Привіт з Чернівців. Дякую за відео, та за Вашу роботу😊 Знаєте я вже років 10 цікавлюся культурою США і дуже давно спостерігаю за нашими блогерами. І от в мене кожного разу виникає питання теж, чому б у нас не зробили програму фуд банків. Наприклад я б з задоволенням кожного місяця віддавала б 1000 грн на те щоб закуповували продукти для наших пенсіонерів. Не потрібно для всіх а хоча б для пенсіонерів і одиноких матерів. Надіємось що колись і до нас це дійде
У нас так не получится.У нас гуманитарку растягивают по родственникам и знакомым.Вначале войны мама позвонила в какую то организацию которая этим занимается и попросила помощь.Так ей там высказали мол вас много а пайков мало.Потом все таки принесли какую то фигню в виде овсянки,перловки и тд.Хотя тогда я знаю рассказывали сколько хороших продуктов расходилось по рукам родственников и знакомых тех кто этим занимался.Так что бесплатные продукты это изначально не к нам.Даже если их не начнут продавать,то они уж точно не попадут к пенсионерам и нуждающимся.
Херсон вітає!! Фуд банки у нас один раз на 5 років, коли всілякі ПОКИДЬКИ роздають гречку і таке інше перед виборами!!! Наступний раз знову через 5 років!І люди беруть і голосують за них! Тому так і живемо.
@@olgamoukoed7616 наша влада про- російська, тому робить шкоду українцям. А допомогати людям можливо індивідуально, вибрати сім'ю чи людину і підтримувати. Я не дуже довіряю фондами, які невідомі, тому підтримую самостійно.
14:46 -- в Україні такого вже немає. На загал ніхто не розповідає про дітей, все в телефонному режимі приватно. Збори проводяться з загальних питань--успішність класу в цілому, доведення певної інформації до батьків (наприклад, як користуватися електронним журналом, режим роботи школи під час повітряних тривог, річний графік навчання), ну і звісно ....😅 допомога з ремонтом навчального приміщення😅--це поки нікуди не поділося! ("отвічаю" як вчитель😅😅😅)
@@olesya.goncharenko , пакувати дуже легко : все, що найважче (цукор, крупи, консерви, банки, пляшки), ставиться на низ ; те, що крихке : булочки - зверху.
У нас історія з фудбанками не спрацювала би вже на моменті закупівель цих продуктів державою. Це були би яйця по 17грн і тд. Нажаль так сумно від цього((
Зазвичай у фудбанки здають продукти великі магазини. Частіше те, що близько до строку придатності вже. Для магазинів це списання з податків, ну і просто шанс ці продукти не просто викинути. То ж тут не про закупівлі. Це от замість того, щоб пенсіонери пірнали у смітники за Сільпо, магазин має вчасно здати продукти на соц. допомогу якусь (яку вже теж доведеться не вкрасти і не перепродати прострочені продукти потім за гроші).
Олеся, Вы молоды, и в силу возраста не заметили еще один момент. Мне за 50, и работу в Украине мне найти практически невозможно в этом возрасте. Здесь в США - было бы желание, работы для меня достаточно, и это очень здорово!
Можна спитати, що це за роботи і чи легко їх знайти? І чи модна прожити одній на ту зарплатню? Мені 58, і я дуже хочу в Штати, але вік зупиняє - боюсь жити ще в більших злиднях, ніж тут.
29:49--ні не можуть, бо потрібно щоб їх всеодно хтось оплачував, а хто готовий платити--держава, спонсори, міценати, бізнес??? У нас люди самі на дрони збирають, а Ви кажите про таку "дрібницю", food bank...Не на часі😅!!! Сподобалося про правила дорожнього руху, увагу до дитини в школі, посилки. Але....поки в нас зарплатня не на належному рівні, все-то держава бідкається як найменьше заплатити робітнику, то нічого з того працювати не буде--дешеве хорошим не буває, як платять, так і працюють.
Вітаю з Києва. Стосовно фуд банків, менталітета і різних верств населення. Колись в час розпалу COVID, одна громадська організація робила продуктові набори які потім розвозила до людей які мали в цьому потребу. Так були випадки, коли набор привозили за адресою, а там вибачте трьохповерховий приватний будинок. ТОбто все залежіть від виховання і самосвідомості.
Олесю, дякую за таке інформативне відео! В школах, в нашій принаймні, обговорюються з усіма лише організаційні питання, про дітей пишуть особисто батькам, за потреби. В державних лікарнях також багато змін, лікарі стали привітніші і якісь людяніші. Про фудбанк було б цікаво подивитись.
дякую вам) це чудово, що є зміни на краще) хочеться вірити, що це буде в усіх сферах) З фудбанком досить складно((( треба отримати дозвіл на зйомку, а я ж не журналіст(((
27:42 В Україні візьмуть із FoodBank і понесуть продавати. Особисто бачив в продажу товари з написом допомога/не для продажу. І ці товари ми з колегами далекобійниками завозили з Європи як гуманіторну допомогу, бузеоштовну, а ротім застрічали в продажу і на ринку і в приватних невеличких магазинах. Знаю випадки коли і в Польщі зі складів гуманітарку поляки тягали і продавали.
Хороший випуск Думаю що треба концентруватися на тому, щоби пенсіонери жили отримуючи втричі (як мінімум) більші кошти, тоді фудбанки будуть обслуговувати людей, які тимчасово опинилися в скрутному положенні, а не тих, кому їжа потрібна постійно Бо якщо зараз ввести фудбанки для всіх, то вони будуть обслуговувати саме мільйони пенсіонерів, яких країна довела до стану жебраків -не може виживати людина отримуючи 3000 грн пенсії. Змінимо політику на американську «все для людей» - і заживемо достойно. Не змінимо - залишиться масовим стереотип «не заберу я - заберуть цигани»
Ещё один очень не приятный момент, это отсутствие инфраструктуры рядом, до ближайшего магазина расстояние может быть 5-10км, а общественного транспорта может не быть, да и погулять в районах особо негде, обязательно надо куда то далеко ездить
а в українських селах дуже розвинена інфраструктура? Україна це ж не тільки Київ чи Львів. В Павлограді (це місто зі 100 тисяч населення) в деяких районах доріг немає і до найближчого магазину теж 3-4км, автобус раз на годину ходить, а купити авто набагато складгіше, ніж в США. І так, де там гуляти я теж не знаю
@@olesya.goncharenko Так в США такая же ситуация не только в совсем маленьких городах или отдаленных сёлах. В больших городах за предалами даунтаунов примерно также, там в основном идёт частный сектор, и город больше напоминает большое село, исключением являются разве что Нью-Йорк и Чикаго, где плотность населения выше, есть магазины на первых этажах и общественный транспорт развит очень даже хорошо
@@quality2256 я не Нью-Йорку, і не в Чикаго, і навіть не в даунтаун Сієтла, мені є де прогулятися, є поруч з домом магазини тощо) тому не треба все узагальнювати
У нас тут в Вашингтоні на Іст Сайді (Bellevue, Redmond, Kirkland) і в Сієтлі все не дуже погано, я знаю багато людей, хто відмовляється від авто свідомо, хоча справа не в грошах, просто такі вподобання. Але, звісно, у віддалених містах, де менше офісної роботи, висоток та торгових центрів, з транспортом і тротуарами гірше. Наскільки чула, в штатах типу Техасу теж не дуже з цим, відстані великі, а добратися ніяк окрім машини.
@@quality2256Да , в НЙ общественный транспорт развит хорошо. Но без машины все равно очень тяжело и не комфортно. А в тех магазинах, « на первых этажах», Вы вряд ли будете регулярно закупать продукты.
Олесю дякую! Дуже позитивно подаєте інформацію, а зараз вже і можу підтвердити, що Ваш досвід відображає і мій досвід у іншому штаті на 100% Маю досвід отримання прав в Україні та тут, як кажуть у нас в Одесі це «дві великі різниці» Відношення до дітей, дороги, сервіс, дружність, простота - все для людей. Їжа. Теж згодна. Традиційно американська, як для моєї родини, не смачна. Але нам все одно смачно, бо вибір продуктів без перебільшення космічний і це тільки Ваш вибір - буде Вам смачно чи ні. Я вже мовчу про споживчий кошик, якщо порівняти його з українським. Ми харчуємося тим, що готуємо самі. І це набагато дешевше та різноманітніше, чим це було в Україні. Витрати на їжу наразі займають одну з останніх сходинок в сімейному бюджеті. Доречі, ходячі по вулицях я розумію на що йдуть податки. Звісно є й речі, які змушують напружуватися через те, що доводиться змінюватися та звикати до нового ритму та звичок. Але багато з цих недоліків ведуть до дорослішання та самоорганізації. А які не мають таких наслідків, що ж - ідеальних місць не буває. Ще раз дякую Вам за чесний та позитивний контент та бажаю Вам успіхів 😊❤
До речі, я з дитиною скільки ходжу по нашим державним лікарням - дуже здивований. Так, звичайно, не все так круто як в Штатах, але вже немає того відношення "чого прийшли, вдягніть бахіли" - більшість лікарів дуже гарно відноситься. Навіть стоматолог в державній виявився кращий ніж в приватній! Дитина взагалі без проблем до нього йде!
21:08--кожного року проходжу комісію .... в приватній лікарні за гроші. Безкоштовна комісія (яку оплачує управління освіти), з їхніми чергами по півтори-дві години, кислими мордами, феєричною неповагою до клієнта, хай іде .... У приватній лікарні дивуються, чому проходжу у них та плачу певні кошти, коли можна безкоштовно за місцем проживання!!! На що завжди відповідаю: "Навіть не питайте."
Супер підсвічуваний знак у плані безпеки пішохода виправдовує хіба що те, що він починає так привертати до себе увагу тільки, коли хтось натискає кнопку тобто збирається перейти... та й то таке.... ) Набагато важливіше, коли максимально підсвіченим є пішохід на переході ))
Олеся, я зараз проживаю в Києві, як і раніше, в мене на приклад досвід з лікарями тільки позитивний, якщо це звісно приватна клініка, в державних все далеко не так!
