Adamx Janek
Adamx Janek
  • 11
  • 882 180
Chorwacja-Polska i Polska-Katar-Końcówki meczów na MŚ w piłce ręcznej mężczyzn w Katarze 2015
Chorwacja-Polska:
Polska-Katar:
Переглядів: 1 366

Відео

Polska-Katar-29-31-Oklaski Polaków dla sędziów po meczu
Переглядів 76 тис.9 років тому
Polacy przegrali z reprezentantami Kataru 29-31.Po meczu oklaskami ''nagrodzili'' sędziów za ich pracę w tym spotkaniu.
Chorwacja-Polska-22-24-Fantastyczna końcówka meczu na MŚ piłkarzy ręcznych Katar 2015(cz.2/2)
Переглядів 1,7 тис.9 років тому
Końcówka(ostatnie 10 minut) meczu ćwierćfinałowego MŚ piłkarzy ręcznych w Katarze 2015. Polacy po fantastycznym meczu wygrali z Chorwatami i awansowali do półfinału,gdzie zmierzą się z gospodarzem turnieju-Katarem. W drugim półfinale zmierzą się zwycięzcy meczów Hiszpania-Dania i Słowenia-Francja.
Polska-Szwecja-24-20-Fantastyczna końcówka meczu na MŚ piłkarzy ręcznych Katar 2015
Переглядів 443 тис.9 років тому
Końcówka(ostatnie 5 minut) meczu 1/8 finału MŚ piłkarzy ręcznych w Katarze 2015.Polacy zagrali bardzo dobrze i wygrali ze Szwedami 24-20.W ćwierćfinale Polska zmierzy się z Chorwacją,ciekawie zapowiada się również mecz gospodarzy turnieju,Kataru z reprezentacją Niemiec. Wszystkie prawa należą do TVP.
Dania-Polska-31-27-Końcówka meczu na MŚ piłkarzy ręcznych Katar 2015
Переглядів 8 тис.9 років тому
Końcówka(ostatnie pięć minut) meczu 5.kolejki fazy grupowej na MŚ piłkarzy ręcznych w Katarze. Polacy niestety przegrali z Duńczykami,ale trzeba przyznać,że to nasi rywale dominowali przez całe spotkanie.W 1/8 finału Polska zmierzy się ze Szwecją,Dania z Islandią,Niemcy z Egiptem,a Argentyna,która nieoczekiwanie awansowała z grupy D z czwartego miejsca zagra z reprezentacją Francji. Wszystkie p...
Studio-MŚ Katar 2015-Egipt i Grupa C
Переглядів 6449 років тому
Pierwsza część urywek ze studia TVP o MŚ piłkarzy ręcznych w Katarze 2015. Wszystkie prawa należą do TVP.
Polska-Arabia Saudyjska-32-13-Końcówka meczu na MŚ piłkarzy ręcznych Katar 2015
Końcówka(ostatnie pięć minut) meczu 4.kolejki fazy grupowej na MŚ piłkarzy ręcznych w Katarze. Polacy wygrali z Saudyjczykami,ale lepiej by było gdyby różnicą 21 bramek. Niestety,różnica wynosi 19 bramek. Wszystkie prawa należą do TVP.
Rosja-Dania-28-31-Końcówka meczu-MŚ piłkarzy ręcznych Katar 2015
Переглядів 2,6 тис.9 років тому
Końcówka(ostatnie pięć minut) meczu 4.kolejki fazy grupowej na MŚ piłkarzy ręcznych w Katarze. Duńczycy wygrali z Rosjanami,po pierwszej połowie na tablicy widniał wyniki 16:8 dla Rosjan,chociaż kilka minut wcześniej był remis 8:8. Wszystkie prawa należą do TVP.
Dania-Niemcy-30-30-Końcówka meczu na MŚ piłkarzy ręcznych Katar 2015
Końcówka(ostatnie pięć minut) meczu 3.kolejki fazy grupowej na MŚ piłkarzy ręcznych w Katarze. Duńczycy po bardzo emocjonującym i ciekawym meczu zremisowali z Niemcami 30-30. Wszystkie prawa należą do TVP.
Polska-Arabia Saudyjska 32-13-Skrót meczu na MŚ piłkarzy ręcznych Katar 2015
Переглядів 9 тис.9 років тому
Skrót meczu 4.kolejki fazy grupowej na MŚ piłkarzy ręcznych w Katarze. Polacy wygrali z Saudyjczykami,ale lepiej by było gdyby różnicą 21 bramek. Niestety,różnica wynosi 19 bramek. Wszystkie prawa należą do TVP.
Polska-Rosja 26-25- Niesamowita końcówka meczu na MŚ w piłce ręcznej mężczyzn Katar 2015
Переглядів 324 тис.9 років тому
Końcówka meczu na MŚ piłkarzy ręcznych w Katarze 2015.Polacy po dramatycznym meczu wygrali z Rosjanami 26-25(12-13). Wszystkie prawa należą do TVP.