Будь ласка. На нашому каналі є декілька відео на цю тему. Якщо залишилися питання, то в них можна знайти на них відповіді) Спробую найближчим часом створити плей лист на цю тему, щоб було зручніше всім орієнтуватись.
Ну проліз без мила це не про такі випадки кажуть ;) Тут хлопець добивсься свого наполегливою працею та вмінням знаходити інформацію та використовувати ії собі на користь. И це дало успіхи. А ті, хто "без мила", то пацюки, які хитрощами та підлизуванням йдуть в гору...
Дуже дякую, цікавезне відео! Багато корисної інформації та дуже надихає! Стали набагато зрозуміліші процеси щодо кредиту на навчання, ну і загалом про строках і тд. Я хоч вже і у віці 30 + і маю першу українську вищу освіту, але задумуюсь про другу вищу освіту тут в Англії, бо тут в університетах є цікаві програми, яких у нас немає. Подивимось. Сашко - молодчина, щиро вітаю із вступом! 💛💙
А ще я хотіла про систему Пірсон додати. Я відходила рік у місцевий ком"юніті коледж на курс англійської мови для дорослих іноземців - English For Speakers of Other Languages (ESOL). І ці уроки базуються на пірсонівських книжках та аудіодисках Сutting Edge. То ж судячи з усього по цій програмі навчають тільки іноземців, тому для корінних англійців вона не знайома. І це дуже круто, що у Сашка в київській школі використовували цю програму для вивчення англійської.
Оригінали документів можна не відсилати, навіть коли про це вказують. Потрібно піти в Job Centre, там потрібно зробити копії і завірити. Такі завірені копії сприймають за оригінали. Сам так постійно роблю, тому, що пошта в гіршому випадку скаже вибачте, паспорт відновити тяжко і довго, а візи в паспорті практично неможливо.🌻
О, точно! Щось ми один раз минулого року так зробили і все. Ну, насправді тут вже стільки кроків перед відправкою цих листів було (заповнити, роздрукувати, на пошті розібратися), то про Джобцентр взагалі забули й думати. Будемо на майбутнє пам'ятати, дякую.
Иногда мне кажется, Алекс, что никаких детей не надо никуда толкать. Им надо показать этот мир во всем его многообразии выборов. И суметь не мешать, лишь наблюдать и, если надо, поддерживать в очень иногда странных начинаниях.
@@alinatunik2022 Всё очень верно. Вы замечательная мама, сыну с вами тоже повезло. Что-то приобретаем по жизни, а что-то дано свыше. Интерес, интерес к жизни, она многогранна.🌻
Також є варіант закінчити перший курс в Україні і піти одразу на перший курс в англійській університет, без фаундейшина. Я так цього року вступив. Пішов в Royal Holloway на компʼютерні науки і математику, після першого курсу компʼютерних наук в КНУ Шевченка. Просили не менше 90 по математиці і не менше 90 середній бал.
Дякуємо, що поділилися інформацією. Ми не можемо знати все, але дуже раді, що змогли створити платформу, де люди діляться інформацією і допомагають один одному. А як Ви знайшли саме цей університет, який готовий взяти після першого року навчання в українському університеті на основний курс? Ви писали в різні університети на емейли чи досліджували їх сайти?
@@smegalя писав в один університет і мені сказали, що це всюди так працює. Мене так ще прийняли в University of Sussex(просто просили здати англійську), University of Leicester(також просто англійську) і University of Reading(75 середній за перший курс і англійська).
@@smegal Теоретически, это можно для всех местных, значит, наверно, и не местных. Не практикуется по причине того, что если ту уже прошел foundation, то тебе место гарантировано по той же программе в том же университете. А если хочешь менять - то через UKAST, и там уже только то, что останется. Ну и вы же видели как там система устроена. Дают ли какие-нибудь баллы за foundation - не знаю, но, возможно, и дают. Но то, что на UKAST - это все равно не топовые университеты. Ну а поступать с нуля 2й год... это целая история.
В Манчестере математика очень сильная. Поэтому там и есть foundation year. Как мне далось понять (но "мы" поступали как местные), если идешь на foundation, то учишься на год дольше, но ты уже гарантированно поступил. А если просто поступаешь, то туда конкурс сложнее. В наш год по ЮКАСТу можно было пойти на физику в Манчестер. Физика там тоже сильная. Сын до последнего мучился, но потом решил на компьютеры. А сейчас опять говорит, "не пойти ли на masters на физику".
Деякі курси/факультети планують виходити у змішане навчання. Але я поступив на ФІОТ, оскільки там одні айтішники, то вони планують залишатись онлайн. Але є й окремі заочні та дистанційні форми навчання.
Молодець ! Цілеспрямоввнй та впевнений ! Вітаєм! Є одне запитання . На якій підставі вам дали кредит в чужій країні ? Які кроки в послідовности ? Без громадянства ? Лише на підставі закордонного Українського паспорту ? Так я почула що десь потрібно було зарегеструватись , на підставі якої вам дали номер ! Буду дуже вдячна . Ми живемо в Україні , та ще є три роки до тудентського життя .
Що це за курс такий Фундейшн? Скільки там навчатися ,1 рік? Це як підготовчий курс до універа? Скільки не питала людей всі казали,що поступити після укр школи не можливо, потрібно закінчити їхнй sixth form, або рік у коледжі за програмою GSCE. А у тебе,Сашко, усе вийшло! Молодець!!!👏
Так, на International foundation year (science) треба навчатися один рік. Як бачите з назви, ці підготовчі курси мають різні напрямки. У Сашка це наука. Після цього року його автоматично буде зараховано до цього університету на основний курс. Той курс, який абітурієнт обрав при вступі.
