Bakom kulisserna på Keno
Вставка
- Опубліковано 6 лют 2025
- I detta extramaterial är du välkommen bakom kulisserna på de dagliga dragningarna av Keno i TV4. Veckans gäst i podden är Kenos okrönta drottning Matilda Kinberg, hon guidar oss även runt på inspelningsplatsen - en plats som i sig kanske kommer som en förvåning för många. Keno sänder 3 minuter om dagen och dragningarna görs och spelas in varje dag. Programledarnas insatser mellan dragningarna spelas in i en klump varannan vecka.
Hör hela podden med Matilda på iTunes, Spotify och Acast.
Jättekul med Bakom Kulisserna-reportage. Mer sånt! Gärna från programkontrollen på SVT och från ljudhallåorna på samma kanal.
Hej kul att du gillar det! Och bra tips, kanske kan bli något därifrån då..! /Fredrik
@@fredrikralstrand9063 Toppen!!
Har saknat dessa filmer! Keep 'em coming!
Tack! Kommer fler längre fram.
You probably dont give a shit but does anybody know a method to get back into an instagram account?
I stupidly lost my login password. I would appreciate any tricks you can offer me
@Ricky Kaiden instablaster ;)
Det där är Fantastiskt.
Jag är ny prenumerant här. Bra videos du gör. Gillar bakom kulisserna videos. Jag har alltid funderat på hur dom spelar in Keno. 🙂👍
Freed Eriksson Tack snälla. Då har du kommit rätt. Missa inte min podd TV-fabriken. Finns på Spotify, iTunes och Acast. God jul!
@@fredrikralstrand9063 Nej, den ska jag inte missa. God jul!
Hej jag är oxå ny här. Hittade hit i dag
Björne Ekgren Välkommen!
Jag är ny prenumerant här. Bra videos du gör. 🙂👍
Gillis Granneman Tack för det. Det kommer mera så småningom!