#gjesi

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 14 жов 2024
  • T7 Website: www.televizion...
    Facebook: / televizioni7
    Instagram: / televizioni7

КОМЕНТАРІ • 69

  • @reginamerovski7554
    @reginamerovski7554 3 роки тому +22

    Nena ngelet gjithmon nen dhe ja perballon te gjithe veshtirsiv sa do te medha jane ato kurse buri me buthe i zene dhe me buthe i len vazhdo perpara zemer ti do ja daleshe gjithmon 🤲🏼🤲🏼🤲🏼🤲🏼🤲🏼🤲🏼🤲🏼❤❤❤❤❤😍😍😍😍😥😥

  • @vloralajqi8193
    @vloralajqi8193 3 роки тому +9

    Allahu te ndimoft DAFINA, mbeshteju Zotit ki mja dal gjithmon, zemra tu gzoft fmin I paq me ymer te gjat!

  • @elinaelina7704
    @elinaelina7704 3 роки тому +34

    Shume e thjesht, modeste edhe elegante. Me vjen shume mire qe e ka fitu kujdestarine e vajzes. Nana nuk zevendsohet 🤍🌸

  • @herla6258
    @herla6258 3 роки тому +16

    Te lumt dafina je nje nene shum e fort vazhdo keshtu e mos ta nin qka thojn shum njerz te poshter ,jemi me ty zemer

  • @ex4776
    @ex4776 Рік тому +3

    Yll je
    Zoti Shperbleft👆

  • @Sarasara-bx5pv
    @Sarasara-bx5pv 3 роки тому +17

    Mos u dorzo bravoo te koft
    Kush e di qka me kan puna Nanes i takon fmija 🙏
    Paq ni jet te gjat dhe te lumtur

  • @bukurijekrasniqi8809
    @bukurijekrasniqi8809 3 роки тому +10

    Dafina dauti bravo je nje femer shum e zonja vazhdo keshtu me qen e fort gjithmon

  • @nazedani7239
    @nazedani7239 Рік тому +2

    Allahu qoft me ty dhe gocat o zot ❤♥️♥️♥️♥️♥️

  • @ajshebehrami75
    @ajshebehrami75 3 роки тому +14

    Te Lumt 🌹dhe une jam Nëne e dy vajzav i rris vet 💪💪💪

  • @shkendija616
    @shkendija616 3 роки тому +19

    Te lumte Dafina ky o nje mesazh shum i veqant sidomos per ato nenat qe i lajne femijet pa pik meshire.

  • @eldinaarifi6602
    @eldinaarifi6602 3 роки тому +13

    Bravo ke luftu per vajzen tende dhe e ke marre femija e ka vendin afer nenes.

  • @shpetimeballiu8723
    @shpetimeballiu8723 Рік тому +2

    Brava brava je speciale 😘 te uroj suksese me tej 🤗

  • @vloras874
    @vloras874 3 роки тому +13

    Bravo zemer t’lumt👏👏❤️

  • @andiajan6018
    @andiajan6018 3 роки тому +6

    Bravo bravo bravo mos e lejo kerkan mete shkel per fmin tan zoti ti rujt vajzat edhe ty

  • @shiqeriebajraktari1913
    @shiqeriebajraktari1913 Рік тому

    Dafina sa ti lutesh Zotit dhe ke besim tek aj gjithmon je fitimtare nket bot dhe boten tjeter❤

  • @ramizeimeraj5760
    @ramizeimeraj5760 3 роки тому +10

    Un jam nga sllovenija te pershendes shum shum ishalla te rriten vajzat qysh ta dan zemra jote e me Jet te gjat I paq 🙏❤️🌷🌺🥀

    • @kosovastatashe9465
      @kosovastatashe9465 3 роки тому

      @@lenrindld4112 o babik mos hap akount fallco per komente un jam njoni prej atyne familjarve edhe jem ni familje me tradit e dinjitet kshtu qe mos u lodh me hap akounto fallc thuj dafines ke intervenime ne hunde mollza etj etj kshtu qe bukuria e ka lezetin kur eshte bio jo fallco ajt shnet kajjlin e duam shum se e kem kqyr ni vite e gjys pasi kjo dafina e ka la pran deres se baneses si foshnje pomas pari jeni televizion ne mbijetes e duhet em rrit audiencen me pollavra.