Це не дивно, що місцеві не знають про таку можливість, адже вони не стикалися з проблемою, подібною до нашої: закінчена середня освіта в іншій країні. Також всі місцеві вважають, що в університет не можливо поступити раніше 18-ти років. Вони просто знають, що це не можливо, і все. Вони далі не заглиблюються в тему: їм це не потрібно. В них стабільне налагоджене життя. Вони знають, що буде через місяць, рік, 5 років, 10-ть. Їх ця передбачуваність влаштовує. Знання про наявність інших можливостей зробить життя більш складним. Це не всім потрібно. А багатьох навіть лякає.
Автор видео весьма отважный человек - на фундейшен учиться будет не сложно, а вот КПИ.. у меня сын учился в КПИ на факультете прикладной математики... очень тяжело было
Это неплохая перспектива, правда) Мой сын любит учиться, ему нравится проникать именно в суть предмета, разбираться, что, почему и как? Посмотрим, как это будет.
Банк У нас с банком тоже история была, правда очень давно. Сейчас с этим делом легче. Вобщем, у нас никто не открывал счет не смотря на документы из университета с гарантией зарплаты на 3 года... При этом еще и профессор рядом была, которая готова была рекомендательное письмо написать, ну и на язык нельзя было свалить. Вобщем, из всех банков удалось открыть счет только в HSBC.
Возможно, нам просто повезло с банком: я увидела рекламу на баннере, что они открывают счёт несовершеннолетним и мы сразу же пошли в этот банк. Не исключаю, что в других это было бы так же невозможно, как и в ваше время поступления. А скажите, пожалуйста, как давно это было? Как давно сын поступал?
Алина, скажите пожалуйста, знаете ли вы когда можно уже подаваться на продление местонахождения здесь ? И есть ли у ва контакты куда обращаться?спасибо
Здравствуйте. Я не знаю, куда можно обращаться, но слышала, что украинцам уже предложили схему перехода. Когда Саша сдавал НМТ в Лондоне, там на этот экзамен съехались украинцы со всей Англии и одна из мам рассказывала об этом другой. Что какой-то юрист уже им все разъяснил, но она пока не переходит, потому что это не выгодно. Во-первых, не бесплатно(насколько я помню, в р-не £2000 с человека), во-вторых, лишаешься всех преимуществ программы Homes for Ukraine.
Моё личное мнение: не стоит спешить. Мы все можем наблюдать, как программа Homes for Ukraine развивается, усовершенствуется. Также я заметила, что тут всё происходит медленно, но качественно. Поэтому давайте дадим правительству время позаботиться о нас наилучшим образом❤
@@loonnaax1789Здраствуйте. Пока всё ещё планируем поехать в марте 2024. У сына как раз должны быть каникулы месяц в университете в Англии. Посмотрим, что и как там. Насколько эта страна покажется нам гостеприимной. Наши с сыном визы в UK заканчиваютсч через полтора года. Что дальше, непонятно. Ну, предположим, сын получит студенческую. А я? Тогда у меня в Канаде будет ещё два года рабочей визы, а туристическая до окончания паспорта (8 лет, надеюсь). Будем смотреть. Работать официанткой и сниматься в массовке можно и там, и там)
@@alinatunik2022 верно говорите, я пока в раздумьях ещё по поводу всего этого. Но к Канаде тянет потому что некоторые места аж смешно и нет, но напоминают Украину. И плюс английский язык но есть многоооооо "но"
Доброго дня можете будь ласка відповісти а такі питання: 1)Який мінімальний бал з TOEFL для поступлення ? 2)Як прискіпливо при вступі на програму Foudation yer дивляться на атестат(тобто які мають бути оцінки для поступлення) 3)Studen finanse можна оформити самому, якщо не повнолітній і яку роль в ній відіграють батьки ? 4)Що буде якщо не здати тести на прохідний бал по закінченню програми foudation yer? Можете будь ласка якщо є дати список університетів, що приймають тест TOEFL ? Наперід дякую)
Добрий вечір. 1 та 2 залежать аід університету та програми, на яку ідете (гуманітарна, технічна спеціальність). В мене було: 1. Мінімальний загальний бал 72+ (з 120) з 17+ а Listening, 18+ в Reading, 20+ в Speaking and 19+ в Writing. 2. 9+ середній бал, 9+ з двух відповідних предметів (в моєму випадку - математика та інформатика, якщо не помиляюся) 3. Можна самому. Для оформлення Maintenance loan треба заповнити форму з доходу household (сім'ї, домогосподарства). Там, ніби, можна позначити, що ти сам по собі. Але я точно не пам'ятаю. Рекомендую подзвонити в Student Finance та запитати (знаю, дзвонити будь-кому стресово, але в Англії це найефективніший варіант в більшості випадків) 4. Не здаєш на прохідний, в моєму універі є 2 варіанти: або міняєш програму на ту, на яку бали і предмети які ти вивчав підходять, або ще можна в серпні переписати екзамени (так звані resits), але, на скільки я зрозумів, за це треба додатково платити. Щодо якогось списку не знаю, але більшість університетів приймають. + Коли на TOEFL реєструєшся можеш обрати, кому TOEFL автоматично відправить твої результати, там якщо не висвітиться, то може не приймає. Але на сайті універу 100% буде написано. Не рекомендую обирати універ за тим, чи приймає він TOEFL. Дивись на інші критерії:))
Дякую за відео.Такі питання :чи треба подавати відомості про склад сім*ї, довідку про розлучення батьків, про доходи батьків при поданні документів на кредит на навчання. ? Скільки часу банк розглядає питання про виділення кредиту? Дякую
Сашко навчався у звичайній загальноосвітній школі. Два останні роки провчився в школі екстернів. Така школа давала змогу навчатися вдома самостійно. Тільки екзамени за півріччя треба було здавати в школі. Щоб отримати доступ до такого екзамену, мав пройти офлайн консультацію з вчителем.
В случае student loan с процентом от будущего дохода, увеличится ли этот процент с 9 до какого-нибудь другого значения если взять также и дополнительный запрос средств (4-6к), упомянутый в видео, или от этого вырастет только лишь сумма долга?
