10:48 гарне місце Для того щоб все горіло Не сприймайте за грубість чи образу Безпеки там немає В червні горів сусід на роботі , після 10 вкл світло , а він 9:30 поїзав з дому. Провода на вводі до сонячного горіли. Все було в гаражі Гаража вже нема
Радив би замість цього автомата поставити плавкий запобіжник. Ці автомати мають властивість залипати. Також є ймовірність випадкового вимикання батареї, що під час зарядки чи розрядки спричинить смерть для інвертора.
А якщо при заряді-розряді перегорить плавкий запобіжник, то теж буде смерть інвертору? Нічого не станеться. Не одноразово виключав-включав автомат на акум - все в нормі, інвертор реагує нормально. Звичайно не потрібно туди -сюди клацати автоматом, але коли спрацює захист то інвертору не має нічого статись.
@@sashok973proUZVБули вже такі розумні люди як ви) Плавкий запобіжник на випадок кз і ставиться більшого номіналу в 2-3 рази. Те що у вас поки норм нічого не означає,може за першим задиміти або за десятим але це станеться!
@@nagomarik5593 а чим відрізняється обрив лінії плавкого зопобіжника від відключення автоматои? Яж так зрозумів з ваших слів, що тодіі інвертор не згорить.
Привіт, я бачу, що у вашій новій панелі блискавкозахисту немає заземлення, і вся її суть, крім увімкнення та вимкнення, є УЗІП, і його потрібно потужно заземлити. УЗІП - це саме те, що відводить струм блискавки на ЗЕМЛЮ), дивлюсь далі...
Найбільша помилка - це сталевий болт від мінусової клеми, що проходить крізь стінку батарейного корпусу. По ньому проходитиме струм, матимете втрати енергії - раз, непотрібне нагрівання його - два. Болт має стискати між собою два гарних (мідних) провідника, а не проводити по собі струм.
Притягніть клему до шайби з болтом гайкою а потім можна притягувати через фанеру. Ви притягнули клему через фанеру , то є не дуже добре , воно може ослабнути і попалити вашу фанеру і не тільки...
Це сміття викидуйте що називаєте автоматом тому що залипне і толку немає з нього та і нетреба там клацати і на його місце плавкий запобіжник на випадок кз,для відключення батареї є кнопка. Налаштуйте правильно діапазон роботи бмс а саме закриття на заряд Кабеля якісні купіть силіконові бо грієте преміщення)
Підкажіть таке питання, можливо я зря вважаю що щось робе не правильно. Є збірка 12в 280Аг, бмс 200a зібрав, підключив все добре працює але помітив що постійно навантаження 600-700Вт, є 4 холодильника, коли всі працюють то нормальне навантаження але вони не відключаються зовсім, коли від мережі працюють все в порядку, а коли від інвертора то не виключаються. Підключення за допомогою звичайного автомобільного інвертора, через вилка-вилка.
Доброго дня! Чи цей інвертор буде працювати без підключення сонячних панелей( тимчасово до весни) Чи могли б Ви скласти таку саму батарею за окрему плату? Дякую
За відео дякую. Дуже змістовно і корисно все викладено. Питання чому в описі відео стільки російського тексту? Можливо це аліекспрес у вас на російській мові...
Я можу щось плутати, але комірки мають буди під тиском до 300 кг. Під час заряду/розряду комірки деформуються. Десь в інструкції було написано, що їх треба ущільнювати до 300 кг. А в тебе там паралон. Ще треба щоб було розсіювання тепла. Все це не обов'язково, але можливе скорочення строку експлуатації.
Я спілкувався з представником EVE і нарахунок стиснення все просто,заряд до 0,5с і нічого не вздується,але! Стискаються вони для того щоб не було вибуху коли буде перезаряд,коли зтиснуті взривний клапан спрацьовує набагато швидше а коли вони не зтиснуті і коли буде перезаряд можливо все на світі, кз через зміщення або бум.Як що перезарядити незтиснуту комірку до 4V нічого не станеться,двіж починається 4,50 але залежить від форм фактору.
