During my first year here in America I did have that moment that you called opened ear. I was studying English for two or three month then one day all of a sudden listening to my favorite album of Abba I understood what the song was about and I was so happy :)). This is amazing feeling, now I can read, write and talk English and trying to learn French.
Що до дітей це так і приїхавши сюди стає важко виховувати дитину, що стосується того що на прикінці говориш досить влучно наш мозок не є настільки здібним, але є духи злоби і Господні ангели. Чому не припустити що одного схиляє скоїти злочин і той самий дух іншому підказує хто його скоїв. Друже світ насправді не такий матеряльний як на перший погляд здається а правду про це можна знайти тільки в Святому письмі. Бажаю тобі розширити свою уяву про це.
Вподобайка за українську! В Україні батьки теж не виховують дітей - це особливо помітно в трц або на вулиці коли діти та і дорослі теж ідуть не поправилам і не дають дорогу
Про талант бачення Шерлока Холмса: це можливо. Таке бачення відкривається найчастіше у людей, які знаходилися в небезпеці, на грані життя і смерті. Люди, які пережили війну, голод, тюрму, армію тощо. Життєвий досвід також повинен бути.Також такий талант може передатися по спадковості, або від інших людей.
Работал почти 6 лет в Новой Зеландии, сейчас в Австралии. Мой совет, по началу я не мог даже услышать слов и понять где предложение заканчивается. Мне повезло я пару лет сначала работал с филипинцами, у них английский не родной но второй государственный. Их я более мение понимал, потом со временем выговорился с ними и уже стало понятнее с местными, в процессе я еще готовился к IELTS тесту и только после того как я его здал на 6.5 на документы то стало более мение проще жить. В тоже время когда иду в кино и там британский фильм то фиг что понимаю. И по сей день, я с некоторыми носителями говорю легко и просто, а некоторых совсем не понимаю.
@@ВалентинаАдамовська Практика во всех сферах жизни, в любом формате. Любая ситуация которая возникает и которую смог решить сам, второй и третий раз будет проще. Поход к врачу, поездка на авто сервис, разговор с работодателями и т.д. Слушать местное радио и смотреть телевизор, общаться с местными чем по болтьше.
Хороший ти хлопець,Ростиславе!Так спокійно бабці розтлумачив😄я б розгубилась)))Так буває,що ніби і знаєш мову,але коли хтось підходить і щось запитує то всі слова кудись вилітають,їх немає... 😆Молодець,класно і невимушено.
Чого не скажеш про ваш суржик. Українською мовою, а не на українській мові. Тому й не чуєте численних помилок у автора відео, бо самі не володієте українською.
Привіт, Ростислав! Вчила мову у Лондоні ( ходила в приватну школу), зараз живу у NY мова абсолютно інша, дуже важко звикнути і заговорити на їхньому акценті. Дочка- школярка мою британську- не розуміє...
Вы правы, мне тоже пришлось долго привыкать и перестраиваться после 15 лет преподавания британского варианта. Зато теперь стала замечать, после 3 лет жизни в Чикаго, что стала плохо понимать британский акцент.
Проживав в Лондоні 00-05 роки,тоді інше було,ні інтернету ні телебачення і це допомогло мені більш-меньш говорити.зараз живу US,NY.......мова зовсім інша......приїжджаю в Лондон і насолоджуюсь британською
А мені більше американська англійська подобається, вона простіша для вивчення і зрозуміліша для мене ніж британська англійська, англічани дуже багато пропускають звуків.
Перфектна англійська (бабуся зрозуміла)! Гарно поставлена українська! Але в парку були спочатку гуси , а не качки!) Доречніше не "підняти " питання, а "порушити " чи "торкнутися " ! Дуже імпоную Твоїм відео і урокам, Ростику ! ДЯКУЮ !!!
2-3-4 відсотки роботи мозку - це міф. Мозок працює завжди на 100 відсотків. Він за принципом своєї роботи не може інакше, там нема частин, які окремо відпочивають чи включаються. Це не механізм, там працюють так чи інакше всі нейрони, частини. Не пам'ятаю звідки цей міф взявся, можна нагуглити. А от ефективність роботи мозгу може бути різною. Але це вже суб'єктивна міра, в залежності від того, що ви вважаєте корисною роботою. Мозок може вирішувати різні задачі і якщо ви йому поставили задачу лежати на дивані, він теж на 100% еффективно буде її вирішувати.
@V L почитайте хоч одну книжку по фізіології, біохімії .. в організмі протікає 1000 різних процесів і це все контролює мозок, тому він завжди працює на 100%. Якщо ні то наслідки будуть тяжкі.
@@s.skydan9696 Наскільки я в цьому розумію (хоча я не спеціаліст), то справа взагалі не ЕЕГ. Справді, мозок може працювати по різному, в різних режимах, більш активно працювати клітини, що буде змінювати картинку ЕЕГ. Але, наприклад, я ще займався нейронними мережами, бувало програмував і навчав їх. Так ось, всі нейрони працюють. А вважати, що вони будуть більше обчислювати, якщо більше енергії витрачають, все одно, що процессору на вхід подавати більше напругу, в надії, що він почне швидше працювати. Можна взагалі щось спалити, енергії виділиться більше, але результату буде ноль. Нейрони працють в усієї своєї сукупності. Результат їх роботи - це результат паралельної роботи всіх нейронів. Який саме результат вийде, залежить від того, як навчена нейронна мережа, тобто наскільки конкретний нейрон підсилює чи послаблює сигнал. Тобто вся нейронна мережа працює. (звісно, мозок складається з зон і складніший, та це не має особливого значення). А от стимуляція окремих нейронів в мозку чи областей змінить тільки результати обчислювать. Тобто зміниться баланс між важливим і неважливим і буде інший результат. Такий точно результат міг би давати мозок, якщо б ваги на нейронах/сінапсах були розставлені по іншому, тобто інакше навчений, і без стимуляції. Тобто це не значить, що мозок почав робити чогось більше, просто змінюється картина, що він видає в результаті.