Дальше такая вещь. Деньги на обучение занимаешь каждый год именно на этот учебный год. Ты не обязан занимать каждый раз. Если 1й год занял, на 2й есть деньги - не занял, то на 3й ты опять можешь занять. Процент за 1й год - самый высокий. 2й - чуть чуть поменьше. £й - еще меньше.
Доброго дня. Підкажіть, син гарно знає математику та фізику, хоче з цими науками продовжити освіту. Але багато років син займається футболом і хотів би грати й далі. Чи є в університетах Англії футбольні команди?
Звичайно 😅 Ось що, що, а футбол тут дуууже популярний. Настільки, що і дівчата в нього грають. Якщо, наприклад, не в самому університеті (хоч я впевнена, що буде), то по сусідству в цій локації хорошого гравця з радістю приймуть до команди.
Так, університети вимагають саме атестат про завершення середньої освіти (9 класів не підходить, тільки 11-ть.) Тільки при вступі у Кембрідж має значення бал ЗНО.
Добрий день. Під цим відео є посилання на сайт, що допомагає обрати університет за твоїм інтересами. Під останнім відео є посилання на сайти з рейтингами. 100 кращих університетів світу та Russel group. Посилання кину окремим коментарем: ютуб часто видаляє коментарі з посиланнями.
Якщо на основний курс, то до січня. Виключення Кембрідж та Оксфорд. В ці університети треба податися до жовтня 2023, якщо хочеш почати навчання в 2024.
Доброго дня. Можете будь ласка відповісти на питання: 1) Щоб поступити на foundation yer, потрібно подавати на UCAS чи зв'язуватися напряму з університетом ? 2) Щоб поступит обв'язково потрібно здавати НМТ чи можна поступити без ?
Саша, підскажи, якщо моя 17 річна донька поїде сама до спонсора, (в універ вона на фаундейшн вже подалась), чи зможе вона це все (всі доки +кредит)оформити самастійно, в сенсі без батьків. Компетенцій їй хватить, але чи має значення що їй 17 а не 18. Буду вдячна за відповідь. Ти молодець)
Яку ціну за навчання оголосить університет, такою і буде сума student loan, але не більше £9250 на рік. Університет Лідсу зробив знижку для українців і сума навчання для Сашка вийшла в р-ні £7000.
Студенческий заем (дополнение) 1. Подается каждый год. Если в 1й год взял целиком, а во 2й можешь платить (вдруг наследство свалилось), то ты вполне можешь взять только на обучение (tuition) или не брать вообще, т.е. все это годы - независимы. 2. Если подал на заем и получил подтверждение, а потом твои обстоятельства изменились, нужно срочно сообщить, иначе могут быть проблемы. Пример: у меня ребенок хотел в один университет, но несколько баллов не добрал, а подтверждение на заем уже было, с учетом чо он будет жить в университете. В результате он выбрал другой, поближе, с проживанием дома. Соответственно, в такой ситуации сумма займа положена меньше. Хорошо, что знакомые подсказали сообщить, потому как это не очевидно. И мы потом бы разбирались с этим. 3. Про проценты. Подозреваю, что это везде так, и эти цифры можно нарыть в соглашениях с местом, откуда идет заем. Проценты за 1й год выше и потом они уменьшаются с каждым годом (т.е. за 2й чуть-чуть пониже и потом еще пониже). Поэтому когда у людей есть возможность, они берут по минимуму 1й год или не берут вообще, и берут потом. Ну и, насколько я знаю банковские механизмы, они все равно постараются снять с вас по максимуму. Скорее всего, либо погашать будут последний год сначала, либо еще чего...
Й з нюансів: після закінчення брп за укр схемою й переході на студ візу не буде доступу до student loan й ціни будуть як для іноземних студентів. Тобто є дууууже високий шанс не закінчити навчання
Ничего не понятно. Куда вы поступили - это колледж, университет или курсы какие-то. На что кредит дали? Совершенно не поняла про систему образования после школы. Так достаточно нашего украинского свидетельства для поступления в вуз или нет? Или еще что-то надо оканчивать в Англии, чтобы попасть в вуз?
Здравствуйте. Мой сын поступил именно в университет. Здесь обучение в университете (бакалаврат) обычно три года. Мой сын будет учиться 4-ре, потому что он поступил с украинскими документами об окончании школы. Для иностранцев при некоторых университетах есть International foundation year. Государство Великобритании даёт своим гражданам кредит на обучение. Цена для местных £9250 в год. Так же в зависимости от дохода семьи государство ещё может добавить кредит, который тебе поможет оплатить проживание в общежитии, а иногда и на питание хватит. Кредит выдаётся студенту на 30 лет. Через 30-ть лет, вне зависимости от того, выплатил ты его или нет, долг закроют.
Так что, да, украинского свидетельства достаточно, чтоб поступить в Великобритании в ВУЗ. В UK для поступления в ВУЗ надо сдать экзамен JCSE, поступить в A-level, успешно его закончить за два года. Сдать экзамен после завершения A-level, и уже по результатам этого экзамена тебя примут или нет в ВУЗ.
Foundation - это именно в университете, подготовительный курс. Такое бывает на некоторых специальностях в некоторых университетах. Туда поступить проще (т.е. ты не обязан, ты можешь сразу поступать на ~ 1й курс). Но ты будешь учиться на год дольше и, соответственно, платить за удовольствие на год дольше. Еще, у них нет такого как общий факультет чего-то там, тут сразу подаешь на бакалавра по достаточно узкой специальности. Т.е. народ, который уже знает, чего он хочет, зачастую уже ограничен в выборе университетов, потому как такой курс в других могут не читать. А на счет того, что многие идут в старшие классы и не пытаются - в университет. Так это отдельный выбор. Может, дети не справлялись, может, родителям так проще, + сверстники и социальная адаптация. Так в принципе да, университет возможен, главное, чтоб все галочки и бумажки и переводы экзаменов/квалификаций по требованиям для иностранцев были собраны. Или просто сдать A level экзамены (школа вам подскажет как это делать, но, может это будет не бесплатно). Либо - идти как все местные, на A level.
