Versenygokart - kitépi a szívedet és egyben lenyeli

• Опубліковано 26 жов 2024

КОМЕНТАРІ • 58

• @balazsdavid5357
    @balazsdavid5357 3 роки тому +7

Én Romániában élek és 6 éves koromtól versenyzek versenygokartal és 3-szor lettem bajnok itthon.... ez a videó után végre úgy érzem hogy valaki még felfogja mennyire nem könnyű....aki nem ült ilyenben fel sem tudja fogni...Egy Kz2es versenygokartot pedig sokkal komplexebb manapság vezetni mint egy F1es autót (ezt sok f1es pilóta is állítja) Köszi a videót jó volt látni téged ilyensmi gokartban.

•  Рік тому +1

A legjobb, legélvezetesebb dolog a világon. Gokart. És eza a PÁLYA

• @tamassandor5918
    @tamassandor5918 3 роки тому +5

A fűnyírás is megvolt! Innen nézve nagyon mentél! Gratula! :-)

• @kuller16
    @kuller16 3 роки тому +2

Mi azt használtuk bicikli versenyre, meg is büntetett a Red Cop! Na de nem a verseny miatt, hanem mert előtte szétloptuk a strand kerítés melletti cseresznyefákat. :D

• @Zolka001
    @Zolka001 3 роки тому +3

Legjobb helyem ott Kecskeméten 4. helyezés, de nem a verseny kategóriában. 😁 Semmi lengéscsillapítás, tömör gumik, semmi szervó, abs... A féket csak kanyarodáshoz kell használni a hibbi gokarton. Nagyon jó buli.

• @jwnwnwnwsnsnsnsn9598
      @jwnwnwnwsnsnsnsn9598 3 роки тому +1

Nem kell fék csak amikor mar mész a boxba 😁

• @Zolka001
      @Zolka001 3 роки тому +2

@@jwnwnwnwsnsnsnsn9598 akkor viszont elég lassan kell hogy menj, mert elég kanyargós a pálya. Ezek a gokartok meg tudnak menni.😉

Ezért jó lett volna normál irányba is :). Ugy megyünk mi is

• @CsakVocvagentne
    @CsakVocvagentne 3 роки тому +2

2021.07.15. Azt mondta Dodor vesz egy ilyet, mert kell és minden nap lejár ide. Azóta mi lett ebből? :)

• @rezsojuhasz3053
    @rezsojuhasz3053 3 роки тому +16

Most nézem Greta Thunberg is nézte a videót, gondolom ő nyomott dislikeot a kétütemű motor miatt! 😂

• @vasdezso2798
    @vasdezso2798 3 роки тому +3

97 98 körül jártam ott,még kőbányán is volt pálya...fixes-el kezdtem,utána váltós...

Dodor!
    A gerincvédős videód miért lett "Privát"?? Meg szerettem volna nézni újra és nem engedi.

• @Sadenn21
    @Sadenn21 Рік тому +1

benne vagyok a videóban :)

• @Furtiveadam06
    @Furtiveadam06 3 роки тому +2

Amúgy valaki tudja mi az outró zene? Nagyon megtetszett.

• @adamrakoczi
      @adamrakoczi 3 роки тому +2

Használd a Shazamot, az megmondja neked 5 mp alatt, de amúgy DJ Ferrum - Happy Life

• @attilakappel2709
    @attilakappel2709 3 роки тому +1

Hát gyerekek én mentem olyannal amiben a cbr 600 as motorja volt.......szerinted milyen volt

• @csabaungvari2847
    @csabaungvari2847 3 роки тому +2

Mennyit fogyaszthat ez a kis versenyblokk?
    Csak kíváncsiságból...

• @MrSpartai
      @MrSpartai 3 роки тому

Ez egy gokart esetében irreleváns de kb 25liter

@@MrSpartai Tudom hogy versenysportban vagy eleve "haladós" gépeknél nem számít a benga.

@ernoszollosi4992 3 роки тому +3

Aprilia rs125-ön nem ültél még amugy? Mert lényegében ugyanez az erőforrás van benne 😀

• @juhaszoli5364
      @juhaszoli5364 3 роки тому +7

Te versenygokartban nem ültél még amúgy? Mert lényegében az erőforráson kívül minden más rajta.

• @szabolcsbalogh6830
    @szabolcsbalogh6830 3 роки тому +1

Valamikor én nyomtam , szívesen ki próbálnám most így 2020 ban mennyit változott a technika 😁