• 5 169

Відео

Кремінь-2011 - Металіст-2 - 0:0. Контрольний матч. 12.11.2023
Переглядів 26810 місяців тому
Серію контрольних матчів на Полтавщин друга команда "Металіста-2" завершила грою на Кремінь-Арен із кременчуцьким "Кременем-2011". Гра завершилася нульовою нічиєю.
Металіст - Кремінь - 1:1. Kremin Cup-2023. 11.11.2023
Переглядів 39910 місяців тому
У матч другого туру турніру у Кременчуц Kremin Cup-2023 "Металіст-2010" розділив очки із господарями турніру - 1:1. Після цього поєдинку харків'яни посідали другий рядок таблиц в заключному тур зіграють із лідером "УФК-Кривбас" із Дніпра, який вже достроково забезпечив соб перше місце у турнірі.
Гірник Спорт - Металіст-2 - 0:4 (0:2). Контрольний матч. 11.11.2023
Переглядів 19910 місяців тому
У Горішніх Плавнях відбувся другий контрольний матч "Металіста-2" (2010 р.н.) цього тижня. На стадіон СЗОШ 5 ім. Л.І.Бугаєвської команда із Харкова володіла ініціативою, яку втілили чотири голи, а у оборон вже другий матч поспіль "Металіст-2" грає на "нуль".
Металіст - ЛНЗ - 1:1. Kremin Cup-2023. 10.11.2023
Переглядів 38410 місяців тому
У першому матч турніру харківський Металіст поділив очки із командою із Черкас - "ЛНЗ". Харків'яни відкрили рахунлк з пенальт у першому таймі, але супернику вдалосч відігратися після перерви.
Ягуар (Кременчук) - Металіст-2 - 0:4. Контрольний матч. 10.11.2023
Переглядів 32110 місяців тому
У Кременчуц друга команда харківського "Металіста-2010" на стадіон "Вагонобудівник" у контрольному матч перервірила своїх футболістів. Все вийшло за планом, адже гравц другої команди "Металіст-2010" перемогли у матч із рахунком - 4:0.
Металіст - УФК-Кривбас - 0:4. Kremen Cup. 25.06.2023
Переглядів 641Рік тому
У заключному матч турніру у Кременчуц пам'ят загиблого на війн вихованця дитячо-юнацької школи МФК "Кремінь" Миколи Жидкова харківський Металіст-2010 зустрівся із УФК-Кривбас (м. Дніпро). Суперник харків'ян достроково забезпечив соб перше місце на турнірі, але не бажав програвати у заключному матчі. Металісту-2010 нікуди було відступати, адже лише перемога залишала шанси на бронзов медал турнір...
Металіст - Гірник-Спорт - 6:0. Kremen Cup. 24.06.2023
Переглядів 301Рік тому
Металіст-2010 оформив другу перемогу на турнір Kremen Cup, який присвячений пам'ят загиблого на війн вихованця дитячо-юнацької школи МФК "Кремінь" Миколи Жидкова. Друга перемога Металіста-2010 виявилася із великим рахунком (6:0) є найрезультативнішою для харків'ян на цьому турнірі.
Металіст - КДЮСШ-2 (Кропивницький) - 2:1. Kremen Cup. 24.06.2023
Переглядів 185Рік тому
Металіст-2010 у матч із КДЮСШ-2 із міста Кропивницький на останніх хвилинах вирвав дебютну перемогу на турнірі. Перемогу приніс ефектний гол з штрафного.
Металіст - Металург (Запоріжжя) - 0:1. Kremen Cup. 23.06.2023
Переглядів 447Рік тому
У перший день турніру Kremen Cup харківський Металіст-2010 провів матч другого туру із запорізьким Металургом. У дуже напруженому матчі, незважаючи на територіальну перевагу харків'ян, матч завершився мінімальною перемогою суперника - 1:0.
Металіст - Кремінь - 1:3. Kremen Cup. 23.06.2023
Переглядів 268Рік тому
"Металіст-2010" стартував на турнір Kremen Cup, який присвячений пам'ят загиблого на війн вихованця дитячо-юнацької школи МФК "Кремінь" Миколи Жидкова. У першому матч турніру "Металіст-2010" зустрівся із господарями турніру - кременчуцьким "Кременем". Харківська команда майже весь матч мала територіальну перевагу, але у цьому поєдинку суперник забив більше м'ячів.
"Металіст-2010" - ЛНЗ - 0:4. Промінь Мрії Cup. 26.05.2023
Переглядів 389Рік тому
Команда "Металіст-2010" завершила турнір у Горішніх Плавнях матчем із черкаським ЛНЗ. На цьому турнір "Металіст-2010" провів п'ять ігор, в яких здобув одну перемогу, одного разу зіграв унічию та трич поступився суперникам. В актив нашої команди 4 очки.
Гірник-Спорт-2009 - Металіст-2010 - 0:0. Промінь Мрії Cup. 26.05.2023
Переглядів 196Рік тому
Гра "Металіста-2010" на турнір Промінь Мрії Cup завершилася бойовою нічиєю із гравцями "Гірника-Спорт" (2009 р.н.). Командам не вдалося забити бодай один м'яч, але небезпечниз моментів у цій гр вистачало. У підсумку - бойова нічия - 0:0.
Металіст-2010 - Дніпро (Кременчук) -1:4. Промінь Мрії Cup. 25.05.23
Переглядів 99Рік тому
На турнір "Промінь Мрії Сup" у Горішніх Плавнях команда тренера Сергія Ткаченка - "Металіст-2010" прагнув здобути позитивний для себе результат, тож шукав своє щастя у атаці. Гравцям харківської команди вдалося відіграти один м'яч. Ще одна гра "Металіста-2010", яка вказує що зараз вдається нашим юнакам, а над чим їм треба ще працювати.
ХТЗ - Металіст-2010 - 4:0. Промінь Мрії Сup. 25.05.23
Переглядів 133Рік тому
Металіст-2010 провів матч другого дня турніру у Горішніх Плавнях "Промінь Мрії Cup". Більшу частину поєдинку наш вихованц гідно трималися та грали на рівних із старшими за віком суперниками та отримали турнірний досвід.
Гірник-Спорт - Металіст-2010 - 0:3