Історія від Бізону
Історія від Бізону
  • 62
  • 169 577

Відео

Менглі Герай. Історія Кримського ханства
Переглядів 1,6 тис.11 місяців тому
В цьому відео говоримо про другого (взагал то 3, 5, 8) хана Криму Менгл Герая та османське завоювання півострова.
Хаджи Герай. Засновник Кримського ханства
Переглядів 3,6 тис.Рік тому
Від цього відео стартує цикл "Кримське ханство", що було засноване великим ханом Хаджи Гераєм
Громадянська війна у ВКЛ 1432-1438рр.
Переглядів 1,1 тис.Рік тому
В цьому відео говоримо про трагічн події громадянської війни між Свидригайлом Ольгердовичем та Сигізмундом Кейстутовичем.
Свидригайло Ольгердович
Переглядів 1,7 тис.Рік тому
В цьому відео говоримо про таку колоритну особу як Свидригайло Ольгердович. Мова піде про його прихід до влади та луцьку війну
Луцький з'їзд (1429)
Переглядів 1,8 тис.Рік тому
В цьому відео говоримо про Луцький з'їзд монархів, що відбувся у 1429 році. Основними учасниками з'їзду були Віторт Кейстутович, Владислав II Ягайло Сигізмунд I Люксембург.
Часи Вітовта. Історія України
Переглядів 2,2 тис.Рік тому
В цьому відео говоримо про князювання Вітовта, окремо про битву на Ворскл та при Грюндвальді.
Вітовт проти Ягайла. Історія України
Переглядів 4,1 тис.Рік тому
В цьому відео говоримо про великого князя Вітовта Кейстутовича його шлях до влади, про наслідки унії з поляками про реформи Вітовта.
Ягайло. Кревська унія
Переглядів 3,8 тис.Рік тому
В цьому відео говоримо про князя Ягайла, його війну з Кейстутом та підписання Кревської унії. Устаннє означає початок процесу об'єднання литовсько-руської польської держав.
Ольгерд. Битва на Синіх Водах. Історія України
Переглядів 12 тис.Рік тому
В цьому відео говоримо про Ольгерда Гедиміновича, великого князя литовського. Він відповідальний за прилучення до ВКЛ українських земель, за розгром татарів в Синьоводській битв за розширення меж держави до Чорного моря!
Гедимін і Русь. Похід на Київ 1324р.
Переглядів 6 тис.Рік тому
В цьому відео ми перестрибуємо на наступний етап історії України - Велике Князівство Литовське, Руське Жемайтійське. Стартуємо з того, а як же українськ земл потрапили під литовський вплив? Гедимін - от хто був будівником литовсько-руської державності.
Дмитро-Любарт Гедимінович. Кінець Русі. Історія України
Переглядів 4,2 тис.Рік тому
В цьому відео говоримо про волинського/луцького/галицького князя Любарта, його ж короля Рус князя Володимерії Дмитра. Борець за незалежність чи зрадник роду? розбираємося.
Юрій II - Болеслав. Поляк на троні. Історія України
Переглядів 2,6 тис.Рік тому
Сьогодн мова піде про Юрія II - Болеслава, короля Рус з мазовецької гілки П'ястів. Оцінка його політики - цікаве діло, тож розбираймося...
Юрій Львович. "Золотий вік" Галицько-Волинської держави
Переглядів 3,7 тис.Рік тому
Юрій Львович. "Золотий вік" Галицько-Волинської держави
Лев Данилович. Королівство Руське.
Переглядів 3,4 тис.Рік тому
Лев Данилович. Королівство Руське.
Бурундай проти Данила. Історія України
Переглядів 1,9 тис.Рік тому
Бурундай проти Данила. Історія України
Король Данило. Руське королівство. Історія України
Переглядів 3,4 тис.Рік тому
Король Данило. Руське королівство. Історія України
Монгольська навала. Руйнування Києва
Переглядів 1,2 тис.Рік тому
Монгольська навала. Руйнування Києва
Монгольська навала на Русь #1. Історія України
Переглядів 1,5 тис.Рік тому
Монгольська навала на Русь #1. Історія України
Битва на Калці. Джебе і Субедей
Переглядів 1,3 тис.Рік тому
Битва на Калці. Джебе Субедей
Остання усобиця. Історія України
Переглядів 2,9 тис.Рік тому
Остання усобиця. Історія України
Половецькі хани. Історія України
Переглядів 2,7 тис.Рік тому
Половецьк хани. Історія України
Половці. Дешт-І-Кипчак. Історія України
Переглядів 4,8 тис.Рік тому
Половці. Дешт-І-Кипчак. Історія України
Роман Мстиславич. Заснування Галицько-Волинської держави
Переглядів 4 тис.Рік тому
Роман Мстиславич. Заснування Галицько-Волинської держави
Остаточний упадок Києва. Історія України
Переглядів 3 тис.Рік тому
Остаточний упадок Києва. Історія України
Розорення Києва Андрієм боголюбським. Усобиці. Історія України
Переглядів 3,4 тис.Рік тому
Розорення Києва Андрієм боголюбським. Усобиці. Історія України
Ізяслав VS Юрій. Боротьба за Київ. Історія України
Переглядів 1,6 тис.Рік тому
Ізяслав VS Юрій. Боротьба за Київ. Історія України
РУСЬ це РОСІЯ?!?!?!?!
Переглядів 1,9 тис.Рік тому
РУСЬ це РОСІЯ?!?!?!?!
Початок роздробленності на Русі. Мстислав, Ярополк, Всеволод
Переглядів 1,2 тис.Рік тому
Початок роздробленност на Русі. Мстислав, Ярополк, Всеволод
Володимир Мономах. Роздробленність. Історія України
Переглядів 2,5 тис.Рік тому
Володимир Мономах. Роздробленність. Історія України

