Trzeba to powiedzieć wprost: to są materiały na poziomie światowego topu w kategorii popularyzacji matematyki na poziomie "dla początkujących/średniozaawansowanych". Milionów wyświetleń z tego nie będzie, ale myślę, że znajdzie się spora grupa młodych odkrywców, którzy poczują się zainspirowani, tym, co tu uslyszeli. Gratulacje i powodzenia dla całej ekipy.
Podziwiam za przystępną formę, aż chce się wrócić do matematyki. Prawdę mówiąc to czuję jakby mi ją Pan "odczarował" - zacząłem rozumieć wiele rzeczy dzięki Panu i widzę w matematyce więcej niż tylko podstawianie do wzoru. Ja nie miałem szczęścia do nauczycieli matematyki, mam nadzieję że seria stanie się popularniejsza i więcej osób zdąży ją docenić i zrozumieć.
Mózg mi się smaży. :D Jednocześnie mam wrażenie, że obejrzenie tego filmu coś mi dało, nawet jeśli niewiele z niego dobrze zrozumiałem. Kolejny fantastyczny materiał.
Jest Pan fantastyczny. Tempo podawania opisu problemów jest wprost idealne. Słucham Pana już od dawna. Nie wyobrażam sobie aby ktoś był konkurencyjny dla Pana w przekazywaniu wiedzy. Ogromne dzięki.
16:48 Wydaje się, że wzór na czwarty wielomian Legendre'a ma błąd... powinno być (35/8)x^4 - (15/4)x^2 + 3/8 ... ale to nieistotny szczegół. Filmik i tak rewelacyjny! Prowadzący ma dar przekazywania skomplikowaych rzeczy w prosty sposób.
Poprzednio , gdy okazałem zniecierpliwienie w oczekiwaniu na kolejny odcinek - pan Tomasz się zmobilizował i opublikował ten pod którym się wpisuję. Mam nadzieję , że historia się powtórzy i nie trzeba będzie zbyt długo czekać na odcinek o czasoprzestrzeni Minkowskiego .
Miłe zaskoczenie, nowy film podczas urlopu wypoczynkowego ;) Dziękuję za wyjaśnianie pojęć np. ortogonalne. Na studiach to człowiekowi umykało, a może poprostu było "trywialne" dla wykładowcy, więc nie warto wyjaśniać 😀 Zawsze doceniam modele takie jak strzałka, działają na wyobraźnię moich uczniów. Oczywiście wizualizacje były świetne w filmie.
Ja tu tylko chciałem powiedzieć, że dalej czekam na odcinek o czasoprzestrzeni Minkowskiego. (Powróciłem tutaj, bo łaknąłem więcej odcinków z serii Kod Wszechświata swoją drogą i teraz znowu zostaję z niczym...)
Panie Tomaszu! Bardzo prosimy o kolejne odcinki! Tyle razy obejrzałem już te playlistę, że niedługo nauczę się tekstu na pamięć :) może też pojawi się coś o grupach?
Wektory jeszcze się wykorzystuje w informatyce, a dokładnie w GameDev do tworzenia gier. Fizyka wielu gier jest oparta na wektorach. Wektory też są wykorzystywane w programach graficznych (również w ich kodzie) np. do animacji
Taka sugestia. Białe tło sprawia, że monitor staje się jedną wielką jasną lampą, która wypala oczy. Szczególnie gdy ogląda się odcinki po zmroku. A sam odcinek MEGA fajny.
Pracujej jako grafik 3d i jeśli jakieś obiekty chce robić proceduralnie to muszę robić to na vektorach. Sporo geometri vektorowej trygonometrii też jest sporo. Nigdy nie sądziłem że ta matma przyda mi się w pracy
Tomaszu! Dziękuję za ten prezent w postaci kolejnego epizodu! Czy mogę prosić o wyjaśnienie dla "niewtajemniczonych" tej jawnej zgryźliwości 😉 co do określenia "moduł"? Na Wikipedii widzę, że pojawiły się już tego reperkusje 😀 Pytam, bo ze studiów elektroniki non stop było używane sformułowanie modułu wektora - domyślam się dlaczego: operowaliśmy na liczbach zespolonych no i zespolonej transformacie Fouriera, więc to jakby "pasowało". Tym niemniej ciekawi mnie spojrzenie czysto matematyczne. Dzięki!
