- 275
- 217 536
Газета "Лубенщина"
Ukraine
Приєднався 24 лют 2018
Офіційний канал газети "Лубенщина". Новини міста Лубни та Лубенського району. Актуальне відео.
Мітинг з нагоди Дня Соборності в Лубнах
Щороку 22 січня Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлено Указом Президента України "Про День соборності України" від 21 січня 1999 року №42.
Переглядів: 224
Відео
Благодійний концерт ДОЛЯ З ПІСНЕЮ НА ВУСТАХ
Переглядів 1,3 тис.19 годин тому
Композитор Олександр Житинський народився 20 січня 1940 року в Маяківц на Оржиччині. Родина підтримувала сина, який змалечку кохався у народній пісні, тож замість корови з ярмарку Митрофан Житинський привіз малому гармошку. Відтод Олександр не розлучасся з музикою. 19 січня 2025 року в Лубнах відбувся благодійний концерт присвячений 85-річчю цього заслуженого працівника культури.
Ансамбль пісні і танцю "Полтава" на лубенській сцені
Переглядів 36219 годин тому
Благодійний захід з нагоди 85-річчя заслуженого працівника культури Олександра Житинського та 50-річчя народного хору "Родослав", створеного Олександром Митрофановичем у 1975 році.
Письменник, композитор, філософ Микола Кочерга
Переглядів 195День тому
У лубенській публічній бібліотец імен Володимира Малика відбулася зустріч із видатною людиною з села Вищий - Миколою Кочерга.
Симоненкова хата (Село Біївці)
Переглядів 738День тому
Василь Симоненко народився в сел Біївц Лубенського району. На його день народження, команда газети Лубенщина відвідала хату в якій колись проживав цей видатний український поет журналіст.
Я ВОСКРЕС, ЩОБ ІЗ ВАМИ ЖИТИ
Переглядів 7514 днів тому
Літературно-музичний захід "Я воскрес, щоб із вами жити", присвячений 90-річчю поета-шістдесятника Василя Симоненка.
Водохреще на Сулі 06 січня 2025 року
Переглядів 6 тис.14 днів тому
Купання лубенців на Сул на Водохреще
Чи врятуємо Сулу для наступних поколінь?
Переглядів 13 тис.28 днів тому
Річка Сула потребує допомоги захисту. Гість газети "Лубенщина", Михайло Якович Карпець, громадський активіст, еколог, розповів своє бачення побудови перекатів на річці.
Презентація книги Наталії Шаблі "Роси незабудок"
Переглядів 62Місяць тому
Представники нашої газети побували на презентації книги "Роси незабудок", літераторки Наталії Шаблі. Захід проходив у Лубенській публічній бібліотец імен Володимира Малика.
Володимир Ігнатович про Свято-Пантелеймонівську церкву ПЦУ
Переглядів 465Місяць тому
На Різдво Христове, представниця газети Лубенщина Анна Лохматова та оператор Євгеній Яценко, відвідали Свято-Пантелеймонівську церкву ПЦУ щоб поспілкуватися з її настоятелем Володимиром Ігнатовичем.
Об'єднаний БАЙКЕРСЬКИЙ ФРОНТ передав мотоцикли для ЗСУ
Переглядів 222Місяць тому
Лубенська сотня Об'єднаного Байкерського Фронту передала два мотоцикли на потреби Збройних Сил України. На цьому заход побував міський голова Олександр Грицаєнко, голова Всеукраїнського Байкерського Фронту, представники Лубенської філії Об'єднаного Байкерського Фронту. Загалом, з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, Об'єднаний Байкерський Фронт передав 267 мотоциклів для потреб Збр...
ЯК ВИБРАТИ САЛО НА ЛУБЕНСЬКОМУ РИНКУ ДО РІЗДВА ХРИСТОВОГО
Переглядів 15 тис.Місяць тому
Ми відвідали Лубенський ринок поцікавилися у продавців та покупців яке сало користується попитом на сьогоднішній день та як ціни на сало в Лубнах.