А навіщо писати про безкоштовне навчання? Щоб хайпанути? Навчання не безкоштовне. Кредит треба брати, потім його віддавати. Так само, як і для англічан, так саме і для украінців. Не віддаєш вчасно, проценти наростають.Рік коштує до 10 тис фунтів, 3 роки 30 тис плюс проживання та харчування. Головою треба думати перед тим як брати такий кредит.
@@alinatunik2022 Мы не пробовали менять специальность или универ, но где то мы об этом читали. Доказательств так сразу предоставить ее могу. Лучше проконсультироваться в самом Student Finance. Дозаониться им непросто но возможно.
Тоже хотелось бы поподробнее. Деньги ведь дают, когда ты уже заполнил все бумажки за курс и тебя туда взяли. Т.е. долг за тобой висеть будет по любому. И сменить ты просто так не можешь, здесь нет систем перевода, как было в Союзе. Или я что-то не так понимаю?!?
@@user-luciko ну... хуже,гораздо экстрасенснее.я точно не знаю.но верю,что это будет так.посмотрим.конечно,могут переиграть.Вы знаете,Я в 2018нала,что будет война.Хоть она и была на востоке.Мне сообщают как то мутно и запутано.Иногда говорят прямо.Как то так.
Это прекрасная новость. Значит, Саша сможет закончить КПИ без проблем. А то после окончания второго курса ему исполнится 18-ть. Если бы война продолжалась, пришлось бы брать академку или ещё что-то придумывать. Не хотелось бы.
@@alinatunik2022 а почему такие правила?он что,обязан идти в армию?он же уехал школьником,от родины далеко.не понимаю.будем надеяться,что этот прогноз сбудется,как и другие прогнозы.но будут и эпидемии другие.так что передряги не закончатся.много чего нам всем уже приготовили ну,вот,человек предполагает,а господь располагает.я,например,уже про себя знаю.конкретно,вроде.шоу маст гоу он.
Congratulation!!! Молодець! Слухати тебе- одне задоволення! Так приємно, що в Україні є такі розумні діти! У тебе буде чудове майбутне!
Thank you so much!🤗
Вітаю з поступленням! 🎉
Молодець!
Дуже самостійний, відкритий, наполегливий і позитивний Саша.
Удачі Вам обом!
Дякую! ☺️
Вітаю!!!!🔥🔥🔥👍👍👍
Ти великий молодець!
Мама може пишатися сином!
Бажаю тобі успіхів у навчання!
Дуже дякую! Буду старатися😉
Вітаю, дуже рада за вас обох з мамою, інформація дуже цінна...успіхів у навчані..
Дякую! 😇
Який молодець, хай завжди щастить!💙💛
Дякую за україномовний контент
You are welcome😊
маме есть чем гордиться,такой прекрасный сын, умница просто
Спасибо😍 Хоть мама знает, какой умница её сын, гордится и восхищается им бесконечно, всё равно приятно об этом услышать от других людей.
Молодець! Бажаю успіхів!
Розумничок) хай щастить👍
Молодец, мои поздравления. Вы с мамой большие умнички
Гарно дякую за таку важливу інформацію 😊дуже приємно тебе слухати, успіхів тобі❤
Будь ласка. На нашому каналі є декілька відео на цю тему. Якщо залишилися питання, то в них можна знайти на них відповіді) Спробую найближчим часом створити плей лист на цю тему, щоб було зручніше всім орієнтуватись.
Поздравляю что у вас с сыном всё хорошо получается.Сынок такой самостоятельный ,сможет поступить в высшее заведение.Успехов вам.Повезло с сыном.
Спасибо большое за поздравление. Саша действительно большой молодец. Всё, чего мы достигли в Великобритании, его заслуга.
Так цікаво слухати ☺️
Дякую за інфу!
Молодець хлопець. Як в нас кажуть проліз без мила. Знай наших! 👍💪
Ну проліз без мила це не про такі випадки кажуть ;) Тут хлопець добивсься свого наполегливою працею та вмінням знаходити інформацію та використовувати ії собі на користь. И це дало успіхи. А ті, хто "без мила", то пацюки, які хитрощами та підлизуванням йдуть в гору...
Супер гарне і зрозуміле скерування!!!
Поздоровляю!
Спасибо 😍 Очень насыщенный и волнительный у нас сейчас период.
Дуже дякую, цікавезне відео! Багато корисної інформації та дуже надихає! Стали набагато зрозуміліші процеси щодо кредиту на навчання, ну і загалом про строках і тд. Я хоч вже і у віці 30 + і маю першу українську вищу освіту, але задумуюсь про другу вищу освіту тут в Англії, бо тут в університетах є цікаві програми, яких у нас немає. Подивимось. Сашко - молодчина, щиро вітаю із вступом! 💛💙
А ще я хотіла про систему Пірсон додати. Я відходила рік у місцевий ком"юніті коледж на курс англійської мови для дорослих іноземців - English For Speakers of Other Languages (ESOL). І ці уроки базуються на пірсонівських книжках та аудіодисках Сutting Edge. То ж судячи з усього по цій програмі навчають тільки іноземців, тому для корінних англійців вона не знайома. І це дуже круто, що у Сашка в київській школі використовували цю програму для вивчення англійської.
@@olesiakvitka2630О, дякую за цю інформацію. Тепер все стало зрозумілим з Пірсон😊
Ви не можете брати тут кредит, якжо вже маєте вищу освіту.Неважливо, де вона здобута.
@@irinarogers23 Дякую. Так, як виявилось, взяти кредит на другу вищу освіту у Великобританії не можливо.