@V L читав і сам шифрував ЕЕГ у різних фазах у епілептиків, біохімію і фізіологію проходив на відповідних кафедрах. Рідше натрапляв на цікаві МРТ. Ви говорите дурню, різні відділи мозку виконують певні функції і задіюються саме тоді, коли потрібна певна функція, або ж наприклад коли якась частина мозку перебирає на себе після інсульту певні функції що "випали" в місці крововиливу або ішемії. Але все одночасно на 100% не працює, це треба певно всі у світі психоактивні речовини одразу вжити щоб добитись 100% роботи асіх віділів одначасно і залишитись після цього овочем. Щоб спростити - може бути 5 % задіяно, може 75% - це залежить від того що робить піддослідний у момент спостереження. Люди у повному спокої та темряві видавали і 10% активності - звідси власне міф. Під час розмови, уяви, творчих процесів % піднімається. Уринотерапію собі залиште, бидлан неосвічений.
@@lingvostudija6141 Немає й не було в жаднім правописі. Згідно з Харківським правописом кінця 1920-х років відмінювано інші слова: у метрі, у Торонті, у кіні тощо. Але ці слова мають шелестівку (приголосну) перед кінцевою голосівкою. У слові "відео" маємо дві голосні. Якщо ви хочете відмінювати це слово, то як ви скажете в місцевому відмінку однини: "я побачив це в однім відеї"? Це неможливо в українській мові!!! Тільки "відео" в усіх відмінках і числах. Читайте український правопис і не вигадуйте!
@@floquet-de-civada А як кажуть чехи чи словаки? Саме так "у відеї і у відеах чи відеях". Це - наша мова і ми, носії, вирішуємо, як нам розмовляти. Берімо приклад з наших сусідів, успішних слов*ян, і не пасуймо російським шовіністам. Я б, взагалі, це слово замінив на "видиво", - я прихильник пуризму. Вдячний.
Знову цікаве, захоплююче відео! Які вони у Вас різноманітні та інформативні. А, розмірковуючи про фільм, Ви здивували мене надзвичайною зовнішньою схожістю з англійським актором, який зіграв Шерлока. В цьому щось є...
Стопроцентно згодна!Я півроку вже в Англії,вчу самостійно з нуля сама,нічого тобі не дає перебування тут,якщо сам наполегливо не будеш вчити.Мова носіїв буде цвіріньканням горобців,якщо не буде своєї бази
Все вірно - треба їхати в Україну до Вас і вчити англійську мову прямо з нуля. Бо як на мене я її ніколи не вивчу - хотя за кордоном десятки років - так що пока ще не зовсім стара - треба бігом до вас пане Розтислав.
Молодець! Реалізувати себе потрібно в будь якому середовищі! Пропоную, завжди вчитися та памятайте за те, що при поверненні в Україну привезете з собою щось позитивне та прогресивне та не ввозьте негативне, бо там і таке є!
Вітаю, Ростиславе, дякую за ваши уроки, а також розповіді про Ваши подорожи, та й, звістно за українську!!!!! Стосовно, Шерлока Холмса, у Конан Дойля, у книжках зовсім інакше виглядають здібності Шерлока Холмса, вони здаються дуже природними:) Мені дуже подобаються Ваші уроки, то я маю бажання придбати, але я не знайшла у Вас середній рівень, може я просто не побачила? З Повагою, Віра
Як репетитор підписуюсь під кожним словом . Думаю що для розмовноі практики ,перед тим як іхати ,треба добре вивчити Phrasal verbs особливо pop , kick, screw , короткі ідіоматичниі вирази типу better off . Ідеально, - це коли ви вмикаєте англійський вуличний монолог чи діалог p U-tube та просите учня перекласти на слух. І так робити багато раз. А не штудіювати класичні навчальні діалоги , які в багатьох ситуаціях не мають особливоі користі ( лише для початківців можливо )
Доброго дня! Одразу, почувши на другий хвилині про виховання дітей зазначу, твої поради виховання різочкою дуже погані, це м'яко кажучи. Існує маса методів, як виховати дитину без фізичного чи психологічного насилля. Але в тебе, друже канал про англійську, тому не давай цих порад. Дякую, все інше слухаю з великим задоволенням! Слава Україні!💙💛
Нація формується з поваги до батьків,до людей старших за віком.. А не дозволяти ще не сформованій "людині" керувати більш зрілою і досвідченою особою...
Дякую за чудову можливість дізнатися про Англію. Дуже цікаво! В мене питання: Ростиславе, хто ви за фахом? Чи дійсно так званим "технарям" вивчити іноземну мову? Дякую. Чекаю на наступні відео.
Сам бачив в парках Лондона купу білочок, навіть кількох з них фотографував. Так само там бачив багато качок, гусей та інших птахів. Лондон неймовірний!
Є розмаїття англомовного контенту на ютубі. Про науку, кіно, аніме, різні хобі, та про інші теми. Зараз можна вивчити сприйняти англійську на слух дуже легко.
Згоден. Взагалі, з сучасним розвитком технологій та інтернету можна засвоїти будь-які аспекти мови, не залишаючи своєї кімнати. Було б бажання. Відвідування чи невідвідування країни ніякої практичної користі в цьому напрямку не відіграє.