КОМЕНТАРІ

  • @user-ql2qu8zb6c
    @user-ql2qu8zb6c 19 годин тому

    100%✌️😊🇺🇦

  • @user-ek3pk8mn3x
    @user-ek3pk8mn3x День тому

    Где архивные источники ! В Ватикане ? В Париже ? Египте ? На Марсе ? Где зафиксировано в письменах Рунических , Уйгурских , Персидских, Арабских . В Документах а не бла- бла или типа подделки Рашид ад Дина . Где документы с печатью в архивах других стран ? Где монеты князей ? На какие средства и доходы жили и развивались ?

  • @user-ek3pk8mn3x
    @user-ek3pk8mn3x День тому

    Паскудное враньё паскудной идеологии от паскудной политики от паскудных тварей . Киева нет на древних картах до 1450 г . Славяне -русы ещё лазили по деревьям когда скифы , сарматы ,булгары , печенеги , хазары , половцы = все едино Тюрки царствовали по всей Европе и святая католическая церковь аж до 13 века службу справляла на тюркском языке . И не открывайте рота на чужие земли . Киев обосновал Батай Хан хазарский в то время как раз что вы изрыгаете как разрушил на своих родовых землях Кият . И все города * Золотого Кольца * с золотыми куполами на храмах из золота Батая . Вы лгуны - дранные голодная босота что позже с деревьев слазя прибыли из Африки . Ответить

  • @i-ud9lz
    @i-ud9lz 2 дні тому

    Варяги і вікінгі це різні поняття. Слов'яни теж були варягами.

  • @igorslyva2479
    @igorslyva2479 5 днів тому

    😂😂😂😂😂🤣

  • @dmytro_volianyk
    @dmytro_volianyk 6 днів тому

    Згідно зі скандинавськими сагами того часу, саме Ярослав був причетним до вбивства братів - Святослава, Бориса та Гліба. Пізніше, перемігши свого старшого (двоюідного) брата Святополка, нарік його "Окаянним". Історію пишуть переможці... До речі, Ви ще не згадали про подальшу боротьбу Мстислава Хороброго проти Ярослава, та поразку останнього. Що через 2 роки призвело до укладення миру та спільне управління державою. Ярославом з Києва та Мстиславом з Чернігова, до смерті Мстислава через 20 років.