@@nagomarik5593 >> Напишіть в пошуку на ютубі "Как я ушатал новые Lifepo4 ячейки в первый день после покупки." Он их испортил из-за отсутствия BMS, т.е. не было контроля напряжения С вашим замечанием по поводу 0.5c - абсолютно верно. Подать на эти ячейки 304A - это какую зарядку (в данном случае зарядка в инверторе) нужно иметь!
раджу купити на аліекспрес сіліконовий кабель міднолужоний AWG4 хочаб на ньому краща токопровідність він не гріється. бо цей що у вас не дуже для акамулятора в нього великій опір і він на себе забагато бере і буде при навантаженні грітися
Для струму до 200 А потрібен кабель з мідними жилами перерізом не менше 50 мм кв. Можна загуглити "Таблиця допустимих струмових навантажень для кабелів і дротів"
Добрий вечір, полюбляю дивитися Ваші відео про сонячну станцію, от і собі захотів поставити, але є питання, хочу запитати у Вас поради. Маю інвертор Daxtron на 6.2 кв та 10 панелей LONGI Solar LR5-72HTH-585M. Питання полягає в тому чи потяне він 10 панелей, бо в характеристиках панелей є 2 позиції: 1- Напруга при максимальній потужності 44.21 В, а 2 -Напруга холостого ходу 52.36 В, а в інверторі пише макс 500 в, цікаво почути Вашу думку, що скажите?
Кількість панелей при послідовному з'єднанні необхідно підбирати по напрузі холостого ходу панелі з розрахунку в сумі не більше 500 В. Плюс необхідно добавити як мінімум 20% напруги резерву, враховуючи,, що в зимовий сонячний день кожна панель здатна видати більшу напругу від вказаної в паспорті. Для вашого випадку це максимум 8 панелей LR5-72HTH-585M. Для збільшення потужності можна змонтувати 2 паралельні вітки по 8 панелей. Всі панелі однакові. По струму також вийде нормально -26 А, а в інвертора 27А на вході. По амперажу перевантаження не буде.
Все залежить від багатьох факторів, відстані від панелей до інвертора, товщини кабеля яким будуть підключені сонячні панелі до інвертора, при деяких певних умовах в літній період часу може бути допустимим послідовне підключення всіх 10панелей до інвертора(головне щоб на вході до інвертора струм від панелей не перевищував 500вольт), однак у моєму випадку я живучи в Україні і тут у нас зими холодні а у таких умовах панелі можуть видавати вольтаж навіть вищий ніж зазначено за таких самих умов на панелях радив би вам розділити ваші панелі на 2поля по (5 панелей з'єднаних послідовно) поля з'єднайте між собою в паралель і так можете підключити до інвертора, також можете при потребі при такому під'єднанні збільшити кількість сонячних панелей до12-14 панелей. Більше 14 таких панелей яби не радив оскільки номінально інвертор розраховано на 120 ампер
@@SMEREKA_1 Дякую за пораду, але хіба при паралелі ампери не додаються? на панелях пише 13А, разом буде 36, а на інверторі пише Imax PV 22, я так розумію що непотягне, чи я помиляюся?
Поки не знаю як він буде, заявлено виробником 200 ампер 48 вольт, розумію що то (китайських) таких навантажень гадаю не повинно бути, 120 ампер інвертор(6,2квт) може трошки більше з акумом працює на максимум
По налаштуваннях БМС - є критичні зауваження щодо температури, бо там за замовчуванням мінімальна температура відʼємна, для літій-залізо-фосфату то в жодному разі неможна, вийде з ладу. Інші налаштування треба брати з даташиту, наприклад у мене комірки заряджаються до 3.35В кожна, дивись параметр SOC100%. Ну і максимальний струм заряду-розряду зазвичай половина ємності. Ще я намагаюсь підключити шину зв’язку БМС-іннвертор RS485, але поки що джиконг недуже радує з цим
@@pilotm31 Краще просвердлити ще одну дірку і вивести клему на болт назовні, щоб клема контактувала з проводом на інвертор. Контакт через тіло болта то погана ідея.