Ростислав, спасибо за видео. Что касается подготовки к жизни в англоязычной среде. Разумеется, еще дома (допустим, в Украине), нужно, во-первых, определиться, какой вариант языка вам нужен (British or American), создать необходимую базу и научиться аудировать (восприятие на слух), для чего нужно слушать много адаптированных текстов обиходной тематики. У англоговорящих есть много звуков, которые навскидку наше ухо просто не воспринимает, и, следовательно, речевой аппарат, не воспроизводит. Это конкретная работа, но если есть мотивация, появляется интерес, который стимулирует тебя продолжать. (Такая себе положительная обратная связь). Я не согласна с Вами, Ростислав, в одном. Нельзя (находясь дома) ограничиваться только пассивным изучением (умозрительное знание грамматики и аудирование). Нужно подготовить себя к процессу ГОВОРЕНИЯ, (оставлять это на момент приезда в англоязычную страну нельзя - растеряешься, будешь зажат, стесняться и т.д.). Для этого нужно найти видео, сочетающие, простую, обиходную тематику, текст на экране и озвучку за кадром с хорошим произношением. Желательно без сопровождающей мелодии - сильно отвлекает. Процесс обучения очень прост - прослушиваешь предложение, ставишь на паузу и пытаешься воспроизвести, точно копируя произношение и мелодику речи (интонации). Работаешь до тех пор, пока не почувствуешь результат, и только потом переходишь к следующему. Затем, пройдя абзац, делаешь перерыв. И снова переходишь к первому предложению этого абзаца, и т.д. И только когда понимаешь, что можешь легко и просто пересказать весь абзац с правильными произношением и интонациями, переходишь к следующему. И т.д. Да, для совершенствования языка просто необходимо выходить на общение с его носителями - не стесняться, быть вежливым, дружелюбным, и люди всегда с радостью с тобой пообщаются. И такой опыт просто бесценен - ты постепенно начинаешь чувствовать себя частичкой огромного англоязычного мира. Где-то так.
Класно! Дуже дякую! Наступного разу можете зайти до музею? Скинемось на квіток. Шерлок - це персонаж, казка, атмосфера. До речі, він аутист, і це пояснює надзвичайні здібності.
@@natalinatalitahere А таке...життя Більш " насичене " ніж у багатьох в Україні. ..життя туристичного заробітчанина. ..мій знайомий наприклад ---3 роки праці в Америці, потім Ізраїль--2 роки. ..потім --Австралія. ..2 роки. ..Канада --десь з 1 рік. ..Велика Британія --4 роки, Швеція, зараз вже Норвегія. ...Він вам розповість буквально все про ці країни. .людина інженер за фахом, вища освіта. ..але кому це потрібно (як і в Україні)...зато має 2-поверховий будинок біля Вроцлава. .." приїжджай до мене по гриби"-- каже ..." Я В ПОЛЬСЦЕ ЖИЄ ЯК КРУЛЬ".....Я сміявся. .." А хіба ти жив колись в Польщі? " питаю. ..
"Займаючись англійською, до мене часто навідувались люди..." Це груба граматична помилка, яка робить зміст незрозумілим. В Україні вже теж такі літи і батьки
Файна ураїнська, цікаві розповіді, корисні поради. Вам потрібно свій травел-блог започаткувати, який безсумнівно буде кращим україномовним блогом про подорожі.
Це правда, що мову треба вчити не в середовищі, а на уроках (самостійних чи з учителем), а в середовищі мовою треба користуватись й вдосконалювати. Знаю що кажу ))
Людський мозок завжди працює на 100 % мислительні процеси займають меншу частку роботи, більше ресурсів використовується для забезпечення контролю діяльності всіх наших внутрішніх органів + вестибулярний апарат + система контролю емоцій + забезпечення самосвідомості важко все перелічити без підручників. Можна ще сказати, що мозок - це найменш досліджений орган живих істот і досі надзвичайно мало нам відомо про те як він працює.
Віталік Смайлик в мозгах нет лимфосистемы, отработанные вещества убираются во сне, волнообразными сокращениями кровяных сосудов, если повысить производительность мозга в 2 раза, то надо будет спать 8 ч. через 8 ч. бодрствования, выигрыша 0 , а неудобств много😑
@@Slava210275 Саме тому усім ссавцям сон є життєво необхідним, інакше смерть внаслідок отруєння мозку, а не з причини перевтоми. Перевтома тут ні до чого.
Ростислав, різки для дітей це неприпустимо!! будь яке насильство до дитини фізичне чи навіть психологічне не припустимо в здоровому суспільстві! Повірте дитині можна все прояснити без "різки" якщо звичайно батьки мають потрібний рівень інтелекту. Дуже прикро чути від Вас таке, підозрюю у Вас немає дітей і надіюся поки з'являться Ви зміните свою думку
Мова тіла - кінесика, але там багато ньюансів, накшталт якщо схрещені руки то це не обов'язково означає, що людина закрилась, захищається, несприймає, їй може бути просто холодно, чи схрещені ноги, може людина хоче в туалет, тобто треба враховувати купу факторів, стан людини, темперамент, вік , погоду тощо.. Тому на точність висновків треба робити велику похибку.
16:05 по этой теме есть канал mentalTV , а так же его другой Лайв канал. В общем суть в том что нужно считывать все признаки.Не только на лицо смотреть(направление взгляда,движение губ,приподнятый лоб) а так же руки,ноги... Знать бэкграунд человека, какие движение для него являются характерными, и на всем этом можно сделать вывод какие чувства человек испытывает. Но корень этих эмоций ты некогда не узнаешь с 100-ной вероятность. Мб они были вызваны тем что его вчера наругал босс,или ему некомфортно давать интервью, или по пути украли 50000 грн)))
Середовище дуже важливе для вивчення англійської чи будь якої мови. Але щоб вивчити мову треба її використовувати. Дуже часто за кордоном люди живуть і спілкуються тільки з своїми земляками. Так вивчити іноземну мову важко...