Пишаюся Вами🎉Вітаю🎉
Оригінали документів можна не відсилати, навіть коли про це вказують. Потрібно піти в Job Centre, там потрібно зробити копії і завірити. Такі завірені копії сприймають за оригінали. Сам так постійно роблю, тому, що пошта в гіршому випадку скаже вибачте, паспорт відновити тяжко і довго, а візи в паспорті практично неможливо.🌻
О, точно! Щось ми один раз минулого року так зробили і все. Ну, насправді тут вже стільки кроків перед відправкою цих листів було (заповнити, роздрукувати, на пошті розібратися), то про Джобцентр взагалі забули й думати. Будемо на майбутнє пам'ятати, дякую.
Хороша порада!
Відправила поштою брп для отримання provisional license, 4-й місяць чекаю назад..
Умница! Самостоятельный, маме повезло, никуда "толкать" не нужно, редкость. (Як кажуть, будуть люди!)👍🌻
Иногда мне кажется, Алекс, что никаких детей не надо никуда толкать. Им надо показать этот мир во всем его многообразии выборов. И суметь не мешать, лишь наблюдать и, если надо, поддерживать в очень иногда странных начинаниях.
@@alinatunik2022 Всё очень верно. Вы замечательная мама, сыну с вами тоже повезло. Что-то приобретаем по жизни, а что-то дано свыше. Интерес, интерес к жизни, она многогранна.🌻
Також є варіант закінчити перший курс в Україні і піти одразу на перший курс в англійській університет, без фаундейшина. Я так цього року вступив. Пішов в Royal Holloway на компʼютерні науки і математику, після першого курсу компʼютерних наук в КНУ Шевченка. Просили не менше 90 по математиці і не менше 90 середній бал.
Дякуємо, що поділилися інформацією. Ми не можемо знати все, але дуже раді, що змогли створити платформу, де люди діляться інформацією і допомагають один одному.
А як Ви знайшли саме цей університет, який готовий взяти після першого року навчання в українському університеті на основний курс? Ви писали в різні університети на емейли чи досліджували їх сайти?
@@smegalя писав в один університет і мені сказали, що це всюди так працює. Мене так ще прийняли в University of Sussex(просто просили здати англійську), University of Leicester(також просто англійську) і University of Reading(75 середній за перший курс і англійська).
@@smegal Теоретически, это можно для всех местных, значит, наверно, и не местных. Не практикуется по причине того, что если ту уже прошел foundation, то тебе место гарантировано по той же программе в том же университете. А если хочешь менять - то через UKAST, и там уже только то, что останется. Ну и вы же видели как там система устроена. Дают ли какие-нибудь баллы за foundation - не знаю, но, возможно, и дают. Но то, что на UKAST - это все равно не топовые университеты. Ну а поступать с нуля 2й год... это целая история.
А які ви довідки брали з українського університету? Можно батькам забрити ці документи в Україні?
@@anastasiybag277витяг з залікової книжки, я його отримав онлайн
В Манчестере математика очень сильная. Поэтому там и есть foundation year. Как мне далось понять (но "мы" поступали как местные), если идешь на foundation, то учишься на год дольше, но ты уже гарантированно поступил. А если просто поступаешь, то туда конкурс сложнее. В наш год по ЮКАСТу можно было пойти на физику в Манчестер. Физика там тоже сильная. Сын до последнего мучился, но потом решил на компьютеры. А сейчас опять говорит, "не пойти ли на masters на физику".
Дуже позитивний хлопець! Успіхів тобі!
Чи можна тобі в особисті задати кілька запитань? Маю сина твого віку і теж мрію, щоб навчався в Англії. Дякую.
Добрий день. Так, можете написати в особисті. На сторінці є контакти, як мої, так і мамині. Будь ласка, пишіть мені.
Цікаве відео. Дякую. Ще про КПІ цікавить. Укр університети пропонують онлайн навчання зараз?
Деякі курси/факультети планують виходити у змішане навчання. Але я поступив на ФІОТ, оскільки там одні айтішники, то вони планують залишатись онлайн. Але є й окремі заочні та дистанційні форми навчання.
@@smegal ФІОТ - один з найкрутіших факультетів в КПІ і на нього не так просто вступити! Ще раз вітаю!
@@olesiakvitka2630Дякую. Сподіваюсь, Сашко з усім впорається.
Молодець !
Цілеспрямоввнй та впевнений !
Вітаєм!
Є одне запитання .
На якій підставі вам дали кредит в чужій країні ?
Які кроки в послідовности ? Без громадянства ? Лише на підставі закордонного Українського паспорту ?
Так я почула що десь потрібно було зарегеструватись , на підставі якої вам дали номер !
Буду дуже вдячна .
Ми живемо в Україні , та ще є три роки до тудентського життя .
Що це за курс такий Фундейшн? Скільки там навчатися ,1 рік? Це як підготовчий курс до універа? Скільки не питала людей всі казали,що поступити після укр школи не можливо, потрібно закінчити їхнй sixth form, або рік у коледжі за програмою GSCE.
А у тебе,Сашко, усе вийшло! Молодець!!!👏
Так, на International foundation year (science) треба навчатися один рік. Як бачите з назви, ці підготовчі курси мають різні напрямки. У Сашка це наука. Після цього року його автоматично буде зараховано до цього університету на основний курс. Той курс, який абітурієнт обрав при вступі.
Це не дивно, що місцеві не знають про таку можливість, адже вони не стикалися з проблемою, подібною до нашої: закінчена середня освіта в іншій країні. Також всі місцеві вважають, що в університет не можливо поступити раніше 18-ти років. Вони просто знають, що це не можливо, і все. Вони далі не заглиблюються в тему: їм це не потрібно. В них стабільне налагоджене життя. Вони знають, що буде через місяць, рік, 5 років, 10-ть. Їх ця передбачуваність влаштовує. Знання про наявність інших можливостей зробить життя більш складним. Це не всім потрібно. А багатьох навіть лякає.
Дякую ,що поділилися цінною інформацією! Ви великі позитивчики!❤😊
@@ЕленаГринько-у5ыЗавжди будь ласка.