Привіт. В мене змішані відчуття від відео. З одного боку, я розумію відчуття і сприйняття ваше, але мені здається, що більшість з того що аи кажете про Україну застаріле. Наприклад, лікарі.. теж всі ввічливі, теж гінеколог все коментує... дивно. Першу дитину народила закордоном, то скажу, що в Україні народжувала набагато краще. Знайома нарооджувала 1 в США, другу вУкраїні, такої ж думки. В магазинах - чудові касири, продавці (без посмішки , коли настрій не позаоляє, але ЗАВЖДИ привітні). Про банки- блокування рахунків у разі взлому відбувається одним кліком, в тому числі і в П. Вчителі в школі взагалі окремі герої: завжди дивують, підтримують. Фудбанків не бачила в моєму місті, але є одяг, котрий можна брати безкоштовно і безкоштовні обіди від кількох організацій теж. Курєрів теж привчаю залишати посилку під дверима, хоч вони іноді перепитують чи я не боюся що вкрадуть. Ні разу не пропала посилка.
Згодна з вами, наша країна змінюється і швидко,до сфери обслуговування взагалі питань немає!)навіть у поліклініках,стали всі привітні,спокійні,навідміну від спогадів дитинства
ну так Україна це помийка і концтабірр. Ви просто на це очі заплющуєте і живете в рожевих окулярах. Підождіть післявоенного часу коли 15к грн зп в києві буде вважатися топ зарплатнею.
Я рада, що вам все подобається, та не треба перекручувати мої слова. Давайте по факту: на якій секунді конкретно я сказала «яка погана Україна»??? Точно, ні на якій))) я показала, що хорошого є в США, і було б класно зробити так само в Україні. Є різниця???
@@olesya.goncharenko Назва відео "Чому в Україні такого немає"? Виходить, наче в Україні немає нормальних, доброзичливих лікарів, які можуть принаймні постукати в двері (в Укр це ви стукаєте до них, а не навпаки) і елементарно бути привітними і посміхнутись. Серйозно?😂 Якщо вам ніколи такі люди не траплялись, то вам можна лише поспівчувати. Це я без сарказму кажу. А зі всім іншим я згідна, особливо про знак Stop all way
Дуже цікаве відео. Але щодо школи- не порівнюйте зі своїм дитинством), у нас вже теж оцінки не оголошують перед класом, а індивідуально, на батьківських зборах говорять про загальні питання. У нас у школі є тиждень в кінці кожного семестру, коли ти можеш записатися до будь-якого вчителя, щоб обговорити проблеми або успіхи саме твоєї дитини. Щодо лікарів та вчителів, все залежить від самої людини. Дивно чути, що у Вас саме такий не дуже позитивний досвід спілкування з лікарями у Києві, як киянка, здивована.
Олеся, дякую за відео, стосовно дорожнього руху, я можу порівнювати дороги у Шотландії і вони дуже відрізняться і від Америки і від України, практично немає пешохідних перходів, (у вашому відео чоловіку було важко передвигатися, але авто рухалось на зелене (для авто світло)), дороги дуже вузьки, велодоріжок практично не має і іноді велосипедисти їздять і по швідкисним трасам. Дуже странно. А стосовно приорітетів, це залежить скільки машин на перехресті, якщо багато, то краще б були правила, тому що в Британії також не має приоритетів, тому у ніх практично всі перехрестя кругові, або з світлофорами
Вітаю. Про школи , не всі школи, навіть мало таких шкіл які купують канцелярію. Багато шкіл мають шкільну форму Про діток легко одягнених: роблять різні прививки, а також кожен рік прививки від простуди, а мами які не легковажні до своїх дітей звичайно нормально одягають своїх дітей
Щеплень від застуди не існує. Є щеплення від грипу, але воне не обов'язкове для школи. Так, в США діти не закутані та не бояться холодних напієв з льодом чи сквозняків.
16 років тому коли я проходила інтерв'ю після коледжу, мене спитали, чи моя англійська гарна для цієї роботи. Я відповіла так, це мене образило, і коли вони подзвонили з пропозицією, я відхилила. І знайшла іншу, де про мою англійську мене не питали. Авжеж моя мова була гуд для коледжу медсестер. То так є, де з за акценту можуть відхилити наєм на роботу. Це рідко, але є.
Як завжди пізнавально! Олесю, дуже цікаво, скільки коштує медична страховка і як буди у той час поки ти безробітний в США і не маєш особливо грошей, але треба сходити до лікаря. Чи є якесь державне медстрахування?
Все зрозуміло... але чьому всі блогери забувають, що в Україні війна, чому біженці просто мовчать, і забувають про це, що в нас інші труднощі... а коли потрапляєшь у чат біженців, то диву даєшся, скільки з них бояться, що війна закінчиться, і виплати припинять... а поряд с ціми побоюваннями цілі спори про те, де краще туснуть... так і живемо.
хамство і недотримання законів з'явилися 2 роки тому??? при чому тут "забувають, що війна"? ви ок взагалі таке говорити? ви зараз пишете про якісь чати біженців? по-перше, яке це має відношення до мого відео? по-друге, ну ви ж самі в тих чатах є. самі ж на виплати живете чи жили, то чому вам можна а іншим ні? дивна логіка якась
@@olesya.goncharenko я в лікарні, після пораненя. Як і тисячі. І лікарів не висточає, і багато хто тут - працють не тільки за шроші. Не все в Україні на стяльки погано. Саме погане те, що мало хто хоче щось робити. Зробіть щось доя України. В США теж не завжди так було, просто ви приїхали на все готове, а ми намагаємось щост тут побудувати.
@@olesya.goncharenkoреально неприємно дивитись, як ви порівнюєте Америку, одну з найбагатших країн світу та Україну.. В мене є знайомий, який 20 років живе в Америці, має амер. паспорт , гарно заробляє, допомагає донатами і мріє повернутись жити в Україну (він з Чернівців) коли закінчиться війна. Це все що треба знати про любов до країни, вона або є або її немає 🤷♀️
@@RimmdpДякую вам за захист! І ви не зовсім праві. Багато хто хоче допомагати, але боїться шахраїв. І я не знаю, як допомогти так, щоб моя допомога дійшла саме до воїнів. Над цим саме вам треба попрацювати. Якісь прямі зв'язки зі звітами, адресна допомога рідних і співчуваючих... не знаю, може, вам видніше, як це зробити. І щоб допомога надходила туди, де вона найпотрібніша, а не до тилових пацюків, які й так непогано живуть.
24:38 ми як їздили на Різдвяні свята до Швеції з бабусею то вона всім нам казала як так можна дитина 7 років гола в грудні а мама закуталась та де в нас таке є)) хоча через це наших видно за кілометр діти завжди як ведмеді закутані в сто шапок і колгот а літом наші 20-35 років завжди ходять в джинсах з рюкзаком на дві лямки одітим і білі кросівки ідеально почищені бо коли Європейці ходять в білих кросівках то тяжко сказати що вони білі
Здрастуйте Олесю. Дякую вам за вашу працю і дуже змістовні професіональні відео! Слухаємо з задоволенням! Ми живемо у передмісті Клівленда Огайо вже 30 років, виїхали з Луцька. Постійно допомагаємо родичам і знайомим на Україні. Вибачте за довгий коментар, але маю до вас запитання. Зараз збираємо посилки для моєї племінниці у Київ. Вона має народжувати свою першу донечку. (На жаль, перша її дитинка померла ще не народившись, бо пройшли через жахіття коли розпочалася війна, були оточені росіянами на дачі своїх друзів у передмісті Києва)… До цього часу ми їм висилали гроші. Але зараз коли висилаємо посилки, хочу положити деякі продукти, бо племінниця сказала що хтось її угощав продуктами з Америки так як печиво, цукерки, консерви, і їй дуже все сподобалося. Олесю, так як ви недавно з Києва, що ви рекомендуєте купити їм з продуктів? Я знаю що там зараз, ніби, все є, але чим їх можна здивувати? Ви знаєте краще. Напишіть, будь-ласка, якщо маєте хвильку, буду дуже вдячна. Речей для «бейбі» ми накупили вже багато дуже гарних. Дуже вам дякую! Ваша підписчиця Надія.
Надія, приємно познайомитись) Так, здивувати чимось вкрай важко) Я батькам висилаю в основному з костко: сушений манго, манго в шоколаді, велику нутеллу, великий m&m’s, печиво Oreo з мʼятним смаком, Reese’s. Це те що точно не зіпсується) і смачно))
На рахунок медицини ну взагалі не погоджуюсь. В Україні є купа приватних клінік де з вас пилинки здувають. В США медицина це просто шалений бізнес і на пацієнтів насправді наплювати.
Мені не треба, щоб пилинки здували, який примітив! Мені треба точний діагноз і адекватне лікування. А не знизування плечима "ви в межах вікової норми" І не проплачене посилання в "саме ту аптеку", не призначення ліків, за які лікарі отримають бабло. Не знаю, які лікарі в Штатах, але чомусь саме туди їдуть лікуватися, а не в Україну, де невігласи із купленими дипломами здувають пилинки.
@@InnaEmte2020 я б сказала, що все дуже залежить від місця проживання. Якщо говорити про маленькі міста чи села, там з лікарнями/лікарями взагалі біда (я говорю про більшість, а не про виключення). У великих же містах з цим набагато краще, адже як мінімум є вибір. Говорячи про власний досвід та досвід друзів, проживаючи у великому місті ми часто зіштовхнулася з хамством та навіть халатністю переважно у державних клініках + там відкрито просили кошти «для покращення умов спілкування/перебування». ЗП лікарів тут маленькі і у кабінетах дивляться на тебе з посилом «о боже, ще одна приперлася. коли я вже піду додому». З хорошим же відношенням ми зіштовхнувся переважно у приватних клініках (хоча я 1 раз мала проблеми з настроєм лікаря, до якої була записана). Тут і ЗП вища, і на скарги принаймні реагують (зі слів людини, яка працює у такій лікарні). Якщо ж говорити про села (населення 10 тис), то моєму дідусю нікому було поставити крапельницю, бо це вміла добре робити лише 1 медсестра, як переїхала до міста, а лікарі були віку дідуся і просто боялися не потрапити у вену. Лікарня, куди ми звернулися обслуговувала ще кілька сел навколо 🤷🏻♀️
@@jasmine_tea_ Так я про велике місто розказала, в селах немає приватних клінік. А моя розповідь це мій досвід саме у часників. Всі дуже люб'язні, чисто, небідно, але й причину моєї раптової гіпертонії ніхто навіть шукати не збирався, не те що знайти. Це теж бізнес, як і в Америці. Тому не бачу сенсу ні порівнювати, ні, тим більше, хвалити.
Не збираюсь в Америку, хочу повернутись жити в Україну, але з задоволенням дивлюсь чарівну Олесю україночку. Щиро вірю що після перемоги українці виберуть у владу патріотів які будуть піклуватись про простих людей. Слава нації, скорішої Перемоги! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Розкажи про ціни та обслуговування в стоматології,розкажи ,що в Америці зовсім немає декрету ,ні до пологів ,ані після....Це як???? А ось так!!! Що ціни останні півроку теж зростають шаленно!!!!