Реквієм на Зажур-Горі до Дня памяті жертв Голодоморів
Переглядів 1712 місяці тому
Реквієм на Зажур-Гор до Дня памят жертв Голодоморів
Пісня на слова Інни Пони, композитор і виконавець Юрій Задорожний
Переглядів 3022 місяці тому
Пісня на слова Інни Пони, композитор виконавець Юрій Задорожний
70-річчю міської бібліотеки для дорослих ім. В. Леонтовича присвячено
Переглядів 613 місяці тому
70-річчю міської бібліотеки для дорослих ім. В. Леонтовича присвячено
До Дня захисників і захисниць України 01.10.2024 року
Переглядів 4143 місяці тому
До Дня захисників захисниць України 01.10.2024 року
Презентація книги поезій "У СВІТЛОСТІ ДУШІ" письменниці Ольги Хало
Переглядів 354 місяці тому
Презентація книги поезій "У СВІТЛОСТІ ДУШІ" письменниц Ольги Хало
Співає Анатолій Куценко (до 33 ї річниці незалежності України)
Переглядів 1765 місяців тому
Співає Анатолій Куценко (до 33 ї річниц незалежност України)
Володимир Матяш з віршем Шевченка у сквері Кобзаря
Переглядів 5910 місяців тому
Володимир Матяш з віршем Шевченка у сквер Кобзаря
ЖИВЕ ПІД СОНЦЕМ ЛЮБОВІ ШЕВЧЕНКОВА ВЕСНА
Переглядів 8010 місяців тому
ЖИВЕ ПІД СОНЦЕМ ЛЮБОВІ ШЕВЧЕНКОВА ВЕСНА
Анатолій Куценко заспівав на заході з нагоди Дня соборності України
Переглядів 35811 місяців тому
Анатолій Куценко заспівав на заход з нагоди Дня соборност України
Голосування депутатів Лубенської міської ради щодо премій та зарплат (14.12.2023 року)
Переглядів 6 тис.Рік тому
Голосування депутатів Лубенської міської ради щодо премій та зарплат (14.12.2023 року)
Торгівля на тротуарах у Лубнах цілком контрольована
Переглядів 850Рік тому
Торгівля на тротуарах у Лубнах цілком контрольована
Встигли подати заявку в останній день і перемогли!
Переглядів 121Рік тому
Встигли подати заявку в останній день перемогли!
India wale like here❤
Святая вода ваши грехи не смоет!!!
Ведуча хочаб давала якийсь час глядачам для оплесків. Яка неповага для людей. Обриває на пів хлопка.
вже ж строїли перекати і велики кошти юуло з громад витянуто, очь тільки сьогодні юачив відео як хлопці подорожували по Сулі - вче заростае і замуюються і в Дніпрі такаж сітуація но Дніпро соже очищатись і я б на місці громад вдоль річці углубляв грейдерами(шо моют песок) всю річку і першо наперво родники почистив, це порада від рибалки за власними спостереженнями.
Таке красиве вбрання, такий гарний спів, такі світлі обличчя - це відео повинно бути в українському ютубі на вищому рівні. Не лінуйтеся, не проходьте мимо, ставте вподобайки та пишіть коментарі, це дуже допомагає поширити контент! Бажаю творчих успіхів артистам!
Для того, щоб поширити українське відео в ютубі і щоб його побачило якомога більше людейй потрібен коментар із 7 слів і більше, вподобайка (лайк). Бажаю розвитку вашому каналу!
Треба навпаки повбирати з річок всі людські загорожі, що вбили течию. Та відігнати від річок фермерів та домоволодіння. А природа сама зробить так як треба.
❤🖤 Слава Україні-УПА-ЗСУ-Волонтерам! Героям Слава! Дякуємо Всім Захисникам Українського Народу! Шановні Добродії, Станіславу Журавлю, Василеві Андрійовичу Симоненку-Вічна Пам'ять Великому Сину Української Землі!"Згинуть всі перевертні й приблуди, байстрюки катів-осатанілих, без Роду, без майбуття."1961р. Слава Нації-знищемо москалЬандрофагів..! Слава Рідним Богам-до Перемоги України! Будьмо..!
Аза Ворсклу ніхто й неговорить як полтава зрічки зробила відстійник не річка а болото
Шо ти пиздиш,чи ти iх кормила!!Шабаi,бариги!скуповуете падли у селян за копiйки,а потiм три шкури дерете з людей!
Молодці Що Хоть Цим Не Забуваєте Старіків
Слава героям
Гідрологі-фахівці не праві, а громадський активист ("еколог") правий? Ми поступово з'їжжаємо з глузду. Рівень води у р. Сулі завдяки глобальному потеплінню за останні роки знизився майже на половину. Треба не скидувати воду додатковими каналами, а накопичувати, для чого и запропоновані перекати (не плутати з дамбами!), які в нормальних гідрологічних умовах існують на будь який річці, а у сучасних умовах їх майже не залишилося ...