Підкажіть,будь ласка, Чи можливо обрати інший курс після foundation,ніж був обраний при вступі?
Автор видео весьма отважный человек - на фундейшен учиться будет не сложно, а вот КПИ.. у меня сын учился в КПИ на факультете прикладной математики... очень тяжело было
Это неплохая перспектива, правда) Мой сын любит учиться, ему нравится проникать именно в суть предмета, разбираться, что, почему и как? Посмотрим, как это будет.
Банк
У нас с банком тоже история была, правда очень давно. Сейчас с этим делом легче. Вобщем, у нас никто не открывал счет не смотря на документы из университета с гарантией зарплаты на 3 года... При этом еще и профессор рядом была, которая готова была рекомендательное письмо написать, ну и на язык нельзя было свалить. Вобщем, из всех банков удалось открыть счет только в HSBC.
Возможно, нам просто повезло с банком: я увидела рекламу на баннере, что они открывают счёт несовершеннолетним и мы сразу же пошли в этот банк. Не исключаю, что в других это было бы так же невозможно, как и в ваше время поступления.
А скажите, пожалуйста, как давно это было? Как давно сын поступал?
Українська ❤
❤
Алина, скажите пожалуйста, знаете ли вы когда можно уже подаваться на продление местонахождения здесь ? И есть ли у ва контакты куда обращаться?спасибо
Здравствуйте. Я не знаю, куда можно обращаться, но слышала, что украинцам уже предложили схему перехода. Когда Саша сдавал НМТ в Лондоне, там на этот экзамен съехались украинцы со всей Англии и одна из мам рассказывала об этом другой. Что какой-то юрист уже им все разъяснил, но она пока не переходит, потому что это не выгодно. Во-первых, не бесплатно(насколько я помню, в р-не £2000 с человека), во-вторых, лишаешься всех преимуществ программы Homes for Ukraine.
Моё личное мнение: не стоит спешить. Мы все можем наблюдать, как программа Homes for Ukraine развивается, усовершенствуется. Также я заметила, что тут всё происходит медленно, но качественно. Поэтому давайте дадим правительству время позаботиться о нас наилучшим образом❤
@@alinatunik2022здравствуйте а в Канаду вы ещё будете ехать ? Помню вроде у вас видео смотрела что вы хотите из Англии уехать.
@@loonnaax1789Здраствуйте. Пока всё ещё планируем поехать в марте 2024. У сына как раз должны быть каникулы месяц в университете в Англии. Посмотрим, что и как там. Насколько эта страна покажется нам гостеприимной. Наши с сыном визы в UK заканчиваютсч через полтора года. Что дальше, непонятно. Ну, предположим, сын получит студенческую. А я? Тогда у меня в Канаде будет ещё два года рабочей визы, а туристическая до окончания паспорта (8 лет, надеюсь). Будем смотреть. Работать официанткой и сниматься в массовке можно и там, и там)
@@alinatunik2022 верно говорите, я пока в раздумьях ещё по поводу всего этого. Но к Канаде тянет потому что некоторые места аж смешно и нет, но напоминают Украину. И плюс английский язык но есть многоооооо "но"
Добрий вечір. Можете порекомендувати провіреного консультанта з питань переїзду та поступлення в університет будь ласка ?
Добрий вечір. Не знаємо жодного. Все робили самостійно.
@@smegalШкода, дякую
Доброго дня можете будь ласка відповісти а такі питання:
1)Який мінімальний бал з TOEFL для поступлення ?
2)Як прискіпливо при вступі на програму Foudation yer дивляться на атестат(тобто які мають бути оцінки для поступлення)
3)Studen finanse можна оформити самому, якщо не повнолітній і яку роль в ній відіграють батьки ?
4)Що буде якщо не здати тести на прохідний бал по закінченню програми foudation yer?
Можете будь ласка якщо є дати список університетів, що приймають тест TOEFL ?
Наперід дякую)
Добрий вечір. 1 та 2 залежать аід університету та програми, на яку ідете (гуманітарна, технічна спеціальність). В мене було:
1. Мінімальний загальний бал 72+ (з 120) з 17+ а Listening, 18+ в Reading, 20+ в Speaking and 19+ в Writing.
2. 9+ середній бал, 9+ з двух відповідних предметів (в моєму випадку - математика та інформатика, якщо не помиляюся)
3. Можна самому. Для оформлення Maintenance loan треба заповнити форму з доходу household (сім'ї, домогосподарства). Там, ніби, можна позначити, що ти сам по собі. Але я точно не пам'ятаю. Рекомендую подзвонити в Student Finance та запитати (знаю, дзвонити будь-кому стресово, але в Англії це найефективніший варіант в більшості випадків)
4. Не здаєш на прохідний, в моєму універі є 2 варіанти: або міняєш програму на ту, на яку бали і предмети які ти вивчав підходять, або ще можна в серпні переписати екзамени (так звані resits), але, на скільки я зрозумів, за це треба додатково платити.
Щодо якогось списку не знаю, але більшість університетів приймають. + Коли на TOEFL реєструєшся можеш обрати, кому TOEFL автоматично відправить твої результати, там якщо не висвітиться, то може не приймає. Але на сайті універу 100% буде написано. Не рекомендую обирати універ за тим, чи приймає він TOEFL. Дивись на інші критерії:))
@@smegal дякую)
Чи потрібне нмт для поступлення ? Чи достатньо атестату з хорошими ,високими балами ?
Дякую за відео.Такі питання :чи треба подавати відомості про склад сім*ї, довідку про розлучення батьків, про доходи батьків при поданні документів на кредит на навчання. ? Скільки часу банк розглядає питання про виділення кредиту? Дякую
Кредит на навчання - ніби ні. На Maintanence loan треба було заповнити про дохід сім'ї, щоб вони розрахували, скільки давати можуть.
Кредит на навчання видає не банк, а Student Finance (окрема організація). В мене з усім надсиланням документів зайняло, мабуть, місяць.