Не зрозумів навіщо по пару раз повторювати, що наші заробітчани не вивчать англійську на роботі за кордоном. "Ще раз таки". Та й взагалом багато часу відео виділено на тему заробітчан, ніби українці можуть собі дозволити виїхати закордон лише, шоб попрацювати на дядьку на заводі. Відчувається якась меншовартість українців.. І про 2-4% мозку - міф. Але була й корисна і цікава інформація, дякую!
Привіт, часто дивлюся ваші відео і сам вчуся у вас. Але я не згідний з вашим твердженням щодо того чи можливо вивчити англійську в Великій Британії, Америці, тощо. Зокрема я за пів року підтягнув англійську і вільно спілкуюся і зараз дивлюся фільми по англійській і розумію 70-80% розмови(авжеш з субтитрами). Можливо це особисто від кодної людини залежить і від бажання напевно. Зараз до речі перебуваю в місті Ковентрі. Планую за цей час побувати в багатьох місцях Англії. Бажаю чудово провести час в Великобританії. Merry Christmas.
Був цілий ряд наукових статей, які дуже критикують Пола Екмана. Є такий термін - науковий метод і його неможливо повністю застосувати до цієї сфери. Я би радив дуже обережно відноситись до таких речей і зменшити відсоток довіри з 50-70 до 20-30.
Лондон змінив мій погляд на вивчення англійської мови. Досвід - дуже цінний вчитель!
А який варіант англійської мови тобі більше до вподоби, американський, чи британський?
Підтримую Alexe, теж думав про це запитати!)Як на мене то британська !))
@@AlexFlib американський
@@myxtotzasma4ka219 я звик до американського просто. Це більше питання комфорту, а не вподобань.
лондон зи кепитал оф грей британ)))
ЛЯЙК за україномовний контент!👍
Чого не скажеш про твій англо-український суржик.
@@floquet-de-civada Фільмики автора про англійську мову українською мовою.Що тебе не влаштовує?
"Вподобайка" ,- так добре?
А тепер завійся.
Респект
В тебе чудова українська мова. Приємно слухати.
а мені здається перегибає
@@Вячеслав-н5т3х перегинає, добродію ...
@@lingvostudija6141 раджю
@@Вячеслав-н5т3х це галицька вимова.
Чудова українська мова? Ви, мабуть, не знаєте української, якщо називаєте його мову чудовою. Я чую дуже багато помилок.
Нарешті сталось,дуже вдячний автору за рідну мову.God bless you!
Дякую за працю
та рідненьку мову !
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Додай відео, як ти розмовляєш з кимось в Лондоні. Формат супер. Вподобайка однозначно!
Яка у вас красива українська мова! Аж заслуховуюся)
З численними помилками.
Раніше бабусь через дорогу переводили, а зараз вчать селфі робити). Well done!)
😁😁😂🤣👍👍👍💖💖💖
Лайк за гарний україномовний контент!
During my first year here in America I did have that moment that you called opened ear. I was studying English for two or three month then one day all of a sudden listening to my favorite album of Abba I understood what the song was about and I was so happy :)). This is amazing feeling, now I can read, write and talk English and trying to learn French.
That good
Працював 3 роки в Лондоні вивчив польську мову 😊
Я так сміюсь з вашого коментаря! Бо в Лондоні і справді можна вивчити будь-яку мову😁
Що до дітей це так і приїхавши сюди стає важко виховувати дитину, що стосується того що на прикінці говориш досить влучно наш мозок не є настільки здібним, але є духи злоби і Господні ангели. Чому не припустити що одного схиляє скоїти злочин і той самий дух іншому підказує хто його скоїв. Друже світ насправді не такий матеряльний як на перший погляд здається а правду про це можна знайти тільки в Святому письмі. Бажаю тобі розширити свою уяву про це.
Мотиваційне відео. Круто
Як же ти радів, коли допоміг бабці з селфі! Я теж)))
Дякую каналу за працю 👍🇺🇦
Ви дуже приємний молодий чоловік! ДЯКУЮ Вам!!!
трошки некоректно, бо "чоловік" - українською перекладається на російську як "муж"..тут мабуть краще- людина
Вподобайка за українську! В Україні батьки теж не виховують дітей - це особливо помітно в трц або на вулиці коли діти та і дорослі теж ідуть не поправилам і не дають дорогу
Але там вони по особливому неадекватні!
Не зовсім правда. Це може бути корінний некультурний містянин, але як виняток.
Ваші відеоролики дуже цікаві та пізнавальні! ))))
Вітаю з цікавою мандрівкою! Цікаве відео!
Дякую. Сподобалось відео.
Про талант бачення Шерлока Холмса: це можливо. Таке бачення відкривається найчастіше у людей, які знаходилися в небезпеці, на грані життя і смерті. Люди, які пережили війну, голод, тюрму, армію тощо. Життєвий досвід також повинен бути.Також такий талант може передатися по спадковості, або від інших людей.
Дуже цікаво. Thank you very much! :)
Дуже цікаво розповідаєте! Thanks a lot!