В наступному відео я покажу всі налаштування інвертора на яких він працює дотепер. Після підключення потужнішого акумулятора налаштування інвертора буду з часом відповідно корегувати
Готуюсь зробити власну збірку з такими самими комірками і BMS(B2A24S15P). Інвертор 10kW. Застряг на вибріі запобііжника постійного струму і корпусних прохідних клем. Чи вистачить мені 200A чи варто шукати 300А?
запобіжник Class T, NH00, або на худий кінець Eaton Bussman AMX (AML) якщо напруга не 48 а 24 і менше. там головне питання струм КЗ (AIC). mega/anl не підходять.
Як бютжетний варіант - норм... але є але... акуми потрібно стянути.. усі пінні матеріали я б забрав. І передню панель я б виготовив металеву запобіжник буде дуже грітись при великих навантаженнях і відповідно може спричинити займання корпусу.
@@SMEREKA_1 Панелі також потрібно заземлити, але я не побачив щаземлення на щитку. При чому, повинно бути нормальне заземлення з низьким опором. До речі, і інвертор варто заземлити.
Про заземлення панелей не поспішайте. В інструкції до деяких інверторів прямо написано, що панелі заземляти не можна. Перевірте що написано для вашого інвертора. Можливо у такому випадку заземлюється сам інвертор і сама електроніка грозозахисту стоїть у ньому.
Я б з такими клемами і з таким обтисканням плоскогубцями більше ніж 50 ампер довготривалого навантаження б не давав. а отой затиснутий гайкою голий дріт, то взагалі кошмар. І щиток грозозахисту до заземлення не підключений - він без заземлення просто шмат пластику який ні від чого не захищає.
какое сечение кабелей брать для сборки 24v 280ah .. есть в хозяйстве куски ...не могу определить сечение, в 25 наконечник заходит с небольшим запасом легко... какую нагрузку я могу снимать такими жилами? я так понимаю участки там где 2параллельно между bms и аккумулятором они сгодятся точно. а можно ли заппаралелить на инвертор чтоб не покупать лишнее или так лучше не делать? инвертор anern 4200w
У описі під відео залишив посилання на всі деталі котрі використав для збірки акумулятора. Червоним ? То працює балансир,червоним підсвічує комірку в яку переливає найменш заряджену, (синім підсвічує)-з котрої балансом забирає струм
Хто під'єднує батареї до інвертору напряму? Там обов'язково має бути або автомат, або запобіжник і ручний вимикач. Така схема є на всіх мануалах Victron Energy. В мене особисто горів запобіжник кілька разів під час старту холодильника (поки я не підібрав відповідний номінал) і нічого інвертору не сталось.
особенно ценится обоснованная критика. Батарея сделана, как у большинства, сжимать, говорят не обязательно. Коммутация, как сказано в ролике - временная. 48 в - это плюс, панели работают. И самое главное, природа хорошая.
@@TandikT Може зжимати і не обов'зково, але в мануалі це прописано, повинні бути стянуті зусиллям біля 300 кг. Це ж не важко, зате відчуваєш себе спокійніше, бо зробив правильно.
@@TandikT ага, зжимати не потрібно, це просто так придумали виробники, а домашній мастєр краще знає. Більше слухай гаражних професорів і буде тобі 4000 циклів мінімум.
По-перше: Ви мануал по своїм акумуляторам не читали - там чітко написано комірки повинні бути стиснені... і тиск має бути 150-180кг - а ви з одного боку паралончик поставили... По-друге: Цей так званий запобіжник-розмикач 200А на боковій панелі ВИКИНЬТЕ - то є всрата підробка... та поставте НОРМАЛЬНИЙ автомат постійного струму за 25-30 баксів (маленькі автомати по 10 баксів НЕ БЕРІТЬ - то обман)... По-третє: По налаштуванням БМС передивіться ролики в інтернеті там - описано покроково налаштування....
та ты шо )) сжимать ну жно чтобы не раздуло от зарядок с токами 250А!! А штатный режим зарядки от инвертора максимум 100А!! Ничего им не будет распирать
там нічого не написано що треба обов'язково стискати. Там написано що тест проводився зі стиснутими комірками і кількість циклів дана для стиснутих комірок. тестів без стискання завод непроводив. По факту вони і не стиснуті добре працюють при правильному заряді, головне не перевищувати напругу. А той автомат таки так, лайно. Там потрібен запобіжник з високим струмом КЗ (і він дорогий) і ручний вимикач.