@@smegal дякую за відповідь
Вітаю. Яку школу ти закінчував в Києві? Фіз-мат ліцей?
Сашко навчався у звичайній загальноосвітній школі. Два останні роки провчився в школі екстернів. Така школа давала змогу навчатися вдома самостійно. Тільки екзамени за півріччя треба було здавати в школі. Щоб отримати доступ до такого екзамену, мав пройти офлайн консультацію з вчителем.
Дякую за відповідь. Просто помітив незвичайний рівень освіти, не характерний для загально-освітніх шкіл 🤔👍🏻
В случае student loan с процентом от будущего дохода, увеличится ли этот процент с 9 до какого-нибудь другого значения если взять также и дополнительный запрос средств (4-6к), упомянутый в видео, или от этого вырастет только лишь сумма долга?
Процент не увеличивается. Вырастает только сумма долга.
Дальше такая вещь. Деньги на обучение занимаешь каждый год именно на этот учебный год. Ты не обязан занимать каждый раз. Если 1й год занял, на 2й есть деньги - не занял, то на 3й ты опять можешь занять. Процент за 1й год - самый высокий. 2й - чуть чуть поменьше. £й - еще меньше.
Доброго дня. Підкажіть, син гарно знає математику та фізику, хоче з цими науками продовжити освіту. Але багато років син займається футболом і хотів би грати й далі.
Чи є в університетах Англії футбольні команди?
Звичайно 😅 Ось що, що, а футбол тут дуууже популярний. Настільки, що і дівчата в нього грають. Якщо, наприклад, не в самому університеті (хоч я впевнена, що буде), то по сусідству в цій локації хорошого гравця з радістю приймуть до команди.
@@smegal дякую за відповідь
Підкажи, будь ласка, університети вимагають саме атестат чи результати ЗНО теж питають?
Так, університети вимагають саме атестат про завершення середньої освіти (9 класів не підходить, тільки 11-ть.)
Тільки при вступі у Кембрідж має значення бал ЗНО.
@@smegal Дякую!
www.undergraduate.study.cam.ac.uk/international-students/international-entry-requirements
Про Кембрідж та ЗНО.
@@smegal Цікаво -який прохідний бал по ЗНО в Кебрідж?
Вітаю🎉 а як ви вибирали університети? Чи дивилися ви їх рейтинги? Допоможіть з цим
Добрий день. Під цим відео є посилання на сайт, що допомагає обрати університет за твоїм інтересами. Під останнім відео є посилання на сайти з рейтингами. 100 кращих університетів світу та Russel group. Посилання кину окремим коментарем: ютуб часто видаляє коментарі з посиланнями.
ua-cam.com/video/ziyA_5qfW4A/v-deo.htmlsi=bkwMGzlatTZ_4NBi
Тобто у Британські вузи можна подаватися до січня? Я правильно зрозуміла?
Якщо на основний курс, то до січня. Виключення Кембрідж та Оксфорд. В ці університети треба податися до жовтня 2023, якщо хочеш почати навчання в 2024.
Якщо ж ви плануєте подаватися на International foundation year, то це можливо зробити до липня 2024, щоб почати навчання у вересні 2024.
Підкажіть будь ласка, де та як я можу перевести на англійську мову свої документи? Дякую.
Добрий день. Мій син перекладав їх самостійно. По факту тут ніхто не запитав про юридично завірений переклад.
Доброго дня. Можете будь ласка відповісти на питання:
1) Щоб поступити на foundation yer, потрібно подавати на UCAS чи зв'язуватися напряму з університетом ?
2) Щоб поступит обв'язково потрібно здавати НМТ чи можна поступити без ?
1. В нашому випадку напряму з університетом.
2. Ні, НМТ зовсім не потрібно. Тільки атестат про повну середню освіту.
@@smegal
Дякую)
Прошу прощения,а до какого срока надо было успеть получить кредит и оплатить обучение?
Чи працює зараз цей центр у Києві де можна здати цей тест та де саме за адресою він знаходиться
Влітку цього року працював. Знаходиться біля Палацу спорту. Прямо навпроти через дорогу.
Саша, підскажи, якщо моя 17 річна донька поїде сама до спонсора, (в універ вона на фаундейшн вже подалась), чи зможе вона це все (всі доки +кредит)оформити самастійно, в сенсі без батьків.
Компетенцій їй хватить, але чи має значення що їй 17 а не 18.
Буду вдячна за відповідь.
Ти молодець)
Сашко зробив все сам. Батьки для оформлення документів не потрібні.
@smegal Всі посилання на форми для кредитів є під цим відео.
Дуже дякую за інформацію ! 6тис це ціна за рік навчання? І чи яка сума student finance ? 🙏🙏🙏🙏
Яку ціну за навчання оголосить університет, такою і буде сума student loan, але не більше £9250 на рік.
Університет Лідсу зробив знижку для українців і сума навчання для Сашка вийшла в р-ні £7000.
Не безкоштовно ж, нажаль.
Студенческий заем (дополнение)
1. Подается каждый год. Если в 1й год взял целиком, а во 2й можешь платить (вдруг наследство свалилось), то ты вполне можешь взять только на обучение (tuition) или не брать вообще, т.е. все это годы - независимы.
2. Если подал на заем и получил подтверждение, а потом твои обстоятельства изменились, нужно срочно сообщить, иначе могут быть проблемы. Пример: у меня ребенок хотел в один университет, но несколько баллов не добрал, а подтверждение на заем уже было, с учетом чо он будет жить в университете. В результате он выбрал другой, поближе, с проживанием дома. Соответственно, в такой ситуации сумма займа положена меньше. Хорошо, что знакомые подсказали сообщить, потому как это не очевидно. И мы потом бы разбирались с этим.