    • @princessalsinna1521
      @princessalsinna1521 3 роки тому +2

      Kosova Japan hahaha sa lop qe koke hahahahaha pik se pari esht e drejta e saj te bej qfar te doj ok seje kerkushi te gjikosh vetem zoti gjykon kshtu qe nome qenkeni budallenje sepse me tradita sqenkeni hiq wow spo muj me besu qe paske reply per operacione etj femer perfekt osht njeri shiqohet nga sembra dhe mendja jo nga pamja eshte perfekt nen edhe mbi te gjitha dafina eshte nga runiku dhe e njof shum mir sepse jam nga runiku e pershendes shum

  • @mimia8950
    @mimia8950 3 роки тому +8

    Bravooo mos u dorzo 👏👏

  • @xhylferijeosmanimeholli4135
    @xhylferijeosmanimeholli4135 3 роки тому +5

    Bravo bravo bravo

  • @richie8856
    @richie8856 Рік тому

    Sa ka ndrru ne pamje....eshte dhe depresive po shihet. Duhet me u forcu

  • @shqiponjaredalloshi699
    @shqiponjaredalloshi699 2 роки тому +1

    Si loqk je shpirtbardh tshkoft jeta e bardh qysh e ki shpirtin🥰

  • @albanagjoni5792
    @albanagjoni5792 2 роки тому +2

    bravo gjithmon tkam mendu tfort edhe intuita sme paska genjy

  • @zadejakupi3621
    @zadejakupi3621 2 роки тому +1

    Bravo kur nje bab qe si kushton vemendje femis aj nuk quhet ban zagar

  • @lisablahblah4990
    @lisablahblah4990 2 роки тому +4

    Pom vjen keq per ty kur po munohesh mu paraqit si e lumtur e je mire po dhimbja qe e paske nshpirt po shihet n‘syt e tu... Allahu t‘ndihmoft🥺

    • @merihasa4500
      @merihasa4500 2 роки тому +1

      Oha më duket sikur jam në zemër të saj.... 🥺😢

  • @arboarbo94
    @arboarbo94 3 роки тому +18

    Bravo Dafina, me nda baba fmin prej nanes aj oshte gjesti ma i ult. shume shendet e suksese vec vazhdo

    • @arboarbo94
      @arboarbo94 3 роки тому +3

      Masi kjo nane e keqe pse se ka rrit baba i vet po gjyshja ? Kqyrja mas pari fb ish bashkshortit babe i dy fmive e emrin vetem te djalit ne profile☹️

    • @Sarasara-bx5pv
      @Sarasara-bx5pv 3 роки тому +4

      @@kosovastatashe9465 dmth ti je Familjar i ish burrit ksaj.....
      Mos u gutni me fol... e me shpik sene palidhje, se me kan si duhet aj ish burri sej nuk e kish lan grujen e me ju kthy prap... ti as kerkush se din qka don me than me kan Nane

    • @hanifeveseli869
      @hanifeveseli869 3 роки тому +3

      @@kosovastatashe9465 të kishin qene duart e gjyshes të arta, NUK kishin rrit një debil mashkull që len gru e fmi për një femër tjeter. Po leni kto fore Allahile .

    • @zikzakzikzak2350
      @zikzakzikzak2350 3 роки тому +2

      @@hanifeveseli869 mos fol ma se e prish BRRAVO TE QOFT ASHTU ESHT!!!

    • @kosovastatashe9465
      @kosovastatashe9465 3 роки тому

      @@hanifeveseli869 dmth ti koke gruja e para apo aka sehirbazka qe i ban mgji familjes dhe bashkshortit
      Congrats losser 🤣

  • @lelelala785
    @lelelala785 3 роки тому +10

    Bravo👏🏼

  • @elakosumi1762
    @elakosumi1762 3 роки тому +3

    Yll je dafina

  • @Marjana1233
    @Marjana1233 Рік тому +2

    Shum e mir je dafina te uroj qdo te mir ne jeten tande ti kesh me jet gocat dafina je 🌟

  • @maggio5421
    @maggio5421 3 роки тому +4

    Shum hekin Femrat shqiptare..mvjen keq per qikat tona se na jena shum familjare...mos u durzo Dafina.

