Oslava 20 let stadionu 1. FC Slovácko (fanzóna, koncert, DJ, autogramiáda legend, pyro show)
Переглядів 87511 місяців тому
Děvčice 1 FC Slovácko zahájily doma vítězně novou sezónu 23/24
Переглядів 1,5 тис.Рік тому
1 FC Slovácko - AC Sparta 1-1 (1-0) bojovný výkon, vymyšlená penalta, Sparta sesazena z čela ligy.
Переглядів 8 тис.Рік тому
To nejlepší z jízdy 1 FC Slovácko Evropou v sezóně 2022/2023 (góly, emoce, chorály, Milánek)
Переглядів 2,1 тис.Рік тому
1 FC Slovácko - 1 FC Köln 0-1 (0-0) Vyrovnaná bitva na hřišti i v hledišti kterou znehodnotila UEFA
Переглядів 4,8 тис.Рік тому
1 FC Slovácko - OGC Nice 0-1 (0-0) Tragická chyba přinesla první domácí prohru v Evropě.
Переглядів 5 тис.Рік тому
1 FC Köln - 1 FC Slovácko 4-2 (2-0) Obrovská bitva, Milánkův gól za barák. Hrdost na kluky, na klub!
Переглядів 22 тис.2 роки тому
Slovácko - Partizan 3-3 (2-0) Šílený zápas, 1 poločas v nebi, 2 v pekle. Za Slovácko bojujeme dál