Toksiški Santykiai. Išsiskyrimo skausmas. Kaip gyventi be to, kurį mylėjau?8 žingsniai link išgyjimo
Вставка
- Опубліковано 5 лют 2025
- Ar jūs buvote santykiuose metus, ar keletą metų, ar dešimtmečius, ar jūsų partneris paliko jus, ar jūs palikote jį, išsiskyrimo skausmas nei vienu, nei kitu atveju nėra mažesnis.
Mano video yra skirtas moterims, kurių širdys yra sudaužytos nelaimingos meilės ir skausmingų santykių pabaigos. Ieškosime būdų, kaip palengvinti išsiskyrimo skausmą ir kaip judėti pirmyn šiame gyvenime.
Išsiskyrimo skausmas yra unikalus ir tik jums žinomas. Prireiks laiko išgyti. Nesitikėkite, kad tai bus paprastas ir lengvas procesas, būkite kantri su savimi. Supraskite, kad iškart po partnerio netekties neigsite realybę, pyksite, depresuosite, o galiausiai ateis susitaikymas. Turite duoti sau laiko sielvartui, ašaroms, liūdesiui, depresijai, pykčiui, būti kantri su savimi, bet galiausiai turite susitaikyti su realybe ir nelikti užstrigę skausme. Turite rasti būdus, kurie jums padės žengti pirmyn į naują gyvenimo etapą, į savęs atstatymą.
Video kalbu apie 8 žingsnelius, kuriuos galite žengti tam, kad palengvintu išsiskyrimo skausmą.
Mane galite rasti:
⭐️UA-cam kanalas lietuvių kalba
"Verta Meilės" Kristina Jay Life Coaching LT
/ @vertameileskristinaja...
⭐️Facebook: Kristina Jay Life Coaching "Verta Meilės"
⭐️ Instagram
@kristinajaycoach
⭐️Internetinė svetainė ( anglų kalba)
www.worthyoflo...
⭐️Dėl individualių sesijų ir "koučingo" programų galite susisiekti su manimi
rašydami man i elektroninį paštą
kristinajaycoach@gmail.com
Aciu uz tavo Videos❤
Ačiū Kristina už patarimus ❤️
Miela Kristina, jei vyras sedi ant sofos su telefonu, geria alu, nepadeda buityje ir nieko nenori veikti su vaikais ir zmona, savaite ignoruoja po konflikto, tai irgi yra toksiski santykiai?
Toksiški santykiai yra tie santykiai, kurie nuodija mus emociškai ir psichologiškai, santykiai, kuriuose nėra pagarbos, rūpesčio, atjautos, kuriuose vyrauja nuolatinis ir pasikartojantis destruktyvus elgesys: manipuliavimas, kontroliavimas, žeminimas, emocinis šaltumas ir abejingumas ir kt. Jeigu partneris nesidalina buities darbais, neinvestuoja laiko ir pastangų į vaikų ugdymą, vietoje to- gurkšnoja alų ir po konflikto jus ignoruoja- turėtumėt paklausti savęs: Kaip jo toks elgesys verčia mane jaustis santykyje? Ar aš jaučiuosi lygiaverttė partnerė? Ar jaučiu paramą iš savo partnerio? Ar mane tenkina toks jo elgesys? Jeigu jo elgesys mane nuodija- santykis yra toksiškas, bet nebūtinai yra smurtinis. Tokiu atveju yra galimybė, kad jeigu su vyru bus komunikuojama, išsakomi lūkesčiai, nubrėžiamos aiškios ribos, lankomąsi pas šeimų psichologą/konsultantą/koučerį- santykis gali pasikeisti į gerą. Tačiau partneris turi būti atviras pokyčiams ir norintis gerbti jūsų lūkesčius, norintis išklausyti jus ir dirbti ties santykio tobulinimu ir išsaugojimu.