ADOM a ZÉT! #3 👩‍💼 Diploma vagy szakma?

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 16 гру 2024
  • Hamarosan elkezdődnek a középiskolai felvételik és ezt követően februárban a felsőoktatási továbbtanulásra is elindul a jelentkezés. Sok családban ez az időszak konfliktusokkal és vitákkal jár, aminek a hátterében gyakran az áll, hogy a különböző generációk másképp gondolkodnak a diploma és a továbbtanulás fontosságáról.
    Mi az egyetem szerepe a 21. században? Hogyan lehet jól és eredményesen oktatni a fiatal generációt? Milyen típusú tudásra lesz szükség a következő években? Ezekről a kérdésekről beszélgettünk dr. Tóth Ágnessel, a Budapesti Metropolitan Egyetem korábbi elnök-vezérigazgatójával.
    Építsünk hidat a generációs szakadék fölé! Műsor azoknak, akik szeretnék jobban megérteni és megismerni a Z generációt. Célunk, hogy ismeretet, háttér információt adjunk a mai fiatalok - a Z generáció működéséhez, jövőképének, félelmeiknek, nehézségeiknek megismeréséhez. Segítünk abban, hogy nyitottabban kezeljük a generációs feszültségekből, értékkonfliktusokból fakadó nehézségeket. Kapaszkodókat ad ahhoz, hogy szülőként is felkészültebben tudjuk venni a fiatal generáció nevelési kihívásait.
    --
    Ha tudja és szeretné küldetésünket támogatni, adományát hálásan megköszönjük!
    🤍▶️ play.paxtv.hu/...
    Honlap ▶️ www.paxtv.hu
    UA-cam ▶️ / paxtvbudapest
    TikTok ▶️ / pax.tv6
    Facebook ▶️ / paxtv
    Instagram ▶️ / paxtvbudapest
    X ▶️ / paxtelevizio
    Copyright © PAX Televízió Zrt. Minden jog fenntartva!

КОМЕНТАРІ • 1

  • @feherhermelin
    @feherhermelin 11 місяців тому

    Feltehetõen a nagyon nagy kreativitást igénylô mesterséges inteligenciát értô emberek kevesen lesznek, akkor mit fognak csinálni a tõmegek, akik ebben alulmaradnak?