Będzie odcinek o nimliczbach? Jest taki dość popularny film anglojęzyczny o grze hackenbush gdzie pojawiły się tam takie liczby jak *,2*,3* itd chciałbym zobaczyć jak wyglądałoby wyjaśnienie tego pomysłu w tej serii zwłaszcza że omawiane były już liczby nadrzeczywiste.
Panie Profesorze proszę uprzejmie wyjaśnić nam dlaczego w szkole podstawowej na fizyce nauczycielka poprawiała mnie mowiąc, że obiekt porusza się w tym samym kierunku a o przeciwnym zwrocie. A gdy na odcinku drogi (jezdni) wydarzył się wypadek mówimy, ze zdarzenie miało miejsce w miejscowości Zadupie Większe w kierunku na Gorolowo. Nie powinno brzmieć poprawnie: wydarzył się wypadek a zdarzenie miało miejsce w miejscowości Zadupie Większe W ZWROCIE na Gorolowo ?
Czy działania algebraiczne na wektorach są tożsame z działaniami na skalarach? Czy dotyczy to wszystkich działań? Na przykład. Czy odejmując wektor o większej wartości od wektora o mniejszej wartości ma sens?
Plus za użycie symbolu := Niematematycy rzadko go używają, a to błąd, bo on niesamowicie porządkuje fakty - od razu widać co jest definicją, a co twierdzeniem. Z rozróżnieniem tych dwóch rzeczy zaskakująco duży problem mają fizycy.
6:39 No właśnie! Tak się ludzie uparli na przykład na liczbę PI, że ją kosmitom będą wysyłać żeby swoje ucywilizowanie wykazać, a przecież taką samą stałą lecz inną liczbowo jest podzielenie średnicy przez obwód.
Kurczę chyba się czegoś nauczyłem z tych wykładów, bo jak zobaczyłem aksjomaty dla wektorów to nie stanowią dla mnie problemu. Ale nie rozumiem dlaczego w 9:49 w 4. punkcie występuje ∃ zamiast ∀.
Muszę przyznać że moi wykładowcy osiągnęli sukces jeżeli udało im się u mnie wytworzyć obrzydzenie gdy słyszę że siła jest wektorem, od razu czuję potrzebę poprawienia że jest kowektorem XD powinienem mniej się uczyć geometrii a więcej udzielać korepetycji to mi się odwidzi potrzeba hiperpoprawności
widziałem Pana śpiewy studenckie z gitarą :P gdzies krążą po niecie, 17:26 ale upraszczasz za chwile Ci braknie o czym mówić. QZet PI ua-cam.com/video/ocxU-Z_HQWI/v-deo.html heh Wektoryyyy
To takie filmy powinny miec milionowe odsłony ale ludzie wola posluchac co bredzi odklejony celebryta albo jakis jasnowidz. Nic dziwnego ze telewizja tworzy taki shit , dostosowuje sie do widzow.
Mówię o tym wcześniej w tym zdaniu (to dość długie zdanie). Co więcej, w algebrze liniowej powszechna jest konwencja, że wektory zerowe są z definicji prostopadłe do wszystkich innych, a symbol "⟂" zawiera w sobie ten przypadek ;) W sumie powinienem był o tym wspomnieć explicite.
@@kapilarius Iloczyn trzech liczb (moduł u)x(moduł v)x(cos x) może być zerem, jeżeli jedna z tych liczb jest zerem. Warunkiem wystarczającym jest x=pi/2, ale nie jest to wynikanie w obie strony (wtedy i tylko wtedy). Bo wystarczy, żeby (moduł u) albo (moduł (v) był równy 0, to wtedy iloczyn tych trzech liczb będzie równy 0 niezależnie od kąta x. Zatem zapis we wspomnianym momencie powinien zawierać zastrzeżenie: dla niezerowych u i v. To potem dalej wszystko się zgadza. Jakby to było zagadnienie z kategorii "my lubimy niebieskich, a wy fioletowych", to bym nie komentował. Ale tu jest matematyka. W aksjomatyce musi być porządek.