По відповідям я зрозумів - те що виробник радить і тестує під якими умовами життєвий цикл аккумів "не варте уваги"... "Паролони, деревяні корпуси, рядном накрити, не працюючий толком запобіжник, відсутні розрядники та заземлення" - то є "надійно та безпечно"... В кожного свій вибір - але коли виграєте в лотерею та все те згорить...прийде розуміння - іноді дешевше перебдіти деякі речі...
Коли казали готуйтесь більшість дивилося телевізор , тому " перекупи ' їх навчають все ж таки слухати ,а не дивитися хрюканину .А по темі аліі баба та інше у допомогу ,ціна за 16 банок 280А 1100баксів
Батарея в дерев'яному корпусі, під дерев'яною лавкою, та й ще рядном накрита. Не робіть так, якщо не хочете залишитись без будинку.
10:48 гарне місце
Для того щоб все горіло
Не сприймайте за грубість чи образу
Безпеки там немає
В червні горів сусід на роботі , після 10 вкл світло , а він 9:30 поїзав з дому.
Провода на вводі до сонячного горіли.
Все було в гаражі
Гаража вже нема
Радив би замість цього автомата поставити плавкий запобіжник. Ці автомати мають властивість залипати. Також є ймовірність випадкового вимикання батареї, що під час зарядки чи розрядки спричинить смерть для інвертора.
А якщо при заряді-розряді перегорить плавкий запобіжник, то теж буде смерть інвертору? Нічого не станеться. Не одноразово виключав-включав автомат на акум - все в нормі, інвертор реагує нормально. Звичайно не потрібно туди -сюди клацати автоматом, але коли спрацює захист то інвертору не має нічого статись.
@@sashok973proUZVБули вже такі розумні люди як ви)
Плавкий запобіжник на випадок кз і ставиться більшого номіналу в 2-3 рази.
Те що у вас поки норм нічого не означає,може за першим задиміти або за десятим але це станеться!
@@nagomarik5593 а чим відрізняється обрив лінії плавкого зопобіжника від відключення автоматои? Яж так зрозумів з ваших слів, що тодіі інвертор не згорить.
@@sashok973proUZV Запобіжник на випадок кз!
Згорають транзистори коли обрив при заряді.
Не клацайте при заряді акума і все.
Все вiрно. Цей автомат гидота, був його розбiр. Нагрiв, великий опiр. Плавкий тiльки, або нiчого
Бажаємо вам здоровя та гарних ще відео миру вам
Привіт, я бачу, що у вашій новій панелі блискавкозахисту немає заземлення, і вся її суть, крім увімкнення та вимкнення, є УЗІП, і його потрібно потужно заземлити. УЗІП - це саме те, що відводить струм блискавки на ЗЕМЛЮ), дивлюсь далі...
Найбільша помилка - це сталевий болт від мінусової клеми, що проходить крізь стінку батарейного корпусу. По ньому проходитиме струм, матимете втрати енергії - раз, непотрібне нагрівання його - два. Болт має стискати між собою два гарних (мідних) провідника, а не проводити по собі струм.
Притягніть клему до шайби з болтом гайкою а потім можна притягувати через фанеру. Ви притягнули клему через фанеру , то є не дуже добре , воно може ослабнути і попалити вашу фанеру і не тільки...
Доброго дня! Все гарно, молодці!!! Тільки я б добавивби шпилькі щоб стягнуть коміркі, щоб не роздуло!!!
Вітаю. А чи незабули Ви поставити текстолітові прокладки між дотичними короткими сторонами призматичних комірок?
Коментар на підтримку цього каналу. Дякую вам за відео та роботу 💙💛 🇺🇦🇺🇦🇺🇦 👍💪💪💪💪
Це сміття викидуйте що називаєте автоматом тому що залипне і толку немає з нього та і нетреба там клацати і на його місце плавкий запобіжник на випадок кз,для відключення батареї є кнопка.