  • @user-ge1tx9br4f
    @user-ge1tx9br4f 11 днів тому

    1253 - король Данило Романович Дякуємо за роботу!

  • @jacekboczarski6698
    @jacekboczarski6698 12 днів тому

    Brakuje historii o "Szczerbiec" To miecz, którym rzekomo Bolesław Chrobry uderzył w złotą Bramę Kijowska, a później ten miecz był używany do koronacji Polskich Królów.

  • @user-do5xp5jl2x
    @user-do5xp5jl2x 15 днів тому

    Коли готи прийшли в Північне Причорномор'я, то почали конфліктувати з роксоланами. Північне Причорномор'я в різні часи торгувало зерном з Грецією, Римом, державами-полісам. Готи захотіли контролювати торгівлю зерном. Спочатку рабства не було у готів. А потім почалося... Готи з Північного Причорномор'я почали рухатися на північ в Роксоланію, захоплюючи території та людей. Військові сутички між готами та роксоланами почалися з 270-х років. Мир між готами та роксоланами укладено в 290 році. Роксоланський племінний союз тоді очолював князь Бус. Князь Бус загинув у 302 році. Князь Крутояр загинув у 308 році. "время Бусово" - від 290 до 308 року, тому що з 302 по 308 рік готи не робили набіги в Роксоланії. Роксоланія була розташована на обох берегах Дніпра між широтами Нікополя (на півдні) та до широти Кременчуга (на півночі). Гот Ерманаріх - правитель Готії (269 - 374 роки). Він був сином вождя племені. Час правління - 325 - 374 роки. Мати його з роду антів. Гот Ругар народився в 261 році ("сводний брат" Ерманаріха). Гот Ругар пізніше став Інжемундом. Вітимир (Вітімір) - син роксоланського князя Озара, 321 рік народження. Князя Озара звинуватили в зраді і він з сім'єю втік до Готії в 339 році. В 23 роки Вітимир одружився з онукою Ерманаріха. Вбивство роксоланського князя Божа готами під керівництвом Вітимира в 368 році не було дійсною причиною конфлікту між гунами та готами. Деякі вожді готів не хотіли пропускати гунів. Крім того Вінітарій (особа королівської готської крові) зробив вчинок, який "підштовхнув" гунів. Князь Рус народився в 393 році. Рус був сином князя Межибожа. Рус очолював частину союзних з гунами військ антів в поході на захід. Був поранений та помер в 452 році під час походу гунів та союзних з ними племен на захід. Князь Рус був батьком Кия, Щека, Хорива, Богуміла, Млада та трьох дочок. Київ став стольним містом (місто де головний князь) за князювання князя Кия через декілька років після смерті Аттіли. Аттіла загинув через рік після смерті Руса. Назва Русь походить від імені князя Руса. Інформація на основі історичних записок анта, який був майже ровесник для князя Руса та Аттіли. (на даний час ця інформація не для широкого загалу)