Щиро вітаю всіх лавреатів літературної ПРЕМІЇ ім. Василя Симоненка, лавреатів усіх років! Щиро дякую організаторам ПРЕМІЇ та організаторам урочистостей, де вшановуємо пам'ять неперевершеного поета. Читаймо, вивчаймо творчість Василя, навчаймося у нього жити, боротися і перемагати!
А про яке збереження йде мова? Дядько пропонує нам ще більше води забрати і в без того задамбованій річці, знизити швидкість течії і створити ще більшу екологічну катастрофу з цим водним ресурсом. Я явний приклад рибних господарств, які розположення в Сумах на річці стрілка - так вони були збудовані з усіма можливими порушеннями, але загалом вийшло, що сама річна втратила всю свою воду, яку витрачається на наповнення ставків. ця вода більше не йде до стрілки, і фактично ми втратили одину з трьох найбільших річок міста. За те риби наїлися, дякую. наразі існують набагато більш сучасні системи рибного господарства, які дозволяють не використовувати надмірну експлатацію ресурсу і не знищувати річку
Моржування і купальники😅😅
Цікава тема
питання в тому що необхідно ТЕРМІНОВО по всій Україні обмежити на 80% сільськогосподарське виробництво. Досить годувати голодних в усьому світі і наших ненажер за рахунок природи України.
Застій води призведе до зниження потоку природного води!!! Вода що буде в протоках значно знизить свій рух,і її температура буде підніматися від впливу сонця.. Краще подумали як би прискорить русло... Вода то непросто вода...це одна з умов життя... Зробіть для природи шось корисне саме так щоб і Вам приємно було...не в мясі та грошах діло...все що ми зараз маємо,це саме результат деградації....це саме коли людина проти природи!!! То є саме цікаве що прискорити русло є значно простішою задачею,чим городить буть що!!прискорення русла неодміно вплине на умови навколо річки...більший теплообмін призведе до зниження температури...нижча температура дає можливість нормальних умов життя для риби...і т п... Подивіться на все зверху,із думкою що таке дніпро,і річки від нього...яку ціль природа ставила,коли створила такі умови!!!
І що, навіть повістки не роздавали?
Лайк в поддержку. Рыбачил на Суле. Удочкой. А птицы как там поют? Рай.
Про Псёл. В районе впадения Хорола в Псёл биосферный заповедник. Луга. Распахали до берегов. 10 метров до воды осталось. Полили гербецидами остатки лугов. И было это ещё до войны. Остапье, по каменке к Хоролу. Кто знает. К сожалению хищники не знают границ. Это не люди.
Вот такая же деятельность по распашке вдоль Ворсклы, где я имею возможность наблюдать приводит, привела к замещению луговых трав АМБРОЗИЕЙ. Луга исчезли, поля на песке мало что дают, а амброзия стала главной культурой. Вот вы про Сулу, я про Псёл и Ворсклу. И это крупинка к крупинке горы информации по экологии которые никому не нужны. Главное прибыль.
Если на Полтавской опытной станцие даже не борятся с амброзией, то что говорить дальше. Там на их полях она в человеческий рост.
Валечка Сестренка Із Лубень З Новорічними Поздоровленями Любимо Братик Света
Як раніше земснаряд ..🎉
Точно. Хотя бы углубляли. Это должна быть государственная программа.
Пустословство. Не здійсненна мрія. Чому? Тому, що воно нікому не потрібне, від слова зовсім, це по перше. А по друге, екологічна ситуація в природі в такому стані, що скоро річки такі як Сула обміліють зовсім і висохнуть. Екологічна катастрофа по всьому світі створена штучно прогресом, тобто тупорилою діяльністю володарів світу, тобто людьми. Чим більше люди забирають з землі, з її надр, забирають не розумно, заради наживи, не думаючи про катастрофічні наслідки, загрози для всієї планети, вмішуються в екосистему своїми тупими діями, тим більше і більше буде погіршуватися все на планеті, так розумно створене Богом для людини, і дане людині, щоб вона бережно та розумно цим користувалася. Що, якщо буде такими темпами відбуватися й надалі, приведе до повної катастрофи, до завершення існування світу. А так, все сказане тим чоловіком, подібне до пару випущеного на повітря. Хіба, що може, хтось з не добросовісних лукавих людей, ласих до наживи, щось там поковиряє на Сулі, наробить ще гірше, відмиє гроші, і як воно завжди буває в таких вибпадках: ,,Знай наших". Ось примірно так. А краще, так як було колись, ВЖЕ НІКОЛИ НЕ БУДЕ!!!!!!!