Налаштуйте правильно діапазон роботи бмс а саме закриття на заряд
Кабеля якісні купіть силіконові бо грієте преміщення)
Підкажіть таке питання, можливо я зря вважаю що щось робе не правильно. Є збірка 12в 280Аг, бмс 200a зібрав, підключив все добре працює але помітив що постійно навантаження 600-700Вт, є 4 холодильника, коли всі працюють то нормальне навантаження але вони не відключаються зовсім, коли від мережі працюють все в порядку, а коли від інвертора то не виключаються. Підключення за допомогою звичайного автомобільного інвертора, через вилка-вилка.
9:53
Не менша помилка використати простий болт
Він просто розплавиться при58в 300а
І провод синій мабуть точно тонкий
Як стягували комірки?
4:40 помилка номер 1
Контакти особливо головний +- на п'ятак додається перші!!!!
А тоді балансири!!!!
Потім помітив що ок😊
Доброго дня!
Чи цей інвертор буде працювати без підключення сонячних панелей( тимчасово до весни)
Чи могли б Ви скласти таку саму батарею за окрему плату?
Дякую
Там Emergency то не сигналізація, то надзвичайний режим коли воно вирубає всі захисти коли він ввімкнений
Добрий день. Напишить будь ласка, яку саме Ви встановили BMS ?
Допоможіть така сама збірка як підключити ті два крайні провода балансиру від другої фішки
Доброго дня, яким чином ви замовляли 16 комірок? Дуже цікавить, бо сам хочу замовити...
В описі під відео я залишив посилання звідки я купляв всі основні компоненти з яких зібрав акумулятор
Благодарю за труд...
Мідні накінечники які торкаються алюмінієвих клем комірки будуть грітись. Треба замінити на луджені
Круто! Напишите марку инвертора??? И это на коробку грозозащиты панелей землю надо обязательно, кудаж ей(молнии) уходить-то))
За відео дякую. Дуже змістовно і корисно все викладено. Питання чому в описі відео стільки російського тексту? Можливо це аліекспрес у вас на російській мові...
Дуже цікаво скільки буде ватономності на цій батареї.
Я можу щось плутати, але комірки мають буди під тиском до 300 кг. Під час заряду/розряду комірки деформуються. Десь в інструкції було написано, що їх треба ущільнювати до 300 кг. А в тебе там паралон. Ще треба щоб було розсіювання тепла.
Все це не обов'язково, але можливе скорочення строку експлуатації.
Клеми обжаті слабенько, а в тебе там дерево. Через деякий час через окислення буде грітися, а в тебе там дерево ...
Я спілкувався з представником EVE і нарахунок стиснення все просто,заряд до 0,5с і нічого не вздується,але!
Стискаються вони для того щоб не було вибуху коли буде перезаряд,коли зтиснуті взривний клапан спрацьовує набагато швидше а коли вони не зтиснуті і коли буде перезаряд можливо все на світі, кз через зміщення або бум.Як що перезарядити незтиснуту комірку до 4V нічого не станеться,двіж починається 4,50 але залежить від форм фактору.
Напишіть в пошуку на ютубі "Как я ушатал новые Lifepo4 ячейки в первый день после покупки."
Хах,цікавий відос)))
@@nagomarik5593 , стиснення комірок робиться для зменшення об'ємної деградації активної маси, аж ніяк не для полегшення виривання клапану.
@@nagomarik5593 >> Напишіть в пошуку на ютубі "Как я ушатал новые Lifepo4 ячейки в первый день после покупки."
Он их испортил из-за отсутствия BMS, т.е. не было контроля напряжения
С вашим замечанием по поводу 0.5c - абсолютно верно.
Подать на эти ячейки 304A - это какую зарядку (в данном случае зарядка в инверторе) нужно иметь!
раджу купити на аліекспрес сіліконовий кабель міднолужоний AWG4 хочаб на ньому краща токопровідність він не гріється. бо цей що у вас не дуже для акамулятора в нього великій опір і він на себе забагато бере і буде при навантаженні грітися
Дякую)
@@SMEREKA_1 і ще чим коротший кабель від батерех до інвертора тим краще так що старатись робити по мінімуму дліну кабель
Для струму до 200 А потрібен кабель з мідними жилами перерізом не менше 50 мм кв. Можна загуглити "Таблиця допустимих струмових навантажень для кабелів і дротів"
@@Knibond можно параллелить жилы для увеличения сечения идущие к инвертору?