    • @user-do5xp5jl2x
      @user-do5xp5jl2x 15 днів тому

      з української вікіпедії: стаття "Скіфська війна ІІІ століття" Перемога над готами імператора Авреліана у 271 році «Розбиті Авреліаном, хоробрим мужем, суворим месником за їхні злодіяння, вони (готи) століття зберігали спокій. » 10 Аммиан Марцелин. История. з російської вікіпедії: стаття "Скифская война ІІІ столетия" После поражения готов от императора Авлериана, согласно Аммиану Марцеллину: «В течение продолжительного времени варвары держали себя спокойно и ничего не предпринимали, если не считать того, что изредка в течение последующего времени их грабительские отряды совершали губительные набеги на соседние с их землей местности.»57 57 Амм. Марцеллин, 31.5.15 До 271 року готи атакували Римську імперію. Але які готи? З 270-х років до 369-370-го Готія (держава Ерманаріха) захоплювала та "віджимала" території Південної Роксоланії, території дулібів (на захід від Роксоланії) тощо. Роксоланія була розташована на обох берегах Дніпра між широтами Нікополя (на півдні) та до широти Кременчуга (на півночі). Антія була розташована на північ від Роксоланії.

    • @user-do5xp5jl2x
      @user-do5xp5jl2x 13 днів тому

      ГУННЫ Движение гуннов с Монголии и части Северного Китая уже происходило в 335 году. Примерно к 350 году некоторые гуннские племена приближались к Иртышу. Осваивали территории от Иртыша до Яика за 16 лет. Баламбер (312 - 378 годы) - глава похода с 360 года. Ведущие полководцы - Бальтазар, Ульгедай, Джелак и Горзах. Под их руководством совершены до 377 года основные гуннские завоевания от Волги до Дуная. В 376 году живы только Бальтазар, Ульгедай. Улдин (338 - 409 годы), старший сын Баламбера. Харатон (346 - 412 годы), младший сын Баламбера. Улдин, Кусарк, Базлук и Харатон получили одобрение (благословление круга) на самостоятельные действия только в 372 году. Дети Улдина были вождями гуннов, но рано ушли из жизни. Дети Харатона: Руа (Ругилла) родился в 368 году; Руа (368 - 432 годы); Октар родился в 370 году; Мандзук родился в 372 году. Дети: Аттила, Блэда. Аттила родился в 393 году, отец Мандзук, мать аланская принцесса, прожил 60 лет. Информация из исторических записок человека, который был почти ровесником князю Русу и Аттиле. Князь Рус был антом. Князь Рус и Аттила родились в 393 году. Оба участвовали в походе на Запад. Князь Рус в походе был ранен и погиб в 452 году. Аттила погиб в 453 году. (на даний час ця інформація не для широкого загалу) Князь Рус народився в 393 році. Рус був сином князя Межибожа. Рус очолював частину союзних з гунами військ антів в поході на захід. Був поранений та помер в 452 році під час походу гунів та союзних з ними племен на захід. Князь Рус був батьком Кия, Щека, Хорива, Богуміла, Млада та трьох дочок. Київ став стольним містом (місто де головний князь) за князювання князя Кия через декілька років після смерті Аттіли. Аттіла загинув через рік після смерті Руса. Назва Русь походить від імені князя Руса. Інформація на основі історичних записок анта, який був майже ровесник для князя Руса та Аттіли.

    • @user-rg6ui1os5f
      @user-rg6ui1os5f 9 днів тому

      А якщо Руас і Рус це одна і та ж людина?Тоді наступник Руса Кий-це Аттіла або "кий божий".

    • @user-do5xp5jl2x
      @user-do5xp5jl2x 8 днів тому

      @@user-rg6ui1os5f Князь Рус народився в 393 році. Він з роду антів. Був поранений та помер в 452 році під час походу гунів та союзних з ними племен на захід. Князь Рус був батьком Кия, Щека, Хорива, Богуміла, Млада та трьох дочок. Аттила родился в 393 году, отец Мандзук, мать аланская принцесса. Загинув у 453 році. Аттіла та князь Рус разом були в поході на Захід і там загинули.

