- 6
- 27 492
Николай Прохоров
Приєднався 6 лип 2013
Відео
Об'ємна ємність для миття гарбузового насіння за 15 хвилин.
Переглядів 1,4 тис.Місяць тому
Моя сушарка для гарбузового насіння.
Переглядів 3,8 тис.Місяць тому
Саморобний гарбузовий напівкомбайн. Детальний огляд. Тыквенный полукомбаин. Детальный осмотр.
Переглядів 14 тис.Місяць тому
Саморобний гарбузовий напівкомбайн. Самодельный тыквенный полукомбаин.
Переглядів 6 тис.2 місяці тому
Саморобний гарбузовий напівкомбайн.
Але багато попадає в насіння оцеї каші гарбузової.Як ви її тоді відділяєте,скажіть будь ласка?
@@ТаняОнуфрієнко-р1у Доброго здоров'я. Якщо секунд 10-15 поганять не вигружаючи насіння, то тих "кишок"буде на багато меньше. Але я тим не заморачуюсь, все одно мити насіння. Відділяю дуже просто. Балія ( в мене 2 штуки) десь на 50-60 літрів , засипаю по 2 відра зернят, розжижую їх там руками,потім ,у мене є бурячані вила шестипалі,ними вибираю ті кишки в окремий посуд, з ними попадеться і насіння, то не страшно я нічого не викидаю. Все насіння (якщо у вас не сорт болгарка) буде плавати з верху, друшлаком окуратно вибираю. Ті мілкі кишки що залишились добираю сіткою 20 на 30 мм, щоб по другому разу використати воду. На дні все одно залишається якась кількість потопельників. Коли зливаю воду виливаю її через саморобне решето з ячейкою 8 мм, потопельники залишається з останками гарбуза на решеті,їх до купи з кишками. Тепер відкрию вав секрет щоб усі знали)). Десь через день, якщо в теплу погоду, або через два, якщо в похмуру холодну, ті кишки починають бродити шуптявіть при цьому зерня зовсім не портиться, беру всю цю масу і перепускаю знову через свій агрегат, залишається чисте насіння яке просто змиваю водою. Ось і весь секрет. З трьох мішків получается десь ще півтора відра плюс. Тепер хто читає цей коментар і молотить комбайном, скажу що потопельники можна переробляти в такий спосіб і з під комбайна. Тільки довше треба щоб шуптіло. Пробував - виходить чудово. Повторюю зернята не портяться.
@@НиколайПрохоров-щ3щ Дякую.Цікаво🙂
@@НиколайПрохоров-щ3щ А скажіть ще будь ласка,насіння на слідуючий рік берете зі своїх кабаків,чи в магазинах якесь спеціальне ?
@ТаняОнуфрієнко-р1у Купляв у інтернет-магазині 7 соток, були в них пакети по 0.5 кг, купив "болгарку" і "українську багато плідну". Не думаю що була навіть перша репродукція, це було дуже замітно по болгарці, деякі кущі пускали косиці і забарвлення було рябе, а болгарка це кущевий сорт. По урожайності було все нормально дала 900 кг з га. А українка ніби то нормально. По кольору всі були оранжеві і заявленої форми, тому залишив на насіння свої гарбузи. В цьому році також залишив зі своїх. Змін по урожайності і формі не було замітно. На насіння беру гарбузи ті що на полі, а не в селі . Меньше перехрещуються. Да і на полі в колег в основному "українка". З "болгаркою" мабуть прив'яжу. Хоча вона і більш урожайніша і зерня важче ніж у українки, важко з нею після обмолоту комбайном. Моєю приспособою ще терпимо, а от комбайном то велика морока.
@ А що скажите за Турку?І за голе насіння?
Кажуть що він дозріває трохи раніше українки, це відповідає дійсності?
@@ЮрийОсадчий-я3л Може трохи і раніше, але не так щоб набагато. Починаю молотить у кінці серпня. В минулому році почав з болгарки, в цьому році почав з українки. Шкірка твердою стала у болгарки раніше чим українка поміняла забарвлення на оранжеве. Але я даю хоть трохи їм вилежатись, щоб більше налилось насіння.
Я думав що тільки в мене у болгарки багато потопельниів , полезний відос
Людина думаюча
Болгарка і турка це різні сорта гарбузів
@@HLUSHKO.VITALII Спасибо за поправочку. Зерня ніби то похоже то мабуть через те і плутають.
А українська багатоплідної?
@@VasylyevYEVHENII З українкою все нормально. Плаває все з верху. Тонне тільки молоде, або з гнилого гарбуза. Помолочене треба як найшвидше промити, бо тоже буде тонути велика частина.
А чи зменшується у обємі сухе насіння? Загрузили 3міх. мокрого зібрали 3 чи як? Дякую.
@@ВоваЗаворітній У мене після моєї приспособи з трьох мішків, після промивки і після сушки виходить два мішки і відро +-. Після комбайна майже на половину. Сирого (з 5мішків получалося трохи більше трьох після промивки) сухого майже 2.5.
Нормальная вариант
Який дiаметр модуля самого
@@САША-й2я1к Диаметр диска из "запорожца".
@@САША-й2я1к По ободку по-моему 37 см.
А комбаин ваш что,не потянул??