Niby chłop po polsku gada, ale nic nie rozumiem. Niestety musiałbym wrócić do podstawówki, albo dziwnym trafem zacząć posługiwać się matematyką w życiu aby dało się to oglądać. Jestem tu przykładem widza beznadziejnego.
Znacie "Koziołka Matołka", to matematyka podawana przez pryzmat daje takie efekty. Szkoda czasu na coś czego nie ma. Lepiej zadać sobie pytanie, gdzie jest nasze 95% informacji i kto nam fałszuje😊 dostępną.
Nagrajcie coś o schematach myślenia podczas gry w cs go ,czy w ogóle jest szansa żeby takie istniały ,tak bezsensownej gry nagradzającej idiotyzm i brawurę jeszcze nie widziałem ....śmiesznie to brzmi ale to naprawdę ciekawy przypadek
Możesz podać jakieś przykłady? w jakich rangach grałeś? Mniej czy więcej grywam w tę grę niemal od samej premiery i odniosłem zupelnie przeciwne wrażenie, im bardziej ostrożnie i w przemyślany, zgrany z drużyną sposób się postępuje. Ciekawi mnie taka perspektywa, jakie są jej źródła. Oczywście jeśli grało się tylko w wersję darmową, głównie z dziećmi na niskim poziomie kooperacji i umiejętności. Pozdrawiam
@@kornelmichnowski6738 Miałem szósty level faceit ,solo niemożliwe jest w moim przypadku wdrapanie się wyżej .Mam wrażenie grając w tę grę że im bardziej jesteś pewny siebie ,nawet w nieuzasadniony niczym sposób tym łatwiej kasujesz wrogów .Załóżmy że gramy w valoranta ,nie znoszę tej gry ale nie o tym ,są tam postaci będące w stanie w autentycznie taktyczny sposób wpłynąć na przebieg rundy ,naprzyklad stawiając ścianę ,w cs go jak jakiś szybki małolat jest nakręcony to wjedzie przez Mołotowa i da ci instant hs ...to jest właśnie dziwaczne w tej grze ,jest mega nie przejrzysta ,nie do końca ufam w uczciwość niektórych graczy i przede wszystkim do przesady szybka .
Trzeba to powiedzieć wprost: to są materiały na poziomie światowego topu w kategorii popularyzacji matematyki na poziomie "dla początkujących/średniozaawansowanych". Milionów wyświetleń z tego nie będzie, ale myślę, że znajdzie się spora grupa młodych odkrywców, którzy poczują się zainspirowani, tym, co tu uslyszeli. Gratulacje i powodzenia dla całej ekipy.
No jak trzeba to trzeba 😂
Podziwiam za przystępną formę, aż chce się wrócić do matematyki. Prawdę mówiąc to czuję jakby mi ją Pan "odczarował" - zacząłem rozumieć wiele rzeczy dzięki Panu i widzę w matematyce więcej niż tylko podstawianie do wzoru. Ja nie miałem szczęścia do nauczycieli matematyki, mam nadzieję że seria stanie się popularniejsza i więcej osób zdąży ją docenić i zrozumieć.
Popularyzacja Matematyki na najwyższym poziomie. Dziękuję za tą serie.
Dziękujemy. Super by było posłuchać o Banachu i o tym co zrobił w matematyce.
To jest naprawdę coś! Czekamy na następny odcinek!!!
Kolejny odcinek Zacznijmy od zera, jest powód do radości
Mózg mi się smaży. :D Jednocześnie mam wrażenie, że obejrzenie tego filmu coś mi dało, nawet jeśli niewiele z niego dobrze zrozumiałem. Kolejny fantastyczny materiał.
