Велопрогулянка на базар за сиром 🚲🎥 27.10.2024.

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 31 жов 2024

КОМЕНТАРІ • 5

  • @МатвейКолосков-н4ю

    Не скажу за все города ,очень сложно в Харькове ,Николаеве и херсоне ,там обстрелы не прекращаются .А в одессе все пляжи ,улицы рестораны , спортклубы заполнены здоровыми мужиками .Блокпосты есть ,проверяют ,что бы все обновили свои данные и во время войны ,это нормально .Ребят на фронте надо менять .
    Или одни будут пить ,есть ,спать ,а другие в это время умирать за Родину ?

  • @ОлександрЧернещина

    Автостанція Полтава-2

  • @ОлександрЧернещина

    Адигейський сир.Готується з пастеризованого молока, з використанням молочної сироватки, кухонної харчової солі. Адигейський сир відноситься до дієтичних продуктів харчування і має високу харчову цінність за кількісним складом основних речовин. Масова частка жиру в сухій речовині - 40%.
    Що входить до складу адигейського сиру?
    Адигейський сир готують з сирого або пастеризованого молока з використанням молочної сироватки, кухонної харчової солі. У більшості випадків його роблять без сичужного ферменту (сичуг - один з відділів баранячого або бичачого шлунка), проте бувають і сичужні варіанти адигейського сиру.
    У чому різниця адигейського сиру та бринзи?
    Відрізняються сири та складом. Для приготовлення адигейського використовується виключно коров'яче молоко. Бринза а спочатку виготовлялася з овечого чи козячого молока. Згодом її почали робити з коров'ячого та буйволиного.Якщо ви любите сир, то чому б не приготувати його вдома? Тим паче, що для приготування адигейського сиру потрібно всього два інгредієнти.Інгредієнти для домашнього сиру:
    3 літри молока жирністю від 2,5%,
    24 мл оцту 9% або 36 мл яблучного оцту 6%,
    питна вода,
    сіль.
    Oцет у цьому рецепті можна замінити лимонною кислотою або сироваткою. Якщо ви оберете лимону кислоту, то з розрахунку на один літр молока потрібно півтора грама кислоти розвести у столовій ложці води.Рецепт домашнього адигейського сиру
    Для початку потрібно поставити каструлю на середній вогонь та вилити у неї молоко. Поки молоко нагрівається, відповідну кількість оцту (8 мл на кожен літр молока) треба розбавити питною водою в розрахунку 1:3.
    Коли молоко нагріється до температури від 85 до 93 градусів Цельсія.
    «Я особисто орієнтуюся на 90 градусів. Помітила, що саме при такій температурі молока в мене виходить найкращий результат», - порадила фудблогерка Жанна Решетицька.
    Якщо у вас немає харчового термометра, то приблизно потрібну температуру підкажуть бульбашки, які починають з’являтися на поверхні молока - але ще до того, як воно почне підійматися.
    Коли молоко потрібної температури, то не знімаючи з вогню, в нього потрібно додати оцет, який попередньо розвели з водою. Додавати його краще поступово, поки молоко не візьметься грудочками і не проступить сироватка світло-зеленуватого кольору.
    Після цього потрібно одразу вимкнути вогонь під каструлею, переставити її на холодну поверхню і шумівкою вибрати з рідини сир.
    Перекладати сир потрібно у форму, яка має отвори - щоб з сиру стікала сироватка. Сир у формі потрібно трохи притиснути, щоб він став щільнішим. Вже потім його можна посолити - по пів ложки солі з кожної сторони.
    Після того, як сир охолоне, його можна їсти.

    • @Victor-fs5gi
      @Victor-fs5gi 4 дні тому +1

      Дякую вам за інформацію, ви видно професіонал, було цікаво, ще раз дякую.

    • @oleh.poltava
      @oleh.poltava  4 дні тому +3

      @@ОлександрЧернещина Єлі дочитав 🤭 корисна інформація для тих хто буде готувати в домашніх умовах,я не з тих шукаю легких шляхів,тобто купити ☺️