Не треба взагалі нічого вигадувати, просто потрібно не заборонити розпахувати берега річок, бажано засипати міліорації, і буде вода в річках!!! Читайте про причини зникнення Аральського моря, і все стане зрозуміло! Але на жаль дійсність інша, в планах всі річки кукурудзою засіяти, і тенденція саме така(((
не заборонити розпахувати?
Хом'яки-фермери скоро будуть сіяти кукурудзу в річці. Поки розор юємо береги,луки та пасовища-річки будуть щезати.
Точно. Нашу природную среду угничтожают чтобы поменять на Лексус.
МАЙЖЕ ДАРОМ РОЗПРОДАЖ !!!😂😂😂
І буде вода без риби ! ) Риба з Дніпра буде доходити тільки до першої дамби !
Нажаль немає в коментарі назви колективу який виконує цю пісню
Прекрасне виконання! Браво!
Хорошо, а де музиканти?
Прочитав: Річка Сула потребує допомоги та захисту ..... поспішив поставити лайк цьому відео .... а дарма. В Чому полягає допомога і захист ? В побудові водних басейнів ? Для чого ? Щоби знімати 8000 тон риби ? Слово УРОЖАЙ взагалі лякає. Як саме і в чому буде полягати спасіння річки ? Розраховував почути щось на рахунок зариблення, збереження деяких видів риб, про боротьбу з браконьерами, про чищення русла....Нащо ті водні басейни ? Нащо проточні канали ? Для чого це все ? Де пояснення того всього проекту який намальований на папері ? в чому суть ?????? Побудова перекатів .... це мене лякає найбільше! Створивши перешкоди на річці Ви свідомо не допомагаєте їй, а навпаки принесете шкоду. Риба не зможе так як раніше, вільно по ній переміщуватись,нереститись та зимувати у звичних для неї місцях, в річці зміниться все. Зупинивши природний потік води Ви знищите її ( річку ) і це станеться не одразу, але все ж таки станеться. Ваші внуки, правнуки і їх діти будуть пожинати плоди у вигляді: зменшення популяції риби, замулення і перетворення в заросше болото. Життя це рух і Ви це знаєте. Дамби, плотини, створення перекатів чи будь чого іншого, що зупиняє рух - призводить до катастроф уповільненої дії. Людина - найбільший ворог для природи! В Полтавській обл. (якщо я не помиляюсь в 60-х роках набудували насипних дамб.) річка Суха Оржиця. Відкрийте гугл мапс і подивіться на що річка перетворилась... Зараз це болото в прямому розумінні. Все заросло! Риба майже зникла! Я рибачив там з дитинства, знаю про що кажу. Бо кожен рік ти бачиш я вона (річка) помирає. Сумно до болю. Тому, або ж поясніть людям детально в чому полягає "допомога та захист", або може краще ну його ...... той проект.
А бобри дамби будують - це теж " перешкоди"? А ставки не перегороджують, а впродовж берега. Ви як слухали? А про рибу - це щоб ставки якусь вигоду давали. Бо риба в Україні коштує як м'ясо .
Надо делать работы по углублению. Земснаряды давно должны быть прописаны на всех реках Украины.
@@J.Woorhes Так, я уважно слухав та дивився. Тому і питань більше ніж відповідей. Назва відео : Чи врятуємо Сулу для наступних поколінь? Де тут про порятунок ? У чому він полянає? Перечитайте ще раз, про що я написав. Які бобри і дамби ??? Ви в своєму розумі ? Ваше речення : А про рибу - це щоб ставки якусь вигоду давали.... Вигода? Яка вигода, Ви про шо ? Назва Відео: Чи врятуємо Сулу для наступних поколінь? Врятувати, це означає зберегти. Дбайливо ставитись до річки та природи. Не змінювати русла, не строїти дамби, не знищувати рибу та все живе в ній. Не заважати річці жити своїм природнім ( підкреслюю) життям. А ви про вигоду якусь кажете, коштує як м.ясо.... Ви різницю взагалі розумієте між: **порятунком річки** і ***ставки/вигода/м.ясо ?***
@andriichikhman2812 схоже мало часу у вас було , щоб перечитати мій пост. Що вам бобри зробили, що ви стільки написали про них в своій писсаніні? Перечитайте ще раз ( 20-50) мій пост. Не поспішайте. Бо ту вашу чухню не можна восприяти адекватно.
