Д/ф "Олесь Шевченко. Як на сповіді"

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 21 сер 2017
  • Олесь Шевченко зізнається, що став дисидентом ще у дев’ятому класі, оскільки вже тоді не сприймав систему, яка панувала за часів Сталіна і відчував, що жити потрібно не так. І цей спротив постійно наростав. Спочатку юний Олесь, навчаючись в університеті, сміливо поставив питання викладачам: чому лекції читають російською мовою, а потім вступив до Української Гельсінської групи, яка об’єднувала дисидентів, які не хотіли і не могли жити у радянській системі. А далі - арешт, звинувачення у скоєнні злочинів проти Радянського Союзу, суд, вирок, довгі роки заслання.
    Лише за чотири роки до здобуття Україною незалежності Олеся Шевченка звільнила система, проти якої він боровся усе своє життя. Про людину, яка ніколи не полишала справу усього життя - боротьбу за права людини і права нації, дивіться у документальному фільмі "Олесь Шевченко. Як на сповіді".
    Сайт 1tv.com.ua/
    Підписуйтесь на наш канал: / 1tvukraine
    Останні новини та анонси на facebook: / 1tvua
    Читайте нас на Twitter: / 1tvua

КОМЕНТАРІ • 3

  • @iost8004
    @iost8004 Місяць тому +1

    Не всі політв'язні і колишні угсівці поважають Олеся Шевченко! Серед зграї політв'язнів було не мало покидьків які себе справно показали після проголошення незалежності. Ганебні елементи!

  • @user-kb7dl2hb1w
    @user-kb7dl2hb1w 3 роки тому

    А зараз поліція не як при НКВД свавілля брехня нисилля у Кагарлику згвалтували за розкриття. А Вакарчука з ради хіба не Рюкзаків Лаврентій Павлович вигнав. А олігархи що хочуть те роблять місця в кабміні продаються.

  • @OOSS965
    @OOSS965 4 роки тому

    Ну и шо зараз - писля цих трьох революций ??? Тепер повний розпродаж ??