Дякую з проходження. Я сама не наважилась проходити дану гру. Дуже непроста новела з важливим посилом про боротьбу, яка триває так багато років. Автори новели, висвітили як особисту так і суспільну непросту долю через події революції на граніті 1990 і війни, яка триває від 2014, що підкреслює нерозривність долі України та українців. Дуже важлива новела з нагадуванням про вартість боротьби. Цікаво до речі, стосовно Трембіти, що жодний трембіт вони не виготовляють, їх профіль дійсно гітари, але також є інформація що на разі, це єдина фабрика на території України з виготовлення народних музичних інструментів (шестиструнна кобза, кобза, домра і так далі). На своєму сайті вони продають бандури Чернігівського типу, Харківського типу, Львів'янку і деякі інші музичні інструменти. Тому дуже символічно вийшло, що автори згадали цю фабрику, можливо, і не маючи це на увазі, але можна зробити таке трактування: що це образ культури, крім безпосередньо культури як музики, української пісні, але і музики як українських народних інструментів: трембіти (бо в назві), та кобзи, бандури та інших.
Тобто що існує певна тяглість поколінь як в образі музичного інструменту, так і прямий зв'язок поколінь у людських долях, пам'ять про минуле та його цінність.
Дякую з проходження. Я сама не наважилась проходити дану гру.
Дуже непроста новела з важливим посилом про боротьбу, яка триває так багато років. Автори новели, висвітили як особисту так і суспільну непросту долю через події революції на граніті 1990 і війни, яка триває від 2014, що підкреслює нерозривність долі України та українців.
Дуже важлива новела з нагадуванням про вартість боротьби.
Цікаво до речі, стосовно Трембіти, що жодний трембіт вони не виготовляють, їх профіль дійсно гітари, але також є інформація що на разі, це єдина фабрика на території України з виготовлення народних музичних інструментів (шестиструнна кобза, кобза, домра і так далі). На своєму сайті вони продають бандури Чернігівського типу, Харківського типу, Львів'янку і деякі інші музичні інструменти. Тому дуже символічно вийшло, що автори згадали цю фабрику, можливо, і не маючи це на увазі, але можна зробити таке трактування: що це образ культури, крім безпосередньо культури як музики, української пісні, але і музики як українських народних інструментів: трембіти (бо в назві), та кобзи, бандури та інших.
Тобто що існує певна тяглість поколінь як в образі музичного інструменту, так і прямий зв'язок поколінь у людських долях, пам'ять про минуле та його цінність.