Ciężkie Redlenie ziemniaków 2024 | Wladimirec T25

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 27 вер 2024
  • W tym roku czyli 2024 nie poszło redlenie ziemniaków tak łatwo i szybko jak w zeszłym roku , jak widać co chwila coś nie pasowało i trzeba było poprawiać ale no cóż robote trzeba zrobić nawet jak nie wychodzi za dobrze. Miejmy nadzieje ze jednak to jakoś w miare dobre wyjdzie. ;P
    #władimirec #redlenie #t25 #ziemniaki
    Instagram: gramw_farminga

КОМЕНТАРІ • 23

  • @AGROGORAL_70.11
    @AGROGORAL_70.11 3 місяці тому +2

    To jak kto ale Przemo Władkiem daje radę 😊Pozdrawiam Hej!!! 👍👍👍

  • @_Ma_teuszz
    @_Ma_teuszz 3 місяці тому +1

    Najpierw to by sie przydalo chwastu sie pozbyc a pozniej redlic

  • @nyggabrooaaa369
    @nyggabrooaaa369 Місяць тому

    A gdyby poustawiać te zęby tak samo jak w sadzarce? Równo odstęp od siebie głębokość względem ramy i odległość na odciągach od ciągnika tak aby regulować tylko podnośnikiem zagłębienie. ?

    • @farmpmi
      @farmpmi  Місяць тому

      @@nyggabrooaaa369 były ustawione tak jak sadzarka ale w tym roku redlicy porozmywane przez ulewy i jakoś tak lipnie to szło

  • @tomastomi1332
    @tomastomi1332 3 місяці тому +1

    Jak chodzi silnik po remocie ??? Fajnie to robiłeś lepiej niż nie jeden mechanik pozdrawiam

    • @farmpmi
      @farmpmi  3 місяці тому

      Nie narzekam,jak do tej pory zadne wycieki sie nie pojawiły ani zadne dziwne odgłosy

  • @MarianBrach
    @MarianBrach 3 місяці тому

    Gdzie wy tu widzicie redlenie ziemniakow? Ja tu widze obsypywanie jak juz

    • @farmpmi
      @farmpmi  3 місяці тому

      Ważne że trochę ziemia podrapana

  • @Jerzy-z3q
    @Jerzy-z3q 3 місяці тому

    Oj te ziemniaki jakieś mizerne,nierówne i wybrakowane..

    • @farmpmi
      @farmpmi  3 місяці тому

      Wydaje Ci się

  • @stefankowalsi5208
    @stefankowalsi5208 3 місяці тому +2

    Redlenie ziemniakow to nie jest latwa sprawa trzeba byc delikatnym i precyzyjnym i wiedziec jak ustawic skrzdelka obsypnika

    • @farmpmi
      @farmpmi  3 місяці тому

      No nie jest łatwo,ale rajki jakieś tam wyszły,ehh w krzywych też urosną😉.pozdrawiam

  • @remigiuszkedzia1735
    @remigiuszkedzia1735 2 місяці тому

    Witam kolego nagraj zaś coś z wykopek u mnie też rajki krzywe tym się nieprzejmuj grunt że objechane

    • @farmpmi
      @farmpmi  2 місяці тому +1

      @@remigiuszkedzia1735 coś się nagra napewno,narazie szukam sprzętu do wykopania

  • @Mateusz-ri6lc
    @Mateusz-ri6lc 3 місяці тому +1

    Albo redlic co jedna rajke a nie co dwie, tymbardziej ze nie ma duzo jak tak slabo idzie 😉

  • @Mateusz-ri6lc
    @Mateusz-ri6lc 3 місяці тому +1

    Gdzieś slabo redli, i na szosowych chyba? za szybko. Niskie obroty,poszarpujac co chwilę. Zero płynności, 3 ójka polowa nizej łapy rozkręcić troche na cięgle, plywajacy i ogień na wyższych obrotach trochę. Władek ma moc, nie to co trzydziestka więc luz👍

    • @Grzechu25180
      @Grzechu25180 3 місяці тому

      Jak we władku nie ma popowych szosowych prosta skrzynia 6 biegów rewers + pół biegi 2 redukcyjne różnie to nazywają a tak to nawet nie wiadomo o jaki bieg ci chodzi ja mam takiego władka jak na filmie i robiłem 1 na dół i w prawo

  • @rolnikrafa7175
    @rolnikrafa7175 3 місяці тому +1

    U was to chociaż mokro,a u mnie sucho od miesiąca 😊, pozdrawiam

    • @farmpmi
      @farmpmi  3 місяці тому +1

      Jak było trzeba redlić to ulewa za ulewą,na dzień dzisiejszy (12.06) już się robi sucho.pozdrawiam

  • @grzegorzgoraj7080
    @grzegorzgoraj7080 3 місяці тому +2

    Ale fajna kobitka😊

    • @farmpmi
      @farmpmi  3 місяці тому

      A no fajna,dzięki,pozdrawiam

  • @marcel2647
    @marcel2647 3 місяці тому +1

    Redełka w pionie powinieneś mieć

    • @farmpmi
      @farmpmi  3 місяці тому

      Pozniej już tak miałem ustawione,nie pomagało w tym radleniu to ze kolejny deszcz się zbliżał i tak na szybko było to robione,ale gdybym wtedy nie obradlił to już poniej by się nie dało,raz że za mokro a dwa krzewy za duże,pozdrawiam