окупант скаржиться дружині на втрати, а вона йому радить "впасти з танка"

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 12 тра 2022
 • Зайшли 100 морпіхів, а вийшли - 50. Про чергові втрати кацапи скаржаться своїм дружинам. Останні ж радять своїм солдатикам "впасти з танку", щоби потрапити в госпіталь та швидше повернутися додому. Чергові перехоплені телефонні розмови російських військових оприлюднили в українській розвідці.
  Нас вимкнули з телеетеру T2. Але ми разом з вами продовжуємо лупити рашистів в Ютюбі! Підтримайте журналістів на інформаційній передовій. Разом до Перемоги! f.5.ua/pidtrymka
  Підпишіться і натисніть 🔔, щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео.
  Telegram без спаму ➡️ t.me/news_5ua
  Facebook ➡️ 5kanal/
  Twitter ➡️ 5channel
  Ефір наживо 📹 www.5.ua/live
  Багато цікавого на сайті ➡️ www.5.ua

КОМЕНТАРІ • 40

 • Володимир
  Володимир 14 днів тому +6

  Пусть берут танк приедут с белым флагом еще и награду получат..
  Только пусть башню назад поворачивают когда едут и белый флаг

 • Skydd Vit
  Skydd Vit 14 днів тому +4

  Так він і так вдарений головою,,, що вона ще з нього хоче?

 • Ivne Bitsadze
  Ivne Bitsadze 14 днів тому +5

  Слов нет, что мне написать?!

 • синяя пуля
  синяя пуля 14 днів тому +7

  Слава Украине!

 • ka-50 ka-50
  ka-50 ka-50 14 днів тому +4

  Ногу під танк. Буде без ноги, але живий. Пенсію отримає...

 • Сергій Ліберман
  Сергій Ліберман 14 днів тому +5

  За дітей мовчите ?

 • ПАЛЯНИЦЯ
  ПАЛЯНИЦЯ 11 днів тому +1

  СЛАВА АРМІЇ ЗСУ 🇺🇦

 • ПАЛЯНИЦЯ
  ПАЛЯНИЦЯ 11 днів тому

  ПЕРЕМОГА ПОНАД УСЕ 🇺🇦

 • Колесов Александр
  Колесов Александр 14 днів тому +1

  ВАНГА
  Та держава, которая объявится против Великой России, проиграет войну.
  The power that appears against the Great Russia will lose the war.
  Та держава, яка з'явиться проти Великої Росії, програє війну.

  • Коля Северінов
   Коля Северінов 11 днів тому

   @Колесов Александр русіни ..це обична жменька маргіналів ..тіпа донбасят придумана росіянами..щоб мать якись сіпаратійський анклав на западній ..в пользу Росії..їх там вроді скіки тисяч 10русинів.ато що ладожці це фіноугри це й так понятно..що чудь мурома вепси.це що славяни?а на Русі якраз і була одна нація рускиє.(це щас українці..а ті ваші чуді муроми вепси ярзя мокші мордва і досі ще є.просто перешли на російський язик і славянську культуру..даже в Кадешової є пісеньки ..на непомню точно на якому з цих язиків ..і величезна маса народних російських пісень ..обичний перевод на російський язик.а малої Росії неякої з 1300год небуло ..малороси і великороси появились при Потьомкіні і Катерині другій

  • Колесов Александр
   Колесов Александр 11 днів тому

   @Коля Северінов Так кто такие Русины , украинцы или нет, славяне или финоугры ????
   А то что новгородцы и ладожцы финоугры это что то новое. во времена "киевской" Руси не было наций, были общины по географическому принципу.
   И да, малороссы -- малая россия с 1303 года (после разорения Киева) была еще великая россия и белая россия... но это религиозная тема.