Люди ви що з марсу, кому потрібна та ріка коли держава і все що в ній давно цікавить олігархів тільки як джерело збагачення, сумно дивитися на цю виставу люди давно вже раби, а ніяк того не хочуть зрозуміти що пану всеодно, закривають лікарні, школи, землі давно забрано, а ви як із марсу.
Досвід вказує, як тільки вмішується людина, то зразу -- "Хотіли як краще, а вийшло як завжди!!" Я буваю на Сулі з 1954 року і впевнився, що як і всяка річка Сула майже жива істота -- кожень рік вона різна, вона змінюється... З,являються острови, змінюється течія і береги! Та коли почались розробки газу коло Сули, вона дуже змінилась, зникло багато риби... Колись в Сулі було дужен багато пічкурів, та останні роки я їх вже не бачу... Все тече та змінюється, та дуже хочиться, щоб Сула продовжувала жити!
Велика річка начинается з малої
Виділять пару мільярдів, дід фантазер отримає 50 тис відкату, а річку перетворять в каскад смердючих боліт. Аборигенні види риб зникнуть, від зменшення течії буде накопичення пестицидів та агрохімікатів і водосховища візимуть в аренду хапуги... Перспективи обнадійливі!
Річка на то и річка,щоб переносити воду з територій до водосховища на Днепрі,та краще не робить ніяких планів по вирощуванню риби у річці-а поможить рибі отнереститись ,та вернутись у водосховище-боротись треба не з природою,а з браконьерами.
Краще повипилювати дерева по берегах.
@@СергійНестеренко-я1ь навіщо? Щоб збільшити випаровування води?
@МиколаШумейко-з5я 50 рокiв тому, береги Сули були лисими а рiчка судоходна.
@@СергійНестеренко-я1ьсправа не в деревах, а в розорюванні / осушуванні заплавних луків, берегів річок, боліт. При совку це почали, а зараз розорюють навіть те, що і при совку соромились. Річка дуже стрімко замулються, заростає, течія сповільнюється, джерела не встигають промивати один одного і замулюються також, рівень води падає. Це все результат дикунського сільського гомподарства. Це загальноукраїнська проблема, але всім на неї класти, бо великим агрохолдингам та місцевим агроцарькам це вигідно, а значить і всі відповідальні держ. мужі на прикормі.
Деревья нельзя убирать. Дело в бурении. Всем по барабану что там под землёй. А водные горизонты там.
@@GennadiyBurda Абсолютно вірно. Село Сенча. Лохвицький район. Як тільки пробурились недалеко від річки води стало на метр (візуально) менше(((
В Заводському вже накопали
Так ви хочете зовсім похоронити річку і наробить кучу ставків , і це є спасіння.
Яку рибу він рахує, якщо встановити дамбу то не буде навіть риби, яка заходе на нерест з Дніпра весною.
Тільки відновлення боліт, струмків і лісів та зменшення орних земель допоможе все інше відмивання грошей.
@@СергейАлексеевич-в4ж Як ви собі уявляєте реалізацію "відновлення боліт"?. Як на мене, це нереально. Клімат змінився суттєво, став сухий, зими стали малосніжні
@@olegvel7648 Для початку: 1 Обмежити знищення річок жадібними аграріями, шляхом жорсткого лімітування орних земель і заборони наближатися ближче, ніж на кілометр до всіх річок. 2. Заборонити розорювання низин, що знижує рівень грунтових вод. 3. Обкласти аграрочку податками (користь з неї - нульова: бідність, забруднення навколишнього середовища, ситі мешканці Африки і парочка нових імен у Forbes). 4. Ідею президента про мільярд дерев - в життя😊 До речі, це не так і багато, німці підрахували, що у їх країні 90 мільярдів дерев.