  • @MiroslavVolnitsov
    @MiroslavVolnitsov 18 днів тому

    Жаль, шо такий канал не продовжив своє існування =(

  • @user-dn7xi7qc8v
    @user-dn7xi7qc8v 18 днів тому

    Старобельск основан там,где было дикое поле,и сейчас есть курганы

  • @user-sx1hq4co7s
    @user-sx1hq4co7s Місяць тому

    Есклави, склавіни які згадуються у Тацита дослівно перекладається як раби. Есклаво це раб в латинських мовах. Ніяких самоназв від «слова» ніколи не було, бо всі слов‘яни називалися за самоназвою племен - чехи, ляхи, поляни, сіверяни і т.і. Назву слов‘яни активно піарять кацапи як обособлення багатьох племен. Так їм простіше сховати своє походження від ерзян, комі, вепсів і т.і.

  • @halynkahalyna4071
    @halynkahalyna4071 Місяць тому

    Bravo

  • @kruk91
    @kruk91 Місяць тому

    Росомони теж жили в державі готів Оюм. Мабуть, це частина сармат.

  • @romanprodan8986
    @romanprodan8986 Місяць тому

    Как тогда вяжутся уличи и тиверцы, проживавшие в причерноморье от правобережья до дуная? Как вяжется белая вежа? И походы Руси в 10м веке на Византию на монодревках, их печенеги просто пропустили в таком количестве вниз по Днепру?

  • @user-lu3jm3sw8e
    @user-lu3jm3sw8e Місяць тому

    Крім повісті Нестора ви не посилаєтесь на інші першоджерела .Повістьминулих літ продається увільному продажі а також є у бібліотеках. То який смисл озвучувати відоме зі школи.

    • @i-ud9lz
      @i-ud9lz 2 дні тому

      Літописей декілька томів.😊

  • @user-zr8ej8ts5r
    @user-zr8ej8ts5r Місяць тому

    Назва Ігора " старий " по віку його сходження на престол не витримує критики . Вік чоловіка між 30 та 40 роками називати старим для того часу це лукавство і притягування за вуха заради впровадження такої версії . Дослідження показують що тривалість життя того часу мало відрізнялася від сучасного , звісно були хворі люди які мали коротке життя як і зараз , але нормально для старої людини був вік за 60 років . У 40 років ніхто старим не був . Вірогідніше назва Ігора сучасниками " старий " мала означати що був і Ігор "молодий " , а саме його племінник - загадкова особистість , яка дозволяє припустити що історичні події пов'язані з загальним " Ігорем " мають одночасно відношення до двох різних людей з однаковим ім'ям .

  • @user-vv1tf4sg6t
    @user-vv1tf4sg6t Місяць тому

    муть

  • @user-in5mj9qh7l
    @user-in5mj9qh7l Місяць тому

    ще раз переглянув це відео). Зараз дивлюся плейлист про князівські усобиці, бо так легше згадати матеріал для однієї роботи). Сподіваюся, що автор продовжитиме розповідати про історію України в ранньому модерні (останнє відео на каналі, здається - про українську шляхту)

  • @user-in5mj9qh7l
    @user-in5mj9qh7l Місяць тому

    Приємно ще раз переглянути ці відео). Сподіваюся. "БІЗОН" відновить роботу свого чудового каналу. Бо там останнє відео було майже рік тому про українську шляхту)

  • @user-in5mj9qh7l
    @user-in5mj9qh7l Місяць тому

    реально, дуже гарна нагода переглянути ще раз ці відео). попросили допомогти з курсовою, а часу обмаль, то зараз під час перегляду нагадую собі "фактчек" про історію Київської Руси

  • @user-in5mj9qh7l
    @user-in5mj9qh7l Місяць тому

    Чудові відео, із задоволенням знову переглядаю)

  • @user-in5mj9qh7l
    @user-in5mj9qh7l Місяць тому

    Знову із задоволенням переглядаю ці відео)). "Бізон", віднови канал)))

  • @user-in5mj9qh7l
    @user-in5mj9qh7l Місяць тому

    Ще раз із задоволенням переглядаю ці відео.))