Fantastyczny (jak zwykle) mini wykład dr Millera.
Chcę do szkoły!!!
Jak zawsze świetny materiał. Pana dar do przekazywania wiedzy w lekki sposób jest oszałamiający!
Jest Pan fantastyczny. Tempo podawania opisu problemów jest wprost idealne.
Słucham Pana już od dawna. Nie wyobrażam sobie aby ktoś był konkurencyjny dla Pana w przekazywaniu wiedzy.
Ogromne dzięki.
liczę na film o przestrzeni Hilberta.
16:48 Wydaje się, że wzór na czwarty wielomian Legendre'a ma błąd... powinno być (35/8)x^4 - (15/4)x^2 + 3/8 ... ale to nieistotny szczegół. Filmik i tak rewelacyjny! Prowadzący ma dar przekazywania skomplikowaych rzeczy w prosty sposób.
Poprzednio , gdy okazałem zniecierpliwienie w oczekiwaniu na kolejny odcinek - pan Tomasz się zmobilizował i opublikował ten pod którym się wpisuję. Mam nadzieję , że historia się powtórzy i nie trzeba będzie zbyt długo czekać na odcinek o czasoprzestrzeni Minkowskiego .
Zaczynam słuchać i już jestem podekscytowana. Moja ulubiona rozrywka!!!😊
Miłe zaskoczenie, nowy film podczas urlopu wypoczynkowego ;) Dziękuję za wyjaśnianie pojęć np. ortogonalne. Na studiach to człowiekowi umykało, a może poprostu było "trywialne" dla wykładowcy, więc nie warto wyjaśniać 😀 Zawsze doceniam modele takie jak strzałka, działają na wyobraźnię moich uczniów. Oczywiście wizualizacje były świetne w filmie.
Warto było czekać na kolejny odcinek!
Świetna robota Panie Tomaszu.
Oby jak najwęcej takich materiałów 🔥
Nie mogę się doczekać następnych odcinków. Ma pan wielki dar.
Fenomenalna seria. Pociesza, że ministerialne dostacje jednak trafiają niekiedy w dobre ręce.
Pojawią się w przyszłości jakieś materiały w tej serii?
Ja tu tylko chciałem powiedzieć, że dalej czekam na odcinek o czasoprzestrzeni Minkowskiego. (Powróciłem tutaj, bo łaknąłem więcej odcinków z serii Kod Wszechświata swoją drogą i teraz znowu zostaję z niczym...)
Super. Niecierpliwie czekam na kolejny odcinek.
Panie Tomaszu! Bardzo prosimy o kolejne odcinki! Tyle razy obejrzałem już te playlistę, że niedługo nauczę się tekstu na pamięć :) może też pojawi się coś o grupach?
Tak myślałem dzisiaj w nocy ciekawe kiedy nowy odcinek a dzisiaj tak nagle wlatuje :D
Wektory jeszcze się wykorzystuje w informatyce, a dokładnie w GameDev do tworzenia gier. Fizyka wielu gier jest oparta na wektorach. Wektory też są wykorzystywane w programach graficznych (również w ich kodzie) np. do animacji
Szkoda, że nie ma więcej odcinków. Czekamy!
Czekam na następne i oczywiście polecam tym, których to z pewnością zainteresuje.
Piękne :-) Panie Tomaszu, gratulacje 🙂
Ta seria to jest absolutny majstersztyk
Taka sugestia. Białe tło sprawia, że monitor staje się jedną wielką jasną lampą, która wypala oczy. Szczególnie gdy ogląda się odcinki po zmroku. A sam odcinek MEGA fajny.
Filtr światła niebieskiego + zmniejszenie jasności monitora pomoże.
Pracujej jako grafik 3d i jeśli jakieś obiekty chce robić proceduralnie to muszę robić to na vektorach. Sporo geometri vektorowej trygonometrii też jest sporo. Nigdy nie sądziłem że ta matma przyda mi się w pracy
Matematyka też może być piękna i użyteczna zarazem. dziękuję i pozdrawiam.
