• 7
  • 1 072
ВЕСЬ МАТЧ: Молодіжне 1:1 Костопіль / 6 тур Чемпіонату Рівненщини
Втрачаємо перемогу😐
👕⚽Завершилася гра 6 туру Чемпіонату Рівненської області із футболу між ФК "Молодіжне" та ФК "Костопіль".
💪Наша команда забила першою, на старті другого тайму відзначився Вадим Лозян. Збільшити перевагу не вдалося, хоч і були нагоди.
🤔На доданих хвилинах до матчу гравці ФК "Костопіль" заробили право на удар з 11 метрів. Наш голкіпер врятувати команду не зумів. Підсумкових 1:1.

Переглядів 8821 день тому
Втрачаємо перемогу😐 👕⚽Завершилася гра 6 туру Чемпіонату Рівненської област із футболу між ФК "Молодіжне" та ФК "Костопіль". 💪Наша команда забила першою, на старт другого тайму відзначився Вадим Лозян. Збільшити перевагу не вдалося, хоч були нагоди. 🤔На доданих хвилинах до матчу гравц ФК "Костопіль" заробили право на удар з 11 метрів. Наш голкіпер врятувати команду не зумів. Підсумкових 1:1. Це...
ОГЛЯД / ФК "Молодіжне" 0:0 ФК "Ізотоп-РАЕС" / Чемпіонат Рівненщини 2024
Переглядів 8121 день тому
Огляд матчу 3 туру між ФК "Молодіжне" - ФК "Ізотоп-РАЕС". Голів у поєдинку забито не було, але моментів команди змарнували чимало.
ВЕСЬ МАТЧ: Молодіжне 0:0 Ізотоп-РАЕС / 3 тур Чемпіонату Рівненщини