Что касаемо моего опыта и ваших пунктов , я в Киеве не знаю как но в Харькове : касаемо банков у почти каждого даже не вип клиента а с картой голд ( 20 грн в месяц) есть свой банкир и когда у меня на карточке начали пропадать ( по моей ошибке) деньги , я позвонил банкиру и сказал блочим карту она сразу за 20 сек это сделала , тоже самое можно было через 3700 приват банк. Сами приложения тот же приват24 просто мега удобное и многофункциональное. Касаемо медицины : в гос клиниках именно так как вы описываете ( повезло если здоровым вышел) было 3 случая у разных специалистов это ужасс. Но частные и врачи в них это просто супер честь им и хвала! На счет футбанков считаю что у нас такого никогда не будет ибо у 80% населения менталитет СОВОК и чтобы его искоренить я даже не представляю что должно произойти 🤷♂️ Касаемо посылок история та же! Касаемо остального полностью со всем согласен 👍
Доброго дня😊. Подивився Ваш репортаж від і до кінця. Дякую за змістовний та попунктовий розбір. Скажіть будь-ласка в якому штаті Ви живете? І якщо у Вас є інфа про вогнепальну зброю в школах та вишах. Я маю можливість виїхати в Штати на роботу, але донька не хоче. Каже, що там в школах стріляють.
У нас в Одесі кафешки кормили бідних людей ,з ранку накривали столи,тіпа комплексний обід і потім запускали по черзі всіх хто прийшов.Якщоб давали пайками то звісно наглі люди по десять разів бігали б,а так борщ чи кашу не будеш хапати з собою.
ух-ти!!! супер крута ініціатива!!!! це неймовирні люди, які це зробили!!!! та є категорії населення, яким важко пересуватися((( або мама з малими дітьми не завжди має змогу ходити в один й той самий час((( тому тут теж таке питання((( я знаю, що тут є організації, які наприклад літнім людям доставляють пакунки з їжею додому -- це мрія мати таке в Україні
Про лікарів ок, але якщо ви здорові)) мені прицшлося літати в Україну, щоб зробити мрт і рентген, бо у мене зміщення розірвання хряща....а лікарі в сша приписували ібупрофен. Шкода, задавнили мені травму і тепер я щоранку вчуся ходити, бігати не моду, а про лижі мені іде забути на все життя. Дякуючи медицині сша я стала інвалідом на все життя.😢
Так, дякую, а в гінекологів навіть недопросишся узд на плановому огляді, бо нічого не турбує тай добре)) і там гінекологи не мають при собі узд, тре окремо реферал і в окрему стоуктуру десь шукай записуйся, короче трагедія та їхня медицина, маю великий досвід на жаль, бо була в проктолога, ортопеда, і до дитячого педіатра, все бажає бути кращим.....нема слів
@@olesya.goncharenko вам продовжили безкоштовне страхування по U4U на цей рік теж? мої батьки приїхали до штату Вашингтон нещодавно і зараз для українців страхування дуже дороге( 1200$ в місяць за двох, це вже зі знижкою -500$ за двох у штаті, не знаємо що робить, в них ще немає змоги сплачувати такі гроші
@@olesya.goncharenko так, на жаль, тільки SNAP бенефіти дали и -500$ за страховку в місяць на двох, що вийшло 1200$ вже з урахуванням знижки на місяць, так що вони без страхування тут з грудня :(
@@olesya.goncharenko питання в тому, що як визначити хто порушив, тобто винуватця ДТП! в Україні і Євросоюзі теж, якщо дороги рівнозначні то на перехресті таких доріг діє првило перешкоди праворуч. Тобто якщо транспортний засіб на рівнозначному перересті знаходиться від вас праворуч, то ви забов’язані йому надати першочерговий безперешконий проїзд. В іншому випадку ви вигуватець ДТП і незалежно в який момент від Різдва Христового ви виїхали на дане перехрестя)
Водії нічого не вирішують. Вони лише обмінюватися інформацією про страховки та все. Якщо щось велике траплялося, то приїжджає поліція та офіцер складає репорт. Далі вае вирішуючи страхови. Фахівець може дивлячись на пошкодження визначити дуже багато. Але у більшості разів страхови ділять провину 50:50 і все.
До речі про фудбанки я навіть за собою помітив що в Європі в лідлі стоять стенди з базовими продуктовими корзинами де є якісь фрукти, овочі, хліб і коли ми там були і я цього не знав то я подивився і спитав свого хресного який там живе як зручно зразу все розфасоне купляй і йди і спитав скільки воно коштує хресний сказав що це нужденним і це безкоштовно я кажу то давай собі візьмемо а він каже навіщо ти ж не голодуєш а іншим потрібніше і я зрозумів навіть я який і близько не застав ссср і лихих 90-х готовий був взяти це і тому не можливо зараз зробити щось таке в Україні бо люди будуть брати без нагальної потреби і дай Бог щоб мої внуки не дотримувались цієї захланної совкової звички і зробили щось подібне
В Україні навіть з грошима отримати бажане дуже важко. Я затіяв ремонт в квартирі (хрущовка). Вирішив зробити ремонт вхідних дверей, передпокою, суміщеного санвузла (2,5 м2) і кухні (6 м2) і маленького коридуру між ними. Всього це площа 18 м2. Робота стартовала на початку червня 2023. Наразі вже кінець лютого 2024 року, а я вже півтора місяця чекаю, коли той майстер, що 31.12.2023 почав робити мені вбудовані меблі на кухні нарешті прийде, щоб закінчити свою роботу, яку він призупинив, тому що його підрядник не зробив ще одні скляні дверцята для одної з шаф. При чому цей майстер хоча б взяв замовлення, з моєю повною участю (я витратив на це два своїх вихідних дні) замовив всі матеріали і почав щось робити.Два інших майстра пообіцяли прийти на заміри - йдуть досі. Таке відбувається в Інгулецькому районі міста Кривий Ріг. Вже скоро рік буде як я роблю цей ремонт. Де таке ще можна побачити?
@@rosietheriveter107, про дерев'яні будинки я знаю. Дивуюсь, як в них можна жити взагалі. На Discovery є передача, в якій за 5 - 10 діб роблять ремонт цілого будинка з трьох кімнат. Це все неправда?
Ну по поводу знаків. Чому символи та умовні позначки краще ніж коли там текст. Це звичайна уніфікація, для прикладу вчилася на водія в Україні, при цьому можеш вільно подорожувати машиною по Європі, та інших країнах світу (брати авто на прокат) А якби дорожні знаки підписували то це унеможливлює вільно пересуватися авто в інших країнах. Це добре що ти знаєш англійську, ну а якби ти якийсь період перебувала в арабській країні, чи в Китаї або Японіїї де замість дорожніх знаків були тільки написи (до речі в Японії деякі знаки написом) та навіть іспанська чи італійська - це просто унеможливлювало пересування особисто автівкою.
Якщо ти живеш в цій країні, то маєш знати мову - все логічно Другий момент: знак всеодно залишається знаком. Червоне коло, білий прямокутник, та ще додатково написано «do not enter». На відео ж є знаки вставлені.
@@olesya.goncharenko так я говорю не тільки про тих хто живе, а і людей які приїжджають з інших країн з іншою мовою побачити до прикладу США. Я просто пояснив, вашу думку змінити не прагну))) Доречі, в Одесі велодоріжки по можливості розділяють стовпчиками також, та на перехресті велодоріжку виділяють червоною полосою.
100 баксов от банка не надо декларировать если это идет на кредитку, considered a rebate. And usually goes towards your credit card balance, декларировать надо % interest если банк отправит в конце года 1099
Не зрозумів проблему з доставками в Україні. Ну так, замість покласти під двері, кур'єр дзвонить... Це незручно хіба? Ну так, деякі просять зпуститись, але говориш про чайові - і він вже піднімається. А у 50% мовчки піднімаються, хіба ні? Вас немає вдома - ну то можна вказувати час та день доставки... А поштомати у під'їзді хіба це велика проблема спуститись вниз забрати? Ну так, не під самі двері прям, але ж все таки. Тому даний недолік прям професіонально висмоктаний з пальця
У нас фудбанки б не працювали, за тою причиною що ви назвали ( нажаль , коли почалась війна я сама з таким зіштовхнулась, оскільки я тільки переїхала в Київ і поацювала в аптеці , на картці завжди було 0, війна почалась рахунки заблокували (кредитні) І в новусі де я працювала роздавал червоний хрест допомогу , черга людей стояла зранку після того як колбасу давали ,(а це не бідний район) але коли на наступний день їм дали не те на що вони розраховували, то вони все це брали і ще йшли роздратовані, що колбаси не було , а деякі взагалі викидали 😡😡 я туди не підходила брати , бо вважала що комусь потрібніше так нам потім сам червоний хрест заносив , зо було дуже приємно 😊але люди розчарували максимально і це я ще не кажу про їх поведінку коли ми стояли без перерви їх обслуговували
Шахраї користується цим також. В мене на ebay клієнт купив товар і потім написав в службу підтримки, що то не він купив. Йому повернули гроші і він отримав товар безкоштовно а я в мінусі. Ну звісно, американців, це не хвилювало.
Зараз у Вінниці теж немає загальних батьківських зборів. Кажуть все окремо кожним батькам. У Канаді, вчителі вітають учнів з святами листівками поштою.
На жаль, нашій Україні до фудбанків дуже далеко, бідна країна з багатими чиновниками… дуже шкода пенсіонерів, ми ще в школі перед Паскою збирались речима/ продуктами харчування і несли пенсіонерам….
а в Канаді важко здати на права.наші деякі і 3рази не здали практику в 50років.і рік курси були.а харчі в Україні 100грн куриця цільна і 60грн яйця.молоко на розлив 26грн.в пакеті пастер 36-38грн 2,5%.свинина 170-200грн в залежності від де зрізано .при Союзі продукти були дорожчі поза Москвою і полу і мільйонниками.5р свинина і варенка і 80руб медсестра грязними=16кг.вчителя лікаря банкіра,чиновника 120-140р ставка.а мегагородам 2.20 мясне, в 2р дешевше і гречка і рис і картопля і борщ набор.і житло було за бюджет їм що возмущало 1\2 Союза на кухнях хат.адже будівництво хат Москва не дотувала а це 50% житла було.ні масла ні голанськ сиру не продавали навіть в обл центрах до 300 тисяч як Полтава Черкаси Чернігів .до 91року.а повно 7сортів маргарину на якому студентами і жарили картошку в 70-х 80-х.чи смальці-салі.олія була нерафінована тому на ній не жарили бо гірчила.і кожний вересень в колгосп студентами.чи влітку на 3тижні .на вибір.літом пололи буряк потім в 17годин на базу везуть грузовиком в палатки де кроваті.річка поряд ,загальне купання в ній після поля при 30*.Вечеря.потім танці 2години під магнітофон боніем ,ролінгстоун,скорпіон,Пугачова.а дівчат то половина з цих 100 студентів
Я така сама, тільки в США у свої 28 почала водити. Розумію, що просто сісти і поїхати в Україні ніколи не зможу зараз, в мене очі на лоба лізуть, коли з кимось їду там як пасажир 😂 як люди взагалі орієнтуються на дорозі, не знаю.