Ooo, 2 miesiące czekałem i oto proszę :)
Jak to jest pięknie opowiedziane. Jak bardzo chciałbym to rozumieć :/
Gdyby tacy nauczyciele uczyli matematyki to każdy by wszystko rozumiał❤
Dziękuję za wykład. Choreografia dra Millera przypomina mi trochę ruchy C-3PO... 😁
Jeeej! Nowy odcinek!
Dalej czekamy :D
Jak zwykle świetny materiał!
Dziekujemy i prosimy o więcej
Solidny, klarowny wykład 👍🏼
Tomaszu! Dziękuję za ten prezent w postaci kolejnego epizodu! Czy mogę prosić o wyjaśnienie dla "niewtajemniczonych" tej jawnej zgryźliwości 😉 co do określenia "moduł"? Na Wikipedii widzę, że pojawiły się już tego reperkusje 😀
Pytam, bo ze studiów elektroniki non stop było używane sformułowanie modułu wektora - domyślam się dlaczego: operowaliśmy na liczbach zespolonych no i zespolonej transformacie Fouriera, więc to jakby "pasowało". Tym niemniej ciekawi mnie spojrzenie czysto matematyczne. Dzięki!
Jeśli dobrze kojarzę, to ogólniejszym pojęciem jest norma, o której Pan Tomasz wspomniał, pewnie stąd ta "zgryźliwość"; ale mogę się mylić.
Jak zawsze super film!
Podoba mi się motyw muzyczny tej serii. Czy można gdzieś go znaleźć? Jaki jest jego tytuł i kto jest autorem tego utworu?
Będzie odcinek o nimliczbach? Jest taki dość popularny film anglojęzyczny o grze hackenbush gdzie pojawiły się tam takie liczby jak *,2*,3* itd chciałbym zobaczyć jak wyglądałoby wyjaśnienie tego pomysłu w tej serii zwłaszcza że omawiane były już liczby nadrzeczywiste.
Rewelacja jak zawsze!
Dziękujemy.
21:35 Wydaje mi się że we wzorze na a_k powinno być 2 zamiast 1/2, a poza tym odcinek jest wspaniały!
Dzięki, super odcinek :)
Panie Profesorze proszę uprzejmie wyjaśnić nam dlaczego w szkole podstawowej na fizyce nauczycielka poprawiała mnie mowiąc, że obiekt porusza się w tym samym kierunku a o przeciwnym zwrocie.
A gdy na odcinku drogi (jezdni) wydarzył się wypadek mówimy, ze zdarzenie miało miejsce w miejscowości Zadupie Większe w kierunku na Gorolowo.
Nie powinno brzmieć poprawnie: wydarzył się wypadek a zdarzenie miało miejsce w miejscowości Zadupie Większe W ZWROCIE na Gorolowo ?
Tradycyjnie lajk wpadł Panie doktorze, Teraz poprosiłbym właśnie o całki jeśli można oczywiście.
Albo macierze, idąc tropem wektorów. O całkach posłuchać od takiego dydaktyka to sama frajda, choć seria trzyma się bardziej algebry a nie analizy ;)
@@e_vt0_pl Nie pogardzę naturalnie też macierzami :)
Czy działania algebraiczne na wektorach są tożsame z działaniami na skalarach? Czy dotyczy to wszystkich działań? Na przykład. Czy odejmując wektor o większej wartości od wektora o mniejszej wartości ma sens?
Czy seria jest już skończona?
na studiach było o transformacie Fouriera ( 5 z egzaminu :)), a teraz widzę po co to było....
