ОГЛЯД МАТЧУ | БЛАГО ЮНІСТЬ 🆚 РЕВЕРА 1908-ФАПФ Чемпіонат області 17 тур 🗓️12.05.24

На Blago-арені +3 💚💛
    Відбувся поєдинок 17 туру обласного чемпіонату з футболу.
    В матчі проти «Ревери 1908-ФАПФ» підопічні Мотуза здобули перемогу з рахунком 2:0.
    Перші хвилини зустрічі видались доволі насиченими. Серед моментів, створених Blago-Юністю, варто відзначити нагоду Мізерника, а також два удари Руслана Майовецького.
    Зрештою, на 21 хвилині матчу нашим гравцям все ж таки вдалося «розстріляти» ворота суперника й відкрити рахунок у грі. Автором голу став Лаврук.
    На 33 хвилині Шишка зробив неймовірну скидку під удар Куртянику, котрий подвоїв перевагу своєї команди.
    У другому таймі гра заспокоїлася, дії гостей стали дещо розкутішими, але без результату й забитих голів з обох сторін.
    Хорошу нагоду забивати третього круглого мав Майовецький, проте мʼяч полетів просто в руки кіперу франківців, а згодом напівмоменти мали Гнатів і Боднарук.
    Проте ні організовані командами атаки, ні додаткові 5 хвилин від арбітра ситуації на табло не змінили: здобуваємо важливі залікові пункти в домашніх стінах!👌🏻