Вибачте, але нічого якщо я борща налив, замість чаю? Щойно приготував з салом, цибулею та шматочком чорного хліба ;-) Так краще мені здається буде під ваше відео :-)
Також був клієнтом Приват банку, пару разів брав кредити, останній раз просто так зняли якийсь невідомий %, з ними немає сенсу говорити, вже пробував. Просто закрив рахунок та й все на цьому.
зараз інші часи, приват - дуже крутий банк. і якщо ви не знаєте, в Україні одна із самих розвинених банківських систем, у світі. особливо онлайн банкінг
Скажіть ....а відео з мінусами США буде? Бо Ви нічого не сказали про шалені податки на все! Про громадьський транспорт... якість їжі.... і т д Так в Америці багато плюсів......але мінусів не меньше!!! І з приводу футбанків і прикладу з гуманітаркою..... подивіться канал Селянка в Америці- людина має дім, декілька машин, всі заробляють , але на ,, бєсплатку " ходить регулярно, а потім годує своїх собак також.Так шо, такі люди є і в Америці.....на джипах приїджають в футбанк.
У мене купа вже таких відео. Та як на мене, кожен бачить те, що хоче бачити… я фокусуюсь на хорошому, тому у мене все добре. А недоліки сприймаю як є. Я теж не ідеальна, та чоловік зі мною живе багато років)) ви ж теж мене неідеальну дивитесь)) та якщо тільки на мінусах фокусуватись, то можна в депресію впасти)
Навіщо їм ходити у фут банки якщо вони виносять все що їм потрібно з магазинів for free? :) В ulta недалеко вже прибрали всі парфуми з полиць. Коли я запитала в чому справа - пояснили що їх «виносять» дуже швидко. В тжмаксах також більшість парфумерії та косметики сховали в бокси. Так, набрати гуманітарки то є зло, але і тут до свідомості багатьом ну дуже далеко.
ну це ж зовсім різні категорії насеелення)) порівняти хуліганів, які виносять парфюми, і літні люди, чи жінки з дітьми, які в фудбанку беруть їжу -- це ж зовсім різне
В нашому штаті , не має не велодоріжок, пішки ходять тільки безхатьки (( І в магазинах складають все підлітки ,які для 4 товарів використовують 4 пакети 😅
Не хочу нікого образити, але ми бідна країна і наданий час, футбанки, повернути різницю в ціні, посилки ми не можемо собі їх дозволити. Тому що це звідкись треба його відшкодовувати (наприклад - це посилка якщо з нею щось трапитися). І наскільки знаю в футбанки продукти приносять звичайні люди (може і якісь організації ще допомагають). Для того щоб це все було треба стати не тільки багатшою країною, але й змінити, як ви і говорили свій менталітет. І хочу нагадати, що США більше 200 років, і вона не відразу стала такою, якою ми її знаємо зараз.
Чому тут працює з посилками, тому що все застраховано) фудбанки забезпечують і організації, і супермаркети, і так звичайна людина може задонатити) Я з вами абсолютно згодна, якби ті, хто при владі трохи менше крали, то все можна було б організувати в Україні) та спершу кожен має почати з себе) Я в жодному разі не ідеалізую Штати, та тут дійсно є такі речі, до яких потрібно прагнути)
Моєму татові 73 і бачив вже багато в своєму житті а тим більше лікарів тому що в нього складна хвороба. коли перший раз прийшов до лікаря в США то просто розплакався. Лікар здивувався що трапилось. Його відповідь: Я просто відчув себе людиною. І цим все сказано про медицину.
в країні де більшість хоче налюбити один одного і патологічна клептоманія (влада краде, а в сам тягне все що лежить погано) не будуть працювати фудбанки і не тільки вони. далеко нам до цивілізації. а криків що українці особливі найкращі....
Доброго дня, мені потрібно затриматись в Польщі В мене вже є запрошення (наскільки я знаю воно діє 90 днів, щоб поїхати в США) Якщо термін в 90 днів вийде, чи можу я поновити документи і якщо так, то де це зробити? Буду вдячний за відповідь.
Якщо мова іде про U4U,то потрібно щоб спонсор знов робив на вас запрос і ще не факт що вам одобрят, поскільки одну можливість ви вже не використали , очевидно це для вас не важливо
Фут банки не будуть в нас функціонувати, тому що перше ми не Амермка. Друге це створить ще більше проблем. В нас не той рівень культури, розуміння і ще досі є корупція... Для цього треба видатки. Ви просто живете вже в хороших умовах у штатах, а бідні райони, які є ви це не враховуєте, плюс люди не розвиваються, а деградують (не усі) часто сидять на них і на допомогах і не хочуть працювати, того як сказати - це їхнє і вони самі до цього дойшли у нас свій шлях
Привіт з Чернівців. Дякую за відео, та за Вашу роботу😊 Знаєте я вже років 10 цікавлюся культурою США і дуже давно спостерігаю за нашими блогерами. І от в мене кожного разу виникає питання теж, чому б у нас не зробили програму фуд банків. Наприклад я б з задоволенням кожного місяця віддавала б 1000 грн на те щоб закуповували продукти для наших пенсіонерів. Не потрібно для всіх а хоча б для пенсіонерів і одиноких матерів. Надіємось що колись і до нас це дійде
дякую вам дуже) я з вами погоджуюсь, та чомусь в Україні це не працює, на жаль(((
У нас так не получится.У нас гуманитарку растягивают по родственникам и знакомым.Вначале войны мама позвонила в какую то организацию которая этим занимается и попросила помощь.Так ей там высказали мол вас много а пайков мало.Потом все таки принесли какую то фигню в виде овсянки,перловки и тд.Хотя тогда я знаю рассказывали сколько хороших продуктов расходилось по рукам родственников и знакомых тех кто этим занимался.Так что бесплатные продукты это изначально не к нам.Даже если их не начнут продавать,то они уж точно не попадут к пенсионерам и нуждающимся.
@@Оксанапутешественница оце дуже сумно 😕 на жаль 😢
все б розікрали
А що заважає вам знайти пару пенсіонерів із дійсно бідних і адресово допомагати їм кожен місяць?
Невже краще віддавати гроші невідомо кому?
Херсон вітає!! Фуд банки у нас один раз на 5 років, коли всілякі ПОКИДЬКИ роздають гречку і таке інше перед виборами!!! Наступний раз знову через 5 років!І люди беруть і голосують за них! Тому так і живемо.
Привіт Олеся.Фудбанків у нас не буде ще довго(згодна з тобою).Але ж всетаки вірю,що ми змінемось.Дуже цікава була розповідь,дякую.
привіт) і я дуже вірю, принаймні дуже хочеться вірити)
Так, наша влада краще вивезе на свалку гуманітарку, чи згноїть на складі чим роздасьть людям.
Вже є задокументовані випадки
@@olgamoukoed7616 наша влада про- російська, тому робить шкоду українцям. А допомогати людям можливо індивідуально, вибрати сім'ю чи людину і підтримувати. Я не дуже довіряю фондами, які невідомі, тому підтримую самостійно.
Дуже приємне відео, дякую вам за те що ділитись такою інформацію 😉
Дякую вам🫶🏻
Олеся молодчинка - гарні відео!
Дякую дуже 🫶🏻🫶🏻🫶🏻
Дякую, дуже класні відео)
Все докладно, цілісно і цікаво! Дякую!
Дякую дуже 🫶🏻🫶🏻🫶🏻
14:46 -- в Україні такого вже немає. На загал ніхто не розповідає про дітей, все в телефонному режимі приватно. Збори проводяться з загальних питань--успішність класу в цілому, доведення певної інформації до батьків (наприклад, як користуватися електронним журналом, режим роботи школи під час повітряних тривог, річний графік навчання), ну і звісно ....😅 допомога з ремонтом навчального приміщення😅--це поки нікуди не поділося! ("отвічаю" як вчитель😅😅😅)
Було цікаво, дякую)) Взагалі, Ваші відео завжди змістовні та якісні))
дякую вам дуже)
@@olesya.goncharenko , пакувати дуже легко : все, що найважче (цукор, крупи, консерви, банки, пляшки), ставиться на низ ; те, що крихке : булочки - зверху.
У нас історія з фудбанками не спрацювала би вже на моменті закупівель цих продуктів державою. Це були би яйця по 17грн і тд. Нажаль так сумно від цього((
ви праві((( на жаль(((( це дійсно дуже сумно, всі про це знають, але ніхто ніякого покарання не несе(((
Вибрали клоунів - знищили країну.
Зазвичай у фудбанки здають продукти великі магазини. Частіше те, що близько до строку придатності вже. Для магазинів це списання з податків, ну і просто шанс ці продукти не просто викинути.
То ж тут не про закупівлі. Це от замість того, щоб пенсіонери пірнали у смітники за Сільпо, магазин має вчасно здати продукти на соц. допомогу якусь (яку вже теж доведеться не вкрасти і не перепродати прострочені продукти потім за гроші).
Олеся, Вы молоды, и в силу возраста не заметили еще один момент. Мне за 50, и работу в Украине мне найти практически невозможно в этом возрасте. Здесь в США - было бы желание, работы для меня достаточно, и это очень здорово!
Можна спитати, що це за роботи і чи легко їх знайти? І чи модна прожити одній на ту зарплатню?
Мені 58, і я дуже хочу в Штати, але вік зупиняє - боюсь жити ще в більших злиднях, ніж тут.
Я вже в попередньому відео про це говорила) я ж не можу з відео в відео про одне й те саме говорити)))
Пані Олеся, дякую. Було цікаво. З позитивом і повагою до цієї країни.
Підписаний, лайкнув.)