Работал почти 6 лет в Новой Зеландии, сейчас в Австралии. Мой совет, по началу я не мог даже услышать слов и понять где предложение заканчивается. Мне повезло я пару лет сначала работал с филипинцами, у них английский не родной но второй государственный. Их я более мение понимал, потом со временем выговорился с ними и уже стало понятнее с местными, в процессе я еще готовился к IELTS тесту и только после того как я его здал на 6.5 на документы то стало более мение проще жить. В тоже время когда иду в кино и там британский фильм то фиг что понимаю. И по сей день, я с некоторыми носителями говорю легко и просто, а некоторых совсем не понимаю.
так а совет какой?
@@ВалентинаАдамовська Практика во всех сферах жизни, в любом формате. Любая ситуация которая возникает и которую смог решить сам, второй и третий раз будет проще. Поход к врачу, поездка на авто сервис, разговор с работодателями и т.д. Слушать местное радио и смотреть телевизор, общаться с местными чем по болтьше.
Хороший ти хлопець,Ростиславе!Так спокійно бабці розтлумачив😄я б розгубилась)))Так буває,що ніби і знаєш мову,але коли хтось підходить і щось запитує то всі слова кудись вилітають,їх немає... 😆Молодець,класно і невимушено.
О, це в мене так. Я завжди в ступорі коли треба щось відповідати. В голові миттєво плутається три мови....
Шерлок сказав би, що 5:43 це не качечки, а гуси
хлопець початківець, в основному все нормально,всі помиляються. З часом буде менше помилок.
Я не дорікаю йому за цю помилку. Мова йшла про Шерлока, тому такий коментар
Класний контент. Дякую за Українську.
Приїхати в Лондон після базового вивчення англійської, це чисто те саме, що канадець з базовою українською приїде на закарпаття)))
Чудово! Дякую! Гарно робота! А білки з собаками - приємний бонус!😂
Дякую!!!! Неймовірно приємно і корисно вас слухати і дивитися!
Дякуємо за відео!
Respect Ukraine 💗EU 💗NATO !👋Deutschland
How did you understand ? There no subtitles
Було дуже цікаво) дякую!
Дякую за вiдео В Лондонi багато безплатних музеiв аби встигли обiйти
Дякую за цікавий контент на прекрасній українській 🌈
Чого не скажеш про ваш суржик. Українською мовою, а не на українській мові. Тому й не чуєте численних помилок у автора відео, бо самі не володієте українською.
Привіт, Ростислав! Вчила мову у Лондоні ( ходила в приватну школу), зараз живу у NY мова абсолютно інша, дуже важко звикнути і заговорити на їхньому акценті.
Дочка- школярка мою британську- не розуміє...
Вы правы, мне тоже пришлось долго привыкать и перестраиваться после 15 лет преподавания британского варианта. Зато теперь стала замечать, после 3 лет жизни в Чикаго, что стала плохо понимать британский акцент.
NY англійська і італійським акцентом)
Круто👍 привіт з Торонто🇨🇦
Дуже дякую за український контент та цікаві відео..! 🇺🇦
Дякую за інформативне відео!
Дуже корисний контент, дякую за ролик)
Проживав в Лондоні 00-05 роки,тоді інше було,ні інтернету ні телебачення і це допомогло мені більш-меньш говорити.зараз живу US,NY.......мова зовсім інша......приїжджаю в Лондон і насолоджуюсь британською
s s В мене схожа ситуація...
Я не проживала там, але для вуха набагато приемнiша британська -особисте враження
А мені більше американська англійська подобається, вона простіша для вивчення і зрозуміліша для мене ніж британська англійська, англічани дуже багато пропускають звуків.
@@vladua8 маю надію поживеш в UK і в US, NY... 😉
@@ss-ko5pb Дякую, теж маю таку надію)
Відео дуже сподобалося. Дякую.
Перфектна англійська (бабуся зрозуміла)! Гарно поставлена українська! Але в парку були спочатку гуси , а не качки!) Доречніше не "підняти " питання, а "порушити " чи "торкнутися " ! Дуже імпоную Твоїм відео і урокам, Ростику ! ДЯКУЮ !!!
Oh my god , this grandma is so sweet ☺️
2-3-4 відсотки роботи мозку - це міф. Мозок працює завжди на 100 відсотків. Він за принципом своєї роботи не може інакше, там нема частин, які окремо відпочивають чи включаються. Це не механізм, там працюють так чи інакше всі нейрони, частини. Не пам'ятаю звідки цей міф взявся, можна нагуглити.
А от ефективність роботи мозгу може бути різною. Але це вже суб'єктивна міра, в залежності від того, що ви вважаєте корисною роботою. Мозок може вирішувати різні задачі і якщо ви йому поставили задачу лежати на дивані, він теж на 100% еффективно буде її вирішувати.
Не завжди на 100% одночасно, тому і виник цей міф про 2-3-4 відсотки роботи мозку
@V L ви колись бачили ЕЕГ на власні очі?
@V L почитайте хоч одну книжку по фізіології, біохімії .. в організмі протікає 1000 різних процесів і це все контролює мозок, тому він завжди працює на 100%. Якщо ні то наслідки будуть тяжкі.
@@s.skydan9696 Наскільки я в цьому розумію (хоча я не спеціаліст), то справа взагалі не ЕЕГ. Справді, мозок може працювати по різному, в різних режимах, більш активно працювати клітини, що буде змінювати картинку ЕЕГ. Але, наприклад, я ще займався нейронними мережами, бувало програмував і навчав їх. Так ось, всі нейрони працюють. А вважати, що вони будуть більше обчислювати, якщо більше енергії витрачають, все одно, що процессору на вхід подавати більше напругу, в надії, що він почне швидше працювати. Можна взагалі щось спалити, енергії виділиться більше, але результату буде ноль.
