Зародження античної філософії (укр.) Історія стародавнього світу

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 28 вер 2024
  • Подключайтесь к медиасети Yoola и получайте помощь в развитии своего канала и его защиту yoola.app/r/61... Відеоурок з історії стародавнього світу або з історії філософії. Економічне та культурне підгрунтя появи філософії в Давній Греції. Періодизація давньогрецької філософії. Відомі філософи. Досократівська течія: Фалес, Анаксімен, Анаксімандр, Геракліт, Піфагор і піфагорійці, олеати та атомісти. Грецькі сократики: Сократ, Платон, Аристотель, кіники, софісти, стоїки.
    ======================================================
    Відео зкомпільовано з диску ТМ "Нова школа". УРОКИ ИСТОРИИ ПИТОНА КАА - канал, созданный учителем для учителей . Он содержит постоянно пополняемую коллекцию видеоуроков по истории, которые можно применять для дистанционного обучения и демонстраций во время преподавания. На русском и украинском языках.
    ======================================================
    И. А. Алейников, преподаватель истории и права Кропивницкого экономико-правового лицея "Сучасник" (НВК №34.) Відео створено з використанням матеріалів ТМ "Нова школа" #історія #ПітонКаа #давня_греція #історія_стародавнього_світу #історіястародавньогосвіту #філософія #наука #сократ #платон #аристотель #дистанционка #ДавняГреція #ДавнійРим #СтародавняГреція #СтародавнійРим Можна використовувати як додатковий навчальний матеріал на уроках історії в 6 класі.

КОМЕНТАРІ • 12

  • @marvel6145
    @marvel6145 7 років тому +9

    коротко, просто, лаконічно, дякую Вам за інформацію ))

  • @mrfirow7330
    @mrfirow7330 2 роки тому +1

    Дякую за відео, завдяки вам я переживу симінар з філософії XD

  • @viktorbezvidkhodko2199
    @viktorbezvidkhodko2199 7 років тому +1

    Після росіянізму "співпадає" на 1:27 слухати не став.

    • @Python_Kaa
      @Python_Kaa  7 років тому +4

      Ну-ну ))))) "Вони шукають те, чтого нема, щоб довести, що його не існує". Якщо саме Вам хочеться казати "збігається", Ви можете це робити, чи можете взагалі не слухати. Це не означає, що слова "співпадати" в український мові нема. До речі, правильно казати "русизм".

    • @viktorbezvidkhodko2199
      @viktorbezvidkhodko2199 7 років тому

      "Вони шукають те, чтого нема" угу. Почитайте Бориса Антоненка-Давидовича, щодо "співпадати". І правильно росіянізм, бо від росія.

    • @Python_Kaa
      @Python_Kaa  7 років тому +6

      Розумієте, я тут трошки займаюсь історією, а не філологічними дослідженнями. Якщо Ви звертаєте увагу саме на це, а не на історичний зміст і подачу матеріалу (а про це говорить той факт, що далі Ви дивитись не захтіли, тобто Вам взагалі це не цікаво), то це Ваш вибір. А "русизм" і "росіянізм" - це тотожні поняття, які вживаються рівнозначно. Це був натяк як раз не те, що Ви "шукаєте те, чого нема", або взагалі не там.

    • @viktorbezvidkhodko2199
      @viktorbezvidkhodko2199 7 років тому

      Igor Aleynikov
      якби мені було не цікаво, я б узагалі не дивився. Тому я краще подивлюся анґломовне відео в якому ті, хто викладають, не припускаються безглуздих помилок yak-my-hovorymo.wikidot.com/spivpadaty-zbihatysya-shodytys-zijtys Крім того, такі помилки не викликають довіри до вас, як до викладача. І свої помилки ви не вмієте (не хочете) визнавати.

    • @Python_Kaa
      @Python_Kaa  7 років тому +2

      Дивіться, що хочете, і якою мовою хочете - це ваше право. Мені менш за все потрібні безапеляційні і філологічно принципові коментатори.

  • @anyone3681
    @anyone3681 6 років тому +5

    Віктор нащо чіплятися до слів?Всі можуть припустити помилки.