Sedem zastavení na stavbe SNG: predtým a potom
Вставка
- Опубліковано 3 лют 2025
- Ani tento rok počas Noci múzeí a galérií v SNG nezabúdame na tému rekonštrukcie areálu SNG Bratislava. Keďže podobnej úlohe čelili kolegovia pred päťdesiatimi rokmi a túto úlohu neriešime ako prví, pozrieme sa pre zmenu viac do histórie. Zastavte sa s Alexandrou Kusou v siedmich situáciách na stavbe galérie, na ktorých si ukážeme, ako to bolo predtým a vysvetlíme, prečo smerujeme k vysnívanému potom.
Viac o rekonštruckii - www.sng.sk/sk/...
milujem tieto výklady pani riadieľky!
.....a aj "dúhový pochod" je TOP-ka, o.i. :)))))))
Uz aby bolo toto uzasne miesto dokoncene a otvorene 🙏🏻
❤❤❤❤❤
Super, dobra praca
Ďakujeme!
Bezpochyby to bude dokonale. Až je ťažké uveriť, že v dnešnej dobe na Slovensku môžeme mať takú kvalitnú architektúru. Ale musím sa opytat, či by už nebolo vhodné to dokončiť. Kedy môžeme očakávať dokončenie SNG vratane interiérov? Aky je plán na rok 2022?
Vsetko pozatvarane este aj ten amfik prekrity... posobi to sterilne, chyba mi tam zavan cerstveho vzduchu, niekde v okne kde si citam knihu a v lete ma vanok osviezi... malo ziva, mi pride ta galeria ale to je len moj subjektivny pocit... drzim palce nech to uz otvorite!
Áno, videla som aj reportáž vlani. Vyzerá to veľmi pekne,.. Ale ten čas, koľko to rekonštruujete. Prečo ja musím žiť v krajine, kde všetko tak neskutočne dlho trvá!!!! 🤔