Można prosić powrót tej serii? Świetna była, a jest jeszcze dość sporo do omówienia
dzięki mistrzu
A będzie coś o biwektorach? :)
Plus za użycie symbolu := Niematematycy rzadko go używają, a to błąd, bo on niesamowicie porządkuje fakty - od razu widać co jest definicją, a co twierdzeniem. Z rozróżnieniem tych dwóch rzeczy zaskakująco duży problem mają fizycy.
jest wgl szansa ze seria bedzie kontynuowana? juz prawie rok od ostatniego odcinka. 😢
Jest szansa :)
Panie Tomaszu, mała prośba - proszę napisać jakąś książkę, bo nie mam co czytać, a wierzę że miałby Pan o czym napisać
Jak to było...? Nie rozumiem, ale jestem bardziej świadomy ,, czego,, Dziękuje.
będzie o twierdzeniach Godla o niezupełności albo czy wogóle będzie jeszcze odcinek
jeszcze wyjaśnij dlaczego akurat sygnał 20Khz trzeba zapisywać np z 48khZ albo 44.1KHZ a nie mniej hmm jest na to pewne twierdzenie :D 22:14
Wincyj odcinków z tej seryjii
dobra robota ;)
6:39 No właśnie!
Tak się ludzie uparli na przykład na liczbę PI, że ją kosmitom będą wysyłać żeby swoje ucywilizowanie wykazać, a przecież taką samą stałą lecz inną liczbowo jest podzielenie średnicy przez obwód.
Kurczę chyba się czegoś nauczyłem z tych wykładów, bo jak zobaczyłem aksjomaty dla wektorów to nie stanowią dla mnie problemu. Ale nie rozumiem dlaczego w 9:49 w 4. punkcie występuje ∃ zamiast ∀.
Dla każdego wektora istnieje wektor do niego przeciwny.
Prestidigitatorze ..ale z tym strzałkiem z rękawa ..hm hm hm hm
Maaagia się zadziała 😂
W ostatnim odcinku jak się dowiedziałem, że trójkąt nie musi mieć 180° to miałem takie WOW co tu się odwala xd
Offtop: Powodzenia przy ogrywaniu planszówek 🙂
Panie Tomaszu - zarąbiaszcze, chyba rozumie Pan, że jakieś 99% odbiorców oczekuje od Pana nie 20 odcinków ale ze 120! Proszę tego nie kończyć!
Wowowoowowow
To dlatego orbitale elektronowe w atomie przypominają rezonansowe wzory piasku na płycie pod wpływem dźwięku.
dzięki
❤
Wektory traktory!
❤❤❤
Kosmos 😮
Co myślisz ?
Minkowski 😍
Muszę przyznać że moi wykładowcy osiągnęli sukces jeżeli udało im się u mnie wytworzyć obrzydzenie gdy słyszę że siła jest wektorem, od razu czuję potrzebę poprawienia że jest kowektorem XD powinienem mniej się uczyć geometrii a więcej udzielać korepetycji to mi się odwidzi potrzeba hiperpoprawności
Pozwole sobię przeklnąć: kurde w końcu
Czyli o to na tej matmie na studiach chodziło
widziałem Pana śpiewy studenckie z gitarą :P gdzies krążą po niecie, 17:26 ale upraszczasz za chwile Ci braknie o czym mówić. QZet PI ua-cam.com/video/ocxU-Z_HQWI/v-deo.html heh Wektoryyyy
Do roboty doktorku. Rok już minął. Gdybym ja miał na studiach takiego wykładowcę ...
To takie filmy powinny miec milionowe odsłony ale ludzie wola posluchac co bredzi odklejony celebryta albo jakis jasnowidz. Nic dziwnego ze telewizja tworzy taki shit , dostosowuje sie do widzow.
Perfekcyjnie znakomite.
Po usłyszeniu dwóch i pół zdania, wypowiadanych przez osobę przedstawiona na powyższym materiale. Zaczynam czuć się niekomfortowo.
Burza reterowa 13:31
co?
Zaufac? W nauce? Ha! Nauka polega na nieufaniu...
Za dużo Dragana 🤣
O ! I po tym rze odcinkó rzem jest jusz mondżejszy ..asz czoje rze mi sie iloczyn inteligenci pomnirzył
ale matematyk z Ciebie bardzo dobry, myślę że w innych okolicznościach byśmy się dogadali
Błąd rzeczowy w 4.50: Nie tylko UoV=0, kiedy są prostopadłe. Wystarczy, że moduł U=0 lub moduł V=0. Szybciutko poprawić i usunąc komentarz prosz...