@@GAMESTV-o9x Да нет, потянул бы .С расчетом на этот сезон я убираю 5 соток в день в среднем. На сегодняшний день осталось на 4 дня. Просто кумы уже закончили свою уборку и решили помочь . Убрали мне 25 соток . Привык рассчитывать сам на себя, а помощь воспринимать как приятный бонус, а не как должное. Так что справился бы и сам, ну а так с экономилось дней 5 точно А кума большой "респект и уважуха". А за мной не заржавеет.
Цiкавить й мене такий мiнiкомбайник Робiть бiльше вiдео по гарбузах На вiдео скiльки соток посiяно?
@@САША-й2я1к Всього для цього агрегата, в цьому році посіяв 1.2 га. На відео кусок 51 сотка. Робіть не пожалкуете. Один гектар можно спокійно убрати самому за допомогою цього апарата. Уже іспитано .
НА ПРОЧУД ГОВІРКИЙ ДЯДЬКО.
@@Мирний-ц4щ На самом деле довольно разговорчив.)))
Молодці
лайк та підиска. Цікавий мінікомбайн.
Доброго здоров'я. Почав нарешті робити і собі щось подібне. Дуже сподобалася ваша ідея використати редуктор від бензопили. В самого такий валявся в гаражі. Але не зовсім розумію як його з'єднати з валом вишкрібатора.. Підкажіть, як це зробили ви?
@@АлексАндр-ч5у1р Доброго здоров'я і вам. Взяв стару ведущу звьоздочку і вирізав з неї шлицеву частину. До неї приварив вала. Одна частина валу входить у підшипник, а друга просто надівається на шлиці. Получается не таке жорстке з'єднання, не така велика нагрузка на сам вал редуктора. Три луча які держать корпус підшипника бажано теж не приварювати до сітки а зробить кріпеж під болти. Два рази підварював лучі.
Дякую за відповідь.
Саме головне що знайшли вихід із ситуації, це мені нагадало як я робив дитячий басейн із старої задньої покришки МТЗ також за таким принципом😉
Інколи простих ти речей не замічаеш. Потім аж смішно становитьсся. Мабуть "в сложном мире мы живём".
Кумам респект. Молодці. Шануйте один одного. .вкупі коли , то біда ділиться. а радість множиться.
Так , кумам Велике спасибі! Я навіть нікого не просив, Просто взяли і змолотили комбайном, без платно і безкорисно. Після таких випадків і самому хочеться робить добро.Міцного здоров'я їм і їхнім сім'ям.
Стіни просохли.краще тримають температуру.
@@Kaidash206 Да , скоріш всього.
Шановний пане, а ви не думали над тим щоб просто поставити мотор з бензокоси ( чи пилки)? Чи буде мала потужність?
@@Kaidash206 Доброго здоров'я. Думав з чотирьохтактної. Зупинило те , що в них нема регулятора обертів, ціна більша,а потужність менша. Мені потужність потрібна на деревообробний станок. Та і ці движки я добре знаю. Дуже виносливі і не примхливі. А на цьго апарата можна ставить і менш потужний.
Гарний варіант. Досить просто і ефективно.
А скажіть ще, будь ласка, з мішка (8відер) скільки виходить сухого насіння?
В мене сушарка на три мішки сирого насіння. Сухого виходить 2 мішки і відро. Коли пів відра. Частина об'єму відходить коли мию насіння і саме насіння зсихается.
Дякую за відповідь. Сушите газом?
@@АлексАндр-ч5у1р Так газом. Три з половиною години займає сушка 3 мішків.
Я сушу на сонці і висихає за два-три дні.. Різниця в часі колосальна. В інтернеті досить багато варіантів сушок та було б цікаво подивитися саме на вашу.
@@АлексАндр-ч5у1р Сьогодні загрузка. Буду сушить. Якщо цікаво то зніму.
Яка продуктивність? Сєтку можна і самому зробити, довго і заморочливо але можна
@@Sasha-nu1zn 15-20 хвилин десяти літрове відро це коли сам без помічників. Я зараз сам намолочую мішок за 2 години. У мішку 8 відер. Так, сітку можно зробить , якщо є станок то зовсім не важко.
Доброго здоров'я. Дуже дякую за детальний огляд. Багато корисної інформації отримав.
Доброго здоров'я. Хочу собі зробити щось подібне. Чи не могли б ви більш детально розповісти про цього комбайника?
Доброго времени суток. Доброго здоров'я. Найближчим часом постараюся зробити детальний огляд. Якщо щось цікавить конкретне , то запитуйте. З повагою Микола
Цікавить абсолютно все. Починаючи з того, який саме двигун (потужність, оберти), закріплений жорстко, чи якісь амортизатори? Розмір шківів. Як змінили оберти з горизонтальних на вертикальні? Кутовий редуктор чи якось по іншому? Яка сітка? Товщина та довжина валу? Скільки підшипників? Як розміщені, кріпляться чи потрібен якийсь особливий захист від попадання рідини? Як влаштовані лопасті? Розміри частини, що безпосередньо вигрібає насіння? Оберти? Скільки, хоча б орієнтовно, часу йде на вибірання 10л насіння? Тобто, як ви бачите, питань дуже багато. Був би дуже вдячний за максимально детальний огляд
Слава Україні Теж клипаю такий тільки до мотоблока
Доброго здоров'я. В минулому році сам модуль стояв на тракторі. Крутив ВОМом. В цьому сезоні переробив на прицепний. І трактор вільний, і економній по паливу, та і прицепити можу хоть до велосипеда.
++++4. В поддержку 🤝