Nyva Terebovlya
  • 50
  • 44 328

Відео

Олександр Алієв (тренер ФК "Хмельницький") - перша офіційна перемога на тренерському містку
Переглядів 23 тис.6 років тому
Футбольний клуб "НИВА" Теребовля VK - nyva_terebovlya FB - nyvaterebovlya Instagram - nyva_terebovlya
пенальті у виконанні Василя Штандера (матч "Нива" Теребовля - ФК "Хмельницький") - 29-04-2018
Переглядів 7646 років тому
Друий гол у ворота теребовлянської "Ниви"
Переглядів 4406 років тому
Вадим Лазоренко (головний тренер теребовлянської "Ниви")
Переглядів 4716 років тому
Пенальті у виконанні Сергія Полянчука (15-04-2018)
Переглядів 7006 років тому
Вадим Миколайович Лазоренко (головний тренер теребовлянської Ниви")
Переглядів 5946 років тому
Віктор Прокопович Дубіно (головний тренер чортківського "Кристалу")
Переглядів 8536 років тому
Сергій Полянчук (захисник теребовлянської "Ниви")
Переглядів 6736 років тому
Вадим Лазоренко (головнийтренер теребовлянської "Ниви")
Переглядів 5216 років тому
Фрагмент матчу "Юність" (В. Білка) - "Нива" (Теребовля) - 7-04-2018
Переглядів 3316 років тому
Назар Козак (тренер теребовлянської "Ниви")
Переглядів 2456 років тому
Владислав Сороцький (другий гол у матчі "Нива" Теребовля - "Кордія" Муроване)
Переглядів 3276 років тому
Назар Козак (головний тренер теребовлянської "Ниви")
Переглядів 2026 років тому
Переглядів 5996 років тому
Олександр Алієв (головний тренер ФК "Хмельницький")
Переглядів 1 тис.6 років тому
Пенальті у ворота теребовлянської "Ниви" (85 хвилина матчу "Нива" - ФК "Хмельницький")
Переглядів 3346 років тому
Пенальт у ворота теребовлянської "Ниви" (85 хвилина матчу "Нива" - ФК "Хмельницький")
Нападник "Ниви" Сергій Раца потрапляє мячем у стійку
Переглядів 2696 років тому
гол з пенальті у ворота теребовлянської "Ниви" (матч проти ФК "Миколаїв")
Переглядів 3426 років тому
гол з пенальт у ворота теребовлянської "Ниви" (матч проти ФК "Миколаїв")
Пенальті у виконанні Віктора Ковалик ("Нива" Теребовля)
Переглядів 3116 років тому
Пенальт у виконанн Віктора Ковалик ("Нива" Теребовля)
Фрагмент матчу "Нива" (Теребовля) - ФК "Добромиль" - 4:2 (4-03-2018)
Переглядів 4756 років тому
Пенальті у ворота теребовлянської "Ниви" (90 хвилина матчу "Нива" - ФК "Добромиль")
Переглядів 3336 років тому
Пенальт у ворота теребовлянської "Ниви" (90 хвилина матчу "Нива" - ФК "Добромиль")
Переглядів 2966 років тому
Другий гол у ворота теребовлянської "Ниви" (пенальті) - 1 березня 2018 р. (с. Синьків)
Переглядів 896 років тому
Фрагмент матчу "Нива" (Теребовля) - "Карпати" (Львів) U-17
Переглядів 3396 років тому
Переглядів 2336 років тому
Святослав Дзядикевич (форвард теребовлянської "Ниви", герой матчу проти львівських "Карпат" (U-17)
Переглядів 4016 років тому
Віталій Бодак (півзахисник "Ниви" Теребовля, автор першого голу у ворота львівських "Карпат" (U-17)
Переглядів 2006 років тому
Фрагмент матчу "Нива" (Теребовля) - «Босота» (Чорнушовичі, Львівська область) - 2:1.