дякую вам дуже)
29:49--ні не можуть, бо потрібно щоб їх всеодно хтось оплачував, а хто готовий платити--держава, спонсори, міценати, бізнес??? У нас люди самі на дрони збирають, а Ви кажите про таку "дрібницю", food bank...Не на часі😅!!!
Сподобалося про правила дорожнього руху, увагу до дитини в школі, посилки.
Але....поки в нас зарплатня не на належному рівні, все-то держава бідкається як найменьше заплатити робітнику, то нічого з того працювати не буде--дешеве хорошим не буває, як платять, так і працюють.
Я ніколи не бачила такої красивої дівчини! Просто дивилась на Вас. Щастя Вам і вашим близьким людям
Дякую вам дуже 🫶🏻🫶🏻🫶🏻 навзаєм 🤗
На Сході, до війни, були в великих мережах магазинів візочки, де можно було залишати для потребуючих будь який товар.
Круто 🤘
Вітаю з Києва. Стосовно фуд банків, менталітета і різних верств населення. Колись в час розпалу COVID, одна громадська організація робила продуктові набори які потім розвозила до людей які мали в цьому потребу. Так були випадки, коли набор привозили за адресою, а там вибачте трьохповерховий приватний будинок. ТОбто все залежіть від виховання і самосвідомості.
Олесю, дякую за таке інформативне відео! В школах, в нашій принаймні, обговорюються з усіма лише організаційні питання, про дітей пишуть особисто батькам, за потреби. В державних лікарнях також багато змін, лікарі стали привітніші і якісь людяніші. Про фудбанк було б цікаво подивитись.
дякую вам) це чудово, що є зміни на краще) хочеться вірити, що це буде в усіх сферах)
З фудбанком досить складно((( треба отримати дозвіл на зйомку, а я ж не журналіст(((
27:42 В Україні візьмуть із FoodBank і понесуть продавати. Особисто бачив в продажу товари з написом допомога/не для продажу. І ці товари ми з колегами далекобійниками завозили з Європи як гуманіторну допомогу, бузеоштовну, а ротім застрічали в продажу і на ринку і в приватних невеличких магазинах.
Знаю випадки коли і в Польщі зі складів гуманітарку поляки тягали і продавали.
@@SerhiiSoproniuk жах 😫 чому блін так?((((
Хороший випуск
Думаю що треба концентруватися на тому, щоби пенсіонери жили отримуючи втричі (як мінімум) більші кошти, тоді фудбанки будуть обслуговувати людей, які тимчасово опинилися в скрутному положенні, а не тих, кому їжа потрібна постійно
Бо якщо зараз ввести фудбанки для всіх, то вони будуть обслуговувати саме мільйони пенсіонерів, яких країна довела до стану жебраків -не може виживати людина отримуючи 3000 грн пенсії. Змінимо політику на американську «все для людей» - і заживемо достойно. Не змінимо - залишиться масовим стереотип «не заберу я - заберуть цигани»
на жаль, так((( та не знаю, скільки років на це ще має піти(((
Ещё один очень не приятный момент, это отсутствие инфраструктуры рядом, до ближайшего магазина расстояние может быть 5-10км, а общественного транспорта может не быть, да и погулять в районах особо негде, обязательно надо куда то далеко ездить
а в українських селах дуже розвинена інфраструктура? Україна це ж не тільки Київ чи Львів. В Павлограді (це місто зі 100 тисяч населення) в деяких районах доріг немає і до найближчого магазину теж 3-4км, автобус раз на годину ходить, а купити авто набагато складгіше, ніж в США. І так, де там гуляти я теж не знаю
@@olesya.goncharenko Так в США такая же ситуация не только в совсем маленьких городах или отдаленных сёлах. В больших городах за предалами даунтаунов примерно также, там в основном идёт частный сектор, и город больше напоминает большое село, исключением являются разве что Нью-Йорк и Чикаго, где плотность населения выше, есть магазины на первых этажах и общественный транспорт развит очень даже хорошо
@@quality2256 я не Нью-Йорку, і не в Чикаго, і навіть не в даунтаун Сієтла, мені є де прогулятися, є поруч з домом магазини тощо) тому не треба все узагальнювати
У нас тут в Вашингтоні на Іст Сайді (Bellevue, Redmond, Kirkland) і в Сієтлі все не дуже погано, я знаю багато людей, хто відмовляється від авто свідомо, хоча справа не в грошах, просто такі вподобання.
Але, звісно, у віддалених містах, де менше офісної роботи, висоток та торгових центрів, з транспортом і тротуарами гірше.
Наскільки чула, в штатах типу Техасу теж не дуже з цим, відстані великі, а добратися ніяк окрім машини.
@@quality2256Да , в НЙ общественный транспорт развит хорошо. Но без машины все равно очень тяжело и не комфортно. А в тех магазинах, « на первых этажах», Вы вряд ли будете регулярно закупать продукты.
❤ Молодець, дуже цікаво .
дякую дуже)))
Блін, офігенний канал! І чому вінимені раніше не попадався?
Дякую дуже 🫶🏻
Олесю дякую! Дуже позитивно подаєте інформацію, а зараз вже і можу підтвердити, що Ваш досвід відображає і мій досвід у іншому штаті на 100%
Маю досвід отримання прав в Україні та тут, як кажуть у нас в Одесі це «дві великі різниці»
Відношення до дітей, дороги, сервіс, дружність, простота - все для людей.
Їжа. Теж згодна. Традиційно американська, як для моєї родини, не смачна. Але нам все одно смачно, бо вибір продуктів без перебільшення космічний і це тільки Ваш вибір - буде Вам смачно чи ні. Я вже мовчу про споживчий кошик, якщо порівняти його з українським. Ми харчуємося тим, що готуємо самі. І це набагато дешевше та різноманітніше, чим це було в Україні. Витрати на їжу наразі займають одну з останніх сходинок в сімейному бюджеті.
Доречі, ходячі по вулицях я розумію на що йдуть податки.
Звісно є й речі, які змушують напружуватися через те, що доводиться змінюватися та звикати до нового ритму та звичок. Але багато з цих недоліків ведуть до дорослішання та самоорганізації. А які не мають таких наслідків, що ж - ідеальних місць не буває.
Ще раз дякую Вам за чесний та позитивний контент та бажаю Вам успіхів 😊❤
Я з вами погоджуюсь на всі мільйони відсотків. У мене все так само як і у вас один-в-один🫶🏻
Так. Згодна! Дякую!
У нас навіть прострочений товар продають, нажаль, його викинуть треба, а його продають, і є покупці. Тому, що велика бідність , особливо зараз
Дякую!
☺️ дякую ☺️
чудове відео, дякую. проте є одне прохання - менше рук в кадрі, бо це відволікає і дратує.
Я люблю махати руками, або звикайте, або не дивіться 😉
Як завжди цікаве відео!Привітику з Міамі!
дякую)
До речі, я з дитиною скільки ходжу по нашим державним лікарням - дуже здивований. Так, звичайно, не все так круто як в Штатах, але вже немає того відношення "чого прийшли, вдягніть бахіли" - більшість лікарів дуже гарно відноситься. Навіть стоматолог в державній виявився кращий ніж в приватній! Дитина взагалі без проблем до нього йде!
Це дуже круто)
21:08--кожного року проходжу комісію .... в приватній лікарні за гроші. Безкоштовна комісія (яку оплачує управління освіти), з їхніми чергами по півтори-дві години, кислими мордами, феєричною неповагою до клієнта, хай іде .... У приватній лікарні дивуються, чому проходжу у них та плачу певні кошти, коли можна безкоштовно за місцем проживання!!! На що завжди відповідаю: "Навіть не питайте."
Супер підсвічуваний знак у плані безпеки пішохода виправдовує хіба що те, що він починає так привертати до себе увагу тільки, коли хтось натискає кнопку тобто збирається перейти... та й то таке.... ) Набагато важливіше, коли максимально підсвіченим є пішохід на переході ))
було як завжди приємно дивитись.
на Ваше "ЧОМУ?" дуже об*ємні відповіді будуть навіть більше ніж Ви зробили відео на півгодини
дякую)
так, на жаль(((
Я в Украині лікувалась від онкології, 2 рази.Різницею в 10 років. ЛІКАРІ БУЛИ ДУЖЕ УВАЖНІ!!! РОБИЛИ ВСЕЩО ВІД НИХ ЗАЛЕЖІТЬ І НАВІТЬ БІЛЬШЕ!
Олеся, я зараз проживаю в Києві, як і раніше, в мене на приклад досвід з лікарями тільки позитивний, якщо це звісно приватна клініка, в державних все далеко не так!
Спасибо Вам за видео!
Дякую 🤩
Класне і змістовне відео 👍. ДУЖЕ ЧЕКАЮ РОЗПОВІДЬ ПРО ШКОЛИ!!!
Дякую) про школи поки мені особисто немає що розповідати)
Дякую, як завжди цікаво та талановито, окремо подяка за Українську.
Дякую вам 🫶🏻
Привіт. В мене змішані відчуття від відео. З одного боку, я розумію відчуття і сприйняття ваше, але мені здається, що більшість з того що аи кажете про Україну застаріле. Наприклад, лікарі.. теж всі ввічливі, теж гінеколог все коментує... дивно. Першу дитину народила закордоном, то скажу, що в Україні народжувала набагато краще. Знайома нарооджувала 1 в США, другу вУкраїні, такої ж думки. В магазинах - чудові касири, продавці (без посмішки , коли настрій не позаоляє, але ЗАВЖДИ привітні). Про банки- блокування рахунків у разі взлому відбувається одним кліком, в тому числі і в П. Вчителі в школі взагалі окремі герої: завжди дивують, підтримують. Фудбанків не бачила в моєму місті, але є одяг, котрий можна брати безкоштовно і безкоштовні обіди від кількох організацій теж. Курєрів теж привчаю залишати посилку під дверима, хоч вони іноді перепитують чи я не боюся що вкрадуть. Ні разу не пропала посилка.
Повністю погоджуюсь 💯
В якійсь вибірковій казці живете. Наче і не в Україні.
На жаль, це більше виключення з правил, ніж реальність українців.
Рада, що у вас так) у мене інший досвід)
Згодна з вами, наша країна змінюється і швидко,до сфери обслуговування взагалі питань немає!)навіть у поліклініках,стали всі привітні,спокійні,навідміну від спогадів дитинства
Яка погана Україна, боже боже, отак подивилась відео і думаю, для чого я тут живу, жах. Треба всім на світі їхати в сша.
ну так Україна це помийка і концтабірр. Ви просто на це очі заплющуєте і живете в рожевих окулярах. Підождіть післявоенного часу коли 15к грн зп в києві буде вважатися топ зарплатнею.