Нейрони працють в усієї своєї сукупності. Результат їх роботи - це результат паралельної роботи всіх нейронів. Який саме результат вийде, залежить від того, як навчена нейронна мережа, тобто наскільки конкретний нейрон підсилює чи послаблює сигнал. Тобто вся нейронна мережа працює. (звісно, мозок складається з зон і складніший, та це не має особливого значення).
А от стимуляція окремих нейронів в мозку чи областей змінить тільки результати обчислювать. Тобто зміниться баланс між важливим і неважливим і буде інший результат. Такий точно результат міг би давати мозок, якщо б ваги на нейронах/сінапсах були розставлені по іншому, тобто інакше навчений, і без стимуляції. Тобто це не значить, що мозок почав робити чогось більше, просто змінюється картина, що він видає в результаті.
@V L читав і сам шифрував ЕЕГ у різних фазах у епілептиків, біохімію і фізіологію проходив на відповідних кафедрах. Рідше натрапляв на цікаві МРТ. Ви говорите дурню, різні відділи мозку виконують певні функції і задіюються саме тоді, коли потрібна певна функція, або ж наприклад коли якась частина мозку перебирає на себе після інсульту певні функції що "випали" в місці крововиливу або ішемії. Але все одночасно на 100% не працює, це треба певно всі у світі психоактивні речовини одразу вжити щоб добитись 100% роботи асіх віділів одначасно і залишитись після цього овочем. Щоб спростити - може бути 5 % задіяно, може 75% - це залежить від того що робить піддослідний у момент спостереження. Люди у повному спокої та темряві видавали і 10% активності - звідси власне міф. Під час розмови, уяви, творчих процесів % піднімається. Уринотерапію собі залиште, бидлан неосвічений.
Лайк за нескучні інформативні відео😉)))))
Краще вподобайка за ненудні інформ. відеа або видива...
@@lingvostudija6141 Немає в українській мові "відеа", не вигадуйте!
@@floquet-de-civada Є, шановний, уже є - згідно з новими правилами. Не вірите? Спитайте у Ірини Фаріон.
@@lingvostudija6141 Немає й не було в жаднім правописі. Згідно з Харківським правописом кінця 1920-х років відмінювано інші слова: у метрі, у Торонті, у кіні тощо. Але ці слова мають шелестівку (приголосну) перед кінцевою голосівкою. У слові "відео" маємо дві голосні. Якщо ви хочете відмінювати це слово, то як ви скажете в місцевому відмінку однини: "я побачив це в однім відеї"? Це неможливо в українській мові!!! Тільки "відео" в усіх відмінках і числах. Читайте український правопис і не вигадуйте!
@@floquet-de-civada А як кажуть чехи чи словаки? Саме так "у відеї і у відеах чи відеях". Це - наша мова і ми, носії, вирішуємо, як нам розмовляти. Берімо приклад з наших сусідів, успішних слов*ян, і не пасуймо російським шовіністам. Я б, взагалі, це слово замінив на "видиво", - я прихильник пуризму. Вдячний.
Дуже цікаве відео, Молодець 👍🙂
Починаю закохуватися у Великобританію:)
Чудовий монтаж, дякую, авторе, за такий якісний та повчальний контент!
Чудове відео. Дякую
Як приємно і мило, що ви допомогли бабусі!! 🤗
Гарний ролик, особливо історія в автобусі.
Знову цікаве, захоплююче відео! Які вони у Вас різноманітні та інформативні. А, розмірковуючи про фільм, Ви здивували мене надзвичайною зовнішньою схожістю з англійським актором, який зіграв Шерлока. В цьому щось є...
Дякую за щасливу британку!♥️
Стопроцентно згодна!Я півроку вже в Англії,вчу самостійно з нуля сама,нічого тобі не дає перебування тут,якщо сам наполегливо не будеш вчити.Мова носіїв буде цвіріньканням горобців,якщо не буде своєї бази
Все вірно - треба їхати в Україну до Вас і вчити англійську мову прямо з нуля. Бо як на мене я її ніколи не вивчу - хотя за кордоном десятки років - так що пока ще не зовсім стара - треба бігом до вас пане Розтислав.
Дякую за корисне відео👍🇺🇦
Ми вміємо дітей виховувати😊!!!
За діалог і допомогу бабусі лайк 😀
I'm always have enjoy studying English with Rostyslav!
Viking Lego це де так говорять? В британіі точно за свого не сприймуть
дуже багато помилок , максимально ріже очі
How long do you study English with that guy ? Sorry , but you have mistakes in your sentence. Maybe another try?✍
Молодець! Реалізувати себе потрібно в будь якому середовищі! Пропоную, завжди вчитися та памятайте за те, що при поверненні в Україну привезете з собою щось позитивне та прогресивне та не ввозьте негативне, бо там і таке є!
Український словник 2019р.
Семантика - розділ мовознавства, значення слів і склад.
Вподобайки 👍
Вітаю, Ростиславе, дякую за ваши уроки, а також розповіді про Ваши подорожи, та й, звістно за українську!!!!! Стосовно, Шерлока Холмса, у Конан Дойля, у книжках зовсім інакше виглядають здібності Шерлока Холмса, вони здаються дуже природними:) Мені дуже подобаються Ваші уроки, то я маю бажання придбати, але я не знайшла у Вас середній рівень, може я просто не побачила? З Повагою, Віра
Можеш спокійно йти оператором до national geographic)
Бродяга в таких випадках запитує : " НАВІЩО? "
Є канал Ukrainer про цікавинки в Україні.