@@disput0r можно
До щитка грозозахисту потрібне заземлення, інакше він не спрацює.
Добрий вечір, полюбляю дивитися Ваші відео про сонячну станцію, от і собі захотів поставити, але є питання, хочу запитати у Вас поради. Маю інвертор Daxtron на 6.2 кв та 10 панелей LONGI Solar LR5-72HTH-585M. Питання полягає в тому чи потяне він 10 панелей, бо в характеристиках панелей є 2 позиції: 1- Напруга при максимальній потужності 44.21 В, а 2 -Напруга холостого ходу 52.36 В, а в інверторі пише макс 500 в, цікаво почути Вашу думку, що скажите?
Кількість панелей при послідовному з'єднанні необхідно підбирати по напрузі холостого ходу панелі з розрахунку в сумі не більше 500 В. Плюс необхідно добавити як мінімум 20% напруги резерву, враховуючи,, що в зимовий сонячний день кожна панель здатна видати більшу напругу від вказаної в паспорті. Для вашого випадку це максимум 8 панелей LR5-72HTH-585M. Для збільшення потужності можна змонтувати 2 паралельні вітки по 8 панелей. Всі панелі однакові. По струму також вийде нормально -26 А, а в інвертора 27А на вході. По амперажу перевантаження не буде.
Все залежить від багатьох факторів, відстані від панелей до інвертора, товщини кабеля яким будуть підключені сонячні панелі до інвертора, при деяких певних умовах в літній період часу може бути допустимим послідовне підключення всіх 10панелей до інвертора(головне щоб на вході до інвертора струм від панелей не перевищував 500вольт), однак у моєму випадку я живучи в Україні і тут у нас зими холодні а у таких умовах панелі можуть видавати вольтаж навіть вищий ніж зазначено за таких самих умов на панелях радив би вам розділити ваші панелі на 2поля по (5 панелей з'єднаних послідовно) поля з'єднайте між собою в паралель і так можете підключити до інвертора, також можете при потребі при такому під'єднанні збільшити кількість сонячних панелей до12-14 панелей. Більше 14 таких панелей яби не радив оскільки номінально інвертор розраховано на 120 ампер
@@Knibond Дякую за пораду, але паралельно не вийде ,я так зрозумів, бо на інверторі пише Imax PV 22 A, чи я помиляюся?
@@SMEREKA_1 Дякую за пораду, але хіба при паралелі ампери не додаються? на панелях пише 13А, разом буде 36, а на інверторі пише Imax PV 22, я так розумію що непотягне, чи я помиляюся?
Якщо на вашому інверторі 22 значить паралель не підходить у вашому випадку, 8панелей послідовно і це все.
10:05 ввід від акб хіба під кисляки такий
На ваш акб там 2 й чи 3й треба перепіз
Щоб не грілися
По автомату на батарею - скажу одразу, я аналогічний викинув, бо він заявлений струм не тримає. Поставив Томзен 250А, він працює, важить 800 грам.
Поки не знаю як він буде, заявлено виробником 200 ампер 48 вольт, розумію що то (китайських) таких навантажень гадаю не повинно бути, 120 ампер інвертор(6,2квт) може трошки більше з акумом працює на максимум
Болт на клему мінусову краще замінити на мідний, бо залізяка грітиметься.
По налаштуваннях БМС - є критичні зауваження щодо температури, бо там за замовчуванням мінімальна температура відʼємна, для літій-залізо-фосфату то в жодному разі неможна, вийде з ладу. Інші налаштування треба брати з даташиту, наприклад у мене комірки заряджаються до 3.35В кожна, дивись параметр SOC100%. Ну і максимальний струм заряду-розряду зазвичай половина ємності.
Ще я намагаюсь підключити шину зв’язку БМС-іннвертор RS485, але поки що джиконг недуже радує з цим
@@pilotm31 Краще просвердлити ще одну дірку і вивести клему на болт назовні, щоб клема контактувала з проводом на інвертор. Контакт через тіло болта то погана ідея.