  • Коля Северінов
   Коля Северінов 12 днів тому

   @Колесов Александр повесть временних лет периписана казка яка сама собі протіворече..в тій казкі..києвляни бедні нещасні..під гнітом якихось хазаренят..по-перше як бідні нещасні Анти розгромили сарматів а потом ..тіки на Європу зібрали 180тис вояк ..?допустим з азіатами..візьмем ще старіше..дарій на разборки привів в Україну армію в тис 60солдат..в 500годах до нашей ери це за 1200год назад ..і ніфіга побідить не сміг..македоняни в трьох битвах тіки офіційно тисяч 80убили скіфів.?як нещасна банда вікінгів з кількома сотнями чи да тисячею..піратів змогла б захватить владу ..де собирались армії ..під 100тисяч..солдат..?українці не потомки ладоги чи Новгорода..ладожці чи новгородці ..це тіпа як щас жили собі корінні угрофіни і до них понаїжали славяни..як щас до жителів які вже родились в Росії. Приїжаютьжить українці..як і коли русичі стали українцями..дуже просто коли московити окончательно здихались ..влади монголоїдів.в них стала проблема ким стать так як родословної ніякої..і їм повезло..українці які загрузли в войні з поляками і частично з татарвою..кримською..пішли на зговорняк..з Москвою..(включаючи що всіравно ж родичі..українці дарять часть руської родословної ..московити стають ..росіянами а тодішні українці стають мало росами.(тіпа головні в славян малороси а росіяни ..тіпа славяни які більш дальше продвинулись..(приклад в сім'ї два сина один тіпа робочий а другий вибився в начальники)а росіяни за родословну вибивають.всіх врагів з України..що Потьомкін і зробив вибивши всіх врагів з так званої новоросії заселив чисто малоросами..а современем ..постоянно напоминать що з великою росами живуть главніші малороси..росіяни потихеньку стирили собі росіяни руські..а нам потихеньку впарили Україну..хотя з другой сторони ..Україна з слова окраїна чи край ..де межа славян..за краєм чистих славян нема.а русіни це жменька западенців ..в протівовес українцям..просто росіяни які хочуть і даже поляки мать бодай якусь родословну отдельну от українців..питаються роздробити ..одну націю на разні назви..аналогічно як СССР учоні..одну єдину державу до кімерійських ..часів дробили на так звані ..культури..в межах кількох областей..хотя й дурню ясно що то один єдиний славянський народ.але ваша проблема ..що ви вилізли на світ історії..з доби Київської Русі..а в нас до цього ще мінімум 4держави були і з них три могутні імперії.які плавно переходять з одної держави в следующу..як перед цим переходили всякі древні культури з кам'яного віку в мідяний потом в бронзовий і..коли ми перші добрались до заліза..то світ сразу узнав ..що таке славяни.а казка що от тоді не такі люди жили..легко розвіюється..що в бронзову добу люди виращували коров зерно що в скіфську .що в скіфську добу виращували зерно і тянули його в порти (де щас Миколаїв очаків і на єкспорт грекам пихали що щас що тоді центром кімерійського залізо лиття був район донбаса що щас.шо тоді особенно сільські будинки хата вместі с сраєм і кладовками що щас

  • Колесов Александр
   Колесов Александр 12 днів тому

   @Коля Северінов Пересказ "повести временных лет" не стоит. Вопрос в другом -- кто есть современные Украинцы потомки Ладоги и Новгорода или потомки славянских общин около Хазарского Каганата ????? И вопрос последних лет как и когда Русичи стали Украинцами ???? И если Русичи стали называть себя украинцами ... то кто тогда РУСИНЫ ?????

  • Коля Северінов
   Коля Северінов 12 днів тому

   @Колесов Александр канешно Олег ладогу не основував вони просто побачили що ладогу..легка як для грабежей і основали більш в тилу новгород.а ігор не захватував Київ чого б це він свій трон захватував..весь так званий захват Києва ..це вбивство аскольда і діра..яких вони оставили потом ..як по современном взяточників казнили..перший поход на царьград зробили..аскольда і дір ..а не Ігор.києвська земля не земля хазар хазари сосідне государство..окупації такої прям як в Китаї не було ..бо чінгесенята були фактично родичами русичів..даже норма була .коли чінгісханчик міг собі взять ..брата з руських..який щитався ріднішим чим рідний..тіки ..росіянчики платили дань ще до Петра першого а ми не ..на традиції канешно не вліяли..так як монголи набрались цих традицій от нас ще при гуно скіфах.а коли вони злигались з російською татарвой..то вся татарва..осталась тіки в Криму і з остальної України вшились в Білорусію і прибалтіку.пльс татарва вже стала мусульманами..на Україні ..казаків ніколи не було ..в нас були козаки.а це абсолютно разне.тому казакі й немають відношення до українців..бо казакі це донські..а єслі ця вся історія прадавня нема є ніякого відношення до современних реалій..то чого ж ви щас лізете на новоросію яка є чисто єтнічно ..українська малороська..а не завойовуєте ісконно руську землю Києва Чернігова?це ж ваша ..руська колиска?де смисл ?а смисл того що Путін знає історію і прекрасно знає що істіна первобитна колиска славян ..це причорноморьє..скіфів і кімерійців.