DARK FEMININE ENERGY: ХЕЙТ ЖІНОК-ВІЙСЬКОВИХ ТА ДАВНІ БОГИНІ. ЕНЕРГЕТИКА ЧИ ПРОСТО ПСИХОЛОГІЯ?

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 27 вер 2024
  • ЗАДОНАТИТИ НА «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ»savelife.in.ua...
    ПІДТРИМАТИ ЗБІР НА ШКОЛУ ОПЕРАТОРІВ БПЛА "ЯТАГАН": privatbank.ua/...
    Фінансово підтримати мій канал: send.monobank....
    ❤️Мій новий інстаграм ❤️ www.instagram....
    Мій тікток про попкультуру: www.tiktok.com...
    Мій тікток зі страшилками: www.tiktok.com...
    Темна жіночність подається як безмежна сила, впевненість, мудрість та майже завжди зображується як неземна краса. Зазвичай, на прикладі вродливих актрис та співачок, а також лиходійок з фільмів та мультиків, цю темну жіночність часто прирівнюють до чогось поганого.
    Що ж таке ця темна жіночність? Психоаналіз допомагає нам зрозуміти це. Темна жіночність - це прояв тіньової сторони жінки, яку зазвичай пригнічують. Слово «темна» не означає погана, а символізує юнгіанську тіньову сторону особистості, яка включає емоційні імпульси - хіть, егоїзм, жадібність та гнів, що є у всіх людей. Саме ці імпульси допомагають виживати.
    Ці риси у чоловіків зазвичай схвальні. Якщо він ловелас - це підвищує його статус. Темна жіноча енергія сьогодні виглядає як спосіб жінок перебалансувати свою владу в сучасному суспільстві, відчувати себе більш сильною та цілісною, приймати себе та цінувати, не підлаштовуючись під гендерні поведінкові стереотипи. Це не тільки про зовнішні атрибути, але й про ставлення до життя, до себе та оточуючих.
    Якщо зануритися у міфологію світових культур, яка є дзеркалом суспільства, ми бачимо багато могутніх богинь, що випромінюють темну жіночність: шумерська Іштар або Інана, скандинавська Фрея, грецькі Артеміда, Афіна та Афродіта, єгипетські Хатор та Ізіда, римська Венера, індійські Лакшмі та Дурга, і навіть у авраамічній традиції - Ліліт. За однією з теорій, Ліліт була першою дружиною Адама, але через свою непокірність вона стала демонічною фігурою.
    Приєднуйтесь до мене у цьому відео, щоб глибше зрозуміти концепцію темної жіночності та її значення в сучасному світі.

КОМЕНТАРІ • 148