  • @user-in5mj9qh7l
    @user-in5mj9qh7l Місяць тому

    Зараз для однієї роботи (щоби план був у голові і написати швидше) переглядаю ці відео. Чудовий канал, шкода що рік тому випуск відео зупинився...Сподіваюся, автор знайде натхнення його продовжити..))

  • @user-ei8sj9rz4u
    @user-ei8sj9rz4u Місяць тому

    Дуже цікаво знати

  • @oyum6208
    @oyum6208 2 місяці тому

    У Йордана назва "Ойум" утворена на грецькій основі "οιω" credo, opsnor, вірити, думати, вважати. Це відповідає назві "Волинь" - воля людини (у молитві). У Плінія Старшого - Енінгія (Славія), у Прокопія Кесарійського - "Евлісія" - того ж таки значення.

  • @user-rl7lz4ue3t
    @user-rl7lz4ue3t 2 місяці тому

    Народ рос или рус проживающий в среднем Поднепровье известен еще с 6 века у сирийских авторов . Киев основан по летописи греческой Георгия Амартола в 330 году . Но археология подтверждает что уже в начале н э на месте Киево подола уже было развитое укрепленное торговое поселение . Профессор Антонович археолог Шевкопляс и тд это подтверждают на основе своих раскопок и трудов

  • @mariamakovyak5405
    @mariamakovyak5405 2 місяці тому

    Оцей автор начитався фаььшивої історії і хоче нам, русинам розповісти, що малочисленні скандинави розвивали Русь....

  • @aquaMman
    @aquaMman 2 місяці тому

    Ця подача історії Польщі,це жах

  • @user-cs9lm3kr5h
    @user-cs9lm3kr5h 2 місяці тому

    Італія в якому році з'явилась?

  • @user-do5xp5jl2x
    @user-do5xp5jl2x 2 місяці тому

    Початок Русі Військові сутички між готами та роксоланами почалися з 270-х років. Мир між готами та роксоланами укладено в 290 році. Роксоланський племінний союз тоді очолював князь Бус. Князь Бус загинув у 302 році. Князь Крутояр загинув у 308 році. "время Бусово" - від 290 до 308 року, тому що з 302 по 308 рік готи робили набіги не в Роксоланії. Після Буса з 302 року ведучими князями-правичами до Божа в Роксоланії та біля неї були Крутояр, Берез, Бар, Руг, Любомир (Люб), Свидень, Озар, Балз.

    • @i-ud9lz
      @i-ud9lz 2 дні тому

      Був мир між готами та антами. Роксолани розпалися.

    • @user-do5xp5jl2x
      @user-do5xp5jl2x День тому

      @@i-ud9lz У вашому висловлюванні відсутні причини розпаду Роксоланії та часові рамки подій. Перерви були в бойових діях між готами та роксоланами або антами. Вінітарій з української вікіпедії: стаття "Вінітар" "Вінітар (лат.Winithar Clodius Decimus Panca Vinitharius,333 - 380 або 404) - король остготів, які мешкали на теренах сучасної України. На думку німецького історика Хельвіга Вольфрама ім'я Вінітар ( гот. букв. Winiþ-arja «Переможець венедів»)... " Інше значення "Переможець аріїв", на мою думку. (в значенні "Переможець народу, який є потомком аріїв") Готи, коли захоплювали території роксолан, дулібів розуміли "чиє сало вони будуть їсти". Готи на півночі доходили в 342 - 362 роках до широти Вінниці, Хмельницького, Тернополя (в деяких місцях північніше). Готи - це троянський кінь Римської імперії (для покорення та закабалення). З 270-х років до 369-370-го Готія (держава Ерманаріха) захоплювала та "віджимала" території Південної Роксоланії, території дулібів (на захід від Роксоланії) тощо. Роксоланія була розташована на обох берегах Дніпра між широтами Нікополя (на півдні) та до широти Кременчуга (на півночі). Антія була розташована на північ від Роксоланії.

  • @loveandhate441
    @loveandhate441 2 місяці тому

    гидота убить столько людей за своего жадного муженька не святая конечно !