@@dieselv906 Погоджусь, але красота пропаде.
Яка вага батареї?
Привіт! У яку суму обійшовся акумулятор повністю
Доброго дня, а з вами можна було зв'язатися для підказок ваших по налаштуванням інвертора,купив і запускатиму точно такий самий.?
В наступному відео я покажу всі налаштування інвертора на яких він працює дотепер. Після підключення потужнішого акумулятора налаштування інвертора буду з часом відповідно корегувати
Готуюсь зробити власну збірку з такими самими комірками і BMS(B2A24S15P). Інвертор 10kW.
Застряг на вибріі запобііжника постійного струму і корпусних прохідних клем.
Чи вистачить мені 200A чи варто шукати 300А?
запобіжник Class T, NH00, або на худий кінець Eaton Bussman AMX (AML) якщо напруга не 48 а 24 і менше. там головне питання струм КЗ (AIC). mega/anl не підходять.
Як вам інвертор підкажіть? Напишіть як модель ваша називається, хоча такого формату різні бренди є) Дякую
Daxtromn agn-6.2kw-pro
Не бачу заземлення на щитку. Автомат є ще врізний такого самого формату. Плавкий дубль обов'язково.
Если оба аккума LiFePo4 то их стоит в параллель к инвертору подключить. Пусть оба работают.
Ох спецы набежали)) Красава мужик что сделал!
Дроти я так зрозумів крашаний люмінь?? Отей автомат приберіть то непотріб поставте запобіжник як вам вже писали.
Як бютжетний варіант - норм... але є але... акуми потрібно стянути.. усі пінні матеріали я б забрав. І передню панель я б виготовив металеву запобіжник буде дуже грітись при великих навантаженнях і відповідно може спричинити займання корпусу.
А рубильник(автомат) на батарее ГАВНО! Он не держит номинал вааще. Ставь другой на проме есть или предохранитель керамический.
До цього акумулятор старий так само під'єднати паралельно і буде час більший безперебійного використання
Грозозахист не буде працювати, бо нема заземлення.
Дякую) Заземлення панелей поки дійсно ще не змонтоване, все в процесі поки, наразі показую те що вже є
@@SMEREKA_1 Панелі також потрібно заземлити, але я не побачив щаземлення на щитку. При чому, повинно бути нормальне заземлення з низьким опором. До речі, і інвертор варто заземлити.
Про заземлення панелей не поспішайте. В інструкції до деяких інверторів прямо написано, що панелі заземляти не можна. Перевірте що написано для вашого інвертора. Можливо у такому випадку заземлюється сам інвертор і сама електроніка грозозахисту стоїть у ньому.
@@veloyozh Вперше про таке чую. Як мені відомо, якщо панелі незаземлені, то збільшується деградація через накопичення заряду на корпусі.
@@zlyi_dido панелі треба заземляти на СВОЄ ОКРЕМЕ заземлення а не на те саме до якого підєднаний інвертор
Я б з такими клемами і з таким обтисканням плоскогубцями більше ніж 50 ампер довготривалого навантаження б не давав.
а отой затиснутий гайкою голий дріт, то взагалі кошмар. І щиток грозозахисту до заземлення не підключений - він без заземлення просто шмат пластику який ні від чого не захищає.
З міжгір'я?
какое сечение кабелей брать для сборки 24v 280ah .. есть в хозяйстве куски ...не могу определить сечение, в 25 наконечник заходит с небольшим запасом легко... какую нагрузку я могу снимать такими жилами? я так понимаю участки там где 2параллельно между bms и аккумулятором они сгодятся точно. а можно ли заппаралелить на инвертор чтоб не покупать лишнее или так лучше не делать? инвертор anern 4200w
Дах під напругою буде
Робіть заземлення
Одна комірка світила червоним? Чому комірки не замовляли на Аліекспресі?
У описі під відео залишив посилання на всі деталі котрі використав для збірки акумулятора. Червоним ? То працює балансир,червоним підсвічує комірку в яку переливає найменш заряджену, (синім підсвічує)-з котрої балансом забирає струм
Дякую
На алі китайці поголовно дурять, або БВ комірки або Б-грейд відбраковка. Купйте на нконі і буде вам щастя.