@@olegvel7648 Відновлення боліт в Україні є важливим кроком для екологічного балансу, боротьби зі зміною клімату та збереження біорізноманіття. Ось основні етапи та підходи до цього: 1. Оцінка стану боліт Провести інвентаризацію боліт, які залишилися, та зруйнованих територій. Визначити головні причини деградації (осушення, забудова, сільське господарство тощо). 2. Припинення осушення Перекрити дренажні канали або обмежити їхню роботу. Зупинити меліоративні роботи в регіонах, де збереження боліт має екологічну цінність. 3. Відновлення водного режиму Створити або відновити природні джерела води, які живлять болота. Використовувати методи, що дозволяють поступове наповнення водою (зональне затоплення, насичення ґрунтів вологою). 4. Засадження характерної рослинності Висадити типові для боліт рослини, як-от очерет, осоки, сфагнові мохи. Впроваджувати місцеві види, які сприяють утриманню води. 5. Залучення громади та фінансування Інформувати місцеве населення про важливість боліт для екології та економіки. Залучати гранти від екологічних організацій, урядове фінансування та міжнародні програми. 6. Контроль та моніторинг Створити системи моніторингу стану відновлених боліт. Впровадити програми довгострокового спостереження за флорою, фауною та водним режимом. 7. Підтримка наукових досліджень Співпрацювати з науковими установами, які мають досвід у відновленні боліт. Вивчати успішні кейси відновлення боліт в інших країнах. Переваги відновлення боліт: Поглинання вуглекислого газу (зменшення впливу на зміну клімату). Поліпшення якості води. Створення середовища для рідкісних видів флори і фауни. Зменшення ризиків повеней і посух. Україна має багатий досвід збереження природних ресурсів, тож за правильного підходу можна досягти значних результатів у відновленні боліт.
@@olegvel7648 Відновлення боліт в Україні є важливим кроком для екологічного балансу, боротьби зі зміною клімату та збереження біорізноманіття. Ось основні етапи та підходи до цього: 1. Оцінка стану боліт Провести інвентаризацію боліт, які залишилися, та зруйнованих територій. Визначити головні причини деградації (осушення, забудова, сільське господарство тощо). 2. Припинення осушення Перекрити дренажні канали або обмежити їхню роботу. Зупинити меліоративні роботи в регіонах, де збереження боліт має екологічну цінність. 3. Відновлення водного режиму Створити або відновити природні джерела води, які живлять болота. Використовувати методи, що дозволяють поступове наповнення водою (зональне затоплення, насичення ґрунтів вологою). 4. Засадження характерної рослинності Висадити типові для боліт рослини, як-от очерет, осоки, сфагнові мохи. Впроваджувати місцеві види, які сприяють утриманню води. 5. Залучення громади та фінансування Інформувати місцеве населення про важливість боліт для екології та економіки. Залучати гранти від екологічних організацій, урядове фінансування та міжнародні програми. 6. Контроль та моніторинг Створити системи моніторингу стану відновлених боліт. Впровадити програми довгострокового спостереження за флорою, фауною та водним режимом. 7. Підтримка наукових досліджень Співпрацювати з науковими установами, які мають досвід у відновленні боліт. Вивчати успішні кейси відновлення боліт в інших країнах. Переваги відновлення боліт: Поглинання вуглекислого газу (зменшення впливу на зміну клімату). Поліпшення якості води. Створення середовища для рідкісних видів флори і фауни. Зменшення ризиків повеней і посух. Україна має багатий досвід збереження природних ресурсів, тож за правильного підходу можна досягти значних результатів у відновленні боліт.
@@olegvel7648 клімат тут не має дуже суттєвого значення, річки жахливо замулені. Як мінімум заборонити заорювати поля/луки попід болотами і впритул до річки ( контролювати і боляче карати). Далі розчистити і розширити береги річки та прочистити русло земснарядом, це відкриє джерела, які позамулювались. Наступний етап відновлення і розчищення малих притоків. Дикунське сільське господарство - це одна з дуже вагомих причин зникнення річок в Україні. Бо всім хочеться кукурузки ще посіяти по тихому, там де і не можна. Я бачив місця де виорано прямо по лінії води. Всі відповідальні особи в долі, всім подобається...
ви михайле забулу різницю між державою та чиновником. от благодаря останньому і буде з зулою те саме що і з забутими річками. та і при чому тут київляни коли на сулі заправляє кременчуг?
створіть петицію
Питання водних ресурсів України повинно стояти на першому місці головних задач держави ! Це проблема не лише Сули - повинні бути очищені Всі природні ямки та канавки які так чі інакше грають роль у збереженні води як життєво необхідного - навіть НАДВАЖЛИВОГО ресурсу України ! Все інше не коштує навіть гроша !
Найдіть в інеті таку книгу на рос мові "Жизнь рек" і багато питань відпаде.Відмовитися зовсім від гідротехнічних споруд ми не можемо,але грамотно використати можемо і маємо.Клімат і річки змінювалися і раніше.Немає нічого стабільного в цьому світі.
Я сам родом з тих країв,добре знаю Сулу.Це просто рай на землі,особливо влітку! Це наша глибоконаціональна річка,нерозривно пов"язана із українською історією. Пам"ятаєте: коні ржуть за Сулою,гримить слава в Києві (Слово про Ігорів похід)?
Любят сало все 😄..и все круглые , как поросята 😄