• 8 427

Відео

ДИНАМО - КАЙРАТ огляд ГОЛІВ матчу / Динамо - Кайрат 4:0
Переглядів 1252 роки тому
У вівторок, 15 лютого, київське Динамо провело другий спаринг на навчально-тренувальному збор в Туреччині. Команда Мірч Луческу зустрічалася з казахстанським Кайратом і, не зазнавши особливих проблем, здобула переконливу перемогу з рахунком 4:0. #Футбол #ДинамоКиїв #Кайрат #ДинамоКайрат
Гол МАЛІНОВСЬКОГО Ювентусу / Аталанта-Ювентус 1:1
Переглядів 3,6 тис.2 роки тому
Розкішний гол Руслана Малиновського Ювентусу у матч Серії А. #Футбол #Маліновський #АталантаМаліновський
Гол і червона картка для ЯРМОЛЕНКА за Вест Хем U-23
Переглядів 2212 роки тому
Український вінгер Андрій Ярмоленко зіграв матч у склад "Вест Хема" U-23 проти "Суонсі" U-23 у рамках Кубка Прем'єр-Ліги. Наприкінц першого тайму Андрій після кутового вивів лондонців уперед, проте вже на 50-й хвилин отримав пряму червону картку за удар суперника ліктем. #Ярмоленко #ВестХем #ЯрмоленкоВестХем
ЗГАДАТИ ВСЕ: ПЕРШИЙ ГОЛ ЯРМОЛЕНКА ЗА БОРУССІЮ ДОРТМУНД
Переглядів 802 роки тому
У вересн 2017 року Ярмоленко забив дебютний гол за дортмундську Боруссію. Втім, це не врятувало команду від поразки. Тоттенхем - Боруссія Дортмунд 3:1. #Ярмоленко #ЯрмоленкоТоттенхем #Боруссія #БоруссіяДортмунд #БоруссіяДортмундТоттенхем #ЯрмоленкоБоруссія #Футбол #Football
"ХОРОША РЕАКЦІЯ": ЛЕМПАРД ПОХВАЛИВ МИКОЛЕНКА НА ТРЕНУВАННІ | НОВЕ ПРІЗВИСЬКО МИКОЛЕНКА
Переглядів 512 роки тому
Захисник "Евертона" Віталій Миколенко отримав похвалу від нового головного тренера англійського клубу Френка Лемпарда. Лемпард під час заняття називав українця новим прізвиськом Міко. "Гарна реакція", - адресував Френк комплемент Віталію під час гри "у квадрат". #Миколенко #Лемпард #Евертон
ПЕРШИЙ ГОЛ ДАВІДА НЕРЕСА ЗА ШАХТАР
Переглядів 892 роки тому
Бразильський вінгер Давід Нерес забив свій перший гол за Шахтар. Сталося це у матч проти "Црвени Звезди". У результат матч закінчився перемогою "гірників" з рахунком 3:2 #Шахтар #ДавідНерес
ЖАХЛИВИЙ ПРОМАХ ГРАВЦЯ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ НА ЄВРО 2022 З ФУТЗАЛУ
Переглядів 1362 роки тому
Поки наш хлопц готуються до надважливого матчу проти збірної Португалії, пропоную згадати фейл року від гравця нашої збірної. Маємо надію, що у гр з Португалією, таким помилок не буде! Чемпіонат Європи по футзалу 2022. Сербія - Україна 1:6. #Євро2022Футзал #СербіяУкраїна #УкраїнаПортугалія