3. Про проценты. Подозреваю, что это везде так, и эти цифры можно нарыть в соглашениях с местом, откуда идет заем. Проценты за 1й год выше и потом они уменьшаются с каждым годом (т.е. за 2й чуть-чуть пониже и потом еще пониже). Поэтому когда у людей есть возможность, они берут по минимуму 1й год или не берут вообще, и берут потом. Ну и, насколько я знаю банковские механизмы, они все равно постараются снять с вас по максимуму. Скорее всего, либо погашать будут последний год сначала, либо еще чего...
Й з нюансів: після закінчення брп за укр схемою й переході на студ візу не буде доступу до student loan й ціни будуть як для іноземних студентів. Тобто є дууууже високий шанс не закінчити навчання
Так, ми це усвідомлюємо. Тому мій син навчається в двох університетах зараз.
Олег, спасибо огромное, что так щедро делитесь информацией. Все нюансы так сложно охватить, но благодаря Вам, получается ❤️
Ничего не понятно. Куда вы поступили - это колледж, университет или курсы какие-то. На что кредит дали? Совершенно не поняла про систему образования после школы. Так достаточно нашего украинского свидетельства для поступления в вуз или нет? Или еще что-то надо оканчивать в Англии, чтобы попасть в вуз?
Здравствуйте. Мой сын поступил именно в университет. Здесь обучение в университете (бакалаврат) обычно три года. Мой сын будет учиться 4-ре, потому что он поступил с украинскими документами об окончании школы. Для иностранцев при некоторых университетах есть International foundation year.
Государство Великобритании даёт своим гражданам кредит на обучение. Цена для местных £9250 в год. Так же в зависимости от дохода семьи государство ещё может добавить кредит, который тебе поможет оплатить проживание в общежитии, а иногда и на питание хватит. Кредит выдаётся студенту на 30 лет. Через 30-ть лет, вне зависимости от того, выплатил ты его или нет, долг закроют.
Так что, да, украинского свидетельства достаточно, чтоб поступить в Великобритании в ВУЗ. В UK для поступления в ВУЗ надо сдать экзамен JCSE, поступить в A-level, успешно его закончить за два года. Сдать экзамен после завершения A-level, и уже по результатам этого экзамена тебя примут или нет в ВУЗ.
@@smegal Спасибо огромное, теперь поняла)) Спасибо за быструю обратную связь! Вы - находка для меня)
@@smegalа що робити після закінчення українського брп? Там же ж потім не є доступним student loan на student visa
Foundation - это именно в университете, подготовительный курс. Такое бывает на некоторых специальностях в некоторых университетах. Туда поступить проще (т.е. ты не обязан, ты можешь сразу поступать на ~ 1й курс). Но ты будешь учиться на год дольше и, соответственно, платить за удовольствие на год дольше.
Еще, у них нет такого как общий факультет чего-то там, тут сразу подаешь на бакалавра по достаточно узкой специальности. Т.е. народ, который уже знает, чего он хочет, зачастую уже ограничен в выборе университетов, потому как такой курс в других могут не читать.
А на счет того, что многие идут в старшие классы и не пытаются - в университет. Так это отдельный выбор. Может, дети не справлялись, может, родителям так проще, + сверстники и социальная адаптация. Так в принципе да, университет возможен, главное, чтоб все галочки и бумажки и переводы экзаменов/квалификаций по требованиям для иностранцев были собраны. Или просто сдать A level экзамены (школа вам подскажет как это делать, но, может это будет не бесплатно). Либо - идти как все местные, на A level.
А навіщо писати про безкоштовне навчання? Щоб хайпанути? Навчання не безкоштовне. Кредит треба брати, потім його віддавати. Так само, як і для англічан, так саме і для украінців. Не віддаєш вчасно, проценти наростають.Рік коштує до 10 тис фунтів, 3 роки 30 тис плюс проживання та харчування. Головою треба думати перед тим як брати такий кредит.
При смене универа и даже специальности может возникнуть проблема с Student Finance.
Здравствуйте. Скажите, у вас есть опыт подобной смены и проблем, которые возникли при этом измерении? Как всё происходило?
@@alinatunik2022 Мы не пробовали менять специальность или универ, но где то мы об этом читали. Доказательств так сразу предоставить ее могу. Лучше проконсультироваться в самом Student Finance. Дозаониться им непросто но возможно.
Тоже хотелось бы поподробнее. Деньги ведь дают, когда ты уже заполнил все бумажки за курс и тебя туда взяли. Т.е. долг за тобой висеть будет по любому. И сменить ты просто так не можешь, здесь нет систем перевода, как было в Союзе. Или я что-то не так понимаю?!?
Поздравляю.Конец войны-май2024.Как то так.
Ви екстрасенс?
@@user-luciko ну... хуже,гораздо экстрасенснее.я точно не знаю.но верю,что это будет так.посмотрим.конечно,могут переиграть.Вы знаете,Я в 2018нала,что будет война.Хоть она и была на востоке.Мне сообщают как то мутно и запутано.Иногда говорят прямо.Как то так.
Это прекрасная новость. Значит, Саша сможет закончить КПИ без проблем. А то после окончания второго курса ему исполнится 18-ть. Если бы война продолжалась, пришлось бы брать академку или ещё что-то придумывать. Не хотелось бы.
@@alinatunik2022 Я,Алиночка,точно не знаю,но скорее всего.Дай Бог у вас все будет хорошо.
@@alinatunik2022 а почему такие правила?он что,обязан идти в армию?он же уехал школьником,от родины далеко.не понимаю.будем надеяться,что этот прогноз сбудется,как и другие прогнозы.но будут и эпидемии другие.так что передряги не закончатся.много чего нам всем уже приготовили ну,вот,человек предполагает,а господь располагает.я,например,уже про себя знаю.конкретно,вроде.шоу маст гоу он.
Ещё одного недоумка выучат как Бориса Джонсона, Терезу Мэй, Лиз Трас!!! 😂😂😂 Не бери мальчик с них пример...
Вы что, думаете он на PPE пошел?!?
Привет, как можно с тобой связаться? У меня дочь будет поступать в этом году, хотелось бы посоветоваться, если можно. Спасибо