BIJZONDER eten uit de supermarkt PROEVEN! 🍽 | Proefwerk
Вставка
- Опубліковано 7 лют 2025
- • als je dit leuk vond, wil je misschien meer zien: bit.ly/1ngitrL
De genoemde producten:
Vivera Plant Crispy Tenders als kip southern fried (Deka/Dirk)
Seamore zeewier chips, verkooppunten: bit.ly/2Bbd7uz
Chovi vegan allioli (Albert Heijn)
Hagelswag Puur (Albert Heijn)
O'nest chips (Jumbo)
INSTAGRAM: / teskedeschepper
TWITTER: / teskedeschepper
FACEBOOK: / teske.nl
ZAKELIJK: xander@mrix.nl
Linkjes met een * zijn affiliate linkjes, wat betekent dat ik een kleine commissie krijg, wanneer iemand via deze link iets koopt. Dit beïnvloedt niet mijn oordeel over het product.
Deze video bevat gekregen producten en geen betaalde samenwerking. Deze vermelding is onderdeel van de Social Code: UA-cam. Voor meer informatie over deze richtlijnen, ga naar desocialcode.nl
Dank je voor deze video's!! Ik ben leren Nederlands en jouw video's zijn echt leuk (en de proefwerk videos zijn makkelijk voor een beginner!)
Het is Nederlands aan het leren. Just a tip 🙂
Als iets mij gelukkig kan maken is het wel een proefwerk aflevering 💖
ik vind je haar zo mooi!! elke keer als ik het zie vind ik het weer zo bij je passen💛. het was een fijne video! have a lovely day 💓
Leuke video weer! Fijne dag❤️
Ik vind deze video's altijd zo leuk ! Ik ben ook wel benieuwd naar de zeewierchips
Gisteren toevallig ook de crispy tenders gegeten, vond ze ook erg lekker!
Die blouse met de groene blaadjes staat zo mooi bij je nieuwe haar!
Weer een leuke video! 😀
Jaaaaa proefwerk!😍❤️ Mij FAVORIETE video's!!! Love it!❤️
En altijd een belangrijke vraag, hoe is het met je Teske?😊 Voel je je een beetje oke in deze corona tijd?
Was weer gezellig, geniet van je zondag 💜🌸‼️
Ik heb net een website gevonden dat uitleg geeft hoe je zelf originele allioli kunt maken met knoflook en olie: 2 tenen knoflook fijnmalen in een vijzel en dan druppels olie toevoegen terwijl je met de stamper blijft ronddraaien in de vijzel tot je een compacte en dikke saus krijgt. Geen idee hoeveel saus dit oplevert, maar ik ga het eens proberen.
Leuke video weer🦕!! Btw waar is je sweater van die je draagt tijdens het proeven van de hagelslag??
De vegan appeltaart van de hema is echt heel lekker echt het proberen waard
Maak alsjeblieft meer van dit soort video’s ze zijn echt zoo leuk xx yasmin🥰💖😍
ik heb net deze week een zak chips gekocht van o'nest. Die ga ik straks met een lekker gevoel leegeten haha
De allioli van Follow your heart is ook echt een aanrader. Naar mijn mening de beste vegan allioli die er is! (Te koop bij de grotere Jumbo’s)
Oee wat zijn je nagels ook mooi gelakt😍!
Super leuk!
Ik heb vandaag Vegan Allioli geproefd. Het smaakt heerlijk.
Die ailloli is echt heeeeerlijk!!
Ja vooral de kaliumsorbaat :-( 202)
Leuke video!! 🥰 waar heb je dat zwarte shirt vandaan die je aan hebt bij de hagelswag? 😍 super tof!
Super leuke video
Die hagel swag doet me echt denken aan die soort hagelslag van fred en ed
De crispy strips van Valess zijn zooooooo chill 🙌🏼🥰
Ik hou van chunks, dan wel altijd van De Ruijter altijd. Sinds ik die ken eet ik geen hagelslag meer, ik vind de structuur e.d. zooooveel lekkerder dan hagelslag. Jammer dat het kleine doosjes zijn en ze vrij duur zijn haha.
Leuke video, leuk mens
Ik vind je haar zo zo mooi! En het past ook heel goed bij je💘
OMG LOVE JE SHIRT
8:54 die pet ken ik nog hahahah
Leuke video 😁
Ik vind de chovi vegan aiolli dus wel een aparte nasmaak hebben, in ieder geval iets wat de originele variant niet heeft/had de laatste keer dat ik die had.
proefwerk aflveringen zyn zoooooo leuk..!!!! ❤
Knoflook...Yes! Zo gezond.