Дві чорні штуки в щитку для сонячних панелей- варистори. Вони мають нелінійний опір при завишених напругах. Толку з них як с козла молока. IMXO.
Батарея підʼєднується до інвертору напряму. Приберіть оту приблуду, щоб не було лиха. Бо як відімкнеться під час заряду, буде горе.
Хто під'єднує батареї до інвертору напряму? Там обов'язково має бути або автомат, або запобіжник і ручний вимикач. Така схема є на всіх мануалах Victron Energy. В мене особисто горів запобіжник кілька разів під час старту холодильника (поки я не підібрав відповідний номінал) і нічого інвертору не сталось.
Чому всі - через розрив вмикають??
ЖЕСТЬ. Мануал про те, як не треба робити батарею аккумулятора
особенно ценится обоснованная критика. Батарея сделана, как у большинства, сжимать, говорят не обязательно. Коммутация, как сказано в ролике - временная. 48 в - это плюс, панели работают.
И самое главное, природа хорошая.
Зібрали так собі, думаю при струмі від 100А почнуть вилазити проблеми.
А при роботі до 50А можливо буде працювати довго, без світло - димових ефектів.
@@TandikT Може зжимати і не обов'зково, але в мануалі це прописано, повинні бути стянуті зусиллям біля 300 кг.
Це ж не важко, зате відчуваєш себе спокійніше, бо зробив правильно.
@@TandikT ага, зжимати не потрібно, це просто так придумали виробники, а домашній мастєр краще знає. Більше слухай гаражних професорів і буде тобі 4000 циклів мінімум.
@@sashok973proUZV 300 кг на метр на сантиметр? как вы опредите 300 там условных килограм или 400?
По-перше: Ви мануал по своїм акумуляторам не читали - там чітко написано комірки повинні бути стиснені... і тиск має бути 150-180кг - а ви з одного боку паралончик поставили... По-друге: Цей так званий запобіжник-розмикач 200А на боковій панелі ВИКИНЬТЕ - то є всрата підробка... та поставте НОРМАЛЬНИЙ автомат постійного струму за 25-30 баксів (маленькі автомати по 10 баксів НЕ БЕРІТЬ - то обман)... По-третє: По налаштуванням БМС передивіться ролики в інтернеті там - описано покроково налаштування....
та ты шо )) сжимать ну жно чтобы не раздуло от зарядок с токами 250А!! А штатный режим зарядки от инвертора максимум 100А!! Ничего им не будет распирать
там нічого не написано що треба обов'язково стискати. Там написано що тест проводився зі стиснутими комірками і кількість циклів дана для стиснутих комірок. тестів без стискання завод непроводив. По факту вони і не стиснуті добре працюють при правильному заряді, головне не перевищувати напругу.
А той автомат таки так, лайно. Там потрібен запобіжник з високим струмом КЗ (і він дорогий) і ручний вимикач.
Того паралончика достатньо, якщо плотно.
По відповідям я зрозумів - те що виробник радить і тестує під якими умовами життєвий цикл аккумів "не варте уваги"... "Паролони, деревяні корпуси, рядном накрити, не працюючий толком запобіжник, відсутні розрядники та заземлення" - то є "надійно та безпечно"... В кожного свій вибір - але коли виграєте в лотерею та все те згорить...прийде розуміння - іноді дешевше перебдіти деякі речі...
ЧЕРЕЗ БОЛТА НЕ МОЖНА ,ТРЕБА КЛЕМА ДО КЛЕМИ.
По сути дела акумы встали в два раза дороже - перекукупы жиреют!
Коли казали готуйтесь більшість дивилося телевізор , тому " перекупи ' їх навчають все ж таки слухати ,а не дивитися хрюканину .А по темі аліі баба та інше у допомогу ,ціна за 16 банок 280А 1100баксів
@@ИгорьВикторович-ы7ц Якщо можна посилання, будь ласка.
Где вы там сигнализацию увидали??)))
12 панелей по 500Вт!!!
😮ну трындец...
мінусова клема не на 120А, буде грітись