POSLEDNI KOREA HOPE T1?

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 16 вер 2024
  • 💜DISCORD
    / discord
    🖥️TWITCH
    / freezecz
    🖋TWITTER
    / freezelol
    🤳INSTAGRAM
    / alesfreezeknezinek
    ✂️Edit :► Twitter - / foresto_cd
    ► IG - / foresto_lul
    #freeze #leagueoflegends #worlds

КОМЕНТАРІ • 24

  • @fejkyidk4227
    @fejkyidk4227 10 місяців тому +2

    Jak divovali Fakera na midu, tak chtěl spíš dát second E a tradenout to, ale dojel mu cd imo

  • @vynomistv9953
    @vynomistv9953 10 місяців тому +2

    Hele jsem asi mimo obraz teď, od kdy nejste s Eliškou ? tvořili jste dobrý pár snad bude lépe

    • @Zedivh
      @Zedivh 10 місяців тому

      Prej to je asi měsíc, ale nevim proč. Taky by mě zajímalo

    • @samuelhorvath9851
      @samuelhorvath9851 10 місяців тому

      Taktiež ma to zarazilo, tiež mi priši ako mega dvojka, ale pevne verím že bude všetko pohode

  • @honzacz58
    @honzacz58 10 місяців тому +2

    Bráško T1 jak byli najetí 😂 co to žerou za kytky 😅

  • @pjukenyallure2626
    @pjukenyallure2626 10 місяців тому +2

    oscar není nejlepší v lecku :D to jako zapomen

    • @eidamgouda0609
      @eidamgouda0609 10 місяців тому

      Výkon overall na worlds, krom pár her, byl hoden nejlepšího topu eu, BB hrál oproti němu jako hovno - a to on má být nejlepší v lec podle většiny. doslova Oscara praisovali i nejlepší asijští toplaneři. I kdyby momentálně nejlepší nebyl, což podle mě je už teď, v nadcházejícím splitu bude skoro určitě nejlepší, má největší potencial

    • @pjukenyallure2626
      @pjukenyallure2626 10 місяців тому

      @@eidamgouda0609má agresivní carry potenciál, ale zkušenosti nemá žádné, stačily mi jeho první 3 hry kdy dostal camp a nevěděl si rady.
      Takže to znamená že po 1 Splitu který nakonec dopadl dobře, je ještě brzo říkat že je nejlepší.
      Ještě bych mu dal 3 Splity jsem zvědavý jak zahraje.

    • @eidamgouda0609
      @eidamgouda0609 10 місяців тому

      @@pjukenyallure2626 Podle worlds vypadal jako nejlepší, ale ano, teprve se asi ukáže

  • @filiplhotak3999
    @filiplhotak3999 10 місяців тому +1

    Druhej

  • @michalelischer9222
    @michalelischer9222 6 місяців тому

    caps je pernikovy tata ale faker je escobar

  • @radimjakubec1306
    @radimjakubec1306 10 місяців тому +2

    První

  • @bohnicak28
    @bohnicak28 10 місяців тому +1

    kámo co čekáš? ty si gamer a ty moc holky nemusí a o tobě se to prostě ví ty to neschováš. Naproti tomu Eliška je pěkná holka která vydržela s gamerem. :D

    • @darkwaxdarkwax6521
      @darkwaxdarkwax6521 10 місяців тому +6

      Fr že holky nemají rády gamery je extrém shit. Naopak je spoustu spoustu holek které chtějí gamery. Je to věc názoru to je to stejné jako kdyby jsi řekl že holky chtějí pouze kluky kteří mají sixpack. Taky to tak uplně není pravda :)

    • @ondrejfucik259
      @ondrejfucik259 10 місяців тому

      wtf, co si davas do jidla za matros brasko

    • @vitekjou4437
      @vitekjou4437 10 місяців тому +1

      Legit pokud jsi 30 ti lety Tlustý "gamer" co furt bydlí u mámy ve sklepě a jediná věc co je delší než jeho HP bar ve wofku jsou jeho mastné neupravené vlasy tak v tom případě ovšem že nebude pro holky přitažlivý jinak je to normální koníček jako každý jiný

    • @GameManCZ2000
      @GameManCZ2000 10 місяців тому

      Ze holky gamery moc nemusi? Ty zijes uplne mimo🤣🤣🤣. Ocividne nedbas na sebe🤣🤦‍♂️

    • @bohnicak28
      @bohnicak28 10 місяців тому

      @@GameManCZ2000 Hej chill :D Jen narážka na stereotyp a trocha nadsázky. Nemusí se hned konat veřejná poprava. :D Sám jsem zasnoubenej a to že jsem gamer je mi víc než tolerováno. :D

  • @jacobbelfegor8761
    @jacobbelfegor8761 10 місяців тому

    proč se rozešli ?