Road to 300k
Je hebt van fred & ed die flinstones.. ook zulke hagelslag volgends mij ook een pute variant, geen idee of die vegan is
Videos over veganistisch eten zijn echt mijn favoriet 😍 voorafgaand aan deze video kreeg ik een zuivel reclame dus dat maakt het nog beter 😂 (omdat ik tegen de zuivelindustrie ben en dus niet beïnvloed wordt door zulke commercials)
Ik kan me die Fuck Quinoa pet nog herinneren hahaha! Leuke video weer 🤗
Ik ben echt fan van de linzen chips van proper corn (chili, sea salt en bbq). Gaat helaas uit het assortiment bij de AH, maar mocht je ze tegenkomen: dikke aanrader en vegan. Also: die allioli is inderdaad hemel. Sorry vriendlief.
Gaan ze eruit??😩
is het niet flauw i.p.v. slap
Met mijn domme hoofd dacht ik aan curry als saus niet als avondeten🤦🏻♀️😂😂😂
Toen ik als vakkervuller werkte vroeg iemand om pasta, Ik liep naar de chocopasta😂😂
Same!
Waar heb je die geweldige tropische blouse vandaan? ^^
is tweedehands :)
@@teskedeschepper Dacht ik stiekem al ;) hij is heel erg tof!
Ik hou van knoflook maar ik vind allioli niet lekker😂 geef mij maar gewoon knoflooksaus of kruidenboter ofz😂
Hoe passend dat ik voor deze video een reclame krijg voor melk en yoghurt.. wtf youtube 🙃 Die allioli staat in mijn koelkast en daar heb ik door deze video zooo veel zin in! Nu even wachten op een vrije dag want ik wil mn collega’s niet wegpesten lol 😋. Misschien een gekke vraag maar heb je geen moeite met het editen van je eetbeelden en -geluiden omdat je daar bij andere mensen last van hebt? Het valt me op dat je die stukjes er altijd uitknipt 😊 Fijne dag allemaal! 😘🌈🦕
Echt ook een promofilmpje voor zuivel 🙄😂
*kijkt dit while eating vegan allioli* 😂
❤️
Ja ik ben die persoon haha ik haaaat knoflook
leuk ben jijjj
Waarom krijg ik de hele tijd bij video's van jou reclame van de #nederlanddraaitopzuivel campagne doeiiiiiiii
ja echt zo irritant, ik kies die helaas niet zelf uit 😭
K heb 'gelukkig' alleen maar die van Ariel Pods(wasmidelen)
Ik hou van eet video’s waar je geen gesmek/gekauw hoort 🥰
Ik kom nooit uit wat je juiste uitspraak is van quinoa🤷🏼♀️ ik zeg zelf ~kie no wa~ maar andere zeggen (zoals Teske) dan weer ~kien wa~... Wie heeft het verlossend antwoord 🙈....
volgens mij is het kienwa!
Whaddup met al die chipsmerken die op de biologische toer gaan? Zijn aardappelen zó slecht voor het milieu? 🤔 En waarom ‘bio organisch’ op de verpakking? Ik snap dat ze bedoelen dat de linzen/kikkererwtendan biologisch gekweekt zouden zijn, maar ze zijn toch sowieso organisch en niet chemisch? 🤯 Klinkt dat dan gewoon goed? Vraag me oprecht af hoeveel beter zulke chips voor de natuur is, of het niet gewoon marketing is... Of ben ik onwetend en kan iemand me meer vertellen 🙈
Het heeft te maken met de manier waarop de bestrijding van beestjes enzo gaat met biologische groenten... Zou zo kunnen zijn dat dat ook met aardappelen is! Zelf denk ik dat 't ook wel deels marketing is hoor.😉
Biologisch gaat over de manier waarop iets geproduceerd is: rekening houdend met het welzijn van mens en dier. Dus dieren krijgen meer ruimte en de natuurlijk kringloop wordt beter in stand gehouden. En er wordt geen kunstmest of schadelijke pesticiden gebruikt. Organist staat voor ‘afkomstig van planten en dieren’ en daarmee wordt dus bedoeld dat er geen chemische hulpstoffen zijn toegevoegd. Je krijgt dus puur eten (al kan dat wel bewerkt zijn bijvoorbeeld door frituren als je kijkt naar de chips).
Ik vond die vegan allioli zooooo lekker. But sad life, ik kreeg er zo'n buikpijn van dat ik nog amper kon lopen 's avonds😂 Dus ik kan m niet nog een x eten😅 Langleve extreem chronische ziekte en darm problemen😂
Stom zeg voor je
Zit kaliumsorbaat in :-(202)
Ik kan knoflook niet verdragen, heb PDS en mag het absoluut niet eten. Jammer want ik lust het heel erg graag.
In welke supermarkt kan ik zeewier chips kopen? Ik MOET dat echt proberen. 🤤
Laat maar, ik reageerde te snel, linkje staat blijkbaar in de beschrijving 😜
Wanneer ga je nou de Lidl vleesvervangers proeven😢 ik ben zelf niet vegetarisch of vegan en zelfs wij eten het minimaal 1 keer in de week thuis😍
ik heb ze toevallig afgelopen week gekocht!!
Wow WoW wacht je bent vegan en je zegt het heeft een vissige smaak dus er hebben vissen aangezeten in de zee dan proef je toch ook de vis of niet?