Я рада, що вам все подобається, та не треба перекручувати мої слова. Давайте по факту: на якій секунді конкретно я сказала «яка погана Україна»??? Точно, ні на якій))) я показала, що хорошого є в США, і було б класно зробити так само в Україні. Є різниця???
@@olesya.goncharenko Назва відео "Чому в Україні такого немає"? Виходить, наче в Україні немає нормальних, доброзичливих лікарів, які можуть принаймні постукати в двері (в Укр це ви стукаєте до них, а не навпаки) і елементарно бути привітними і посміхнутись. Серйозно?😂 Якщо вам ніколи такі люди не траплялись, то вам можна лише поспівчувати. Це я без сарказму кажу. А зі всім іншим я згідна, особливо про знак Stop all way
@@nataliahrynyk2623 поспівчувайте 🤷🏻♀️
Дуже цікаве відео. Але щодо школи- не порівнюйте зі своїм дитинством), у нас вже теж оцінки не оголошують перед класом, а індивідуально, на батьківських зборах говорять про загальні питання. У нас у школі є тиждень в кінці кожного семестру, коли ти можеш записатися до будь-якого вчителя, щоб обговорити проблеми або успіхи саме твоєї дитини. Щодо лікарів та вчителів, все залежить від самої людини. Дивно чути, що у Вас саме такий не дуже позитивний досвід спілкування з лікарями у Києві, як киянка, здивована.
Та я ж пенсія і цього не приховую, ділюсь виключно власним досвідом) рада, що зараз вже не так, і хоч в чомусь є дійсно зміни на краще)))
Теж здивували ці пункти. Таке враження, що порівнювали сучасну Америку з Україною в 90х))
@@Анастасія-л7м а ви в США давно були?
умничка!!! все четко и понятно
Дякую 🤩
Прівіт з Украіни .дуже класна дівчина!
Дякую вам
Відео гарне! Успіхів
Дякую вам дуже 🫶🏻
Дякую!!!
Олеся, дякую за відео, стосовно дорожнього руху, я можу порівнювати дороги у Шотландії і вони дуже відрізняться і від Америки і від України, практично немає пешохідних перходів, (у вашому відео чоловіку було важко передвигатися, але авто рухалось на зелене (для авто світло)), дороги дуже вузьки, велодоріжок практично не має і іноді велосипедисти їздять і по швідкисним трасам. Дуже странно. А стосовно приорітетів, це залежить скільки машин на перехресті, якщо багато, то краще б були правила, тому що в Британії також не має приоритетів, тому у ніх практично всі перехрестя кругові, або з світлофорами
ух-ти) дякую, що поділились)
Вітаю. Про школи , не всі школи, навіть мало таких шкіл які купують канцелярію. Багато шкіл мають шкільну форму
Про діток легко одягнених: роблять різні прививки, а також кожен рік прививки від простуди, а мами які не легковажні до своїх дітей звичайно нормально одягають своїх дітей
Щеплень від застуди не існує. Є щеплення від грипу, але воне не обов'язкове для школи. Так, в США діти не закутані та не бояться холодних напієв з льодом чи сквозняків.
16 років тому коли я проходила інтерв'ю після коледжу, мене спитали, чи моя англійська гарна для цієї роботи. Я відповіла так, це мене образило, і коли вони подзвонили з пропозицією, я відхилила.
І знайшла іншу, де про мою англійську мене не питали. Авжеж моя мова була гуд для коледжу медсестер. То так є, де з за акценту можуть відхилити наєм на роботу. Це рідко, але є.
Ого 😧 але ви молодець 🙌
Як завжди пізнавально!
Олесю, дуже цікаво, скільки коштує медична страховка і як буди у той час поки ти безробітний в США і не маєш особливо грошей, але треба сходити до лікаря. Чи є якесь державне медстрахування?
Так, є. Не всім на роботі дають страховку, тому є варіанти)
Все зрозуміло... але чьому всі блогери забувають, що в Україні війна, чому біженці просто мовчать, і забувають про це, що в нас інші труднощі... а коли потрапляєшь у чат біженців, то диву даєшся, скільки з них бояться, що війна закінчиться, і виплати припинять... а поряд с ціми побоюваннями цілі спори про те, де краще туснуть... так і живемо.
хамство і недотримання законів з'явилися 2 роки тому??? при чому тут "забувають, що війна"? ви ок взагалі таке говорити? ви зараз пишете про якісь чати біженців? по-перше, яке це має відношення до мого відео? по-друге, ну ви ж самі в тих чатах є. самі ж на виплати живете чи жили, то чому вам можна а іншим ні? дивна логіка якась
@@olesya.goncharenko я в лікарні, після пораненя. Як і тисячі. І лікарів не висточає, і багато хто тут - працють не тільки за шроші. Не все в Україні на стяльки погано. Саме погане те, що мало хто хоче щось робити. Зробіть щось доя України. В США теж не завжди так було, просто ви приїхали на все готове, а ми намагаємось щост тут побудувати.
@@olesya.goncharenkoреально неприємно дивитись, як ви порівнюєте Америку, одну з найбагатших країн світу та Україну.. В мене є знайомий, який 20 років живе в Америці, має амер. паспорт , гарно заробляє, допомагає донатами і мріє повернутись жити в Україну (він з Чернівців) коли закінчиться війна. Це все що треба знати про любов до країни, вона або є або її немає 🤷♀️
@@Rimmdpдякую Вам за захист! 🫶🩵💛
@@RimmdpДякую вам за захист!
І ви не зовсім праві. Багато хто хоче допомагати, але боїться шахраїв.
І я не знаю, як допомогти так, щоб моя допомога дійшла саме до воїнів.
Над цим саме вам треба попрацювати. Якісь прямі зв'язки зі звітами, адресна допомога рідних і співчуваючих... не знаю, може, вам видніше, як це зробити. І щоб допомога надходила туди, де вона найпотрібніша, а не до тилових пацюків, які й так непогано живуть.
7:40--Ви що??? А капусту мінти як стригти будуть тоді???
24:38 ми як їздили на Різдвяні свята до Швеції з бабусею то вона всім нам казала як так можна дитина 7 років гола в грудні а мама закуталась та де в нас таке є)) хоча через це наших видно за кілометр діти завжди як ведмеді закутані в сто шапок і колгот а літом наші 20-35 років завжди ходять в джинсах з рюкзаком на дві лямки одітим і білі кросівки ідеально почищені бо коли Європейці ходять в білих кросівках то тяжко сказати що вони білі
Здрастуйте Олесю.
Дякую вам за вашу працю і дуже змістовні професіональні відео! Слухаємо з задоволенням!
Ми живемо у передмісті Клівленда Огайо вже 30 років, виїхали з Луцька.
Постійно допомагаємо родичам і знайомим на Україні.
Вибачте за довгий коментар, але маю до вас запитання.
Зараз збираємо посилки для моєї племінниці у Київ. Вона має народжувати свою першу донечку. (На жаль, перша її дитинка померла ще не народившись, бо пройшли через жахіття коли розпочалася війна, були оточені росіянами на дачі своїх друзів у передмісті Києва)…
До цього часу ми їм висилали гроші. Але зараз коли висилаємо посилки, хочу положити деякі продукти, бо племінниця сказала що хтось її угощав продуктами з Америки так як печиво, цукерки, консерви, і їй дуже все сподобалося.
Олесю, так як ви недавно з Києва, що ви рекомендуєте купити їм з продуктів? Я знаю що там зараз, ніби, все є, але чим їх можна здивувати? Ви знаєте краще. Напишіть, будь-ласка, якщо маєте хвильку, буду дуже вдячна.
Речей для «бейбі» ми накупили вже багато дуже гарних.
Дуже вам дякую!
Ваша підписчиця Надія.
Надія, приємно познайомитись)
Так, здивувати чимось вкрай важко)
Я батькам висилаю в основному з костко: сушений манго, манго в шоколаді, велику нутеллу, великий m&m’s, печиво Oreo з мʼятним смаком, Reese’s. Це те що точно не зіпсується) і смачно))
@@olesya.goncharenko
Дуже вдячна за пораду і швидку відповідь!
Майже все з цього вже маю.
Ще дещо докуплю.
Дякую! Успіхів вам у всьому!
@@nadyaionova4722 дякую 🤩 навзаєм 🤗
На рахунок медицини ну взагалі не погоджуюсь. В Україні є купа приватних клінік де з вас пилинки здувають. В США медицина це просто шалений бізнес і на пацієнтів насправді наплювати.
Мені не треба, щоб пилинки здували, який примітив!
Мені треба точний діагноз і адекватне лікування. А не знизування плечима "ви в межах вікової норми" І не проплачене посилання в "саме ту аптеку", не призначення ліків, за які лікарі отримають бабло.
Не знаю, які лікарі в Штатах, але чомусь саме туди їдуть лікуватися, а не в Україну, де невігласи із купленими дипломами здувають пилинки.
@@InnaEmte2020 я б сказала, що все дуже залежить від місця проживання. Якщо говорити про маленькі міста чи села, там з лікарнями/лікарями взагалі біда (я говорю про більшість, а не про виключення). У великих же містах з цим набагато краще, адже як мінімум є вибір.
Говорячи про власний досвід та досвід друзів, проживаючи у великому місті ми часто зіштовхнулася з хамством та навіть халатністю переважно у державних клініках + там відкрито просили кошти «для покращення умов спілкування/перебування». ЗП лікарів тут маленькі і у кабінетах дивляться на тебе з посилом «о боже, ще одна приперлася. коли я вже піду додому». З хорошим же відношенням ми зіштовхнувся переважно у приватних клініках (хоча я 1 раз мала проблеми з настроєм лікаря, до якої була записана). Тут і ЗП вища, і на скарги принаймні реагують (зі слів людини, яка працює у такій лікарні). Якщо ж говорити про села (населення 10 тис), то моєму дідусю нікому було поставити крапельницю, бо це вміла добре робити лише 1 медсестра, як переїхала до міста, а лікарі були віку дідуся і просто боялися не потрапити у вену. Лікарня, куди ми звернулися обслуговувала ще кілька сел навколо 🤷🏻♀️
@@jasmine_tea_ Так я про велике місто розказала, в селах немає приватних клінік. А моя розповідь це мій досвід саме у часників. Всі дуже люб'язні, чисто, небідно, але й причину моєї раптової гіпертонії ніхто навіть шукати не збирався, не те що знайти.
Це теж бізнес, як і в Америці. Тому не бачу сенсу ні порівнювати, ні, тим більше, хвалити.