  • @user-cj3vb2ix9j
    @user-cj3vb2ix9j 2 місяці тому

    Дякую!!!

  • @user-cj3vb2ix9j
    @user-cj3vb2ix9j 2 місяці тому

    Дякую!!!!

  • @user-cj3vb2ix9j
    @user-cj3vb2ix9j 2 місяці тому

    Дякую!

  • @user-yg2nq1bq7x
    @user-yg2nq1bq7x 2 місяці тому

    Хуйня

  • @Melesigen
    @Melesigen 2 місяці тому

    Я історик. Все вірно.Рюрик на 99% то просто чиясь вигадка... Князі Київські вели свій родовід від Ігоря Старого.

  • @ivanprok8147
    @ivanprok8147 2 місяці тому

    Расея страна кацов и моксалей финские племена которые сосали в крымского хана столетия откуда взяли 60 процентов генов и украли историю Руси Україна це Русь Київ столиця русі Київ хрестив Русь Расея підробила історію Україна до Дону процвітала Расея фантік выдумка Московія то назва твоєї батьківщини мокша Расея =орда фино татарсько монгольська навала тюрки

  • @user-rg7wm9fg3t
    @user-rg7wm9fg3t 2 місяці тому

    Просто й зрозуміло. Молодець, давай ще

  • @vaidasdimsa681
    @vaidasdimsa681 3 місяці тому

    🇱🇹💪🇺🇦💪

  • @Wwoppper.
    @Wwoppper. 3 місяці тому

    Я ничего не понял , но думаю здесь что то нормальное говорится

  • @user-wf2nm5ec5g
    @user-wf2nm5ec5g 3 місяці тому

    Никакой битвы на каких-то Синих Водах не было .Следите за развитием научной историографии.В 60--70х годах 14 века воспользовавшись тяжолым положением Ордынского государства Ольгерд выпросил для своих сыновей и родственников княжеские столы в южной Руси.Мамай скрепя сердце согласился .Это был своеобразный кондминиум ,в некоторых южнорусских городах (Брянск,Киев,Трубчевск,Новгород Северский......)княжили литовские династы ,но эти земли продолжали оставаться в экономической и политической системе Ордынского государства.Выплата дани в Орду стала более регулярна и стабильна.

  • @user-fc2uu6qf2j
    @user-fc2uu6qf2j 3 місяці тому

    Святослав вбитий під сучасним селом Мошни. Вчи історію та особливо географію

  • @andrii_lisniak
    @andrii_lisniak 3 місяці тому

    Дякую за відео!

  • @andrii_lisniak
    @andrii_lisniak 3 місяці тому

    Дякую за відео!

  • @user-iy5jt9ot6x
    @user-iy5jt9ot6x 3 місяці тому

    Слов'яни не носили борід!

    • @user-sx1hq4co7s
      @user-sx1hq4co7s Місяць тому

      Та не звизди

    • @user-iy5jt9ot6x
      @user-iy5jt9ot6x Місяць тому

      @@user-sx1hq4co7s Словяни не носили борід, і боги їх були безбороді. Взяти хоча б Перуна - головного бога Святославової русі. Навіть київські агани не носили борід. Є в Софії Київській прижиттєве зображення Володимира на фресці - там він безбородий

  • @vaidasdimsa681
    @vaidasdimsa681 3 місяці тому

    🇺🇦💪🇱🇹💪

  • @user-vg9ce7gq7o
    @user-vg9ce7gq7o 3 місяці тому

    Дуже цікаво!🩵💛🇺🇦🩷

  • @user-wb4io8un5g
    @user-wb4io8un5g 4 місяці тому

    Рускі князі-бандити і перелюбники.і вся біда України в тому що цих рускіх- князів,нав'язали вшановувати.А якщо шанувати всяку погань-добра не буде.Руске іго гнітить Україну і досі.