  • @ilirkurteshi2902
    @ilirkurteshi2902 2 роки тому +2

    Ke folur shum bukur 👏

  • @azizemusliu8143
    @azizemusliu8143 2 роки тому +1

    Bravo dafina

  • @sjjdbdchqsvijqsijihrjeyhie210
    @sjjdbdchqsvijqsijihrjeyhie210 3 роки тому +4

    Bravo 🥰🥰

  • @bardhecuka7896
    @bardhecuka7896 2 роки тому +2

    A dafina une i rrritun jam edhe kam mall per Nanen brravo dhe kam vajza ka ardh ko shum eshtir dhe te lutem rriti vajzat si duhet eaj iposhter te vazhdon rrugen evet megjith se esht shtir vuan shum per vajza por nje dit vjen koha qe vajzav ju vyn babaj si te vyti ty mbeshtetja e familjes shum po kam dhimt ne ket rrugtim tuaj

  • @cookiecutter-mo6he
    @cookiecutter-mo6he Рік тому +1

    fmin duhet me eduku me pas edhe bab

  • @liviesblg760
    @liviesblg760 2 роки тому +3

    Ky urime shkon per gjithe ato heroinat qe pa marre parasysh cka ndodh,nuk heqin dore nga femijet e tyre,ne dite te ftofta ndonjehere edhe barkun pa e ngi buk mire,me stres se qysh me ja bo per me ja siguri tpakten buken,e qe luftojne me mishe e me shpirt,ju befokte Zoti,e ja u shperbelfshin fmija 100 here ma shume❤️

  • @vlorabajrami3175
    @vlorabajrami3175 2 роки тому +1

    Loqk je 😘😘

  • @flonzaramadani9798
    @flonzaramadani9798 2 роки тому

    Dafin a asht ni
    Kantate Schumacher emir

  • @naominoa-cr7ef
    @naominoa-cr7ef Рік тому

    si rrit vet se pare ish burav ju mer gjdo muj keshtu qe mos thuj qe i rit vet se paret po ti kona

  • @Lindalin123
    @Lindalin123 3 роки тому +7

    Veq me mu e me keŕkon tjtër, spe kuptoi pse nuk mundohen për tmirën e fëmijeve me bashkpunu e me I rrit këta fëmij me marrveshje po vetëm me njërin prind ...
    Un sdo ta pranoja ni gja të till ,edhe po te ishte mashkull më i keq për mu fëmijen nuk do e ndaja (ndaloja ta shoh e komunikoi me babaine tij/saj..kurr.

    • @albanagjini7763
      @albanagjini7763 3 роки тому +2

      Mos e provofsh ateher

    • @tarayl5274
      @tarayl5274 2 роки тому +1

      Shum kan fol si ti po kur e kan provu ni gja te till kan ndryshu mendjen

    • @avnik8594
      @avnik8594 2 роки тому +1

      Dafina oshte gjenfer lopes nr 1 ne kosov dafina ty zoti te nimon pershndetj nga miami biech

  • @shqipemaloku881
    @shqipemaloku881 2 роки тому

    Kamë mendu që veq na femrat jemi kurioze me ditë jetën e tjerve, veq qitash po bindem se ju meshkujt na keni kalu në këtë pik! Po le qikën mos e qitë në pozit të keqe me gjithë ato pytje që janë shumë private 🤦‍♀️

  • @floriehashani3082
    @floriehashani3082 3 роки тому +3

    Valla bre❤idi shum raste si puna jote po fundi si kan kalu adoleshenc kan vajt tek i ati sido qe ka qen e kalumja prap babi mbetet baba.

    • @adelinagashi2391
      @adelinagashi2391 3 роки тому +1

      Qa ka me lyp qik te nje idiote qe as femijen e vet se don e se kqyr,tani aj femi sesht per nanen e vet

  • @floraflora988
    @floraflora988 2 роки тому

    Hajde rren hajde

  • @pranveraxhemajli7235
    @pranveraxhemajli7235 3 роки тому +3

    pse kjo thot i kam dy vajza por vazhdimisht thot qika jem e jo qikat e mija

  • @agronibrahimaj4721
    @agronibrahimaj4721 3 роки тому +3

    Marre rrence