NiechorzeTv
  • 38
  • 8 706
Wybrzeże Rewalskie Rewal vs LechPoznań pII #3liga #pzpn #piłkanożna #lechpoznan #wybrzezerewalskie
Połowa druga meczu #WybrzeżeRewalskiegoRewal vs #LechPoznań. Naszym zdaniem gdy Wybrzeże idzie łeb w łeb z przeciwnikiem i remisuje po stracie bramki, nagle rozpoczyna się polowanie na czarownice. O czym mowa? Tak na czarownice, szuka się sytuacji aby Wybrzeże sprowokować, a później osłabić dając czerwoną kartkę. Taka sytuacja miała miejsce w meczu z Pogonią a teraz z Lechem - brawo sędziowie.
Napiszcie co sądzicie o naszej tezie. #czerwonakartka #niechorze #morze #komplekssportowy #mecz
Переглядів: 293

Відео

Wybrzeże Rewalskie Rewal vs Lech Poznań #3liga #pzpn #piłkanożna #lechpoznan #wybrzezerewalskie
Переглядів 1549 годин тому
Kolejne spotkanie jakie rozegrało Wybrzeże Rewalskie w ramach rozgrywek 3 ligi. 24 sierpnia o 13:00 gościliśmy w Niechorzu na boisku przy ul. Leśnej Lech Poznań. Naszym skromnym zdaniem walka była wyrównana. Ale jak w przypadku meczu z Pogonią Szczecin na Wybrzeże Rewalskie znaleziono sposób. Oglądnijcie i sami oceńcie czy w naszej koncepcji jest choć troszkę prawdy. Naszym zdaniem gdy Wybrzeże...
Wybrzeże Rewalskie Rewal vs Pogoń Szczecin połowa druga #3liga #pzpn #piłkanożna #niechorze
Переглядів 354День тому
Zobacz drugą połowę meczu 3 ligowego rozegranego w Kompleksie Sportowym w Niechorzu pomiędzy Wybrzeżem Rewalskim Rewal a Pogonią Szczecin 16 sierpnia 2024 r. - zdjęcia Robert Dajczak wszystkie prawa zastrzeżone niechorze.tv
Wybrzeże Rewalskie Rewal vs Pogoń Szczecin #3liga #pzpn #piłkanożna #niechorze
Переглядів 311День тому
Zobacz pierwszą połowę meczu rozegranego 16 sierpnia 2024 roku w NIECHORZU pomiędzy Wybrzeżem Rewalskim Rewal a Pogonią Szczecin - zdjęcia Robert Dajczak #piłkanożna #noga #niechorze #wybrzeżerewalskie
Konferencja Prasowa 3 sierpnia 2024 Wybrzeże Rewalskie Rewal vs Zawisza Bydgoszcz #3liga
Переглядів 7421 день тому
Konferencja prasowa po meczu Wybrzeża Rewalskiego z Zawiszą Bydgoszcz - Krzysztof Sobieszczuk #pzpn #konferencjaprasowa #3liga #piłkanożna #wybrzeżerewalskie #zawiszabydgoszcz #krzysztofsobieszczuk
II Połowa meczu III ligowego Wybrzeże Rewalskie Rewal vs Zawisza Bydgoszcz #3liga #pzpn #mecz
Переглядів 58921 день тому
Oglądnij II połowę meczu Wybrzeże Rewalskie Rewal vs Zawisza Bydgoszcz, zobacz okolicę 32 minuty i czerwoną kartkę - komentarz zostawiamy WAM. Zdjęcia Robert Dajczak dla niechorze.tv - dziękujemy klubowi i p. Stanisławowi za nową wieżę dla operatora - przepraszamy za niedogodności w obrazie - była to pierwsza ogniowa próba stanowiska operatorskiego (z łapaniem równowagi włącznie). Pozdrawiamy z...
#3liga Wybrzeże Rewalskie Rewal vs Zawisza Bydgoszcz - 1 połowa #pzpn #zawisza #wybrzeżerewalskie
Переглядів 94921 день тому
Mecz 3 ligowy rozegrany 3 sierpnia 2024 o godzinie 13:00 pomiędzy Wybrzeżem Rewalskim Rewal a Zawiszą Bydgoszcz w kompleksie sportowym przy ul. Leśnej w Niechorzu. #3liga #piłkanożna #mecz #zawiszabydgoszcz #wybrzeżerewalskie #rewal #bydgoszcz #polskapiłkanożna #polskapiłka #pzpn #robertdajczak #niechorzetv #zola #3ligapzpn
Переглядів 1132 місяці тому
Egzamin Taekwon-do ITF Niechorze czerwiec 2024 #taekwondo #taekwon-do #niechorze #egzamin #sport
Переглядів 662 місяці тому
Wybrzeże Rewalskie Rewal vs MKP Szczecinek #zzpn #4ligazzpn #rewal #szczecinek #mecz
Переглядів 803 місяці тому
Wybrzeże Rewalskie Rewal vs Gwardia Koszalin #ligazzpn #4liga #mecz #piłkanożna #koszalin #gwardia
Переглядів 4033 місяці тому
2Połowa Wybrzeże Rewalskie Rewal vs Gwardia Koszalin #ligazzpn #mecz #piłkanożna #koszalin #gwardia
Переглядів 3933 місяці тому
Druga Połowa meczu Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ina Goleniów #4liga #piłkanożna #mecz #wybrzeże #ina
Переглядів 1104 місяці тому
Wybrzeże Rewalskie Rewal vs Ina Goleniów 13.04.2024 #4liga #mecz #ina #goleniów #wybrzeże #rewalskie
Переглядів 1444 місяці тому
2 połowa meczu Wybrzeże Rewalskie Rewal vs Darłovia Darłowo #mecz #liga4
Переглядів 614 місяці тому
I połowa Meczu IV ligi kolejka 22 Wybrzeże Rewalskie vs Darlovia Darłowo #sport #4liga
Переглядів 264 місяці тому
5 powodów dlaczego warto wynająć fotografa wnętrz. #wnętrza #shorts #shortvideo #apartment #morze
Переглядів 455 місяців тому
Biegi Śniadaniowe 1000 osób biegnie nad morzem dokument wspomnienie 2010 #sports #rekreacja #morze
Переглядів 875 місяців тому
Hit 19 kolejki 4 ligi Wybrzeże Rewalskie Rewal vs Bałtyk Koszalin - druga połowa #niechorze #4liga
Переглядів 5695 місяців тому
Hit 19 kolejki 4 ligi Wybrzeże Rewalskie Rewal vs Bałtyk Koszalin pierwsza połowa #niechorze #4liga