i tym wygral zloto i mistrzostwo.

@AnkaKalisz Місяць тому +6

Czyli co...jako 13-ty pojedzie Olek? W razie W zastąpi przyjęcie, libero, nawet atak.

@renowator16 Місяць тому +1

Dobra analiza. Janusz słabo sypał. Za blisko siadki, i nie w tempo.

@ukaszMakowka-me8iv Місяць тому +1

Niestety Polscy siatkarze mają taką przypadłość mentalną że zbyt długa praca z tym samym trenerem powoduje wypalenie, po zmianie trenera następuje sukces np. na MŚ i euforia a następnie odpadamy w ćwierćfinale IO. Tak było w Tokio, Rio, Londynie, Pekinie i tak niestety będzie w Paryżu. Po Paryżu znowu będzie zmiana trenera i sukces w kolejnych MŚ i schemat się powtórzy.

• @MIKOAJ-uh3xy
      @MIKOAJ-uh3xy Місяць тому

Aha ty już wiesz co będzie w paryżu? To co twoim zdaniem trzeba zrobić żeby pezywieźć medal z igrzysk?

*przywieźć

@ukaszMakowka-me8iv Місяць тому

@@MIKOAJ-uh3xy Heynen powołał Kubiaka z kontuzją i bez formy i jeszcze wstawił go do wyjściowego składu to był sabotaż. Jak to się skończyło w Tokio wszyscy wiemy. Grbić odstawił na boczny tor Bednorza, powołał swoich synków z Zaksy (Śliwka, Semeniuk, Kaczmarek) którzy są kompletnie bez formy, dlaczego? Dlatego bo zbyt długo pracuje z kadrą i prywatne relacje z tymi trzema siatkażami wpływają na jego bezstronność podczas wyboru składu na igrzyska. Mam nadzieje że Leon, Kurek i Fornal wytrzymają i zdobędą złoto bo jeśli nie to moja teoria stanie się faktem a tego bym nie chcał.

Semeniuk bez formy? Chłopie on cały sezon klubowy był w gazie zrezygnowanie z niego to byłby sabotaż. Jeszcze rok temu można byłoby się zastanawiać czy go brać po słabszym sezonie w Perugii ale w tym? Bez sensu.

@@MIKOAJ-uh3xy Czyli Twoim zdaniem na mecz z Brazylią w Paryżu wyjdziemy składem: Śliwka, Semeniuk na przyjęciu i Kaczmarek na ataku bo ma świetny blok i dobrze broni?😂😂😂

@jerzyzajkowski5802 Місяць тому +1

A tak post factum myślę że piwko a nie zator mimo szacunku i zasług byłby lepszym wyborem ale to ból głowy Nikoli pa Jerzyk z lotniska 😅

@jeremijarema5917 Місяць тому +1

Co za zgredy.. biadolenie nad wygranym 3-1 meczem z Brazylią o półfinał.. no co za żenada i noty -3 czy 3+ dla zawodników za wygrany mecz.. panowie weźcie gumowy młotek i wiecie co zrobić

• @atrax5825
    @atrax5825 Місяць тому +2

Diabel co ty gadasz glupoty ze nie bylo kiedy Kurka zmienic? Ok w drugim secie wyszedl 4/6 ale kiedy? Przeciez Kurka w 2 secie nie bylo prawie do 20 punktu. Dopiero podwojna zmiana miala wejsc to zaczal grac. Byla nawet sytuacja w 2 secie ze potrojny blok skakal do Leona bo my prawego skrzydla nie mielismy. Kurek byl do zmiany juz nawet w 1 secie, nie zapominajmy ze siatkowka to nie tylko atak, a Kurek nie broni i slabo podbijal drugie pilki. Nie wiem czemu nawet podwojnej nie bylo w 1. Grbic reagowal za pozno. Przy 2:0 mogloby byc juz po meczu.

• @PrawdaSiatki
      @PrawdaSiatki  Місяць тому +3

No to jak gral po 20. punkcie, to idealnie - wygralismy dzieki niemu 🤔

@atrax5825 Місяць тому +1

@@PrawdaSiatki Pelna zgoda Kurek zostal i z minuty na minute gral coraz lepiej. Ale jesli grasz poltora seta w zasadzie bez atakujacego to mozna oczekiwac zmiany.

• @Chuyew

@@atrax5825 I tak i nie. Sporo z tych nieskończonych ataków było po stronie Janusza. Nawet jak raz wystawił na pojedynczy blok to wystawa była tak fatalna, że Kurek nie miał z czego uderzyć.

• @dujson
    @dujson Місяць тому +1

Sorry Lepka, ale jesteś czesto zbyt formalny i taki sztywny w prowadzeniu prawdy siatki... Jurek ma trochę luzu jak ziomek facet z którym pije się piwo i omawia właśnie zakonczonh mecz

😂 Przeciez caly czas mowie: wiecej Jurka