TP Bus Tarnowo Pdg. - linia 812 | MAN NG363 Lion's City
Вставка
- Опубліковано 11 лип 2024
- Linia 812 to obecnie najdłuższa linia obsługiwana przez autobusy TP Busa. Autobusy w najdłuższym wariancie trasy docierają do gminy Duszniki czyli właśnie do Grzebieniska. Na filmie autobus wykonuje jeszcze dodatkowo kurs przez centrum handlowe w Swadzimiu. W dni robocze podczas roku szkolnego to właśnie linia 812 jest głównie obsługiwana przez autobusy przegubowe, których przewoźnik posiada 5 sztuk, ze względu na okres wakacyjny zapotrzebowanie na przegubowce jest mniejsza i nie jest tak łatwo spotkać je w ruchu.
------
Info:
Rocznik/Year of production: 2010
Rok nagrania/Year of record: 2024
Trasa/Route:
0. Grzebienisko Pętla
1. Grzebienisko/Wierzbowa N/Ż
2. Ceradz Dolny/Brzoza Huby N/Ż
3. Ceradz Dolny/Parkowa
4. Ceradz Dolny/Okrężna N/Ż
5. Ceradz Dolny/Powstańców Wielkopolskich N/Ż
6. Ceradz Kościelny - Kościół
7. Ceradz Kościelny/Jankowicka N/Ż
8. Jankowice - Pałac N/Ż
9. Jankowice Pętla
10. Jankowice/Poznańska N/Ż
11. Jankowice/Przemysłowa N/Ż
12. Tarnowo Podgórne/Piaskowa N/Ż
13. Tarnowo Podgórne/Nowa
14. Tarnowo Podgórne - Centrum
15. Tarnowo Podgórne/Rolna N/Ż
16. Tarnowo Podgórne/Działkowa N/Ż
17. Tarnowo Podgórne/Marianowska N/Ż
18. Sady - Wiadukt
19. Swadzim - Kładka N/Ż
20. Swadzim - Auchan
21. Swadzim - Wiadukt N/Ż
22. Przeźmierowo/Wysogotowska N/Ż
23. Przeźmierowo - Wiadukt
24. Baranowo/Przemysława N/Ż
25. Wichrowa
26. Leśnowolska N/Ż
27. Smochowice
28. Kołobrzeska N/Ż
29. Tatrzańska N/Ż
30. Pilotów
31. Przelot N/Ż
32. Bużańska
33. Polska N/Ż
34. Piękna N/Ż
35. Ogrody koniec trasy/final stop - Авто та транспорт