Не збираюсь в Америку, хочу повернутись жити в Україну, але з задоволенням дивлюсь чарівну Олесю україночку. Щиро вірю що після перемоги українці виберуть у владу патріотів які будуть піклуватись про простих людей. Слава нації, скорішої Перемоги! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Дякую вам дуже 🫶🏻
Розкажи про ціни та обслуговування в стоматології,розкажи ,що в Америці зовсім немає декрету ,ні до пологів ,ані після....Це як???? А ось так!!! Що ціни останні півроку теж зростають шаленно!!!!
@@Галина-ю3с4х взагалі-то у мене вже є про це відео🤷🏻♀️
Что касаемо моего опыта и ваших пунктов , я в Киеве не знаю как но в Харькове : касаемо банков у почти каждого даже не вип клиента а с картой голд ( 20 грн в месяц) есть свой банкир и когда у меня на карточке начали пропадать ( по моей ошибке) деньги , я позвонил банкиру и сказал блочим карту она сразу за 20 сек это сделала , тоже самое можно было через 3700 приват банк. Сами приложения тот же приват24 просто мега удобное и многофункциональное. Касаемо медицины : в гос клиниках именно так как вы описываете ( повезло если здоровым вышел) было 3 случая у разных специалистов это ужасс. Но частные и врачи в них это просто супер честь им и хвала! На счет футбанков считаю что у нас такого никогда не будет ибо у 80% населения менталитет СОВОК и чтобы его искоренить я даже не представляю что должно произойти 🤷♂️ Касаемо посылок история та же! Касаемо остального полностью со всем согласен 👍
Доброго дня😊.
Подивився Ваш репортаж від і до кінця. Дякую за змістовний та попунктовий розбір.
Скажіть будь-ласка в якому штаті Ви живете? І якщо у Вас є інфа про вогнепальну зброю в школах та вишах. Я маю можливість виїхати в Штати на роботу, але донька не хоче. Каже, що там в школах стріляють.
У нас в Одесі кафешки кормили бідних людей ,з ранку накривали столи,тіпа комплексний обід і потім запускали по черзі всіх хто прийшов.Якщоб давали пайками то звісно наглі люди по десять разів бігали б,а так борщ чи кашу не будеш хапати з собою.
ух-ти!!! супер крута ініціатива!!!! це неймовирні люди, які це зробили!!!!
та є категорії населення, яким важко пересуватися((( або мама з малими дітьми не завжди має змогу ходити в один й той самий час((( тому тут теж таке питання((( я знаю, що тут є організації, які наприклад літнім людям доставляють пакунки з їжею додому -- це мрія мати таке в Україні
Про лікарів ок, але якщо ви здорові)) мені прицшлося літати в Україну, щоб зробити мрт і рентген, бо у мене зміщення розірвання хряща....а лікарі в сша приписували ібупрофен. Шкода, задавнили мені травму і тепер я щоранку вчуся ходити, бігати не моду, а про лижі мені іде забути на все життя. Дякуючи медицині сша я стала інвалідом на все життя.😢
Дуже шкода((( одужуйте
Так, дякую, а в гінекологів навіть недопросишся узд на плановому огляді, бо нічого не турбує тай добре)) і там гінекологи не мають при собі узд, тре окремо реферал і в окрему стоуктуру десь шукай записуйся, короче трагедія та їхня медицина, маю великий досвід на жаль, бо була в проктолога, ортопеда, і до дитячого педіатра, все бажає бути кращим.....нема слів
@@Teremno так, я на УЗД чекала 2 місяці. Але мені самі сказали, коли і куди приїхати, я нічого сама не шукала) думаю, від штату це також залежить)
Олеся, розкажіть будь ласка про медичне страхування у вашому штаті
На каналі вже є про це відео)
@@olesya.goncharenko вам продовжили безкоштовне страхування по U4U на цей рік теж? мої батьки приїхали до штату Вашингтон нещодавно і зараз для українців страхування дуже дороге( 1200$ в місяць за двох, це вже зі знижкою -500$ за двох у штаті, не знаємо що робить, в них ще немає змоги сплачувати такі гроші
мені так)
ого... це вам в dshs так сказали?
@@olesya.goncharenko так, на жаль, тільки SNAP бенефіти дали и -500$ за страховку в місяць на двох, що вийшло 1200$ вже з урахуванням знижки на місяць, так що вони без страхування тут з грудня :(
Оооо!Я якось пару твоїх відео тому де що порадив до твоєї меблів🤭 Ти поставила острів на кухні, невже послухала мою пораду🤣🤣🤣
зараз я вас розчарую, це не острів, а звичайний обідній стіл)
@@olesya.goncharenko 😢
@@olesya.goncharenko …»всьё пропало»🤦!тількі острів! Цеж дуже практично😁
7:39 А тепер скажіть як вони у випадку ДТП на рівнозначному перехресті, визначають винуватців?
той, хто порушив, той і винен. в чому питання?
@@olesya.goncharenko питання в тому, що як визначити хто порушив, тобто винуватця ДТП! в Україні і Євросоюзі теж, якщо дороги рівнозначні то на перехресті таких доріг діє првило перешкоди праворуч. Тобто якщо транспортний засіб на рівнозначному перересті знаходиться від вас праворуч, то ви забов’язані йому надати першочерговий безперешконий проїзд. В іншому випадку ви вигуватець ДТП і незалежно в який момент від Різдва Христового ви виїхали на дане перехрестя)
Водії нічого не вирішують. Вони лише обмінюватися інформацією про страховки та все. Якщо щось велике траплялося, то приїжджає поліція та офіцер складає репорт. Далі вае вирішуючи страхови. Фахівець може дивлячись на пошкодження визначити дуже багато. Але у більшості разів страхови ділять провину 50:50 і все.
@@ira_man142 десь в звучало чи згадувалось що водії мають щось вирішувати?
тут мова про ПДР
До речі про фудбанки я навіть за собою помітив що в Європі в лідлі стоять стенди з базовими продуктовими корзинами де є якісь фрукти, овочі, хліб і коли ми там були і я цього не знав то я подивився і спитав свого хресного який там живе як зручно зразу все розфасоне купляй і йди і спитав скільки воно коштує хресний сказав що це нужденним і це безкоштовно я кажу то давай собі візьмемо а він каже навіщо ти ж не голодуєш а іншим потрібніше і я зрозумів навіть я який і близько не застав ссср і лихих 90-х готовий був взяти це і тому не можливо зараз зробити щось таке в Україні бо люди будуть брати без нагальної потреби і дай Бог щоб мої внуки не дотримувались цієї захланної совкової звички і зробили щось подібне
Ви праві)
Це банк випадково не пумб? В мене була така ж історія з кредитною карткою, і ліміт такий же
Прошу розказати про права і життя інвалідів по зору,бо,я втратила зір, ,їду в Чікаго...ДЯКУЮ
В новій пошті є адресна доставка під двері, як в Амазоні.
її так само залишають і йдуть? чи мають в руки віддати?
@@olesya.goncharenko в залежності, як ви попросите працівника нової пошти чи DHL, FEDEX
@@olesya.goncharenko якщо безпечно(приватний будинок) то залишають. Ті посилки з амазону теж крадуть дуже часто. Не треба ідеалізувати
Привіт з Канади, всі ті самі плюси))) ну хіба водійське трохи довше отримувати)
Клас 🙌 дякую, що поділилися 🫶🏻
15:43 мені через екран стало тепло ❤
дякую вам)
Ваш ролик отличный, яркий.Благодарю
дякую дуже)
Вітаю ❤
В Україні навіть з грошима отримати бажане дуже важко. Я затіяв ремонт в квартирі (хрущовка). Вирішив зробити ремонт вхідних дверей, передпокою, суміщеного санвузла (2,5 м2) і кухні (6 м2) і маленького коридуру між ними. Всього це площа 18 м2. Робота стартовала на початку червня 2023. Наразі вже кінець лютого 2024 року, а я вже півтора місяця чекаю, коли той майстер, що 31.12.2023 почав робити мені вбудовані меблі на кухні нарешті прийде, щоб закінчити свою роботу, яку він призупинив, тому що його підрядник не зробив ще одні скляні дверцята для одної з шаф. При чому цей майстер хоча б взяв замовлення, з моєю повною участю (я витратив на це два своїх вихідних дні) замовив всі матеріали і почав щось робити.Два інших майстра пообіцяли прийти на заміри - йдуть досі. Таке відбувається в Інгулецькому районі міста Кривий Ріг. Вже скоро рік буде як я роблю цей ремонт. Де таке ще можна побачити?
@@rosietheriveter107, про дерев'яні будинки я знаю. Дивуюсь, як в них можна жити взагалі. На Discovery є передача, в якій за 5 - 10 діб роблять ремонт цілого будинка з трьох кімнат. Це все неправда?
Ну по поводу знаків. Чому символи та умовні позначки краще ніж коли там текст. Це звичайна уніфікація, для прикладу вчилася на водія в Україні, при цьому можеш вільно подорожувати машиною по Європі, та інших країнах світу (брати авто на прокат) А якби дорожні знаки підписували то це унеможливлює вільно пересуватися авто в інших країнах. Це добре що ти знаєш англійську, ну а якби ти якийсь період перебувала в арабській країні, чи в Китаї або Японіїї де замість дорожніх знаків були тільки написи (до речі в Японії деякі знаки написом) та навіть іспанська чи італійська - це просто унеможливлювало пересування особисто автівкою.
Якщо ти живеш в цій країні, то маєш знати мову - все логічно
Другий момент: знак всеодно залишається знаком. Червоне коло, білий прямокутник, та ще додатково написано «do not enter». На відео ж є знаки вставлені.
@@olesya.goncharenko так я говорю не тільки про тих хто живе, а і людей які приїжджають з інших країн з іншою мовою побачити до прикладу США. Я просто пояснив, вашу думку змінити не прагну)))
Доречі, в Одесі велодоріжки по можливості розділяють стовпчиками також, та на перехресті велодоріжку виділяють червоною полосою.
@@an.han_first я розумію)) тому ж і кажу знак всеодно виглядає як знак))) а надпис це додатково для тих, хто знає мову))
Одеса то любов 🫶🏻
100 баксов от банка не надо декларировать если это идет на кредитку, considered a rebate. And usually goes towards your credit card balance, декларировать надо % interest если банк отправит в конце года 1099
ок))
Не зрозумів проблему з доставками в Україні. Ну так, замість покласти під двері, кур'єр дзвонить... Це незручно хіба? Ну так, деякі просять зпуститись, але говориш про чайові - і він вже піднімається. А у 50% мовчки піднімаються, хіба ні? Вас немає вдома - ну то можна вказувати час та день доставки... А поштомати у під'їзді хіба це велика проблема спуститись вниз забрати? Ну так, не під самі двері прям, але ж все таки. Тому даний недолік прям професіонально висмоктаний з пальця
В Канаді теж з правим поворотом дуже просто.