Я буду учить украинский язык
А ти розумієш українську? Це вже краще ніж нічого☺️ Бажаю успіхів)
Як репетитор підписуюсь під кожним словом . Думаю що для розмовноі практики ,перед тим як іхати ,треба добре вивчити Phrasal verbs особливо pop , kick, screw , короткі ідіоматичниі вирази типу better off . Ідеально, - це коли ви вмикаєте англійський вуличний монолог чи діалог p U-tube та просите учня перекласти на слух. І так робити багато раз. А не штудіювати класичні навчальні діалоги , які в багатьох ситуаціях не мають особливоі користі ( лише для початківців можливо )
Доброго дня!
Одразу, почувши на другий хвилині про виховання дітей зазначу, твої поради виховання різочкою дуже погані, це м'яко кажучи. Існує маса методів, як виховати дитину без фізичного чи психологічного насилля. Але в тебе, друже канал про англійську, тому не давай цих порад.
Дякую, все інше слухаю з великим задоволенням! Слава Україні!💙💛
Нація формується з поваги до батьків,до людей старших за віком..
А не дозволяти ще не сформованій "людині" керувати більш зрілою і досвідченою особою...
Шерлок Холмс - вигаданий персонаж
14:18 гарний вчинок
Дякую за чудову можливість дізнатися про Англію. Дуже цікаво!
В мене питання: Ростиславе, хто ви за фахом? Чи дійсно так званим "технарям" вивчити іноземну мову?
Дякую. Чекаю на наступні відео.
Молодець!Успіхів!keep up the good work!
Сам бачив в парках Лондона купу білочок, навіть кількох з них фотографував.
Так само там бачив багато качок, гусей та інших птахів.
Лондон неймовірний!
Є розмаїття англомовного контенту на ютубі. Про науку, кіно, аніме, різні хобі, та про інші теми. Зараз можна вивчити сприйняти англійську на слух дуже легко.
Згоден. Взагалі, з сучасним розвитком технологій та інтернету можна засвоїти будь-які аспекти мови, не залишаючи своєї кімнати. Було б бажання. Відвідування чи невідвідування країни ніякої практичної користі в цьому напрямку не відіграє.
Ростислав, спасибо за видео.
Что касается подготовки к жизни в англоязычной среде. Разумеется, еще дома (допустим, в Украине), нужно, во-первых, определиться, какой вариант языка вам нужен (British or American), создать необходимую базу и научиться аудировать (восприятие на слух), для чего нужно слушать много адаптированных текстов обиходной тематики. У англоговорящих есть много звуков, которые навскидку наше ухо просто не воспринимает, и, следовательно, речевой аппарат, не воспроизводит. Это конкретная работа, но если есть мотивация, появляется интерес, который стимулирует тебя продолжать. (Такая себе положительная обратная связь).
Я не согласна с Вами, Ростислав, в одном. Нельзя (находясь дома) ограничиваться только пассивным изучением (умозрительное знание грамматики и аудирование). Нужно подготовить себя к процессу ГОВОРЕНИЯ, (оставлять это на момент приезда в англоязычную страну нельзя - растеряешься, будешь зажат, стесняться и т.д.). Для этого нужно найти видео, сочетающие, простую, обиходную тематику, текст на экране и озвучку за кадром с хорошим произношением. Желательно без сопровождающей мелодии - сильно отвлекает.
Процесс обучения очень прост - прослушиваешь предложение, ставишь на паузу и пытаешься воспроизвести, точно копируя произношение и мелодику речи (интонации). Работаешь до тех пор, пока не почувствуешь результат, и только потом переходишь к следующему.
Затем, пройдя абзац, делаешь перерыв. И снова переходишь к первому предложению этого абзаца, и т.д. И только когда понимаешь, что можешь легко и просто пересказать весь абзац с правильными произношением и интонациями, переходишь к следующему. И т.д.
Да, для совершенствования языка просто необходимо выходить на общение с его носителями - не стесняться, быть вежливым, дружелюбным, и люди всегда с радостью с тобой пообщаются. И такой опыт просто бесценен - ты постепенно начинаешь чувствовать себя частичкой огромного англоязычного мира.
Где-то так.
Класно! Дуже дякую! Наступного разу можете зайти до музею? Скинемось на квіток. Шерлок - це персонаж, казка, атмосфера. До речі, він аутист, і це пояснює надзвичайні здібності.
Просто мені не дуже це цікаво. Тут не справа грошей.
Дякую за Ваші відео. Це як вікно в Британію)))
Зато можна вивчити польську. ..на будові. ..поляки люблять побалакати " про життя ".
і що вони там розказують? яке їх життя?
@@natalinatalitahere А таке...життя Більш " насичене " ніж у багатьох в Україні. ..життя туристичного заробітчанина. ..мій знайомий наприклад ---3 роки праці в Америці, потім Ізраїль--2 роки. ..потім --Австралія. ..2 роки. ..Канада --десь з 1 рік. ..Велика Британія --4 роки, Швеція, зараз вже Норвегія. ...Він вам розповість буквально все про ці країни. .людина інженер за фахом, вища освіта. ..але кому це потрібно (як і в Україні)...зато має 2-поверховий будинок біля Вроцлава. .." приїжджай до мене по гриби"-- каже ..." Я В ПОЛЬСЦЕ ЖИЄ ЯК КРУЛЬ".....Я сміявся. .." А хіба ти жив колись в Польщі? " питаю. ..
@@MichaelMiller-qm1nl круто, оце кругозір у цієї людини
@@MichaelMiller-qm1nl супер!
@@svitpet2153 👍👍👍
Вподобайка
"Займаючись англійською, до мене часто навідувались люди..." Це груба граматична помилка, яка робить зміст незрозумілим.