..a ja pytałem somsiatkie a ona z matematykiem ..sypiała
to wie
Fszysko jest wpożondku
Mówię o tym wcześniej w tym zdaniu (to dość długie zdanie). Co więcej, w algebrze liniowej powszechna jest konwencja, że wektory zerowe są z definicji prostopadłe do wszystkich innych, a symbol "⟂" zawiera w sobie ten przypadek ;) W sumie powinienem był o tym wspomnieć explicite.
Sakraz ironia, ale w czym jest błąd. Proszę pełnym zdaniem, bo mam poprawkę we wrześniu i chciałbym się nauczyć😐
@@kapilarius Iloczyn trzech liczb (moduł u)x(moduł v)x(cos x) może być zerem, jeżeli jedna z tych liczb jest zerem. Warunkiem wystarczającym jest x=pi/2, ale nie jest to wynikanie w obie strony (wtedy i tylko wtedy). Bo wystarczy, żeby (moduł u) albo (moduł (v) był równy 0, to wtedy iloczyn tych trzech liczb będzie równy 0 niezależnie od kąta x. Zatem zapis we wspomnianym momencie powinien zawierać zastrzeżenie: dla niezerowych u i v. To potem dalej wszystko się zgadza.
Jakby to było zagadnienie z kategorii "my lubimy niebieskich, a wy fioletowych", to bym nie komentował. Ale tu jest matematyka. W aksjomatyce musi być porządek.
@@tomaszmiller8030 Wielkie dzięki, nie znałem tej konwencji. Proszę uprzejmie o usunięcie mojego wpisu.
Niby chłop po polsku gada, ale nic nie rozumiem. Niestety musiałbym wrócić do podstawówki, albo dziwnym trafem zacząć posługiwać się matematyką w życiu aby dało się to oglądać. Jestem tu przykładem widza beznadziejnego.
Znacie "Koziołka Matołka", to matematyka podawana przez pryzmat daje takie efekty. Szkoda czasu na coś czego nie ma. Lepiej zadać sobie pytanie, gdzie jest nasze 95% informacji i kto nam fałszuje😊 dostępną.
Nagrajcie coś o schematach myślenia podczas gry w cs go ,czy w ogóle jest szansa żeby takie istniały ,tak bezsensownej gry nagradzającej idiotyzm i brawurę jeszcze nie widziałem ....śmiesznie to brzmi ale to naprawdę ciekawy przypadek
Możesz podać jakieś przykłady? w jakich rangach grałeś? Mniej czy więcej grywam w tę grę niemal od samej premiery i odniosłem zupelnie przeciwne wrażenie, im bardziej ostrożnie i w przemyślany, zgrany z drużyną sposób się postępuje. Ciekawi mnie taka perspektywa, jakie są jej źródła. Oczywście jeśli grało się tylko w wersję darmową, głównie z dziećmi na niskim poziomie kooperacji i umiejętności. Pozdrawiam
@@kornelmichnowski6738 Miałem szósty level faceit ,solo niemożliwe jest w moim przypadku wdrapanie się wyżej .Mam wrażenie grając w tę grę że im bardziej jesteś pewny siebie ,nawet w nieuzasadniony niczym sposób tym łatwiej kasujesz wrogów .Załóżmy że gramy w valoranta ,nie znoszę tej gry ale nie o tym ,są tam postaci będące w stanie w autentycznie taktyczny sposób wpłynąć na przebieg rundy ,naprzyklad stawiając ścianę ,w cs go jak jakiś szybki małolat jest nakręcony to wjedzie przez Mołotowa i da ci instant hs ...to jest właśnie dziwaczne w tej grze ,jest mega nie przejrzysta ,nie do końca ufam w uczciwość niektórych graczy i przede wszystkim do przesady szybka .
Koperfild