У нас фудбанки б не працювали, за тою причиною що ви назвали ( нажаль , коли почалась війна я сама з таким зіштовхнулась, оскільки я тільки переїхала в Київ і поацювала в аптеці , на картці завжди було 0, війна почалась рахунки заблокували (кредитні)
І в новусі де я працювала роздавал червоний хрест допомогу , черга людей стояла зранку після того як колбасу давали ,(а це не бідний район) але коли на наступний день їм дали не те на що вони розраховували, то вони все це брали і ще йшли роздратовані, що колбаси не було , а деякі взагалі викидали 😡😡 я туди не підходила брати , бо вважала що
комусь потрібніше так нам потім сам червоний хрест заносив , зо було дуже приємно 😊але люди розчарували максимально і це я ще не кажу про їх поведінку коли ми стояли без перерви їх обслуговували
Сумно дуже (((( дуже((((
Шахраї користується цим також.
В мене на ebay клієнт купив товар і потім написав в службу підтримки, що то не він купив. Йому повернули гроші і він отримав товар безкоштовно а я в мінусі. Ну звісно, американців, це не хвилювало.
блін((( оце неприємно дуже(((
Зараз у Вінниці теж немає загальних батьківських зборів. Кажуть все окремо кожним батькам. У Канаді, вчителі вітають учнів з святами листівками поштою.
нарешті) бо то стрес для всіх, а не збори були))))
@@olesya.goncharenko наша подруга Зоя Литвин зараз сильно змінюють українську освіту на краще, чого варто лише зміна системи харчування.
Зараз в українській школі теж не можна назагал обговорювати будь-яку дитину чи її оцінки.
це чудово)) нарешті)))
У нашій школі років 10-12 ,як перестали на загал говорити про учнів.На зборах лише нейтральні теми - життя класу,школи,екскурсії,квести,свята.
оце класно) нарешті)
На жаль, нашій Україні до фудбанків дуже далеко, бідна країна з багатими чиновниками… дуже шкода пенсіонерів, ми ще в школі перед Паскою збирались речима/ продуктами харчування і несли пенсіонерам….
а в Канаді важко здати на права.наші деякі і 3рази не здали практику в 50років.і рік курси були.а харчі в Україні 100грн куриця цільна і 60грн яйця.молоко на розлив 26грн.в пакеті пастер 36-38грн 2,5%.свинина 170-200грн в залежності від де зрізано .при Союзі продукти були дорожчі поза Москвою і полу і мільйонниками.5р свинина і варенка і 80руб медсестра грязними=16кг.вчителя лікаря банкіра,чиновника 120-140р ставка.а мегагородам 2.20 мясне, в 2р дешевше і гречка і рис і картопля і борщ набор.і житло було за бюджет їм що возмущало 1\2 Союза на кухнях хат.адже будівництво хат Москва не дотувала а це 50% житла було.ні масла ні голанськ сиру не продавали навіть в обл центрах до 300 тисяч як Полтава Черкаси Чернігів .до 91року.а повно 7сортів маргарину на якому студентами і жарили картошку в 70-х 80-х.чи смальці-салі.олія була нерафінована тому на ній не жарили бо гірчила.і кожний вересень в колгосп студентами.чи влітку на 3тижні .на вибір.літом пололи буряк потім в 17годин на базу везуть грузовиком в палатки де кроваті.річка поряд ,загальне купання в ній після поля при 30*.Вечеря.потім танці 2години під магнітофон боніем ,ролінгстоун,скорпіон,Пугачова.а дівчат то половина з цих 100 студентів
Я така сама, тільки в США у свої 28 почала водити. Розумію, що просто сісти і поїхати в Україні ніколи не зможу зараз, в мене очі на лоба лізуть, коли з кимось їду там як пасажир 😂 як люди взагалі орієнтуються на дорозі, не знаю.
ахаха)))))
Вибачте, але нічого якщо я борща налив, замість чаю? Щойно приготував з салом, цибулею та шматочком чорного хліба ;-) Так краще мені здається буде під ваше відео :-)
Ну для чого ви так? Ви хочете щоб я захлинулась слиною і перестала відео робити?)
@@olesya.goncharenko це ідея для наступного відео - скільки буде коштувати набір на борщ в костко, волмарті та ще десь )))
я не дуже то й господарка))) тому зайвого хейту не хочу, дякую))))
Також був клієнтом Приват банку, пару разів брав кредити, останній раз просто так зняли якийсь невідомий %, з ними немає сенсу говорити, вже пробував. Просто закрив рахунок та й все на цьому.
Я вас розумію
зараз інші часи, приват - дуже крутий банк. і якщо ви не знаєте, в Україні одна із самих розвинених банківських систем, у світі. особливо онлайн банкінг
Дякую
Так.фудбанки були би дуже доречними у цей непростий час 💁♂️
Скажіть ....а відео з мінусами США буде? Бо Ви нічого не сказали про шалені податки на все! Про громадьський транспорт... якість їжі.... і т д
Так в Америці багато плюсів......але мінусів не меньше!!!
І з приводу футбанків і прикладу з гуманітаркою..... подивіться канал Селянка в Америці- людина має дім, декілька машин, всі заробляють , але на
,, бєсплатку " ходить регулярно, а потім годує своїх собак також.Так шо, такі люди є і в Америці.....на джипах приїджають в футбанк.
У мене купа вже таких відео. Та як на мене, кожен бачить те, що хоче бачити… я фокусуюсь на хорошому, тому у мене все добре. А недоліки сприймаю як є. Я теж не ідеальна, та чоловік зі мною живе багато років)) ви ж теж мене неідеальну дивитесь)) та якщо тільки на мінусах фокусуватись, то можна в депресію впасти)
Навіщо їм ходити у фут банки якщо вони виносять все що їм потрібно з магазинів for free? :)
В ulta недалеко вже прибрали всі парфуми з полиць. Коли я запитала в чому справа - пояснили що їх «виносять» дуже швидко. В тжмаксах також більшість парфумерії та косметики сховали в бокси.
Так, набрати гуманітарки то є зло, але і тут до свідомості багатьом ну дуже далеко.
ну це ж зовсім різні категорії насеелення)) порівняти хуліганів, які виносять парфюми, і літні люди, чи жінки з дітьми, які в фудбанку беруть їжу -- це ж зовсім різне
Хм, у приватних клініках в Україні також озвучують все. І люди уважні.
повірте, різниця величезна)))
Никогда у нас не будет работать правило проезда перекрёстка в зависимости от того кто подъехал к линии первый. Это не про наш менталитет.
на жаль(((
А якщо одночасно підʼїхали??🤔
Це дуже тупо насправді. Куди краще правило правої руки, менше помилок
@@ІринаКовальова-р8й пропускає водій ту машину яка з правої руки.
В нашому штаті , не має не велодоріжок, пішки ходять тільки безхатьки (( І в магазинах складають все підлітки ,які для 4 товарів використовують 4 пакети 😅
Переїздіть до нас)
а в Україні ви водили авто? бо порівняння европи з америкою є, є як + так і -
я ж казала, що тут з нуля навчилась водити
Не хочу нікого образити, але ми бідна країна і наданий час, футбанки, повернути різницю в ціні, посилки ми не можемо собі їх дозволити. Тому що це звідкись треба його відшкодовувати (наприклад - це посилка якщо з нею щось трапитися). І наскільки знаю в футбанки продукти приносять звичайні люди (може і якісь організації ще допомагають). Для того щоб це все було треба стати не тільки багатшою країною, але й змінити, як ви і говорили свій менталітет. І хочу нагадати, що США більше 200 років, і вона не відразу стала такою, якою ми її знаємо зараз.
Чому тут працює з посилками, тому що все застраховано) фудбанки забезпечують і організації, і супермаркети, і так звичайна людина може задонатити)
Я з вами абсолютно згодна, якби ті, хто при владі трохи менше крали, то все можна було б організувати в Україні) та спершу кожен має почати з себе)
Я в жодному разі не ідеалізую Штати, та тут дійсно є такі речі, до яких потрібно прагнути)
А де ви живете?
Моєму татові 73 і бачив вже багато в своєму житті а тим більше лікарів тому що в нього складна хвороба. коли перший раз прийшов до лікаря в США то просто розплакався. Лікар здивувався що трапилось. Його відповідь: Я просто відчув себе людиною. І цим все сказано про медицину.
Як я його розумію 🙏
Здоров’я вам та вашій родині 🫶🏻
в країні де більшість хоче налюбити один одного і патологічна клептоманія (влада краде, а в сам тягне все що лежить погано) не будуть працювати фудбанки і не тільки вони. далеко нам до цивілізації. а криків що українці особливі найкращі....
як би грубо ви не написали, та не можу не погодитись((( ви праві(((
Це не українці винуваті, а жидобандеровці які шляхом обману захопили владу в Україні!
Олеся а Ви ходили до лікарів по програмі u4u ?
Чи за самостійну оплату?
Не по програмі, а по страховці ходила
Доброго дня, мені потрібно затриматись в Польщі
В мене вже є запрошення (наскільки я знаю воно діє 90 днів, щоб поїхати в США)
Якщо термін в 90 днів вийде, чи можу я поновити документи і якщо так, то де це зробити?
Буду вдячний за відповідь.
Добрий день) я не консультант з цих питань)
Якщо мова іде про U4U,то потрібно щоб спонсор знов робив на вас запрос і ще не факт що вам одобрят, поскільки одну можливість ви вже не використали , очевидно це для вас не важливо
Фут банки не будуть в нас функціонувати, тому що перше ми не Амермка. Друге це створить ще більше проблем. В нас не той рівень культури, розуміння і ще досі є корупція... Для цього треба видатки. Ви просто живете вже в хороших умовах у штатах, а бідні райони, які є ви це не враховуєте, плюс люди не розвиваються, а деградують (не усі) часто сидять на них і на допомогах і не хочуть працювати, того як сказати - це їхнє і вони самі до цього дойшли у нас свій шлях
Теж ремні безпеки постійно вирокистовую у всіх країнах.
круто))) ви молодець))
Ви забуваєтесь про те, що у нас бідна країїна. У нас працюючі люди в не жирують зовсім. А фут банк вперше про таке чую і як воно працює?