В Україні вже теж такі літи і батьки
Файна ураїнська, цікаві розповіді, корисні поради. Вам потрібно свій травел-блог започаткувати, який безсумнівно буде кращим україномовним блогом про подорожі.
лайк за україньску мову!!! Її дуже бракує в ютубі
Дякую !
Це правда, що мову треба вчити не в середовищі, а на уроках (самостійних чи з учителем), а в середовищі мовою треба користуватись й вдосконалювати. Знаю що кажу ))
дякую, що підтримав мої здогадки. Купив ютуб преміум і дивлюсь/слухаю англомовний контент. Буває, що все розумію, буває половину
Про 2-5% ККД мозку це антинаукова маячня. Загалом цікаве відео.
згоден що до маячні... чому тоді серце або шлунок не мають такого запасу як мозок... і всім відомо що на старість частенько саме мозок підводить..
Людський мозок завжди працює на 100 % мислительні процеси займають меншу частку роботи, більше ресурсів використовується для забезпечення контролю діяльності всіх наших внутрішніх органів + вестибулярний апарат + система контролю емоцій + забезпечення самосвідомості важко все перелічити без підручників.
Можна ще сказати, що мозок - це найменш досліджений орган живих істот і досі надзвичайно мало нам відомо про те як він працює.
Віталік Смайлик в мозгах нет лимфосистемы, отработанные вещества убираются во сне, волнообразными сокращениями кровяных сосудов, если повысить производительность мозга в 2 раза, то надо будет спать 8 ч. через 8 ч. бодрствования, выигрыша 0 , а неудобств много😑
@@Slava210275
Саме тому усім ссавцям сон є життєво необхідним, інакше смерть внаслідок отруєння мозку, а не з причини перевтоми. Перевтома тут ні до чого.
Дякую! Цикаво!
Ростислав, різки для дітей це неприпустимо!! будь яке насильство до дитини фізичне чи навіть психологічне не припустимо в здоровому суспільстві! Повірте дитині можна все прояснити без "різки" якщо звичайно батьки мають потрібний рівень інтелекту. Дуже прикро чути від Вас таке, підозрюю у Вас немає дітей і надіюся поки з'являться Ви зміните свою думку
Просто я посилаюсь на слова Соломона. Часто черпаю думки з Біблії, тому часто ви зустрічатимете цитати чи висновки саме звідти.
Ви праві,Ростиславе
Друже придбай собі камеру зі стабілізіцією .. втомлюєшься дивитися,голова болить!
З повагою ! )
Дякую за поради ще хочу сказати подобаеться як супроводжуеться музикально вси видео
Мова тіла - кінесика, але там багато ньюансів, накшталт якщо схрещені руки то це не обов'язково означає, що людина закрилась, захищається, несприймає, їй може бути просто холодно, чи схрещені ноги, може людина хоче в туалет, тобто треба враховувати купу факторів, стан людини, темперамент, вік , погоду тощо.. Тому на точність висновків треба робити велику похибку.
16:05 по этой теме есть канал mentalTV , а так же его другой Лайв канал.
В общем суть в том что нужно считывать все признаки.Не только на лицо смотреть(направление взгляда,движение губ,приподнятый лоб) а так же руки,ноги... Знать бэкграунд человека, какие движение для него являются характерными, и на всем этом можно сделать вывод какие чувства человек испытывает. Но корень этих эмоций ты некогда не узнаешь с 100-ной вероятность. Мб они были вызваны тем что его вчера наругал босс,или ему некомфортно давать интервью, или по пути украли 50000 грн)))
Середовище дуже важливе для вивчення англійської чи будь якої мови. Але щоб вивчити мову треба її використовувати. Дуже часто за кордоном люди живуть і спілкуються тільки з своїми земляками. Так вивчити іноземну мову важко...
Шановний авторе, чи варто очікувати на відео, у якому буде хоча б приблизна сумма подорожі до ВБ. Наприклад, провести тиждень в якості туриста...
Люблю Ваш канал и как Вы говорите по-украински!
Стериотипи про роботу.
А ще, сходiть хоч на екскурсiю якусь по Лондону, поперше нiж розповiдати.
Не зрозумів навіщо по пару раз повторювати, що наші заробітчани не вивчать англійську на роботі за кордоном. "Ще раз таки". Та й взагалом багато часу відео виділено на тему заробітчан, ніби українці можуть собі дозволити виїхати закордон лише, шоб попрацювати на дядьку на заводі. Відчувається якась меншовартість українців.. І про 2-4% мозку - міф. Але була й корисна і цікава інформація, дякую!
Привіт, часто дивлюся ваші відео і сам вчуся у вас. Але я не згідний з вашим твердженням щодо того чи можливо вивчити англійську в Великій Британії, Америці, тощо. Зокрема я за пів року підтягнув англійську і вільно спілкуюся і зараз дивлюся фільми по англійській і розумію 70-80% розмови(авжеш з субтитрами). Можливо це особисто від кодної людини залежить і від бажання напевно.
Зараз до речі перебуваю в місті Ковентрі. Планую за цей час побувати в багатьох місцях Англії.
Бажаю чудово провести час в Великобританії.
Merry Christmas.
Алекс дуже важливо не "по англійськи"а "АНГЛІЙСЬКОЮ"!
Ростислав дякую відповідь. Скажіть скільки будуть коштувати відеокурси по-простому, та як їх можна придбати.
Дякую
Був цілий ряд наукових статей, які дуже критикують Пола Екмана. Є такий термін - науковий метод і його неможливо повністю застосувати до цієї сфери.
Я би радив дуже обережно відноситись до таких речей і зменшити відсоток довіри з 50-70 до 20-30.